راهنمای خدمات و مشکلات ظرفشویی

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

اگر برای تماس با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت INDESIT به دنبال نزدیک ترین تعمیرگاه به منزل خود در تهران هستید باید بگوییم مجموعه تعمیر24 با داشتن شعب مختلف در سطح شمال، جنوب، شرق و غرب تهران با اعزام تکنسین بابت تعمیرات ظرفشویی ایندزیت در محل گزینه ای امن و قابل اتکا برای رفع قطعی هر گونه خرابی خواهد بود.

مشاهده سر فصل مطالب نمایش تیتر ها

با استفاده از خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ایندزیت در تهران می توانید از مزایای تعمیرگاهی حرفه ای بهره ببرید در ادامه به بخشی از این ویژگی ها  اشاره ای خواهیم کرد.

تعمیر ماشین ظرفشویی توکار ایندزیت و انواع رومیزی در تمامی مدل های را به دست تعمیرکاران حرفه ای تعمیر24 بسپارید.

 

تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت در تهران

تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت در تهران

 

خدمات پس از فروش در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ایندزیت

 1. تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در منزل انجام میگیرید، نیازی به نگرانی بابت جابجایی دستگاه و آسیب های ناشی از حمل نباشید.
 2. با آمدن تعمیرکار از نمایندگی ماشین ظرفشویی ایندزیت در محل تمامی لوازم مورد نیاز برای تعمیرات همراه ایشان است (بر اساس ایرادی که شما در زمان ثبت مشکل دستگاه تعریف کرده اید)
 3. تعمیرات بخش معیوب ارجحیت بر تعویض آن خواهد داشت اما در صورت نیاز به تعویض قطعه از اجزای فابریکی در تعمیر ظرفشویی ایندزیت استفاده می کنیم.
 4. سرعت مراجعه سرویسکار بابت حضور پس از تایید سفارش شما و تعمیرات ظرفشویی در منزل کمتر از 60 دقیقه خواهد بود.
 5. قابلیت تعیین زمان آمدن تکنسین نمایندگی ظرفشویی ایندزیت به محل قابل تغییر و بر اساس نیاز مشتری خواهد بود.
 6. سرویسکاران این مجموعه سابقه ای بیش از 8 سال بابت حضور در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ایندزیت دارند همچنین تمامی دوره های مربوط و لازم را گذرانده اند و از نظر علمی به روز و آشنا با تمامی آپشن های روز دستگاه شما هستند.
 7. سرویس ماشین ظرفشویی ایندزیت در محل پس از انجام سایر خدمات یا به تنهایی انجام می گیرد.

متخصصین با تجربه بابت تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در منزل

آیا نمیدانید تعمیر ظرفشویی ایندزیت در محل چگونه یا توسط چه مرکزی امکان پذیر است؟ ممکن است این اتفاق برای شما نیز پیش آمده باشد که ماشین ظرفشویی ایندزیت درست کار نکند و یا به‌طورکلی کارایی خود را از دست داده باشد

در قدم نخست نیازی به تماس با خدمات پس از فروش ظرفشویی ایندزیت نخواهید داشت و تنها کافی است که عیب دستگاه را پیدا کنید. در ادامه برخی از ایراد ها را برای شما شرح می دهیم تا شاید بتوانید با دستان خود و کمی تجربه مشکل را بیابید و حل کنید و در قدم نهایی می توانید برای تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در محل از تعمیرگاه تعمیر24 کمک بگیرید.

 

تعمیرگاه ظرفشویی ایندزیت

تعمیرگاه ظرفشویی ایندزیت

 

ابتدا بگذارید شما را با تاریخچه این شرکت و عیب‌هایی ک ممکن است ماشین ظرفشویی شما داشته باشد می‌پردازیم.

نگاهی کلی به تاریخچه شرکت ایندزیت

یکی از مهم‌ترین مسائل برای انتخاب و خرید یک محصول شناخت پیشینه و تاریخچه شرکت سازنده آن است. به همین علت پیش از اینکه به عیب‌های ماشین ظرفشویی ایندزیت بپردازیم قصد معرفی این شرکت و تاریخچه آن را به شما داریم.

