جاروبرقی

مرکز تعمیر جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی
زمان تقریبی مطالعه : 4 دقیقه

نیاز شما به تعمیر جاروبرقی بسته به کیفیت، دفعات استفاده و نگهداری کلی، با توجه به طول عمر بین 6 تا 10 سال یک اتفاق طبیعی است. اما با سرویس به موقع، نگهداری صحیح و در صورت نیاز انجام تعمیرات جاروبرقی در نمایندگی های مجاز تهران به طور قطع عمر مفید آن را افزایش داده و هزینه های ناشی از خرید و یا تعمیرات پیچیده تر جارو برقی را کاهش دهید.

مجموعه تعمیر 24 با بهره گیری از متخصصینی کار آزموده در حوزه تعمیرات جاروبرقی خانگی، صنعتی و شارژی با ارائه 6 ماه گارانتی خدمات، آماده انجام هر گونه خدمات سرویس و تعمیر جاروبرقی شما در سراسر شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران است. در صورت بروز خرابی در دستگاه در اولین گام برای مشاوره و سپس ثبت سفارش با مرکز خدمات و تعمیرات جاروبرقی در تهران تماس بگیرید.

نکته: چنانچه نگران تعمیرات جاروبرقی از مدل و برند خاصی هستید تعمیر 24 برای تمامی مدل و برند ها از قبیل: سامسونگ، ال جی، دوو، پارس خزر، الکترولوکس، ناسیونال، بوش، فیلیپس، هیتاچی و … سرویس و خدماتی ویژه ارائه می کند.

در صورت ثبت سفارش به صورت آنلاین اپراتور در کمتر از 30 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

 

مرکز تعمیر جاروبرقی

مرکز تعمیر جاروبرقی

 

چرا برای تعمیر جاروبرقی در تهران نمایندگی تعمیر24 را انتخاب کنیم ؟

گارانتی خدمات در تعمیر جاروبرقی

تمامی خدمات انجام شده در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی تعمیر24 در تهران با 3 الی 12 ماه گارانتی و ارائه فاکتور کتبی صورت می پذیرد بدلیل آنکه قطعات استفاده شده اصلی و فابریک خود دستگاه می باشد با ایراداتی که در دستگاه حین روشن کردن یا جارو کشیدن منزل خود داشتید برای همیشه خداحافظی کنید.

ارائه خدمات سریع در سراسر تهران

پس از ثبت سفارش برای تعمیر جاروبرقی در هر نقطه شمال، جنوب، شرق و غرب تهران که باشید با حضور تکنسین در محل یا پیک برای انتقال دستگاه به کارگاه برای انجام خدمات یا تحویل گرفتن دستگاه و ارائه رسید در زمان اندکی انجام می شود، دلیل اصلی این مزیت وجود شعب پراکنده در سطح تهران و دسترسی راحت سرویسکار به محل شما می باشد.

تخصص و تجربه در تعمیرات جاروبرقی

نمایندگی تعمیر 24 برای انجام تعمیرات جاروبرقی خانگی ، صنعتی و شارژی در تهران دارای متخصصینی با تجربه و کار آزموده ای است. به دلیل وجود کثیفی و احتمال به خطر افتادن سلامتی شما در صورت بروز خرابی در دستگاه بهتر است هرگونه سرویس و تعمیر جاروبرقی توسط اشخاص متبحر و در محیط تعمیرگاهی انجام گیرد.

صرفه جویی در هزینه ی تعمیرات جاروبرقی

از دلایل عمده و منطقی برای سپردن تعمیرات جاروبرقی خود بر عهده نمایندگی تعمیر24 علاوه بر ارائه خدمات با کیفیت و سریع، هزینه منصفانه و به صرفه است. یکی از اصلی ترین دلیل این امر تامین قطعات اصلی دستگاه به صورت عمده و عرضه آن به قیمت مناسب است انجام خدمات این مرکز نیز طبق تعرفه ای مشخص می باشد.

