راهنمای خدمات ماشین لباسشویی

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

تعمیر لباسشویی ایندزیت به دست متخصصین دوره دیده گزینه ای در دسترس برای ساکنین سراسر تهران است، اگر انتخاب شما نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت باشد باید به شما تبریک بگوییم چون رفع هر مشکل و خرابی لباسشویی INDESIT به شکل اصولی انجام می گیرد، مجموعه تعمیر24 با بیش از 25 سال سابقه، کلید رفع تمامی ایراد های لباسشویی شما است.

مشاهده سر فصل مطالب نمایش تیتر ها

با خیال راحت پس از ثبت سفارش و حضور تعمیرکار در محل، از خدمات حرفه ای تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در منزلتان لذت ببرید، اینکه در شمال جنوب شرق غرب یا مرکز تهران هستید محدودیتی برای حضور سریع تکنسین ها ما نخواهد بود.

نحوه ثبت سفارش در نمایندگی لباسشویی ایندزیت در تهران

چنانچه نیاز به تکنسین دوره دیده و حرفه ای برای سرویس و تعمیرات دارید با شعب تعمیر24 تماس بگیرید عیب یابی ماشین لباسشویی ایندزیت در برخی موارد حتی تلفنی هم امکان پذیر است ولی برای تشخیص صحیح نیاز به حضور تعمیرکار در محل خواهید داشت. با ثبت سفارش آنلاین و نوشتن توضیحات خرابی، درخواست مشتری برای نزدیک ترین تعمیرگاه ارسال می شود تا تعمیرکار هماهنگی های لازم را به عمل بیاورد.

اما برای عیب یابی و مشاوره تلفنی با نزدیک ترین شعبه تماس بگیرید:

 • نمایندگی لباسشویی ایندزیت شمال تهران: 26711831
 • نمایندگی لباسشویی ایندزیت جنوب تهران: 66698370
 • نمایندگی لباسشویی ایندزیت مرکز تهران: 88026827
 • نمایندگی لباسشویی ایندزیت شرق تهران: 77985478
 • نمایندگی لباسشویی ایندزیت غرب تهران: 44376087

وظایف نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در قبال مشتریان

مجموعه ای از ویژگی ها هست که باید در یک چارچوب خاص همگی گرد هم بیایند تا بتوانیم از بدون نگرانی تعمیرات لباسشویی ایندزیت را در منزل انجام دهیم شرحی از وظایف تعمیر24 در قبل شما شامل:

 1. زمان حضور سرویسکار پس از ثبت سفارش بوسیله مشتری تعیین میشود.
 2. در صورت نیاز فوری مشتری تعمیرات، فاصله زمانی از ثبت سفارش تا حضور تعمیرکار در محل کوتاه است.
 3. تعمیرکاری که در محل حاضر میشود با تجربه میباشد و دوره ها لازم را دیده است.
 4. عیب یابی دقیق و ماهرانه انجام میگیرد.
 5. هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت پس از عیب یابی به شکل تقریبی برآورد میشود.
 6. دلایل بروز خرابی لباسشویی ایندزیت برای شما تشریح میگردد.
 7. برای پرهیز از استفاده نامناسب از دستگاه نکته های لازم توسط تکنسین ارائه میشود.
 8. اگر لازم به تعویض قطعه است قطعات استفاده شده تماما با کیفیت اصلی میباشد.
 9. در صورت لزوم پس از باز کردن دستگاه سرویس لباسشویی ایندزیت انجام میگیرد.
 10. پس از انجام تعمیر لباسشویی ایندزیت تست های لازم برای تحویل به مشتری گرفته میشود.
 11. در انتها فاکتور به همراه گارانتی که از 90 روز تا 1 سال میباشد خدمت مشتری ارائه میشود.

 

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت

 

استفاده از خدمات پس از فروش لباسشویی ایندزیت گامی هوشمندانه برای تعمیر اساسی و پایین آمدن هزینه خدمات میباشد.

1. تعمیر لباسشویی ایندزیت در منزل و محل

سپردن خرابی دستگاه به نمایندگی ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران از این جهت دارای اهمیت است که اکثر خدمات لازم تعمیرات در محل انجام میشود انتقال و بردن دستگاه به تعمیرگاه میتواند چالش هایی مثل سنگینی دستگاه، مشکلات مربوط به مسیر و جابجایی آن از طبقات بالا دارد.

لازم به ذکر است در برخی از موارد برای تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در محل مشکلاتی وجود دارد چنانچه مشکل از برد باشد باید برد دستگاه به همراه موتور به کارگاه برای تست انتقال یابد.