کمپانی ایندزیت به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان لوازم برقی خانگی در ایتالیا شناخته شده است. این شرکت یک شرکا چندملیتی محسوب می‌شود. در سال 1975 این کمپانی به اسم صنایع مرلونی در شهر فابریانو کشور ایتالیا آغاز به کار کرد.

کمپانی ایندزیت با پشت سر گذاشتن بیش از 4 دهه از آغاز کار خود و با وسعت بخشیدن به حوزه فعالیتش توانسته به‌خوبی سیر تکامل خود را بپیماید. به همین علت با رشدی قابل‌توجه این شرکت توانست به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان لوازم‌خانگی برقی در دنیا شناخته شود.

در ادامه مطلب تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت باید بدانید کمپانی ایندزیت دارای سابقه طولانی در ساخت لوازم برقی خانگی است که این مسئله موجب افزایش محبوبیت این شرکت در اروپا شده است، این برند به‌تازگی با کمک پشتیبانی کمپانی معتبر پاکشوما توانسته تا در بازار کشور ما هم حضور داشته باشد.

دو فاکتور مهم که برند ایندزیت به آن‌ها توجه دارد زیبایی ظاهری و کیفیت است. این شرکت همواره در تلاش بوده تا محصولاتش در کنار داشتن زیبایی ظاهری از کیفیت مناسب و کارایی بالایی برخوردار باشند.

قابلیت های ماشین ظرفشویی ایندزیت

تمام افراد برای خرید یک وسیله برقی در خانه خود به دنبال محصولی می‌روند که امکانات بیشتری داشته باشد، به همین خاطر اغلب مشتریان به دنبال این هستند که بدانند ماشین ظرفشویی ایندزیت چه امکاناتی دارد.

در این قسمت قصد داریم به بررسی امکانات مختلف ماشین ظرفشویی ایندزیت بپردازیم:

 • استفاده از برنامه‌های شست‌وشو متنوع
 • امکان قرار گرفتن ظروف گوناگون در قفسه‌های تعبیه شده در ماشین.
 • مصرف بسیار پایین آب و برق.
 • دارای صدا و لرزش بسیار پایین همراه با بهینه‌سازی کارایی موتور.
 • استفاده از طراحی و تنوع بسیار خوب.
 • استفاده از شلنگ آب پر فشار در بیشتر ماشین‌های تولید شده از این شرکت.
 • قابلیت ورودی آب سرد و گرم به شکل هم‌زمان.
 • دارای بدنه مقاوم در مقابل خوردگی که باعث کاهش نیاز شما به تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت می شود.

آموزش عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

در ادامه این مطلب قصد داریم برخی عیب‌های ماشین ظرفشویی ایدزیت را به شما معرفی کنیم تا بتوانید راحت‌تر به تعمیر ظرفشویی ایندزیت بپردازید.

عیب یابی صدای بلند در زمان کار

یکی از مهم‌ترین عیب‌هایی که ممکن است برای تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت با نمایندگی خدمات پس از فروش INDESIT در تهران بخاطرش تماس بگیرید، این است که در هنگام کار کردن ماشین از خود صدای زیادی تولید کند.

علت این امر ممکن است قرار گرفتن نادرست در زمان نصب باشد. شما می‌توانید برای عیب یابی یا تعمیر ظرفشويي ايندزيت نکات و مراحل نصب را به‌صورت قدم‌به‌قدم از ابتدا و بر اساس دستور العمل های گفته شده انجام دهید.

اگر باز هم درست نشد بهتر است بازوی اسپری آب فشان را بررسی نمایید. امکان دارد ظروف با این قطعه در تماس باشند و به همین علت سروصدای زیادی ایجاد شود.

عیب یابی و تعمیرات ظرفشويي ايندزيت وقتی روشن نمیشود

وقتی دستگاه روشن نمی شود نخستین کار شما این است که برق، اتصالات برق‌رسانی به دستگاه مثل کابل، رابط، محافظ ، فیوز مینیاتوری سیستم را چک کنید. اگر در قسمت‌هایی که گفتیم مشکلی ندیدید می‌توانید با جدا کردن ظرفشویی از پریز برق دستگاه را به حالت ایزوله درآورید.