 

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در تهران

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در تهران

 

نحوه ارائه خدمات تعمیر24 درمرکز تعمیرات جاروبرقی در تهران

 • سفارش تعمیرات جاروبرقی خود را در هر کجای تهران که هستید از طریق تماس مستقیم و یا به صورت آنلاین ثبت کنید.
 • در هر دو مسیر اپراتور شما را با ارجاع به کارشناس مرتبط متصل میکند.
 • در صورت وقوع ایراد های پیش پا افتاده تلاش بر این است که به شکل تلفنی مشکل رفع شود.
 • اگر مشکل با راهنمایی کارشناسان نیز غیر قابل حل بود نوع خرابی های احتمالی دستگاه خدمت مشتری اعلام میگردد.
 • در صورت اعلام نیاز مشتری برای حل مشکل، تکنسین تعمیر جاروبرقی مخزنی و شارژی به محل در کوتاه ترین زمان اعزام می شود.
 • بدلیل کثیفی و نیاز به محیط کارگاهی در اکثر مواقع نیاز به ارجاع دستگاه به کارگاه است.
 • در این صورت با تحویل دستگاه به مسئول حمل و گرفتن رسید زمان تقریبی باز تعمیرات مشخص می شود.
 • پس از بررسی تکنسین از وضعیت دقیق دستگاه و قبل از انجام هرگونه تعمیرات جارو برقی بازه تقریبی هزینه خدمت مشتری اعلام می گردد.
 • در صورت تایید، تمامی خدمات با 3 الی 12 ماه گارانتی ارائه خواهند شد.
 • قطعات استفاده شده تماما اصلی بوده و به هیچ عنوان از قطعات متفرقه استفاده نمی شود.
 • حضور تکنسین یا مسئول حمل و نقل با هماهنگی مشتری در زمان مشخص تعیین میگردد.
 • پشتیبانی از خدمات انجام شده به صورت 7 روز هفته می باشد.
تعمیرگاه جاروبرقی در تهران

تعمیرگاه جاروبرقی در تهران

 

عیوب متداول در تعمیر جاروبرقی

 • جاروبرقي روشن نمیشود.
 • جاروبرقي مکش ندارد.
 • قدرت مکش جاروبرقي (بسیار) کم شده است.
 • خاموش شدن جارو برقی حین کار
 • جاروبرقي بوی سوختگی می دهد.
 • جاروبرقي سر و صدای بیش از حد هنگام کار می دهد.
 • خرابی و پارگی لوله ها و خرطومی.
 • دکمه ها و ولوم جاروبرقي کار نمی کند.
 • پاکت جاروبرقي پر شده است.
 • جاروبرقی خیلی داغ می شود.
 • سیم جمع کن جاروبرقي جمع نمی شود و …

پس برای سرویس و تعمیر جاروبرقی که دچار این مشکلات و ایرادهایی از این قبیل شده است بهتر است دستگاه را از برق بکشید و به نزدیک ترین تعمیرگاه تعمیرات جارو برقی در تهران مراجعه کنید یا با نمایندگی تعمیر 24 تماس بگیرید.

مشکلات صدای زیاد مکش در تعمیرات جاروبرقی

جاروهای مخزنی سطح بالایی از صدا را هنگام مکش تولید می کنند. این صدا ممکن است به دلیل کثیفی در فیلتر یا رول برس باشد. این یک راه حل سریع برای مشکل صدا و قدرت مکش است. قبل از تصمیم برای تعمیر جاروبرقی شاید در چند مرحله بتوانیم آن را سرویس کنیم:

 1. جاروبرقی را از برق بکشید.
 2. پاکت دستگاه را خارج و گرد و غبار ها را پاک کنید.
 3. فیلترها را بردارید و با آب تمیز کنید. (در صورت لزوم تعویض فیلترها به نزدیک ترین تعمیرگاه جاروبرقی در اطراف خود مراجعه کنید.)
 4. از وجود جریان هوا درون شیلنگ جاروبرقی، انتهای دسته و لوله ی دستگاه توجه کنید.
 5. اطمینان حاصل کنید که هیچ کثیفی یا زباله روی رول برس وجود ندارد.

