راهنمای خدمات و مشکلات ظرفشویی

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در تهران با بیش از 50 تعمیرکار خبره با انجام خدمات در منزل می تواند راهگشای ایرادات دستگاه شما باشد، استفاده از قطعات اصلی با بهترین کیفیت و  اعزام نفرات مجرب به شکل فوری بابت تعمیرات ظرفشویی مجیک Magic در انواع رومیزی و توکار با عیب یابی و رفع خرابی در محل از خدمات تعمیرگاه مرکزی تهران می  باشد.

مشاهده سر فصل مطالب نمایش تیتر ها

نمایندگی ماشین ظرفشویی مجیک خدمات پس از فروش خود را به همراه رفع ایراد و تعمیرات را در محل و بدون انتقال دستگاه از منزل انجام می دهد.

نمایندگی ماشین ظرفشویی مجیک

نمایندگی ماشین ظرفشویی مجیک

 

استفاده از بهترین خدمات در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک

 • ارسال سریع تکنسین به محل بابت تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در کمتر از 1 ساعت
 • تمامی لوازم و ابزار های لازم برای عیب یابی و رفع مشکل همراه سرویسکار خواهد بود.
 • بیش از 10 سال تجربه نقطه قوت تعمیرکاران تعمیرگاه مرکزی ظرفشویی مجیک با پشتیبانی تعمیر24 است.
 • برخی از اجزا بدون نیاز به تعویض تعمیر می شوند.
 • اگر قطعه قابل تعمیرات نبود با تعویض قطعات اصلی جایگزین آن را انجام می دهیم.
 • گارانتی داشتن خدمات نمایندگی ماشین ظرفشویی مجیک در تهران از 3 تا 12 ماه است.
 • سرویس های لازم در صورت نیاز مانند جرم گیری پس از تعمیر ظرفشویی مجیک انجام می شود.
 • تمامی موارد لازم برای بهبود عملکرد و افزایش عمر دستگاه آموزش داده می شود.
 • هزینه بر اساس چارت قیمتی نمایندگی در تعمیرات ظرفشویی مجیک مشخص شده است.

 

تعمیرات ظرفشویی مجیک

تعمیرات ظرفشویی مجیک

 

تلاش نمایندگی ظرفشویی مجیک در تهران تعمیرات قطعات است

با اینکه تامین کننده تمامی قطعات اصلی ظرفشویی های مجیک برای خدمات پس از فروش و تعمیرات هستیم، اما برای کاهش و صرفه جویی در آن به دنبال درست کردن قطعات معیوب بجای جایگزینی آنها می باشیم، این مورد باعث کاهش گرف در هزینه ی تعمیرات ظرفشویی مجیک شما خواهد شد.

سرویس و آموزش کامل برای اجتناب از خرابی مجدد پس از تعمیرات

همانطور که پیش تر گفته شد پس از انجام تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک از 90 روز تا 365 روز شما از گارانتی بهره مند می شوید پس ما وظیفه داریم در قبال ضمانت خود مسئول باشیم این گام بعد از انجام تعمیرات آغاز می شود به این ترتیب که ما آموزش کاملی در مورد نحوه استفاده دستگاه می دهیم تا در بهترین حالت از آن استفاده کنید. حتی اگر نیاز به سرویس دستگاه باشد این خدمات برای جلوگیری از معیوب شدن دوباره ظرفشويي مجیک انجام میگیرد.

راه های تماس و ثبت سفارش در نمایندگی ماشین ظرفشویی مجیک

برای برقراری تماس و استفاده از خدمات پس از فروش تعمیرگاه مرکزی ظرفشویی مجیک در تهران کافیست که به نزدیک ترین شعبه نسبت به منزل خود و محل حضور دستگاه تماس بگیرید هم می توانید سفارش خود را به شکل آنلاین ثبت کنید.

نمایندگی ماشین ظرفشویی مجیک شمال تهران

بابت تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در شمال تهران و محله هایی مثل: پاسداران، دولت، دزاشیب، تجریش، میرداماد، الهیه، قیطریه، سعادت آباد، شهرک غرب، چیذر و … با شماره 26711831 تماس بگیرید.

نمایندگی ماشین ظرفشویی مجیک شرق تهران

هرگاه برای تعمیر ظرفشویی مجیک در شرق تهران نیاز به متخصص داشتید و در مناطقی مثل: نارمک، تهرانپارس، شیان، محلاتی، دردشت، هفت حوض، فرجام، آهنگ، حکیمیه، سبلان، پیروزی، وحیدیه، مجیدیه، دلاوران و … داشتید با شماره 77985478 ارتباط برقرار کنید.

