جاروبرقی

نمایندگی تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

سپردن دستگاه به نمایندگی تعمیر جاروبرقی پاناسونیک می تواند باعث منصرف شدن شما از خرید جارویی نو است چون هزینه تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در نمایندگی تهران به صرفه است از قطعات اصلی استفاده میکنیم و به بهترین نحو خدمات پس از فروش جاروبرقی Panasonic را ارائه می دهیم.

مشاهده سر فصل مطالب نمایش تیتر ها

شما می توانید برای بهره بردن از خدمات نمایندگی جاروبرقی پاناسونیک در غرب، شرق، شمال، جنوب و مرکز تهران با مرکز تعمیر24 تماس بگیرید. خدمات با کیفیت، هزینه های شفاف، تخصص و بیش از 2 دهه سابقه طلایی در تعمیر جاروبرقی پاناسونیک گوشه ای از مزایای خدمات پس از فروش این مرکز برای برند Panasonic می باشد.

 

 

نمایندگی جاروبرقی پاناسونیک در تهران

نمایندگی جاروبرقی پاناسونیک در تهران

 

سپردن تعمیرات به نمایندگی جاروبرقی پاناسونیک در تهران

از مهم‌ترین وسائل منزل می‌توان به جاروبرقی اشاره کرد، چرا که رابطه مستقیم با سلامت و نظافت محل زندگی ما دارد. یکی از بهترین و خوشنام‌ترین برندهای جاروبرقي که می‌توان از آن نام برد، پاناسونیک است؛ جاروبرقي پاناسونيك در میان مردم از شهرت خوبی برخوردار است، در بسیاری از منازل از آن استفاده می‌کنند.

این وسیله کیفیت و عمر بالایی دارد، شاید مهم‌ترین دلیل پرطرفدار بودن آن همین است. اگر جاروبرقي پاناسونيك شما خوب کار نمی‌کند و یا از کار افتاده است با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک تهران تماس بگیرید این مرکز با استفاده از متخصصان حرفه ای، تعميرات خود را همراه با 90 الی 365 روز گارانتی که شامل سرویس و تعمير جاروبرقي پاناسونيك است را در کوتاهترین زمان انجام میدهد.

 

تعمیرگاه جاروبرقی پاناسونیک

تعمیرگاه جاروبرقی پاناسونیک

 

شما میتوانید درخواست تعمیر خود را به شکل آنلاین در سایت تعمیر 24 ثبت کنید.

ويژگی خدمات پس از فروش تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

همواره برای حل و عیب یابی دستگاه بیشترین تمرکز متخصصان تعمیر 24 در انجام تعميرات جاروبرقي پاناسونيك بر پایه حل ایراد قطعات است تا تعویض آن همین موضوع باعث ویژگی های دیگری و صرفه جویی در هزینه تعمیر شما خواهد داشت اما گاهی این اتفاق نمی افتد و سرویسکار نمایندگی جاروبرقی پاناسونیک مجبور به تعویض قطعه می باشد، اما نگران نباشید چون:

 1. بدون شک از قطعات فابریکی یا مشابه با کیفیت فعلی دستگاه شما استفاده میکنیم این کار باعث می شود عمر دستگاه تا مدت ها افزایش یابد.
 2. باز کردن جاروبرقی در منزل می تواند باعث ایجاد گرد و خاک مضر به خصوص حین باز کردن فیلتر ها که کثیفی هایی تا 1 میکرون را بخود جذب می کنند باعث مشکلات تنفسی خواهد ما برای این مورد هم چاره اندیشیدیم شما می توانید دستگاه خود را از طریق پیک به تعمیرگاه جاروبرقی تهران بسپارید.
 3. اما اگر تاکید شما برای تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در محل است با قبول خطرات ناشی از آن انجام تعمیرات را در منزل انجام می دهیم.
 4. اگر می گوییم در نمایندگی جاروبرقی پاناسونیک تهران از قطعات با کیفیت استفاده می کنیم پس تحویل دستگاه از 3 تا 12 ماه ضمانت می دهیم.
 5. همواره در دسترس شما خواهیم بود اولویت ما خدمات رسانی است حتی در ایام تعطیل نیاز شما به تعمیر جاروبرقی پاناسونیک را رفع می کنیم.

