تعمیر24

استفاده از قطعات اصلی

گروه تعميراتي لوازم خانگي تعمير٢٤ در جهت ارائه خدمات شایسته به مشتریان خود این اطمینان را می دهد که از قطعات اصلی و اورجینال در جایگزینی قطعه معیوب دستگاه استفاده کند و با توجه به بهره مندی از تکنسین‌های مجرب و متخصص تنها قطعات مورد نیاز را تعویض کرده و از تحمیل هزینه‌های اضافی به مشتریان خود به شدت پرهیز می‌کند.

مرکز تعمیرات لوازم خانگی

پوشش تعميرات و سرويس بيش از ٥٠ برند معتبر خارجي و ايراني با ٦ ماه ضمانت و پشتباني خدمات با فاكتور رسمي در نمايندگي مجاز تعميرات لوازم خانگي تعمير٢٤ انجام مي گيرد. در صورت نياز به مشاوره تخصصي با كارشناسان و جمع آوري اطلاعات بيشتر در زمينه تعميرات لوازم خود مي توانيد از طريق تلفن و پست الكترونيكي با ما در تماس باشيد.

گروه تعميراتي لوازم خانگي تعمير٢٤

مجموعه تعمير٢٤ با بيش از ٢٠ سال سابقه و حضور در حوزه تعميرات تخصصي لوازم خانگي فعاليت دارد با توجه به تفاوت درخواست مشتريان بابت انجام و انتقال تعميرات در منزل تا حد امكان به اين مهم دست پيدا كرده ايم تا رضايت و راحتي از خدمات سرويس و تعميرات لوازم خانگي را به ارمغان آوريم. تعمير٢٤ فعاليت هاي خود را با هزينه طبق تعرفه در كمترين زمان از ثبت سفارش تا اتمام كار انجام مي دهد.

از همين رو بر آن شديم تا با به كار گيري نيرو هاي كار آزموده و دوره ديده تيمي حرفه اي در قالب تعمير٢٤ تشكيل دهيم، قابل توجه است كه بيش از ٨٠ درصد تعميرات لوازم منزل در اين مجموعه تنها در محل صورت مي پذيرد.

تعمیر ماکروویو
تعمیرات ظرفشویی

تعمیرات، سرویس و نصب

مجموعه تعميراتي لوازم خانگي تعمير٢٤، با همکاری گروهی از متخصص‌ترین و باتجربه‌ترین مهندسان، در سالیان گذشته توانسته است بهترین سطح کیفی خدمات را در حوزه بهسازی و تعمیر، به مراجعان و مشتریان خود ارائه دهد. وجود تکنسین‌های زیده و مجرب در این مجموعه موجب شده است تا همشهریان تهرانی و کرج با یک بار استفاده از خدمات این مرکز، بتوانند ایرادات در دستگاه خود را تعمیر و رفع نمایند.

در اکثر موارد با توجه به نیاز مشتری، تکنسین‌های ما خود را به محل اعلام شده توسط مشتری اعزام گشته و اقدامات لازم را به منظور تعمیر و سرویس دستگاه مورد نظر انجام می‌دهند و اقدام به رفع عیوب و نواقص دستگاه با بهترین کیفیت و قطعات اصلی همراه با گارانتی می‌کنند.

تعمير٢٤ از قسمت‌های مختلفی تشکیل شده است که در هر کدام از آنها، خدمات مربوط به تعمیر، سرویس، و نصب هر کدام از لوازم منزل را به مشتریان عزیز ارائه می دهند. (سرویس‌های مربوط به برخی از لوازم منزل مانند ماکروفر، کولزگازی، یخچال، اسپیلت و سایر موارد به شکل سرویس در محل ارائه می گردد.

تعمیر ظرفشویی

تعمیر و بهسازی

مجموعه تعميراتي لوازم خانگي تعمير٢٤، از مجموعه های برتر و باتجربه در ارائه خدمات مربوط به با تعمیر و بهسازی لوازم خانگی می‌باشد. که در این حوزه از باتجربه‌ترین تعمیرکاران و پیشرفته ترین تجهیزات تعمیراتی بهره‌مند است.

تعمیر ظرفشویی

سرویس

تمامی لوازم منزل پس از مدتی استفاده نیاز به سرویس و چک آپ دارند، حتی برخی از این وسایل مانند آبگرمکن به علت عدم سرویس در زمان مناسب ممکن است باعث بروز خطرات مالی و جانی برای شما باشند. تعمیر24 می‌تواند با بررسی و چک آپ وسایل شما در صورت نیاز اقدام به سرویس دستگاه شما می‌کند. کافی‌ست ما را امتحان کنید.

تعمیر لباسشویی

نصب و راه اندازی

اگر دستگاه جدیدی را خریداری کرده‌اید و قصد نصب محصول خود را دارید، مجموعه تعمیر24 می‌تواند راه حلی باشد تا بتوانید دستگاه خود را به راحتی و بدون هیچ گونه آسیبی با بهترین بازدهی نصب و راه اندازی کنید.

چرا باید به تعمیرکاران ما اطمینان کنید؟

تمامی تعمیرکاران و کارشناسانی که در مجموعه تعمیر24 در حال فعالیت و ارائه خدمات تعمیرات و سرویس انواع برندهای لوازم منزل می‌باشند، از افراد با تجربه در زمینه تعمیرات سرویس هستند.

تعمیرکاران تعمیر24 تخصص خود را همگام با تولید محصولات جدید و بروز دنیا در انواع برندهای لوازم منزل و با واردات آنها به کشورمان ارتقا می دهند، سرویسکاران موظف به شرکت در دوره های آموزشی این محصولات جدید هستند و به کلیه قسمت‌های لوازم منزل تسلط کافی دارند که در هنگام بروز مشکل با اولین بازدید به سرعت وسلیه مورد نطر را را عیب یابی کرده و نسبت به تعمیر آن اقدام مناسب را انجام می دهند.

به این دلیل که اکثر وسایل منزل، هم از نظر ایمنی و هم نیاز افراد خانواده دارای اهمیت خاصی می‌باشند، هرگز خدمات تعمیراتی و سرویس این وسایل را به تعمیرکاران آماتور واگذار نکنید. چرا که علاوه بر ایجاد هزینه‌های گزاف و اضافی به علت تشخیص نادرست، احتمال خسارت به این وسایل را نیز در بر دارند.

تعمیرات لوازم خانگی