به این معنا که چند دقیقه‌ای دستگاه را از برق جدا کنید و بگذارید دستگاه استراحت کند و پس از چند دقیقه دوباره امتحان کنید. قبل از اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت باید دقت کنید که درب دستگاه شما چفت شده است زیرا زمانی که درب دستگاه باز باشد نمی‌تواند کار کند. همچنین در زمان تعمیرات باید ماشین را از برق بکشید تا دچار برق‌گرفتگی نشوید.

وقتی درب بسته است زبانه سوییچ را در حالت روشن نگه میدارد که باعث عبور جریان برق به داخل دستگاه می شود.

از عوامل دیگر می توان به خرابی برد اشاره کرد که از تعمیر برد ماشین ظرفشویی ایندزیت کاری تخصصی بوده و باید توسط متخصصان واجد شرایط و تعمیرگاه مجاز انجام شود.

 

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در منزل

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در منزل

 

بررسی ایراد خشک نشدن ظروف در تعمیرگاه ظرفشویی ایندزیت

ممکن است این خرابی برای دستگاه شما نیز اتفاق افتاده باشد که دستگاه ظروف را بخوبی و کامل خشک نکند.

باید به شما بگوییم در این زمان مشکل مربوط به قسمت تأمین حرارت ماشین ظرفشویی است

پس باید به بررسی ترموستات و اتصالات المنت مربوط به آن بپردازید. این احتمال وجود دارد که ترموستات ماشین دارای عیب باشد.

برای اطمینان خاطر بهتر است برد دستگاه را هم بررسی کنید. برای تعمیر ظرفشویی ایندزیت کافی است قطعات معیوب نظیر المنت یا ترموستات را تعویض کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت وقتی تمیز نمیشوره!

در این زمان بهتر است به ظرفیت ماشین ظرفشویی INDESIT خود دقت داشته باشید و ببینید آیا بیشتر از مقدار مجاز از ظروف کثیف پر شده است یا خیر؟

یکی از مهم‌ترین دلایل برای تمیز نشستن ظروف به‌وسیله دستگاه این است که بیش‌ازحد پر شده است؛ اما اگر دستگاه به‌ میزان استانداردی از ظرف های کثیف پر شده باشد و شما دچار این مشکل شده‌اید، بهتر است صفحه‌نمایش روی برد را نگاهی بیاندازید اگر میببینید اروری که با حرف و عددی نمایش داده شده است برای تعمیرات ماشین ظرفشویی در تهران با نمایندگی تعمیر 24 تماس بگیرید.

این را باید بدانید که قبل از اینکه ظرف های خود را به داخل ماشین ظرفشویی بگذارید باید آن‌ها از ذرات خوراکی و غذای باقی مانده تمیز کنید.

اگر تمام مسائلی که گفتیم را رعایت کردید اما هنوز هم مشکل داشتید بهتر است به بررسی محفظه‌ها و درزهای ماشین بپردازید تا کثیف نباشند

برای تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در محل توسط خودتان دقت کنید که تخلیه به خوبی انجام می شود یا نه.

در مرحله بعدی بهتر است بازوهای اسپری آب پاش را ببینید و از صحت و سلامت آن‌ها مطمئن شوید. برخی اوقات این امکان وجود دارد ذرات خوراکی، موجب نچرخیدن آن شود یا با گرفتن روزنه ها آب به خوبی بیرون نیاید تا منجر به تمیز نشدن ظروف در ظرفشویی شود.

عیب یابی ظرفشویی ایندزیت وقتی بوی بدی به مشام میرسد

مهم‌ترین دلیل که موجب به وجود آمدن بوی بد در ماشین ظرفشویی می‌شود این است که غذا و خوراکی در لابه‌لای درزهای ماشین ظرفشویی مانده است. این مسئله می‌تواند موجب به وجود آمدن باکتری و بوی بد درون دستگاه شود. در ابتدا برای تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت بهتر است با دقت ماشین را چک کنید و غذاهای باقی مانده میان درزها را به‌درستی تمیز کنید. سپس با اسپری ضدعفونی‌کننده می‌توانید باکتری‌های موجود را پاک کنید. همچنین می‌توانید با استفاده از قرص‌های مخصوص دستگاه خود را تمیز کنید.

ببنید سیستم تخلیه و شلنگ دچار مشکل تا خوردگی و انحنا نباشد و به درستی نصب شده باشد اگر هنوز راه حلی نیافته اید با نمایندگی ظرفشویی ایندزیت در تهران تماس بگیرید.

