راهنمای خدمات ماشین لباسشویی

نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو

نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو

روشن نشدن دستگاه، تمیز نکردن لباس‌ها، نشتی آب و ده ها مشکل دیگر از جمله ایراداتی هستند که نیاز به خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو را پدیدار می‌کند. اما خبر خوب این است اکثر خرابی‌ها، توسط تعمیرکار لباسشویی دوو در خانه قابل‌ رفع هستند. پیشنهاد ما این است که با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو تماس بگیرید و از خدمات مرکز تعمیر24 با 180 روز گارانتی و با تامین قطعات اصلی بهره ببرید و با خیال راحت برای مدت طولانی دستگاه خود را از هرگونه خرابی بیمه کنید.

مشاهده سر فصل مطالب نمایش تیتر ها

شستن لباس ها با دستی کاری است که بسیاری ترجیح می دهند از آن اجتناب کنند. استفاده از ماشین‌های لباسشویی به امری ضروری تبدیل شده‌اند و در زمان و زحمت خانواده‌ها صرفه‌جویی می‌کنند استفاده در صورت مواجه شدن با هر گونه خرابی استفاده از خدمات کارا نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو در تهران استفاده کنید.

فرآیند برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو

هنگامی که با خرابی لباسشویی دوو روبرو می شوید، دو راه اصلی برای تماس با نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو وجود دارد: تماس با یکی از 24 شعبه تعمیر یا انتخاب آسان برای سفارش آنلاین. هر دو گزینه قابل اجرا هستند و انتخاب هر کدام به اولویت و فوریت مشتریان بستگی دارد.

 • نمایندگی تعمیرات لباسشویی دوو در شمال تهران : 26711831
 • نمایندگی تعمیرات لباسشویی دوو در شرق تهران : 77985478
 • تعمیرگاه ماشین لباسشویی دوو در غرب تهران : 44376087
 • خدمات پس از فروش لباسشویی دوو در مرکز تهران : 88026827 
 • تعمیر ماشین لباسشویی دوو در جنوب تهران : 66698370

 

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در تهران

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در تهران

A. عیوب و اتفاقات لباسشویی دوو را شرح دهید

قبل از شروع فرآیند تعمیر، بسیار مهم است که تمام عیوب و رویدادهایی را که منجر به این مشکل شده اند، مستند کنید. هنگام ارسال درخواست تعمیر ماشین لباسشویی دوو، ارائه یک توضیح جامع از مشکل به تکنسین کمک می کند تا مشکل را به درستی درک کند و با تمامی لوازم لازم در منزل حاضر شود.

B. فرآیند ثبت تعمیرات لباسشویی دوو

فرآیند ارسال درخواست تعمیر ساده است. یکی از شماره های تماس ارائه شده برای شعب تعمیرات را شماره گیری کنید یا از سامانه سفارش آنلاین استفاده کنید. توضیحات را دنبال کنید و به یاد داشته باشید که اطلاعات دقیقی در مورد مشکلات ماشین لباسشویی در بخش توضیحات قرار دهید.

C. اعزام تعمیرکار ماشین لباسشویی دوو به محل

پس از ارسال درخواست، تعمیرکار ماشین لباسشویی دوو به سرعت با شما تماس خواهد گرفت. این تعامل برای تایید محدوده تعمیر و نهایی کردن زمان‌بندی مهم است. تکنسین در مورد زمان مناسب برای بازدید صحبت می کند و از حداقل اختلال در برنامه روزانه مطمئن می شود.

D. تعمیر ماشین لباسشویی دوو در همان روز ثبت سفارش

یکی از مزیت های قابل توجه نمایندگی، در دسترس بودن خدمات یک روزه است. هدف تکنسین این است که برنامه خود را با روز ثبت سفارش هماهنگ کند و خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی دوو را در همان روز ارائه بدهد.