همینطور زمانی که دستگاه شما لرزش یا صدای زیاد دارد اگر دیگ آسیب جدی دیده باشد برای انتقال به کارگاه تراشکاری دیگ و متعلقات آن به مرکز خدمات پس ار فروش لباسشویی ایندزیت در تهران توسط تعمیرکار برده میشود.

اما کل دستگاه نیازی به انتقال ندارد همچنین برای مشکلات مربوط به تخلیه، شیر برقی، میکروسوییچ و … تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در منزل انجام میگیرد.

 

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران

 

2. سرویس لباسشویی ایندزیت

اگر زمان زیادیست که دستگاه شما کار میکند با توجه به نوع آب مصرفی محل نصب و … سرویس هایی وجود دارد که به شکل دوره ای میبایست انجام گیرد انجام اینکار میتواند عمر لباسشویی ایندزیت شما را بیافزاید.

در برخی مواقع به طور مثال باز کردن دیگ برای تعویض بلبرینگها حجم رسوب داخلی مشخص شده این رسوب در طی سالها تجمیع شده و به طور کلی با روش های جرم گیری عادی از بین نمیرود تعمیرکار لباسشویی Indesit پس از رفع مشکل اصلی سرویس های لازم را انجام میدهد.

قطعاتی با کیفیت اصلی

از دیگر چالش هایی که شاید در طی سالیان اخیر بیشتر گریبانگیر حوزه تعمیرات شده است تامین قطعات است. همواره فکر مشتریان پس از خرابی دستگاه بسیار مشوش میشود که آیا لباسشویی من دیگر قابل استفاده است؟ آیا پس از تعمیر همچین بلایی قرار است در مدت کوتاهی اتفاق افتد؟ جواب شما به فاکتورهای زیادی برمیگردد وظایف ما در قبال شما در قسمت فوق کاملا شفاف است یکی از این المان ها استفاده از قطعات اورجینال در تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت است، البته ممکن است مشکلات قطعات شما با انجام تعمیرات بر روی خود آن ها رفع گردد، این بستگی به وضعیت قطعه معیوب خواهد داشت.

3. سرعت مراجعه به محل

در بیشتر مواقع وقتی لباسشویی ایندزیت مشتریان خراب میشود که نیاز فوری به حل مشکل و تعمیرات آن دارند، نسبت به گستردگی نواحی که تعمیر24 به آن سرویس میدهد انجام تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت فورا در منزل حاضر میشود و تمامی تجهیزات لازم را برای حل ایرادی که شما از پیش برای مرکز تعمیر 24 شرح داده اید، این تجهیزات را برای انجام تعمیرات در محل همراه می آورد.

4. بررسی هزینه تعمیرات لباسشویی در نمایندگی

همانطور که میدانید استفاده از خدمات پس از فروشی که نمایندگی آن را ارائه میدهد با کاهش هزینه شما خواهد بود یافتن هزینه قبل از عیب یابی ناممکن است و به همین دلیل پس از وقوع ایراد باید تعمیرکار در محل بیاید تا با باز کردن قطعاتی که ممکن است معیوب باشد عیب یابی را بدرستی انجام دهد و هزینه دقیق رفع مشکل برای شما مسجل شود.

خدمات تعمیرات لباسشویی INDESIT هزینه تعمیر (واحد هزارتومان)
تعمیر و سرویس موتور لباسشویی ایندزیت 650 الی 900
تعویض موتور لباسشویی ایندزیت 2700 الی 3800
تعویض بلبرینگ ها 800 الی 1400
تعویض کمک ها 780 الی 1290
تعمیر برد ماشین لباسشویی ایندزیت 1200 الی 2100
تعمیر دیگ و شفت 1400 الی 2900
تعویض پمپ تخلیه 780 الی 920
تعویض شیر برقی 830 الی 1040
تعویض هیدروستات 920 الی 1280
تعویض میکروسوییچ درب 560 الی 740
تعویض لاستیک دور درب 830 الی 1200

برخی از قطعاتی که ممکن است در حین تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت نیاز به تعویض آن داشته باشید را در جدول فوق آمده است.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران

اصل جدا نشدنی دستگاه های مکانیکی الکترونیکی پدیدار شدن خرابی بعد از گذشت چندین ساله! درسته که مهمه جنس و برند دستگاه مرغوب باشه و اینکه به درستی ازش استفاده کنید همچنین به موقع سرویس کنید، ولی استهلاک نهایتا در طی استفاده در طول زمان باعث وقوع خرابی خواهد اما اگر شما بخواهید این پایان عمر دستگاه نخواهد بود از طریق تماس با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت متخصصین حرفه ای ما برای رفع مشکل در محل سریعا حاضر میشوند.