دلیل لک شدن ظروف پس از شستشو

یکی از دلایلی که ماشین ظرف‌شویی پس از شستشو ظروف را لک کرده است این است که آب مصرفی خانه شما رسوب زیادی دارد. رده های کلسیم و منیزیم را به خوبی روی لیوان می بینید؟ در این زمان می‌توانید برای تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت تامین آب ورودی دستگاه خود یک تصفیه کننده آب و یا نرم‌کننده را مورد استفاده قرار دهید. این موجب می‌شود آب مصرفی مقداری سبک‌تر و ملایم‌تر شود.

اگر مشکل حل نشد شما نیاز به جرم گیری دستگاه خواهید داشت برای سرویس ماشین ظرفشویی ایندزیت در تهران با نزدیکترین شعبه و نمایندگی تماس بگیرید.

 

خدمات پس از فروش ظرفشويي های توکار و رومیزی INDESIT

خدمات پس از فروش ظرفشويي های توکار و رومیزی INDESIT

 

علت آبریزی و عیب یابی خرابی

برای اینکه به بهترین نحوه عیب یابی و تعمیر ظرفشویی ایندزیت را انجام دهیم:

زمانی که از آن آب نشت می‌کند کابل برق دستگاه را از پریز جدا کنید.

تمامی نواحی دستگاه را بررسی کنید قسمت هایی مثل محفظه‌ها و درزهای دستگاه را چک کنید تا بتوانید ببینید آب از کجا نشت می‌کند.

در انتها بهتر است درب را ببینید و دقت کنید درب دستگاه به شکل مناسب و کاملا بسته شده است یا خیر. همچنین اگر صدمه‌ای روی لاسیتک درب مشاهده کردید باید درزگیر را عوض نمایید.

اگر آب از زیر دستگاه سرازیر می شود با تماس با نمایندگی تعمیر ظرفشویی ایندزیت در تهران می توانید سریعا تعمیرکار را به منزل فرا بخوانید تا مشکلات ناشی از پمپ تخلیه را بررسی کند.

حتی ممکن است مشکل از سنسور باشد پس به بررسی سوئیچ شناور دستگاه بپردازید.

برخی اوقات ممکن است این پنل در موقعیت پایین گیر کرده باشد یا یک وسیله خارجی موجب گیر کردن آن شود این مسئله می‌تواند به پر شدن بیش از اندازه دستگاه شما بی انجامد و موجب نشتی شود.

سوئیچ شناور را چک نمایید و هر وسیله خروجی که موجب گیر کردن این وسیله شده را از بین ببرید.

علت خارج نشدن آب کثیف در تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

در این قسمت از مطلب تعمير ظرفشويي ايندزيت می‌خواهیم دلیل تخلیه نشدن را بررسی کنیم. زمانی که ماشین ظرفشویی به‌درستی تخلیه نمی‌شود، در نخستین قدم بهتر است به بررسی گرفتگی احتمالی شلنگ تخلیه، فیلتر ماشین ظرفشویی و همچنین ورودی آب ماشین بپردازید. اگر پس از بررسی موارد بالا هنوز هم مشکل داشتید، امکان دارد به تعویض قطعاتی از پمپ یا اتصالات آن احتیاج پیدا کرده باشد. برای انجام این کار می توانید با نمایندگی تعمیر ظرفشویی ایندزیت در تهران تماس بگیرید تا تعمیرکار در محل حاضر شود.

درب بسته نمی شود

یکی از مسائل مهمی که ممکن است شما را دچار مشکل کند این است که تا زمانی که درب ماشین ظرفشویی شما بسته نشود ماشین شروع به کار نخواهد کرد. این مسئله می‌تواند به دلیل خرابی برد و اتصالات مربوط به آن و یا خراب بودن پوشش درب دستگاه باشد. برای تعمیرات ظرفشویی ایندزیت می‌توانید به تعویض قطعه معیوب مثل قفل درب، لولای درب یا سوییچ درب بپردازید.