 

خدمات پس از فروش لباسشویی دوو در تهران

خدمات پس از فروش لباسشویی دوو در تهران

F. تخصص کارشناس تعمیر لباسشویی دوو

مطمئن باشید سرویس کاران نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در تهران دارای تخصص و تجربه هستند. دانش و مهارت های آنها از طریق آموزش های گسترده پیشرفت می کند و آنها را به خوبی برای تشخیص و رفع مشکلات مختلف مجهز می کند.

G. کیفیت خدمات در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو

رضایت مشتری در درجه اول اهمیت قرار دارد. نمایندگی تعمیرات متعهد به ارائه خدمات درجه یک است پس از ارائه خدمات اطمینان حاصل می کنیم ماشین لباسشویی شما به عملکرد مطلوب باز می گردد. بابت این خدمات تا 180 روز گارانتی دریافت خواهید کرد.

H. قیمت گذاری شفاف

نگران هزینه های پنهان هستید؟ مطمئن باشید قیمت گذاری شفاف و منصفانه است. بدون هیچ غافلگیری دقیقاً بدانید برای چه چیزی می پردازید.

خدمات تعمیرات لباسشویی دوو هزینه تعمیرات (قیمت به تومان)
سرویس لباسشویی دوو 400.000
تعمیر برد لباسشویی دوو 950.000 الی 2.300.000
تعویض پمپ تخلیه 950.000 الی 1.200.000
تعویض هیدروستات 850.000 الی 1.000.000
تعویض شیر برقی 750.000 الی 850.000
تعویض کمک ها 1.200.000 الی 1.500.000
تعویض میکروسوئیچ 750.000 الی 900.000

هزینه های مربوط به ایاب ذهاب در شهر تهران 100 الی 150 هزار تومان و هزینه اجرت از 200 الی 1 میلیون تومان متغییر می باشد. (به طبع هزینه های مربوط به باز کردن و تعمیرات دیگ (تراشکاری و اجرت) قبل از انجام کار خدمت مشتری اعلام می گردد.

J. مزایای سفارش آنلاین

برای کسانی که راحتی تراکنش های آنلاین را ترجیح می دهند، نمایندگی تعمیرات لباسشویی دوو گزینه سفارش آنلاین را ارائه می دهد. این فرآیند ساده به شما امکان می دهد تنها با چند کلیک درخواست تعمیر خود را ثبت کنید و در وقت و هزینه صرفه جویی کنید.

 

نمایندگی تعمیرات لباسشویی دوو در تهران

مرکز تعمیرات لباسشویی دوو

آشنایی با برند لوازم خانگی دوو

شرکت دوو در سال 1971 در کره جنوبی تاسیس شد پس ورشکستگی این شرکت اکنون با نام واینیا الکترونیکس در حال کار است پس از ال جی و سامسونگ بزرگترین شرکت لوازم خانگی در کره جنوبی است، در سال 1999 شرکت دچار ورشکستگی شد و در سال 2010 طلبکاران شرکت تصمیم بر فروش شرکت به یک شرکت ایرانی (انتخاب) گرفتند البته رقیب اصلی شرکت ایرانی شرکت الکترولوکس سوئد بود در انتها برنده مزایده خرید برند لوازم خانگی دوو شرکت ایرانی بود. (منبع ویکی پدیا: Winia Electronics)

 

نمایندگی خدمات لباسشویی دوو در تهران

نمایندگی خدمات لباسشویی دوو در تهران

بررسی مشکلات رایج در نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو

درک مشکلات رایج ماشین لباسشویی می تواند به شناسایی زودهنگام مشکلات کمک کند. خواه مشکل تخلیه باشد، خرابی موتور ماشین لباسشویی یا مشکلات الکتریکی، متخصصان تعمیر لباسشویی در منزل می توانند همه آن ایرادات را در محل حل کنند.

در ادامه این بحث به مطالعه مشکلات عمده در لباسشويي دوو میپردازیم و راهکارهای گوناگونی برای انجام آن پیشنهاد داده ایم:

تعمیر ماشین لباسشویی دوو وقتی روشن نمیشه!