ما با داشتن 5 شعبه در تمامی نواحی شرق غرب شمال جنوب و مرکز تهران میتوانید نزدیک مرکز خدمات پس از فروش ماشین لباسشوی ایندزیت باشیم.

 

خدمات پس از فروش لباسشویی ایندزیت

خدمات پس از فروش لباسشویی ایندزیت

 

انواع ایراد و نحوه عیب یابی لباسشویی ایندزیت

برخی از ایراد ها است که مشتریان در هنگام رویارویی با آن ها دچار سردرگمی و دستپاچگی میشنود نیازی به رفع عیب به دستان خودتان نیست اما برای آشنایی بهتر برای اینکه بدانید چه بلایی سر لباسشویی ایندزیت شما آمده ما بخشی از عیب یابی خرابی هایی که بیشتر ممکن است با آن روبرو شوند میپردازیم.

1. بررسی ارورها و چراغ چشمک زن در تعمیر لباسشویی ایندزیت

شناختن و فهمیدن کدهای خطای و ارور ماشین لباسشویی ایندزیت بسیار ساده است. ۵ چراغ چشمک زن LED روی صفحه معمولا (بسته به مدل آن) قرار دارد.

با توجه به نوع خرابی، ممکن است یک یا چند چراغ چشمک می زند که نشان می دهد دلیل اخطار چیست! چراغ های چشمک زن خطاها را در هنگام شستشوی اولیه برای خیس کردن لباس ها (pre-wash)، شستشو (Wash)، خشک کردن (Spin) و پایان یافتن کار ماشین لباسشویی پوشش می دهد.

کدها از F01 تا F18 دسته بندی شده اند. به عنوان مثال کد ارور ماشین لباسشویی ایندزیت با کد F05 بیانگر گرفتگی شلنگ تخلیه یا مشکلی در پمپ است که در این شرایط احتمالا درب باز نخواهد شد. ممکن است آب نیز درون مخزن بماند. متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در این موقعیت، گرفتگی های موجود در فیلتر پمپ، شلنگ تخلیه و کلیه لوله کشی های زیر سینک را چک خواهند کرد.

برای دانستن لیست جامعی از کد خطاها، کتابچه راهنمای خود را بررسی نمایید.

 

نمایندگی تعمیرات لباسشویی ایندزیت

مرکز تعمیرات لباسشویی ایندزیت

 

خرابی هایی متداولی که باعث روشن شدن چراغ های چشمک زن و ارور لباسشويي ايندزيت میگردد ممکن است با ایراده هایی که در بخش زیر به آن پرداخته ایم همراه باشد.

چنانچه در مراحل شستشو چراغ های چشمک زن ماشین لباسشويي ايندزيت روشن شوند نشان دهنده ایراد در یکی از آن مراحل است.

هر یک از مشکلات نیاز به بررسی دقیق و جز به جز متخصص تعمیر لباسشویی ایندزیت دارد که به شرح ذیل است:

2. عیب یابی خشک نکردن لباس ها

علت خشک نکردن لباس ها می تواند به دلیل سنسورهای تعادل موجود در آن باشد. اگر درحال شستن لباس های کمی هستید، سنسورها ممکن است از خشک کردن لباس ها جلوگیری کنند. این کار احتمال بروز خطرات بالقوه را کاهش می دهد. لرزش زیاد ناشی از کم بودن بار ماشین لباسشویی ایندزیت، به دستگاه آسیب رسانده و فشار مضاعفی بر مخزن و بلبرینگ آن وارد می شود.

از دلایل دیگر خشک نکردن لباسشویی به خرابی پمپ و برد الکترونیکی نیز اشاره کرد.

3. عیب یابی عدم تخلیه آب کثیف از دیگ

همانطور که اشاره شد از مواردی که باعث عدم آبکشی لباس ها می شود درست کار نکردن پمپ تخلیه ماشین لباسشویی است، در این شرایط احتمال دارد پروانه های پمپ یا شلنگ تخلیه آب مسدود شده باشد. لباس ها یا اشیا کوچکی ممکن است در سیستم فاضلاب گیر کرده و شیلنگ های منتهی به پمپ و گاهی خود پمپ را مسدود کنند.