اگر نمی دانید مشکل از کجاست بهتر است برای انجام تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در منزل با نزدیکترین نمایندگی تهران تماس بگیرید.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در محل

هزینه تعمیرات ظرفشویی ایندزیت رابطه مستقیمی با خرابی و نوع تعمیر دارد

در برخی از تعمیرات بدون نیاز به تعویض قطعه می توان مشکل را رفع کرد که شامل اجرت و ایاب ذهاب خواهد بود این ایاب ذهاب می تواند از 50 تا 70 هزار تومن متغیر باشد و بازه اجرت می تواند از 150 تا 350 هزار تومن باشد.

خدمات تعمیرگاه ظرفشویی ایندزیت در تهران هزینه تعمیرات ظرفشویی ایندزیت
تعمیرات موتور ظرفشویی ایندزیت 450 الی 600
تعمیر برد ماشین ظرفشویی ایندزیت 700 الی 1100
تعویض موتور 1300 الی 1900
تعویض شیر برقی 700 الی 950
تعویض پمپ تخلیه 680 الی 980
تعویض میکروسوییچ 560 الی 730

ویژگی های مهم ظرفشویی ایندزیت که شما را واردار به تعمیرات می کند

امروزه در بازار کشور ما برندهای مختلفی از ماشین ظرفشویی وجود دارند که هم کیفیت بالایی دارند و هم ظاهر مناسبی را به مصرف‌کننده ارائه کرده‌اند؛ اما ممکن است در این قسمت از مطلب تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت از خود بپرسید چرا باید این برند را بخرید یا برای تعمیراتش هزینه کنید؟ یا چرا این دستگاه نسبت به سایر رقبای خود برتری دارد؟ در ادامه دلایل خرید این ماشین و برتری آن نسبت به رقیبانش را به شما معرفی می‌کنیم:

عدم محدودیت خدمات پس از فروش ظرفشویی ایندزیت در تهران حتی پس از تحریم‌ها

افزایش میزان تحریم‌ها و شرایط نامساعد اقتصادی باعث شد تا بیشتر برندهای خارجی و مطرح از بازار کشور ما بیرون بروند و به همین خاطر کیفیت خدمات پس از فروش آن‌ها به‌طور کامل از بین رفت. ولی کمپانی ایتالیایی ایندزیت به همراه خدمات پس از فروش بسیار خوب هنوز در کشور ما وجود دارد.

پس شما می توانید با هزینه مناسب و کیفیت بالا اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران کنید کافیه که با نمایندگی تعمیر24 تماس بگیرید تا سرویسکار فورا در محل حضور پیدا کند.

قیمت نسبتاً مناسب به همراه کیفیت چشم گیر ظرفشویی ایندزیت

زمانی که از برند ایندزیت سخن میگوییم ممکن است نخستین مسئله‌ای که به ذهن شما می‌رسد این باشد که به علت ایتالیایی بودن دارای قیمت زیادی است.

ولی وقتی بیشتر در مورد این کمپانی مطالعه کنید می‌بینید که محصولات این برند در مقایسه با سایر رقیبانش دارای قیمت بسیار پایین‌تری است.

طراحی چشم‌ نواز ظرفشویی ایندزیت

یکی از دلایلی که شما را راغب به تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت میکند را می‌توان به طراحی منحصربه‌فرد و زیبایی که به خانه شما می بخشد اشاره کرد. کشور ایتالیا معروف به طراحی‌های خاص است تا جایی که تعداد زیادی از کمپانی‌ها مثل هاردستون طراحی محصولات خود را به تیم‌های ایتالیایی می‌سپارند. طراحی محصولات ایندزیت که به‌وسیله خود ایتالیایی‌ها انجام می‌گیرد بسیار خاص و مدرن است و به‌راحتی نظر مشتریان را جلب خواهد کرد.

برخی قابلیت های اضافی در استفاده از ظرفشویی ایندزیت

در ادامه مطلب تعمیر ظرفشویی ایندزیت باید بگوییم ماشین ظرفشویی به‌عنوان یک دستگاه شستشو دارای قابلیت‌های بالا در شستن ظروف است. کاربران می‌توانند با استفاده از ماشین ظرفشویی خود به‌راحتی و با سرعت‌بالا وسایل و ظروف خود را شستشو دهند.

اجزای گوناگون لوازم آشپزخانه مثل قفسه‌های یخچال، دستگیره‌ها مخصوص ماکروفر و گاز، دریچه‌های تهویه هوا و … که امکان دارد با گذشت زمان کثیف شده باشند را می‌توانید به‌راحتی در ماشین ظرفشویی بشویید.