برای اینکه مطمئن شوید هیچ چیزی آسیب ندیده است، باید تمام لوازم جانبی و قطعات جاروبرقی را بررسی کنید. ببینید آیا چیزی شکسته یا آسیب دیده است، برس، شیلنگ و هر قسمت دیگر را بررسی کنید.

این مراحل مطرح شده کثیفی را به عنوان منبع صدای مکش شما نشان می دهد. برای برگرداندن قدرت و صدای مکش جاروبرقی، باید آن را تمیز کنید.

اگر با انجام سرویس جاروبرقی خود موفق به افزایش راندمان مکش یا کاهش صدای دستگاه نشدید برای انجام تعمیر جاروبرقی خود در تهران با نمایندگی تعمیر 24 تماس بگیرید تا با انتقال آن به محیط کارگاهی به راحتی ایراد را پیدا و رفع کنیم.

نکته: به یاد داشته باشید فیلترهای هپا قابل شستشو نیستند، اما می توانید با یک کمپرسور هوای کوچک کثیفی را تمیز کنید. اگر کثیفی بدتر شد، زمان تعویض فیلتر فرا رسیده است. فیلترهای جایگزین HEPA به راحتی پیدا می شوند.

 

تعویض پاکت جارو برقی

تعویض پاکت جارو برقی

 

جاروبرقی مکش ندارد؟ شاید با سرویس آن مشکل حل شد!

اگر جاروبرقی قدرت مکش را از دست بدهد، دیگر کثیفی ها و خاک را جمع نمی کند. دلایل مختلفی وجود دارد که مکش ممکن است از بین برود. عواملی که می توان برای بررسی بهتر در تعمیرات جاروبرقی نسبت به آن ریزبین شد شامل پر شدن مخزن یا پاکت دستگاه است یا انسداد کامل، فیلترهای کثیف، موتور آسیب دیده و شلنگ کثیف است.

بررسی ظرفیت مخزن یا پاکت دستگاه

کثیفی ها انباشته شده در پاکت یا مخزن دستگاه نمی تواند از حد پر شود.

این مشکل با باز کردن مخزن و خالی کردن کیسه یا تعویض آن قابل حل است.

چنانچه پس از تعویض کیسه هنوز دستگاه مکش ندارد، لطفاً برای راه حل های بیشتر موجود در ادامه مطلب و قبل از اقدام تحویل دستگاه به نمایندگی برای تعمیر جاروبرقی مراجعه کنید.

بررسی انسداد مسیر ورود به مخزن

گیر کردن زباله در مسیر و کیپ کردن آن می تواند دلیلی برای از دست دادن مکش باشد. اگر چیزی راه عبور را مسدود کند، جاروبرقی نمی تواند خاک و سایر زباله ها را جمع کند.

باید ورودی مسیر را از قسمت مخزن و پشت رول برس را از نظر انسداد بررسی کنید.

برای بررسی آزاد بودن مجرای هوا از گرد و غبار در پشت مخزن شلنگ را جدا کنید.

گرفتگی های اطراف برس محل دیگری برای بررسی است. جاروبرقی را روی زمین قرار دهید و فضای پشت رول برس را برای رفع انسداد بررسی کنید. محل را با قیچی تمیز کنید و هرگونه گرفتگی را از میان بردارید.

فیلتر های را باید تعویض یا تمیز کنید

ممکن است زمانی که مکش جاروبرقی خود را بخاطر این از دست داده باشید که مدتی فیلترهای خود را تمیز نکرده اید. این کار را می توان با برداشتن پایه فیلتر از موتور و تمیز کردن آن مشکل را رفع کنید.

فیلترها را با آب گرم و ولرم بشویید تا تمیز شوند. پس از خشک شدن کامل فیلترها، آنها را به سر جای خود برگردانید. اگر مشکل برطرف نشد، می توانید فیلتر را تعویض کنید در صورت عدم رفع مشکل برای تعمیر جاروبرقی در تهران با مرکز تعمیر 24 تماس بگیرید.