روشن نشدن لباسشویی دوو جز رایج‌ترین خرابی در این دستگاه است. این امر در حالی رخ می‌دهد که شما لباس‌های چرک را داخل دستگاه قرار داده‌اید و دکمه ON را فشار می‌دهید اما هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد. راهکارهای پیش رو برای یافتن علت روشن نشدن لباسشویی موارد زیر هستند:

 • اتصال سیم برق را چک کنید. به دلیل اینکه لباسشویی دوو در حین فعالیت دچار لرزش می‌شود، این امکان وجود دارد به طور تصادفی و به علت لرزش لباسشویی سیم برق از جا کنده‌ شده باشد یا در زیر دستگاه قرار گیرد و منجر به اتصالی شود.
 • فیوز دستگاه را چک کنید. این امکان وجود دارد که سوئیچ فیوز در حالت خاموش قرارگرفته باشد. با پیدا کردن این قطعه، آن را در حالت روشن قرار دهید.
 • لاستیک دور درب لباسشویی را چک کنید. این امکان وجود دارد که درب به درستی چفت نشده باشد و در نتیجه دستگاه شروع به کار نکند.
 • دکمه ON را بررسی کنید که به درستی کار کند.
 • این احتمال وجود دارد که خرابی برد باعث کار نکردن دستگاه شود.
 • عیب یابی برد کاری تخصصی بوده و باید توسط کارشناسان نمایندگی تعمیرات دوو بررسی و رفع مشکل شود.

چنانچه تمام عامل فوق به درستی کار میکنند برای تعمیر لباسشویی دوو با ما تماس بگیرید.

 

تعمیر لباسشویی دوو

تعمیر لباسشویی دوو

تعمیرات ماشین لباسشویی دوو وقتی خوب نمیشوید

این خرابی یکی از بدترین نوع خرابی‌های دستگاه است، چرا که تنها بعد از تکمیل چرخه شستشو قابل‌ تشخیص است. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که پس خشک شدن لباس، روی آن لکه، مو یا سایر آلودگی‌های ببینید. به منظور عیب یابی و تعمیر لباسشویی دوو برای یافتن علت تمیز نشستن لباسشویی راهکارهای زیر را امتحان کنید:

 • بیش از حد استاندارد لباس در داخل دستگاه قرار ندهید. لباسشویی دوو برای تمیز کردن لباس‌ها به فضا نیاز دارد و تنها قابلیت این را دارد که تا حد مشخصی مواد شوینده و آلودگی‌ها را از داخل دستگاه خارج کند. به منظور آگاهی از حداکثر بار دستگاه، دفترچه راهنمای آن را مطالعه کنید.
 • از مواد شوینده کمتری استفاده کنید. استفاده از مواد شوینده بیش از حد، نه تنها منجر به تمیز شدن لباس‌ها نخواهد شد، بلکه سبب ایجاد لکه‌هایی روی آنها نیز می‌شود.
 • توجه به جرم گیری لباسشویی می تواند کمک بسزایی در کیفیت شستشوی لباس شما داشته باشد از این رو باید از تعمیرکار لباسشویی دوو کمک بگیرید.

تعمیر لباسشویی دوو در منزل وقتی دیگ نمیچرخد

یکی دیگر از مشکلات رایج لباسشویی دوو عدم چرخش آن با وجود خالی شدن وان دستگاه از آب است. چرخش با سرعت بالا به خشک شدن لباس‌ها در خشک‌کن کمک می‌کند. برای یافتن علت نچرخیدن دیگ لباسشویی از نکات زیر استفاده کنید:

 • اطمینان حاصل کنید که دستگاه به طور کامل عمود بر سطح زمین قرارگرفته باشد. دستگاه لباسشويي به منظور حفظ ایمنی با قرار گرفتن روی سطحی ناموزون عمل چرخش خود را متوقف می‌کند.
 • شلنگ تخلیه فاضلاب در پشت دستگاه را بررسی کنید. این امکان وجود دارد که این شلنگ مسدود شده باشد یا دستگاه عمل تخلیه آب را به درستی انجام نداده باشد.
 • برخی موارد فنی مثل ایراد در موتور باید توسط متخصص تعمیر لباسشویی دوو بررسی شود.
 • نچرخیدن دیگ در دور خشک کن علت خشک نشدن لباس در لباسشویی است.

