درباره خدمات تعمیر24 بیشتر بدانید!

خدمات تخصصی تعمیرات در تعمیر 24

استفاده از قطعات اصلی

گروه تعميراتي لوازم خانگي تعمير٢٤ در جهت ارائه خدمات شایسته به مشتریان خود این اطمینان را می دهد که از قطعات اصلی و اورجینال در جایگزینی قطعه معیوب دستگاه استفاده کند و با توجه به بهره مندی از تکنسین‌های مجرب و متخصص تنها قطعات مورد نیاز را تعویض کرده و از تحمیل هزینه‌های اضافی به مشتریان خود به شدت پرهیز می‌کند.

مرکز تعمیرات لوازم خانگی

پوشش تعميرات و سرويس بيش از ٥٠ برند معتبر خارجي و ايراني با ٦ ماه ضمانت و پشتباني خدمات با فاكتور رسمي در نمايندگي مجاز تعميرات لوازم خانگي تعمير٢٤ انجام مي گيرد. در صورت نياز به مشاوره تخصصي با كارشناسان و جمع آوري اطلاعات بيشتر در زمينه تعميرات لوازم خود مي توانيد از طريق تلفن و پست الكترونيكي با ما در تماس باشيد.

چرا باید به تعمیرکاران ما اطمینان کنید؟

تمامی تعمیرکاران و کارشناسانی که در مجموعه تعمیر24 در حال فعالیت و ارائه خدمات تعمیرات و سرویس انواع برندهای لوازم منزل می‌باشند، از افراد با تجربه در زمینه تعمیرات و سرویس هستند.

تعمیرکاران تعمیر24 تخصص خود را همگام با تولید محصولات جدید و بروز دنیا در انواع برندهای لوازم منزل و با واردات آنها به کشورمان ارتقا می دهند، سرویسکاران موظف به شرکت در دوره های آموزشی این محصولات جدید هستند و به کلیه قسمت‌های لوازم منزل تسلط کافی دارند که در هنگام بروز مشکل با اولین بازدید به سرعت وسلیه مورد نطر را را عیب یابی کرده و نسبت به تعمیر آن اقدام مناسب را انجام می دهند.

به این دلیل که اکثر وسایل منزل، هم از نظر ایمنی و هم نیاز افراد خانواده دارای اهمیت خاصی می‌باشند، هرگز خدمات تعمیراتی و سرویس این وسایل را به تعمیرکاران غیر حرفه ای واگذار نکنید. چرا که علاوه بر ایجاد هزینه‌های گزاف و اضافی به علت تشخیص نادرست، احتمال خسارت به این وسایل را نیز در بر دارند.

گروه تعميراتي لوازم خانگي تعمير ٢٤

مجموعه تعمير٢٤ با بيش از ٢٠ سال سابقه و حضور در حوزه تعميرات تخصصي لوازم خانگي فعاليت دارد با توجه به تفاوت درخواست مشتريان بابت انجام و انتقال تعميرات در منزل تا حد امكان به اين مهم دست پيدا كرده ايم تا رضايت و راحتي از خدمات سرويس و تعميرات لوازم خانگي را به ارمغان آوريم. تعمير٢٤ فعاليت هاي خود را با هزينه طبق تعرفه در كمترين زمان از ثبت سفارش تا اتمام كار انجام مي دهد.

از همين رو بر آن شديم تا با به كار گيري نيرو هاي كار آزموده و دوره ديده تيمي حرفه اي در قالب تعمير٢٤ تشكيل دهيم، قابل توجه است كه بيش از ٨٠ درصد تعميرات لوازم منزل در اين مجموعه تنها در محل صورت مي پذيرد.

جهت اطمینان برای اصالت سایت:

به سایت enamad.ir مراجعه کنید.

گزینه اطمینان از اصالت را انتخاب کنید.

آدرس سایت: Tamir24.com را وارد کنید.

logo