 

تعمیرات جارو برقی پاناسونیک

تعمیرات جارو برقی پاناسونیک

 

استفاده از قطعات اورجینال در تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

اگر می خواهید دستگاه خود را پس از تعمیرات تا سال ها بدون مشکل استفاده کنید باید با نمایندگی جاروبرقی پاناسونیک در تهران تماس بگیرید تا اگر لازم باشد قطعه ای را تعویض کنیم از بهترین قطعات و نوع اصلی آن در حین تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در تعمیرگاه مجاز استفاده می کنیم تا خیال شما از بابت اتفاق ها ناگوار برای دستگاه راحت شود.

گارانتی قطعات فابریکی تعویض شده

اگر به شما می گوییم از قطعات اورجینال استفاده می کنیم بابت تعویض هر یک از آن ها به شما گارانتی خواهیم داد تا چنانچه دستگاه شما به مشکل خورد تعمیر جاروبرقی پاناسونیک را با هزینه ای رایگان انجام دهید. مدت زمان این گارانتی از 3 تا 12 ماه می باشد، پاکت، فیلتر هپا شامل ضمانت نخواهد بود.

خدمات تعمیرات جاروبرقی Panasonic

 1. تعمیر موتور جارو برقی پاناسونیک
 2. تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی پاناسونیک
 3. تعمیر برد الکتریکی جاروبرقی پاناسونیک
 4. تعمیرات بلبرینگ موتور جاروبرقی پاناسونیک
 5. سرویس موتور جاروبرقی پاناسونیک
 6. تعویض پتانسیومتر جاروبرقی پاناسونیک
 7. حل تمامی مشکلات ایجاد شده در دستگاه

 

خدمات در منزل

خدمات در منزل

 

چه مدل هایی از جارو برقی پاناسونیک تحت پوشش نمایندگی است؟

برای تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در تمامی مدل ها می توانید به مرکز تعمیر24 مراجعه کنید تا با استفاده از بهترین متخصصین مشکل دستگاه شما به شکل اصولی حل شود.

 1. تعمیر جاروبرقی پاناسونیک mc-7650
 2. تعمیر جاروبرقی پاناسونیک mc 5530
 3. تعمیر جاروبرقی پاناسونیک مدل mc-cg713

و تمامی مدل ها مثل: 2000 mc-cj913 mc-cj917 715 و … را به صورت حرفه ای انجام می دهیم.

نکات مهم در استفاده از جاروبرقی پاناسونیک

هیچگاه نگذارید پاکت جاروی شما لب به لب پر شود برای تعویض پاکت با باز كردن جاروبرقي پاناسونیک کیسه را چک کنید اگر 70 درصد کیسه پر شده آن را تعویض کنید.

برای افزایش طول عمر و اجتناب از تعمیر موتور جارو برقی پاناسونیک به جای استفاده از پاکت های دايمی از پاکت های نانو یا کاغذی استفاده کنید.

پاکت های کاغذی نیز با مکش اشیا تیز پاره می شوند و باعث خاک رفتن به موتور می شود در این صورت نیاز به تعمیر موتور جارو برقی پاناسونیک خواهید داشت.

همیشه با باز كردن جاروبرقي پاناسونیک برای تعویض پاکت فیلتر های هپا و موتور را چک کنید برای اینکه یک زمان مشخص برای تعویض آن ها معین کنید پس از هر 4 بار تعویض پاکت فیلتر موتور و پس از 8 بار تعویض پاکت فیلتر هپا را عوض کنید.

فیلتر موتور در مخزن و پشت پاکت قرار دارد و فیلتر هپا در خروجی پشت موتور است.

بی توجهی به این موارد باعث نیاز شما به نمایندگی تعمیر جاروبرقی پاناسونیک می شود.