به نقل از: repairclinic

?Why is my washing machine not agitating or spinning

If the tub is not spinning or agitating, a broken shift actuator may be responsible. You should inspect the component for damage and replace if necessary. The washer transmission might be worn out or defective. Transmissions have gears in them that can fail causing the washer to not spin or agitate

ترجمه فارسی آن: چرا ماشین لباسشویی من تکان نمی خورد یا نمی چرخد؟

اگر دیگ نمی چرخد یا حرکتی ندارد، ممکن است بخاطر خرابی شفت باشد. باید قطعه را از نظر آسیب دیدگی بررسی کنید و در صورت لزوم تعویض کنید. گیربکس لباسشویی ممکن است فرسوده یا معیوب باشد. گیربکس ها دارای چرخ دنده هایی هستند که ممکن است از کار بیفتند و باعث عدم چرخش یا تکان دادن دیگ لباسشویی شوند.

برای برطرف کردن این مشکل کافیست با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو تماس بگیرید و مشکل خود را با کارشناسان در میان بگذارید.

 

تعمير ماشين لباسشويي دوو در تهران

تعمير ماشين لباسشويي دوو

 

رفع ایراد سر و صدای لباسشويي Daewoo

یکی از آزاردهنده‌ترین خرابی‌های ماشین لباسشویی Daewoo، ایجاد صدای بلند در هنگام چرخش دستگاه است. علت صدای ماشین لباسشویی هنگام خشک کن معمولا بخاطر خرابی بلبرینگ ها است.

برطرف کردن این ایراد را در اولویت قرار دهید. چرا که این امکان وجود دارد که نادیده گرفتن این صداها منجر به خرابی‌های جدی‌تر شود.

 • این امکان وجود دارد که یاتاقان دستگاه که دقیقاً در زیر دیگ قرار دارد، فرسوده شده و نیاز به تعمیر لباسشویی دوو داشته باشید.
 • چنانچه صدای ایجادشده توسط دستگاه شبیه به کشیده شدن فلز روی هم باشد، به احتمال زیاد یاتاقان دیگ نیاز به روغن‌کاری دارد.
 • این امکان وجود دارد که کمربند متحرک یا چرخک دستگاه فرسوده یا ترک‌خورده باشد. در این حالت تسمه بویی مانند لاستیک سوخته دارد.
 • ابتدا تراز کردن لباسشویی را امتحان کنید پایه ها نسبت به یکدیگر و نسبت به سطح باید یکسان باشند.

تراز نبودن پایه ها علت تکان خوردن دیگ لباسشویی خواهد بود و میتواند باعث آسیب شدیدی به دستگاه شما شود پس فورا برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو اقدام کنید.

عدم تخلیه آب در تعمیر ماشین لباسشویی دوو

بسیاری از افراد تجربه تخلیه نشدن فاضلاب توسط ماشین لباسشویی را تجربه کرده‌اند؛ زمانی که لباس‌ها در آب چرک غوطه‌ور هستند. برای حل این مشکل پمپ تخلیه دستگاه را بررسی کنید. علاوه بر این ممکن است که لوله‌های تخلیه آب مسدود شده باشند.

در صورت خرابی پمپ دستگاه، از تعمیر کار لباسشویی دوو کمک بخواهید تا علت تخلیه نکردن لباسشویی را بیابد.

 

Daewoo Washing Machine Repair Agent

Daewoo Washing Machine Repair Agent

آموزش تعمیر لباسشویی دوو

یکی از ایراد های پر تکرار در لباسشویی های دوو صدای زیاد و تکان های شدید است در بیشتر مواقع برای تعمیر لباسشویی دوو نیاز به بررسی بلبرینگ ها و تعویض آن ها در صورت نیاز است، در این ویدیو آموزشی به بررسی نحوه تعویض بلبرینگ لباسشویی دوو 7 کیلویی به شکل کامل می پردازیم.

