جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی ناسیونال

تعمیر جاروبرقی ناسیونال
زمان مطالعه : 5 دقیقه

جاروبرقی از وسائل ضروری و مهم در هر خانه­ ایست که استفاده زیادی دارد. این وسیله به طور معمول یک­بار خریداری می­شود و در صورت استفاده درست تا سال­ها مورد استفاده قرار می­گیرد. به همین خاطر اگر مشکلی برای آن پیش بیاید، بهتر است در ابتدا آن را تعمیر کرد و به دنبال رفع عیب یابی آن بود. برای تعمیر جاروبرقی ناسیونال خود بهتر است دستگاه خود را به دست افراد متخخص بسپارید تا مشکلات به شکل کامل برطرف شود پس با مرکز تعمیرات جاروبرقي ناسيونال تماس بگیرید و از سرویس­های به ­روز توسط متخصصین آن­ها استفاده کنید. اما پیش از این کار بهتر است اطلاعات مختصری درباره­ ی مشکلاتی که ممکن است برای جاروبرقي ناسیونال پیش بیاید، داشته باشید پس باید با انواع خرابی­ و عیب یابی آن آشنا شوید.

استفاده از قطعات اورجینال در نمایندگی جاروبرقی ناسیونال تهران

 1. گارانتی قطعات در صورت تعویض هر یک از اجزا به مدت 90 الی 365 روز
 2. هزینه مناسب و به صرفه طبق چارت مصوب
 3. سرعت در ارائه انجام کار از زمان ثبت سفارش تا تحویل دستگاه به مشتری در سریع ترین مدت
 4. تخصص و عیب یابی توسط تکنسین هایی کاربلد و ماهر با یک دهه سابقه کار
 5. انعطاف بابت تعمیر جاروبرقی ناسیونال در منزل (محل) یا انتخاب شما برای مراجعه حضوری به تعمیرگاه مجاز جاروبرقی ناسیونال در تهران
 6. سرویس دستگاه پس از انجام تعمیرات و تعویض فیلتر های هپا و موتور در صورت نیاز
 7. انجام تعمیرات برد جاروبرقی توسط خود مرکز تعمیر24 و کاهش هزینه هایی مربوط به واسطه ها

عیب یابی و تعمیر جاروبرقی ناسیونال

انواع خرابی های که بشکل مختصر به عیب یابی آن برای تعمير جارو برقي ناسيونال در این مقاله بررسی قرار میدهیم به شرح ذیل است:

 1. جاروبرقی ناسیونال مکش ندارد
 2. شکسته شدن تسمه یا کمربند جاروبرقی
 3. صدای زیاد جاروبرقی ناسیونال حین کار
 4. بروز های ایراد های معمول و …

در صورت وقوع خرابی فوق و موارد دیگر با مرکز تعمیرات جاروبرقی ناسیونال در تهران تماس بگیرید و این اجازه را بدهید که دستگاه شما توسط متخصصین حرفه ای عیب یابی شوند.

تعمیر جاروبرقی ناسیونال در مرکز تعمیر24 با 6 ماه گارانتی دستگاه با تامین قطعات اصلی همراه با تضمین کیفیت انجام میگردد.

میتوانید از طریق ثبت سفارش آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

چرا جاروبرقي ناسيونال مکش ندارد؟

 

جاروبرقی قدرت مکش ندارد

جاروبرقی قدرت مکش ندارد

 

معمولا به علل مختلفی ممکن است جاروبرقی ناسیونال شما، نیروی مکش­ش را از دست بدهد و دیگر نتواند گرد و غبار روی سطوح را تمیز کند، عواملی تاثیر گذار به شرح زیر میباشد:

 • فیلتر هوا می­تواند یکی از علت­های عدم مکش باشد. این قسمت به راحتی قابل خارج شدن، بازرسی و تمیز کردن است. اگر صدمه قابل توجهی به فیلتر جاروبرقی ناسیونال وارد شده باشد، باید آن را تعویض کرد.
 • عدم مکش ممکن است به علت مسدود شدن لوله خرطومی جاروبرقي ناسيونال باشد. لوله بعد از جدا شدن از دستگاه، باید مورد بازرسی قرار گیرد. لوله را کاملاً دراز کرده و با کمک یک چراغ قوه پر نور، نور را داخل آن بتابانید. اگر نور نتواند از لوله عبور کند، معمولا به­ خاطر وجود باقی­مانده خاک یا مواد دیگر در لوله است. برای پاک کردن داخل آن می­توانید از یک وسیله تمیزکاری استفاده کنید. (یک دسته­ ی بلند را به هر نوع پوششی برای تمیزکاری وصل کنید مثل وسائلی نظیر دسته تی)
 • عیب و نقص در روکش دریچه­ ی گرد و غبار، ممکن است یکی از علت­های دیگر باشد. برای داشتن نیروی مکش کافی، باید دریچه­ی گرد و غبار محکم بسته شود. در صورت شل شدن یا ایجاد ترک، جاروبرقی ناسیونال شما قادر به تمیز کردن نیست. در صورت مشاهده­ی ترک یا خرابی، این قسمت باید تعویض شود. برای تعویض دریچه و تعمیر جاروبرقی ناسیونال میتوانید با مرکز تعمیر24 تماس بگیرید.