همچنین شما می‌توانید میوه و سبزیجات خود را به‌آسانی درون ماشین ظرفشویی قرار دهید و آن‌ها را شستشو دهید.

شما می‌توانید انواع وسایل پلاستیکی خود مثل جاصابونی، جامسواکی، شانه، برس و … را داخل ماشین ظرفشویی خود بگذارید.

تمامی کفش‌های کتانی و صندل‌ها را به‌آسانی می‌توانید درون ماشین ظرفشویی قرار دهید و آن‌ها را تمیز کنید.

بعضی از مدل‌های ابزارهای فلزی که امکان شست‌وشو در ظرفشویی برای آن‌ها فراهم شده است را نیز می‌توانید با استفاده از این دستگاه به‌آسانی تمیز کنید.

 

INDESIT Dishwasher Repair Agency

INDESIT Dishwasher Repair Agency

 

اهمیت سرویس و تعمیر ظرفشویی ایندزیت

یکی از مواردی که باید به آن دقت کنید تا به تعمیرات ظرفشویی ایندزیت نیاز نداشته باشید انجام سرویس به موقع است. اگر به‌طور مرتب ماشین ظرفشویی خود را سرویس کنید و سالانه آن را به سرویس‌کاران نشان دهید می‌توانید به‌راحتی از مشکلات احتمالی جلوگیری کند و طول عمر دستگاه خود را نیز به میزان زیادی بالا ببرید.

هنگام سرویس ماشین ظرفشویی ایندزیت همه لوله‌ها و اتصالات موتور، کارایی دستگاه و خشک‌کن با دقت بررسی‌شده و اگر نیاز باشد قطعه معیوب تعمیر یا با قطعات اصلی تعویض خواهد شد. اگر نیاز باشد فیلتر ظرفشویی نیز عوض می‌شود. همچنین باید صدا و میزان لرزش موتور در زمان فعالیت ماشین تست شده و عیب‌های آن مشخص شود تا ظروف بعد از شستشو کدر نباشد یا روی آن خط و خش نیفتاده باشد.

سخن آخر در تعمیرگاه ظرفشویی ایندزیت تهران

در پایان مطلب بابت تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت بهتر است بدانید خدمات پس از فروش این برند محبوب برای عرضه گارانتی، عیب‌یابی و از بین بردن مشکلات تمامی مدل‌های ماشین ظرفشویی ایندزیت به‌وسیله متخصصین با تجربه در خدمت شما خواهد بود. هم‌اکنون این برند بیش از صدها تعمیرگاه خدمات پس از فروش در سراسر کشور ما دارد که در حال ارائه خدمات به مشتریان هستند. تعمیر24 برای اینکه بتواند موفق شود به خدمات پس از فروش و تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت در شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران دقت ویژه‌ای داشت و همواره سعی میکند تا رضایت مشتریان را به بهترین نحو به ارمغان آورد.

سئوالات پر تکرار در تعميرات ظرفشويي ايندزيت

خدمات نمایندگی ظرفشویی ایندزیت در تهران دارای چه مدت زمانی ضمانت است؟

مدت زمان گارانتی بستگی به خدمات دریافت شده توسط مشتری و قطعات مورد نیاز دستگاه ایشان از 3 تا 12 ماه می باشد.

هزینه تعمیرات ظرفشویی ایندزیت چقدر است؟

این هزینه شامل قیمت قطعات + اجرت + ایاب ذهاب می باشد که در به صورت مدون و جدول بندی شده در متن شرح داده شده است.

چه زمانی نیاز به تعمير ظرفشويي ايندزيت خواهم داشت؟

هر گاه دستگاه به طور کلی دچار اختلالاتی نظیر بد شتسن، کار نکردن، روشن نشدن، تخلیه نکردن و … هرکاری که طبیعی به نظر نمی رسد شما نیاز به تماس با نمایندگی خواهید داشت.

author-avatar

درباره

مرکز خدماتی تعمیر24 با هدف ارتقا خدمت رسانی و افزایش کیفیت آن با بیش از یک دهه فعالیت در این حوزه اکنون یکی از بهترین مراکز تعمیراتی در سطح تهران می باشد.