 

نکات نگهداری پیشگیرانه

برای جلوگیری از مشکلات آینده، اجرای اقدامات نگهداری پیشگیرانه را در نظر بگیرید.

کارهای ساده ای مانند تمیز کردن منظم، بررسی شیلنگ ها و متعادل کردن بارها می توانند به طور قابل توجهی طول عمر ماشین لباسشویی دوو را افزایش دهند.

نتیجه گیری

در نهایت باید بگوییم که تعمیر لباسشویی دوو در خانه با استفاده از ابزارها و راهکارهای ساده با هزینه ای به صرفه توسط نمایندگی ماشین لباسشویی دوو در تهران امکان پذیر است. حال دیگر خرابی این دستگاه یک کابوس نیست و شما این امکان را خواهید داشت که خرابی‌های ساده را برطرف کنید.

برای عملکرد صحیح لباسشویی، قبل از شستشو، لباس‌ها را در دستگاه پخش کنید. هنگامی که لباس‌ها در ماشین لباسشویی از تعادل خارج می‌شوند، دستگاه به طور اتوماتیک متوقف می‌شود. لباس‌های ضخیم مانند ژاکت، لباس‌های جین یا حوله موجب عدم توازن در دستگاه می‌شوند.

برای برطرف کردن مشکلات دستگاه خود میتوانید از متخصصان تعمیر24 استفاده کنید.

پرسش های متداول

سئوال خود را در بخش دیدگاه از تعمیرکاران شرکت تعمیر24 بپرسید.

چقدر طول می کشد تعمیرکار در منزل برای عیب یابی و تعمیرات حاضر شود؟

به طور معمول پس از ثبت درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در مرکز تعمیر24 تعمیرکار در کمتر از 60 دقیقه برای عیب یابی و رفع مشکل به محل مراجعه می کند.

آیا نیاز به جابجایی دستگاه به تعمیرگاه لباسشویی دوو است؟

خیر تمامی خدمات تعمیر لباسشویی دوو در منزل بدون جابجایی انجام می گیرد.

آیا لباسشویی دوو ام ارزش تعمیر دارد؟

پاسخ این سئوال به پارامتر هایی چون:

 • نوع خرابی
 • قطعات معیوب
 • و هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی دوو دارد.

در اکثر موارد تعمیر لباسشویی به صرفه تر از خرید دستگاه جدید است.

چگونه مطمئن شوم مشکل لباسشوییم حل شده است؟

پس از اتمام کار تعمیرکار دستگاه را تست می کند تا اطمینان حاصل کنید که ایراد رفع شده است، همچنین بسته به نوع خدمات از 3 تا 12 ماه گارانتی دریافت خواهید کرد.

author-avatar

درباره

مرکز خدماتی تعمیر24 با هدف ارتقا خدمت رسانی و افزایش کیفیت آن با بیش از یک دهه فعالیت در این حوزه اکنون یکی از بهترین مراکز تعمیراتی در سطح تهران می باشد.

 • سلام داخل لباسشویی دوو مدل 860 دارم حین شستشو کف زیادی می کنه و از درب آب بیرون میاد ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
  • سلام یا از شوینده بی کیفیت استفاده می کنید یا مقدار زیادی شوینده استفاده می کنید. اگر موارد بالا را رعایت کرده اید برای تعمیرات اقدام کنید.
 • سلام لباسشویی دوو مدل سنیور دارم موقع چرخش صدای تق تق میده ممنون می شم راهنمایی کنید.تازه نصبش کردم می تونه برای ترازش باشه؟
  • سلام بله ممکنه از تراز دستگاه باشه در غیر این صورت احتمالا بار زیادی داخل لباسشویی ریختید. سایر مواردی که باید توسط تعمیرکار چک بشه: کمک ها و بلبرینگ دستگاه هستش.