خمیدگی یا له شدگی شلنگ

دلیل مکش کم ممکن است شلنگ آسیب دیده یا خراب باشد. شما باید دو قسمت را مورد بررسی قرار دهید. یک قسمت متصل شده از مخزن و قسمت دیگر که به لوله متصل شده است.

خرطومی با افزایش سن ممکن است ترک بخورد و شکننده شود. گاهی اوقات ممکن است آسیب ها چندان آشکار نباشد. شیلنگ می تواند دچار ترک های ریز باشد که می تواند منجر به از دست دادن مکش شود. اگر با تعمیرات جاروبرقی شما با تعویض شلنگ صورت می گیرد نگران نباشید چون آنها ارزان هستند و به راحتی در اکثر فروشگاه های خرده فروشی نیز پیدا می شوند.

خرابی موتور

اگر هیچ یک از این دلایل فوق برای از بین رفتن مکش وجود نداشته باشد، متاسفانه موتور از کار افتاده است. هزینه تعویض موتور اغلب می تواند بالا باشد. بهتر است برای تعویض موتور جاروبرقی برای تهیه بهترین نوع با سیم پیچ های 100% مسی که عمر طولانی تری دارند با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی تعمیر 24 تماس بگیرید.

موتور جاروبرقی کار نمیکند!

ابتدا دکمه جاروبرقی را روشن و خاموش می کند.

جاروبرقی خود را از دوشاخه جدا کنید.

قبل از اینکه جاروبرقی را دوباره به برق وصل کنید، اجازه دهید تا کاملا خنک شود.

چنانچه از کار نکردن موتور اطمینان دارید می توانید آن را به کمک تعمیرگاه جاروبرقی تعویض کنید.

برای پیدا کردن مشکل، می توانید دستگاه را باز کنید و به آن نگاهی بندازید. اگر دستگاه هنوز تحت گارانتی است، نیازی به باز کردن آن ندارید.

نکته: دفترچه راهنما معمولاً حاوی پیشنهاداتی در مورد نحوه رفع مشکلات موتور است. این ممکن است به دلیل گرفتگی فیلترها یا مشکلات دیگر باشد.

اگر تمایلی برای انجام تعمیرات جاروبرقی در تعمیرگاه ندارید و به شدت کنجکاو هستید با باز کردن پیچ های قاب و باز کردن قطعات شروع کنید. برای اینکه مطمئن شوید مشکل موتور ناشی از سوختن فیوز نیست، سالم بودن سیم پیچ ها و فیوز موتور را نیز بررسی کنید.

چرا موتور جاروبرقی بیش از حد گرم شده است؟

جاروبرقی برای مکش راحت به جریان هوا راحت نیاز دارد.

یک محافظ حرارتی به نام ترموستات داریم که وقتی جریان هوا برای عبور از موتور و خنک کردن آن مسدود شود پس از گرم شدن بیش از حد موتور دستگاه را خاموش می کند.

با گرمای بیش از حد و خاموش شدن ناگهانی آن اجازه دهید به مدت 45 دقیقه دستگاه خنک گردد تا بتوانید از آن دوباره استفاده کنید.

از عوامل گرمای شدید موتور می توان به:

 • گرفتگی شلنگ و لوله
 • انسداد فیلتر
 • پر بودن کیسه یا مخزن
 • جمع شدن مو و پرز بر روی برس
 • مشکلات برقی در موتور اشاره کرد.

در صورت سرویس فیلتر ها، باز کردن مسیر شلنگ و برس هنوز دستگاه حین کار بیش از حد داغ می شود باید برای تعمیر جاروبرقی به بررسی سیم کشی و موتور بپردازیم که نیاز به تبحر و تخصص دارد.

author-avatar

درباره

مرکز خدماتی تعمیر24 با هدف ارتقا خدمت رسانی و افزایش کیفیت آن با بیش از یک دهه فعالیت در این حوزه اکنون یکی از بهترین مراکز تعمیراتی در سطح تهران می باشد.