راهنمای عیب یابی و تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

ابتدا باید بدانید که جاروبرقی باید مدت مشخصی بین (10 تا 20 دقیقه) روشن بماند و بعضی از مدل جاروبرقي هاي پاناسونيك اگر به طور مداوم و بیشتر از حد مجاز روشن باشند به صورت خودکار خاموش می‌شوند تا به موتور آسیب وارد نشود، این نشانگر خرابی نیست و نیاز به تعمیر جاروبرقی پاناسونیک نیست. در ادامه شما را با مشکلاتی که ممکن است برای این وسیله پیش بیاید آشنا می‌کنیم.

ضعیف شدن موتور

اگر موتور ضعیف کار می‌کند، ابتدا کیسه آن باید چک شود، چون پر شدن آن می‌تواند موجب ضعیف کار کردن مکش دستگاه میشود با تعويض كيسه جاروبرقي پاناسونيك مشکل حل میشود.

در مرحله بعدی تمام قطعات داخلی که با گرد و غبار و خاک در ارتباط است باید چک شود تا گرفته نباشند، مانند: لوله، خرطومی، غلتک ، واشر و… امّا اگر موتور ضعیف شده باشد، نیاز به تعمیر جاروبرقی پاناسونیک داشتید حتما باید برای تعویض یا تعمیر موتور آن با یک تماس از متخصصان مرکز تعميرات جاروبرقي پاناسونيك کمک بگیرید.

دلایل ضعف موتور در این نوع جاروبرقی متفاوت است؛ به عنوان مثال کلکتور میتواند کثیف شده باشد، زغال جارو خراب شده باشد و یا دچار خرابی یاتاقان باشد یا موتور نیم‌سوز شده که در هر صورت باید با تعمیرکاران مجاز و مجرّب تماس گرفت. تعمیر24 نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در تهران است.

تعمیر موتور جارو برقی پاناسونیک

اگر مشکل از پره های فن یا زغال موتور باشد با باز کردن جارو برقی پاناسونیک می توان تعمیرات موتور را انجام داد اما اگر سیم پیچ بسوزد یا کلکتور جرقه بزند باید موتور جاروبرقی پاناسونیک عوض شود.

علت روشن نشدن جارو برقی پاناسونیک

وقتی جارو روشن نشود ممکن است یکی از اتفاقاتی مثل:

 1. خرابی برد
 2. خرابی پتانسیومتر
 3. خرابی سیم
 4. شل شدن اتصالات
 5. خرابی ترموستات
 6. خرابی موتور اتفاق افتاده باشد

برای بررسی بهتر و رفع مشکل با نمایندگی جاروبرقی پاناسونیک در تهران تماس بگیرید.

از خرابی‌های متداولی که بر اثر عمر بالای جاروبرقی پاناسونیک ممکن است پیش بیاید، روشن نشدن آن است که می‌تواند علل مختلفی داشته باشد، از جمله: عیب در دوشاخه کابل برق یا سیم رابط، خرابی سیم‌جمع‌کن، خراب شدن کلید قطع و وصل، سوختن رله دستگاه، وجود قطعی در سیم در مدار سری موتور و حتّی سوختن کامل موتور.

برای تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در صورت بروز این مشکل، ابتدا نیاز به عیب‌یابی دقیق دارید که در صورت وجود تخصص و تجربه کافی امکان‌پذیر است. در مرحله دوم باید با استفاده از لوازم اصلی و دارای ضمانت اقدام به تعویض یا تعمیر قطعه مورد نظر کرد. البته لازم به ذکر است که پیش از هر اقدامی ابتدا باید از وجود جریان برق در پریز مطمئن شوید، چرا که ممکن است روشن نشدن جاروبرقی ناشی از آن باشد.

خاموش شدن دستگاه زمان استفاده

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است برای جاروبرقي پاناسونيك شما اتفاق بیفتد، خاموش شدن و بعد از دقایقی روشن شدن آن است که در صورت تکرار این مسئله می‌توانید از تعمیرکاران باتجربه تعمیر24 برای تعمیر جاروبرقی پاناسونیک یاری بگیرید.