البته در مواردی علت تخلیه نشدن آب لباسشویی بخاطر خرابی برد فرمان است.

دلایل تخلیه نشدن آب کثیف در مقاله Washing Machine Not Draining:

Clog in the rubber drain tube leading from the washing machine to the drain standpipe ,Material obstructing the water pump filter or impellers, A mechanical failure of the water pump  ,Loose or broken drive belt ,Faulty lid switch, Clog in the drain system

لوله لاستیکی تخلیه که از (دیگ) ماشین لباسشویی به لوله تخلیه منتهی شده مسدود است، اشیایی فیلتر یا پروانه های پمپ آب را مسدود کرده اند، خرابی مکانیکی پمپ (تخلیه) آب، تسمه، محرک شل یا شکسته، سوئیچ درب معیوب است، گرفتگی در سیستم تخلیه وجود دارد.

در مدل های تایمری ابتدا باید تایمر لباسشویی تنظیم شود و در صورت حل نشدن مشکلات، موارد مربوط به تایمر باید بررسی شود که بهتر است توسط تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت این کار انجام بگیرد.

4. عیب یابی عدم حرکت دورانی دیگ

علت این مسئله می تواند مربوط به موتور یا کنترلر برد فرمان معیوب باشد. در صورتیکه مخزن یا همان دیگ نچرخد باید گفت علت نچرخیدن ماشین لباسشویی از فرسودگی بلبرینگ ها یا مشکلی در تسمه، همه باید توسط کارشناسان حرفه ای در تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت بررسی شوند.

قبل تماس با نمایندگی دقت کنید که لباس ها را بیش از حد بارگیری نکرده باشید و یا تعادل دیگ را با یک لباس یا پتوی سنگین برهم نزده باشید.

 

تعمیرات لباسشویی ایندزیت

تعمیرات لباسشویی ایندزیت

 

برای مطالعه بیشتر: خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی

5. ماشین لباسشویی ایندزیت پر سر و صدا است

بلبرینگ های خراب علت سر و صدای لباسشویی هستند. همانطور که گیر کردن یک جسم خارجی مانند سکه نیز، منجر به این اتفاق خواهد شد.

فیلتر یا پمپ تخلیه مسدود شده نیز، باعث می شود لباسشویی سر و صدای زیادی از خود ایجاد کند.

البته باید تعمیرکار مواردی مثل سالم بودن کمک ها و فولی موتور را نیز بررسی کند.

بهتر است برای بررسی بهتر از یک تعمیرکار لباسشویی کمک بخواهید.

6. عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در زمان لرزش زیاد

زمانیکه ماشین لباسشویی ایندزیت در حین شستشو حرکت می کند، ممکن است مشکل از خرابی وزنه های ضربه گیری که دیگ را به دستگاه متصل می کنند، باشد.

کف غیر هم سطح بدون تراز عامل دیگری است که علت لرزش لباسشویی است.

در بیشتر موارد تعمیرکار لباسشویی ایندزیت با بررسی کمک ها و تراز پایه ایراد را رفع می کند.

بیشتر بدانید: نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو در تهران کجاست؟

7. نشت آب یا کف از زیر دستگاه

ماشین لباسشویی شما ممکن است در قسمت جلویی، پشتی یا زیری نشتی داشته باشد.

در این شرایط برای بررسی علت نشت آب از زیر لباسشویی متخصصان شیلنگ های آبرسانی، لاستیک دور دیگ، سالم بودن پمپ و شلنگ تخلیه را جهت عیب یابی و تعمیر لباسشویی ایندزیت چک خواهند کرد. سر ریز شدن بیش از حد کف نیز ممکن است به دلیل استفاده زیادی از مواد شوینده باشد.

یک دیگر از دلایل نادر آبریزی بدلیل سوراخ شدن دیگ یا شلنگ زیر دیگ باشد.

بیشتر بخوانید: خدمات ویژه نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در تهران

8. عیب یابی بوی بد ساطع شده از دستگاه

ایجاد باکتری در کشوی مواد شوینده و درزهای لاسیتک دور درب، علت بوی بد ماشین لباسشویی است.

شستشو در دمای پایین درون مخزن های پلاستیکی مدرن ممکن است باعث ایجاد باکتری و کپک شود که برای سلامتی شما مضر است. متخصصان نمایندگی تعمیرات لباسشویی ایندزیت در این شرایط تمامی این موارد را بررسی خواهند کرد.

بهتر است پس از اتمام کار درب دستگاه را برای چند ساعت باز بگذارید تا رطوبت داخل خشک شود.