کمربند جاروبرقی شکسته است

اغلب اوقات هنگامی که موادی مثل ذرات خاک یا پارچه یا تار مو جایی در جاروبرقی گیر می­کنند، بر روی عملکرد نگهدارنده تاثیر می­گذارند. به این صورت که باعث افزایش اصطکاک و فشار روی آن می­شوند. اگر کمربند (تسمه) به مشکل بخورد، مانع چرخاندن برس غلتکی شما می­شود. پس بهتر است در ابتدا برس غلتکی را جدا کنید و اشیائی که ممکن است در یاتاقان گیر کرده باشد را تمیز کنید. این کار باعث می­شود که برس بتواند بدون مشکل بچرخد. اگر با انجام این کار مشکل برطرف نشد، متوجه می­شویم که کمربند دچار شکستگی شده است و باید به فکر تعویض یا تعمیر جاروبرقی ناسیونال باشید.

به طور کلی، هر گونه مشکل در داخل جاروبرقی از جمله یاتاقان­ها، می­تواند تأثیر مستقیمی بر کمربند جاروبرقی داشته باشد و هر نوع انسداد در سایر قسمت­ها، فشار بیش از حد را بر روی این تسمه نگهدارنده ایجاد می­کند.

سروصدای جاروبرقی بیش از حد زیاد است

در اغلب موارد سروصدای جاروبرقی طوری­ست که این فکر را به ذهن می­آورد، نکند موتور آن به مشکل خورده است.

این موضوع هم می­تواند یکی از علت­ها باشد اما باید بدانیم که علل دیگری نیز هستند که باعث بروز این مشکل می­شوند.

به طور مثال سروصدای بیش از حد زمانی اتفاق می­افتد که گرد و غبار و خاک وارد موتور شده باشد و انسداد در آن ایجاد کرده باشد.

این امر ممکن است باعث خراب شدن یا شکستن فن موتور شود.

در این زمان بهترین کار این است که با مراجعه به مرکز تعمیرات جاروبرقی ناسیونال در تهران خرابی عیب یابی شود تا این مشکل به بهترین نحو برطرف شود. اگر سروصدای جاروبرقی از قسمت برس باشد به این معنی است که یاتاقان برس غلتکی به مشکل خورده یا ممکن است شکسته باشد. در این زمان کل قسمت مونتاژ برس غلتکی نیاز به تعمیر یا تعویض دارد و باید توسط تکنسین تعمیر جاروبرقی ناسیونال برطرف شود.

 

تعویض موتور جاروبرقی ناسیونال

تعویض موتور جاروبرقی ناسیونال

اجتناب از خطاهای معمول در تعمیر جاروبرقی ناسیونال

روش­های صحیح نگهداری می­تواند به شما کمک کند از اکثر خرابی­های جاروبرقی ناسیونال­ جلوگیری کنید.

به طور معمول، بیشتر خرابی­ها با اجزای خاصی در داخل جاروبرقی مخصوصا تمیز کننده­ ها مرتبط هستند و با مراقبت کافی می­توانید از بروز مشکلات منجر به تعمیر جاروبرقی ناسیونال جلوگیری کنید.
کیسه ها و فیلترهای جاروبرقي را تمیز کنید. خوب است که بطور مرتب کیسه­­ ی جاروبرقی را خالی کنید.

به عنوان یک قاعده­ ی کلی، کیسه­ ها هنگام پر شدن باید خالی یا تعویض شوند، فیلترها باید سالی یک بار عوض شوند و فیلترهای هپا HEPA جاروبرقی باید دو بار در سال تعویض شوند.

 

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال در تهران

مرکز تعمیرات جاروبرقی ناسیونال در تهران

 

کمربندها نگهدارنده باید تعویض شوند به دلیل فشاری که بر آنها وارد می­شود، تسمه جاروبرقی تمایل به کشش بیش از حد دارد.

فشار بیش از حد ممکن است باعث شود که ضربه محکم به آنها وارد شود.

آنها باید به صورت دوره ­ای جایگزین شوند تا حداکثر عملکرد خود را داشته باشند.

مقالات مرتبط

علت خاموش شدن جاروبرقی حین کار

author-avatar

درباره

مرکز خدماتی تعمیر24 با هدف ارتقا خدمت رسانی و افزایش کیفیت آن با بیش از یک دهه فعالیت در این حوزه اکنون یکی از بهترین مراکز تعمیراتی در سطح تهران می باشد.

بازگشت به لیست

هیچ نظری وجود ندارد