راهنمای مشکلات جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی فیلیپس

تعمیر جاروبرقی فیلیپس

نداشتن مکش وداغ شدن بیش از حد در دستگاه از مهم ترین عیوب در تعمیر جاروبرقی فیلیپس PHILIPS می باشد که می توانید برای عیب یابی و رفع ایراد از متخصصین مرکز تعمیرات جاروبرقی فیلیپس در تهران بهرمند شوید.

شما می توانید با ثبت سفارش انلاین یا تماس مستقیم از خدمات مرکز تعمیر24 استفاده نمایید

تعمیرات تخصصی جاروبرقی در تهران همراه با 6 ماه ضمانت در محل با استفاده از قطعات اصلی در سراسر تهران توسط مرکز تعمیر24 انجام می گیرد.

نداشتن مکش در جاروبرقی فیلیپس می تواند علل مختلفی داشته باشد که در زیر به برخی از انها اشاره می کنیم.

عیب یابی و تعمیر جارو برقی فیلیپس در زمان نداشتن مکش

وقوع این ایراد شامل عوامل گوناگونی است که در زیر به انها اشاره میکنیم

پاکت جارو و یا مخزن پر شده است:

یکی از مهم ترین دلایل نداشتن مکش و کم شدن مکش در جاروبرقی فیلیپس پر بودن پاکت و یا مخزن می باشد که قدرت مکش جارو را کم می کند.

با خالی کردن پاکت و یا مخزن مشکل دستگاه رفع می شود ولی دقت داشته باشید که در برخی موارد به دلیل فرسوده شدن پاکت باید کیسه را با یک کیسه جدید جایگزین کنید.

شلنگ ، لوله یا برس مسدود شده است

یکی دیگر از موارد در تعمیر جاروبرقی فیلیپس می تواند ایجاد انسداد در شلنگ برس و یا لوله دستگاه باشد.

پارگی در برخی قسمت های شلنگ و یا گرفتگی در شلنگ و لوله جارو از مهمترین عوامل کاهش مکش در جاروبرقی می باشد.

و همچنین خرابی برس جارو نیز از موثرترین علل نداشتن مکش در دستگاه می باشد که با تعویض قطعات خراب و برطرف کردن گرفتگی می توان ایرادات دستگاه را برطرف نمود.

فیلتر ورودی و خروجی دستگاه کثیف است

فیلتر های ورودی و خروجی جاروبرقی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند به صورتی که کیپی و کثیفی در هر کدام از انها باعث پایین امدن مکش در دستگاه می شود.

هنگامی که فیلتر ورودی موتور کثیف است:

معمولاً فیلتر ورودی موتور را می توان در پشت پاکت یا مخزن دستگاه یافت.این فیلتر بسته به مدل دستگاه و همچنین میزان استفاده باید هر 4 تا 6 هفته تمیز شود.

در برخی از دستگاه ها فیلتر ها به شکل فیلتر ماشین می باشند که برای تمیز کردن انها را باید تکاند و یا به وسیله مسواک و فرچه تمیز نمود.

ترجیحا توصیه ما این است به منظور بالا رفتن طول عمر موتور دستگاه با تعویض این فیلترها با ابر مخصوص خروجی بهتری از دستگاه به دست اورید.توجه داسته باشید که فیلتر خروجی که اکثرا در پشت دستگاه می باشد مهم ترین نقش را در طول عمر موتور دستگاه دارد که حتما باید سالی یک بار تعویض شود.

درب مخزن دستگاه ویا پاکت به درستی در جای خود قرار نگرفته اند

گاها نداشتن مکش در جارو به راحتی قابل رفع است در صورتی که کیسه و یا درب مخزن دستگاه به درستی در جای خود قرار نگرفته باشند که با جایگذاری صحیح مشکل برطرف می شود.

قرار گرفتن قدرت دستگاه یر روی قدرت کم بر روی ریموت و یا خود دستگاه

در برخی موارد تنظیمات قدرت مکش بر روی ریموت و یا دستگاه بر روی پایین ترین قدرت قرار گرفته که باعث می شود موتور با کم ترین قدرت شروع به کار کند که با تنظیم صحیح این مشکل نیز رفع می شود.

بررسی صدای ناهنجار در تعمیر جاروبرقی فیلیپس

در برخی از موارد جاروبرقی در حین کار صدای ناهنجاری از خود تولید می کند که در زیر به برخی از این علل می پردازیم:

شما می توانید برای برطرف کردن این خرابی با مرکز تعمیرات جاروبرقی فیلیپس در تهران تماس بگیرید.

گرفتگی در مسیر هوا

گرفتگی در هر قسمتی از دستگاه می تواند باعث تغییر در صدای دستگاه شود از فیلتر های ورودی خروجی دستگاه گرفته تا لوله و شلنگ و یا حتی خرابی در برس دستگاه که با بررسی و رفع مسدودی این مشکل برطرف می شود.

استفاده از لوازم غیر فابریک و دستگاه های دیگر

زمانی که هر کدام از اتصلاتات و قطعات دستگاه فابریک نباشد و یا قطعات دستگاههای دیگری باشد دستگاه صدا نا هنجاری تولید می کند که با جایگزین کردن لوازم اصلی ایراد مرتفع می شود.

باز بودن دکمه هواگیربر روی دسته جاروبرقی فیلیپس

بر روی دسته دستگاه دکمه ای کشویی می باشد که با باز کردن ان مقداری از مکش جارو هدر می رود که با بستن این دکمه کشویی مشکل صدای دستگاه رفع می گردد.

گرفتگی فیلترهای ورودی و خروجی در تعمیر جاروبرقی فیلیپس

همانطور که در قسمت نداشتن مکش جارو عنوان کردیم در این مورد هم فیلتر های ورودی و خروجی موتور بسیار مهم هستند به این دلیل که کیپی و گرفتگی هر کدام از این فیلترها باعث ایجاد صدای نا هنجار در موتور می شود که با تعویض به موقع انها این ایراد نیز برطرف میشود.

و همچنین پر بودن مخزن و پاکت دستگاه از دیگر عوامل ایجاد صدا در دستگاه می باشد.

خرابی موتوردر تعمیر جاروبرقی فیلیپس

بیشترین مورد صدای جارو مربوط به قسمت موتور دستگاه می باشد که دلایل مختلفی دارد

ممکن است موتور از جای خود خارج شده باشد و در حین کار صدا بدهد که باید توسط تکنسین مجرب تعمیر گردد.

در برخی موارد هسته مرکزی موتور دچار خرابی می شود که همراه با صدای زیاد و همچنین جرقه می باشد که ممکن است تعمیر شود و یا نیاز به تعویض موتور باشد.

بیشترین و شایع ترین ایراد مربوط بلبرینگ های موتور می باشد که در طول زمان و با کارکردن خراب می شوند که باعث ایجاد صدای نا هنجار در دستگاه می شود و باید توسط تکنسین مرکز تعمیرات جاروبرقی فیلیپس مجرب تعویض گردد.

 

 

 

 

 

 

 

author-avatar

درباره

مرکز خدماتی تعمیر24 با هدف ارتقا خدمت رسانی و افزایش کیفیت آن با بیش از یک دهه فعالیت در این حوزه اکنون یکی از بهترین مراکز تعمیراتی در سطح تهران می باشد.

هیچ نظری وجود ندارد