گاهی هم ممکن است به دلیل عمر بالا یا درست استفاده نکردن از این وسیله با خاموش شدن آن مواجه شوید که این مشکل می‌تواند دلایل مختلفی از جمله قطعی کلید، قطعی کابل و خرابی‌های موتور داشته باشد؛ در هر کدام از این موارد دقت داشته باشید که باید به مرکز تعمیرات تماس بگیرید تا از وجود متخصصان و استفاده از لوازم یدکی اصلی اطمینان داشته باشید.

 

تعمیر جارو برقی پاناسونیک در محل

تعمیر جارو برقی پاناسونیک در محل

 

خرابی ناشی از کثیفی فیلتر

فیلتر یکی از قطعات حیاتی جاروبرقی است که وظیفة آن جدا سازی گرد و غبار است تا هوای سالم به داخل موتور کشیده شود. اگر فیلتر گرفته باشد ممکن است موجب ضعیف کار کردن جاروبرقی پاناسونیک شود و یا حتی منجر به سوختن موتور گردد.

بهترین کار برای جلوگیری از این مشکل چک کردن و تعویض کردن آن در فواصل زمانی معیّن است. شاید نتوان زمان خاصی را مشخص کرد البته می توانید پس از چند بار که پاکت پر می شود فیلتر را عوض کنید. در صورت کاهش قدرت مکش قبل از هرگونه اقدام برای تعمیر جاروبرقی پاناسونیک فیلترها باید بررسی شوند تا در صورت نیاز تعویض شوند.

خراب شدن لوازم جانبی

جاروبرقی پاناسونیک به دلیل کیفیت بالا و عمر زیادی که معمولا در خانه‌های ما دارد، ممکن است با فرسودگی و خرابی لوازم جانبی مانند: خرابی سیم‌جمع‌کن، پارگی خرطومی، شکستگی بُرس و… روبه‌رو شود. برای تعمیر جاروبرقی پاناسونیک خود و اطمینان از اینکه با لوازم یدکی اصلی و دارای ضمانت تعمیر می‌شود، می‌توانید با مراکز مطمئن که دارای مجوز و کادر مجرّب تماس بگیرید.

آموزش باز كردن جاروبرقي پاناسونیک

برای انجام تعمیرات لازمه آن پیدا کردن خار های جاروبرقی و پیچ های آن است پس از باز شدن قاب روی مخزن به موتور و برد دستگاه دسترسی خواهید داشت.

هزینه تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

معلوم شدن مشکل باید الویت شما باشد تا محدود و بازه قیمتی مشخص شود مثل اگر جارورقی صدا می دهد ممکن است جایی گرفتگی داشته باشد که حتی نیاز به مراجعه به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک هم نخواهید داشت و با باز کردن محل مسدود مشکل رفع می شود اما اگر موتور سوخته باشد یا بلبرینگ خراب شده باشد به طبع هزینه هایی خواهد داشت.

هزینه تعمیر جاروبرقی پاناسونیک قیمت (تومان)
هزینه سرویس و تعمیر موتور جاروبرقی پاناسونیک 450.000 الی 750.000
قیمت موتور جاروبرقی پاناسونیک 1200.000 الی 1.700.000
هزینه تعویض بلبرینگ 550.000 الی 800.000
هزینه تعویض خرطومی 250.000 الی 400.000
هزینه تعویض تلسکوپی 270.000 الی 480.000
قیمت پاکت جاروبرقی پاناسونیک 5 عدد 120.000 هزار تومان
قیمت فیلتر جاروبرقی پاناسونیک برای یکسال 100 هزار تومان

 

تعمیرگاه جاروبرقی پاناسونیک در تهران

پاناسونیک یکی از برندهای موفق و شناخته شده از کشور ژاپن است که از سالیان دور با حفظ کیفیت خود توانسته جایگاه مناسبی را در منازل هموطنان عزیزم ایران بیابد، ولی هر وسیله ای هر چقدر هم مقاوم و عالی ساخته شده باشد ممکن است در طی زمان دستخوش ایراداتی شود برای تعمیر جاروبرقی پاناسونیک  در نمایندگی تهران با نزدیک ترین شعبه نسبت به خود تماس بگیرید تا بتوانیم در کمترین زمان مشکلات مربوط به جاروی شما را با اولویت بالا عیب یابی و تعمیر کنیم.