قارچ ها و باکتری ها در بیشتر موارد علت تمیز نشستن ماشین لباسشویی است.

9. ناتمام ماندن چرخه شستشو

دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود دستگاه شما چرخه شستشوی خود را تمام نکرده پس نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت داشته باشید. این دلایل شامل؛ برس های کربنی موتور معیوب شده و هم چنین مشکلاتی در ترموستات، المنت هیترها و خروجی فاضلاب آب میباشد.

سنسورهای ماشین لباسشویی ایندزیت بلافاصله گرمای بیش از حد را شناسایی کرده و به طور خودکار چرخه شستشو را میانه کار را متوقف می کنند.

اگر دستگاه تایمری است علت ثابت ماندن تایمر لباسشویی که در بیشتر موارد بخاطر خرابی پمپ و هیدروستات است.

10. گیر کردن درب لباسشویی

هنگامی که دستگاه، وجود آب در داخل مخزن را تشخیص دهد، قفل درب برای جلوگیری از جاری شدن آب باز نمی شود. اگر اینگونه نباشد، مکانیسم قفل درب ممکن است معیوب شده باشد. در این شرایط تلاش نکنید که قفل را باز کنید، زیرا این امر باعث آسیب رسیدن به درب، قفل و خود دستگاه می شود.

به خاطر داشته باشد هنگامی که به تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت نیاز دارید، باید با متخصصین مجرب تماس بگیرید.

 

تعمیر لباسشویی ایندزیت

تعمیر لباسشویی ایندزیت

 

سئوالات پر تکرار مشتریان

اگر سئوال متفاوتی برای پرسش دارید آن را از ما در بخش دیدگاه بپرسید.

1. هزینه تعمیرات لباسشویی ایندزیتم چقدر میشه؟

بستگی به نوع مشکل و قطعه خراب دارد، انتخاب تعمیر24 بعنوان نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت برای حل مشکل شما باعث کاهش 50% هزینه های شما خواهد شد.

2. چقدر طول میکشه تا تعمیرکار بیاد؟

بعد از اینکه سفارش خود را ثبت میکنید در کمترین زمان متخصص با شما برای هماهنگی های لازم تماس میگیرد و در کمتر از 1 ساعت در محل حضور میابد.

3. آیا تعمیر لباسشوییم با گارانتی انجام میشه؟

بله تمامی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت از 3 تا 12 ماه دارای ضمانت میباشد.

4. برای تعمیرات لباسشویی ایندزیت راه ها برقراری ارتباط با نمایندگی چیست؟

راه های تماس را میتوان به 2 شکل شرح داد:

تماس مستقیم با نزدیکترین مرکز:

اگر در تهران زندگی میکنید با نزدیکترین نمایندگی ماشین لباسشویی ایندزیت در شرق، غرب، شمال و جنوب نسبت به منطقه ای که زندگی میکنید تماس بگیرید در ادامه به صورت جزیی به مناطقی که تحت پوشش خدمات پس از فروش لباسشویی ایندزیت است میپردازیم.

ثبت اطلاعات و درخواست به صورت آنلاین:

چنانچه مایل به تماس با مراکز تعمیر24 نیستید از طریق آنلاین سفارش خود را ثبت کنید و مواردی مثل ایرادی که رخ داده و اطلاعات آدرس را به شکل کامل ثبت کنید پس از ارسال اطلاعات در کمترین زمان کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

5. با کدام شعبه نمایندگی ماشین لباسشویی ایندزیت تماس بگیرم؟

از مواردی پر اهمیت در نظر مشتریان سرعت بهره گیری از خدمات نمایندگی لباسشویی ایندزیت میباشد، اگر چنانچه در تهران زندگی میکنید و اکنون برای انجام تعمیرات عجله دارید یکی از شعب نزدیک بخود را یافته و با آن تماس بگیرید تا تعمیرکار به سرعت در محل حاضر شود.

A. نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در شمال تهران

برای ثبت درخواست تعمیرات لباسشویی ایندزیت در شمال تهران و محله هایی مثل:کامرانیه،کلاهدوز،دولت،آ.اس.پ،آتی ساز،نیاوران،پاسداران،سعادت آباد،قیطریه،گاندی،اقدسیه،شهرک غرب،پل رومی،تجریش،دیباجی،فرمانیه،جردن،ونک،میرداماد،شیخ بهایی،دزاشیب،شریعتی،زعفرانیه،ظفر،الهیه و … با شماره 26711831 تماس بگیرید تا سریعا تعمیرکار به منزل و محل اعزام گردد.