نمایندگی جاروبرقی پاناسونیک شمال تهران

برای تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در شمال تهران محله هایی مثل: جردن، میرداماد، شیخ بهایی، دزاشیب، ولنجک، قیطریه، اقدسیه، فرمانیه، شهرک غرب، سعادت آباد، کامرانیه، دولت، پاسداران، پل رومی و … با شماره تماس 26711831 تماس بگیرید.

نمایندگی جاروبرقی پاناسونیک جنوب تهران

اگر می خواهید تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در تعمیرگاه مرکزی جنوب تهران و محله هایی مثل: نازی آباد، خزانه، شوش، کیانشهر، فداییان اسلام، خانی آباد، آذری، شمشیری، شهر ری، مهرآباد جنوبی و … انجام دهید با شماره 66698370 تماس بگیرید.

نمایندگی جاروبرقی پاناسونیک شرق تهران

بابت تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در شرق تهران و مناطقی مثل نارمک، تهرانپارس، محلاتی، شیان، حکیمیه، پیروزی، وحیدیه، هفت حوض، مدائن، رودباری، ملت، شمیران نو، تهران نو و … با تماس 77985478 بگیرید.

نمایندگی جاروبرقی پاناسونیک غرب تهران

انجام تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در غرب تهران و محله هایی نظیر: طرشت، بلوار فردوس، اکباتان، جناح، اشرفی اصفهانی، پونک، میرزای شیرازی، ستارخان، بلوار فردوس، شهران، شهر زیبا، شاهین، جنت آباد، مرزداران و … با شماره 44376087 تماس بگیرید.

نمایندگی جاروبرقی پاناسونیک مرکز تهران

برای تعمیرات جارو برقی پاناسونیک در مرکز تهران و مناطقی مثل: بهشتی، مطهری، شریعتی، جمهوری، رودکی، هاشمی، دامپزشکی، توحید، کریمخان، یوسف آباد، فاطمی، عباس آباد، کارگر، ولیعصر، آزادی، انقلاب و … با شماره 88026827 تماس بگیرید.

آیا نیاز به نمایندگی تعمیر مایکروویو پاناسونیک در تهران دارید؟

سئوالات متداول

برای پرسیدن سئوالات بیشتر به بخش دیدگاه مراجعه کنید.

آیا موتور جاروبرقی پاناسونیک قابل تعمیر است؟

بله در بیش از 70 درصد مواقع تعمیر موتور جاروبرقی پاناسونیک امکان پذیر است از طریق مراجعه به نمایندگی و بررسی کارشناسان این امر میسر است. این کار باعث صرفه جویی چشم گیر در هزینه های تعمیرات شما خواهد شد.

پس از تعمیرات، دستگاه شامل چه مدت گارانتی می شود؟

سرویس دستگاه، فیلتر، پاکت شامل گارانتی نمی شود ولی سایر خدمات و قطعات تعویض شده از 3 تا 12 ماه در نمایندگی جاروبرقی پاناسونیک تهران دارای گارانتی است.

تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی پاناسونیک در نمایندگی انجام می شود؟

بله تمامی خدمات وابسته به جاروبرقی شما در این تعمیرگاه قابل عیب یابی و حل شدنی است.

آیا تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در محل انجام میگیره؟

خیر تعمیرات در کارگاه انجام میگیرد و برای ارسال دستگاه به نمایندگی و هماهنگی های لازم با کارشناسان تماس بگیرید.

author-avatar

درباره

مرکز خدماتی تعمیر24 با هدف ارتقا خدمت رسانی و افزایش کیفیت آن با بیش از یک دهه فعالیت در این حوزه اکنون یکی از بهترین مراکز تعمیراتی در سطح تهران می باشد.