B. نمایندگی تعمیرات لباسشویی ایندزیت غرب تهران

برای انجام تعمیر سریع در مرکز خدمات پس از فروش لباسشویی ایندزیت در غرب تهران با محله هایی چون: شهران،آریا شهر،دریانو،ستارخان،طرشت،تهرانسر،بهبودی،طرشت،دهکده،چیتگر، امیر کبیر،شهر زیبا،همیلا،جناج،سرچشمه،مهر ویلا،بلوار فردوس،پونک،شادمان،اشرفی اصفهانی،مرزداران،چهار دیواری،شهرک نفت،شهرک آپادانا،وردآورد،صالحی،اکباتان و … با شماره تلفن 44376087 در تماس باشید.

C. نمایندگی خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی ایندزیت شرق تهران

برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در شرق تهران و مناطقی همچون: سبلان،محلاتی،نیرو هوایی،پیروزی،تهران نو،نارمک،هفت حوض،مدائن،آیت،پروین،تهرانپارس،نظام آباد،استخر،رسالت،چهارراه تلفنخانه،دلاوران،باقری،دردشت، مجیدیه،حکیمیه،فرجام،هویزه،سهروردی،پلیس،شمیران نو،شیان،تکاوران،تهران نو،هنگام،وحیدیه،دماوند،بنی هاشم،خواجه عبدالله انصاری،نیرو زمینی و … ساکن هستید با شماره 77985478 تماس حاصل فرمایید.

D. مرکز تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت جنوب تهران

برای تماس با نمایندگی ماشین لباسشویی ایندزیت در جنوب تهران و مناطقی مانند: جیحون،کمیل،رودکی،آذری،فلاح،خزانه،رجایی،یاخچی آباد،مولوی،فداییان اسلام،شهر ری،امام زاده حسن،مشیریه،آزادی،هاشمی،مرتضوی،شاد آباد،نواب،خاوران،افسریه،نعمت آباد،دامپزشکی،بریانک،هفت چنار،مهرآباد جنوبی،یافت آباد،جوادیه،شوش،شمشیری و … با شماره تماس 66698370 در ارتباط باشید.

E. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت مرکز تهران

برای حضور تعمیرکار ماشین لباسشویی ایندزیت در محل در مناطقی مثل: کارگر،ولیعصر،اسکندری،ایرانشهر،هفت تیر،کریمخان،آذربایجان،لاله زار،بلوار کشاورز،فردوسی،طالقانی،بهشتی،مفتح،مطهری،قرنی،سمیه، حافظ،سعدی،جمهوری،یوسف آباد،استاد معین،نواب،انقلاب،کلانتری،فاطمی،توحید،عباس آباد و … برای انجام تعمیرات لباسشویی ایندزیت در محل به شماره 88026827 زنگ بزنید.

6. چرا لباسشوییم وقتی خاموشه با آب پر میشه؟

معمولا خرابی از شیر برقی یا هیدروستات میباشد که باید توسط تعمیرکار بررسی به بهتره که برق دستگاه رو قطع کنید اگر هنوز پر میشود شیرقی خراب است.

سخن پایانی در تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

اگر یک ماشین لباسشویی ایندزیت دارید و به هر دلیلی کار نمی کند، قبل از تماس با کارشناسان نمایندگي برای تعمير آن، ممکن است بخواهید در ابتدا، خودتان بدانید مشکل از کجا است! ما در این جا به بررسی شایع ترین مشکلات و چگونگی تعمیر لباسشویی ایندزیت و نحوه عیب یابی آن پرداخته ایم. چنانچه قصد دارید تعمیرات لباسشويي خود به دست متخصصین آن در مرکز ايندزيت در شعب تهران بسپارید، میتوانید با مرکز تعمیر24 تماس بگیرید.

تمامی خدمات ارائه شده در تعميرات لباسشويي ايندزيت شامل 90 تا 360 روز گارانتی و تضمین کیفیت قطعات اصلی استفاده شده در فرآیند تعمير است.

میتوانید درخواست خود را از طریق سفارش آنلاین ثبت کنید تا کارشناسان تعميرات با شما تماس بگیرند.

author-avatar

درباره

مرکز خدماتی تعمیر24 با هدف ارتقا خدمت رسانی و افزایش کیفیت آن با بیش از یک دهه فعالیت در این حوزه اکنون یکی از بهترین مراکز تعمیراتی در سطح تهران می باشد.

هیچ نظری وجود ندارد