نمایندگی ماشین ظرفشویی مجیک غرب تهران

در صورت معیوب شدن و تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در غرب تهران و محله هایی مثل: ستارخان، مرزداران، پونک، چهار دیواری، بلوار فردوس، بلوار تعاون، شهر زیبا، گیشا، توحید، طرشت، چیتگر و … با شماره 44376087 تماس بگیرید.

نمایندگی ماشین ظرفشویی مجیک جنوب تهران

چنانچه برای تعمیرات ظرفشویی مجیک در جنوب تهران و محله هایی مانند: نازی آباد، رجایی، شهر ری، مهرآباد، سی متری جی، خلیج فارس، خانی آباد، فلاح و … نیاز به حضور تعمیرکار در محل دارید با شماره 66698370 تماس بگیرید.

نمایندگی ماشین ظرفشویی مجیک مرکز تهران

اگر برای حل مشکلات و تعمير ظرفشويي مجیک در مرکز تهران افراد متبحری را لازم دارید و در مناطقی مثل: یوسف آباد، فاطمی، امیر آباد، کریمخان، ولیعصر، بهشتی، مطهری، مفتح، سمیه، فردوسی، انقلاب، آزادی، جمهوری، نواب، آذربایجان، دامپزشکی، هاشمی، پلیس، شریعتی، پل چوبی و … هستید با شماره 88026827 تماس بگیرید.

 

تعمیر ظرفشویی مجیک در تهران

تعمیر ظرفشویی مجیک در تهران

 

ماشین ظرفشویی مجیک مطابق با نیاز شما

ماشین ظرف شویی Magic، یکی از بهترین نوع از مارک های موجود در بازار ایران از گذشته تا به امروز است. با استفاده از آن کار شستن ظرف ها تا حد بسیاری راحت شده است. به نوعی که با چند کار ساده، ظرف ها کاملا به صورت اتوماتیک و خودکار شسته می شوند‌. حال در برخی از مواقع ممکن است که ماشین های ظرفشویی مجیک دچار مشکلاتی شوند و نتوانند عملکرد خوبی را ارائه دهند. در این مواقع افراد باید چاره بیندیشند و در سریع ترین زمان برای تعمیر ماشين ظرفشویی مجیک اقدام نمایید.

بی توجهی به خرابی های جزئی باعث می شود تا دستگاه آسیب بیشتری ببیند و در نتیجه هزینه هنگفت تری را برای افراد به وجود بیاورد. همچنین از آن جایی که قیمت های ماشین ظرفشویی ها افزایش یافته است و خرید یک دستگاه نو، هزینه زیادی دارد؛ باید تا حد امکان نسبت به سرویس و جلوگیری از خرابی آنها کرد. حال در ادامه با ما همراه باشید تا هر آن چه که راجع به تعمیرات ظرفشویی مجیک نیاز دارید را شرح دهیم.

راهنمای عیب یابی و تعمیر ظرفشویی مجیک

مشکلات بسیاری وجود دارد که ممکن است برای دستگاه رخ دهند. در هر صورت باید اول با مراجعه به یک متخصص، مشکل را یافت و بعد برای رفع آن اقدام کرد. توجه داشته باشید که در صورت به وجود آمدن مشکلی برای این وسیله ها، حتما آن ها را به دست افراد مجرب بسپارید. تعمیر ماشين ظرفشویی مجیک کار ساده ای نیست و حتما باید به صورت اصولی مشکل آن را رفع کرد. زیرا برخی از افراد ممکن است با تشخیص اشتباه صدمه جدی به دستگاه وارد کنند. حال برخی از مشکلاتی که ممکن است برای ماشین ظرفشویی مجیک رخ دهند، را نام مي بريم:

 1. عدم آبگیری در ظرفشویی
 2. گرم نشدن آب ظرفشویی
 3. مشکلات مربوط به تایمر و گیر کردن زمان
 4. نمایش ارور بر روی صفحه
 5. تخلیه نشدن اب از دستگاه
 6. روشن نشدن دستگاه
 7. بوی سوختگی
 8. عدم کار کردن دستگاه
 9. مشکلات نشتی
 10. تمیز نشدن ظروف
 11. بسته نشدن درب
 12. باز نشدن درب
 13. صدای زیاد حین کار
 14. دیر شستن
 15. بوی بد

و دیگر موارد که نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک خواهید داشت.

 

magic dishwasher repair

magic dishwasher repair

 

نحوه عیب یابی و تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک

حتما دقت کنید در عیب یابی ظرفشویی مجیک خود باعث آسیب به آن نشوید. توصیه های دفترچه راهنمای ظرفوشیی مجیک را در مورد استفاده و نگهداری از دستگاه خود مرور کنید. آیا دستگاه خود را با ظروف بیش از حد پر می کنید؟ آیا ظرفی می تواند از چرخش بازوهای آب پاش جلوگیری کند؟ آیا بشقاب ها را بدون اینکه ابتدا پسماند غذا را از روی آنه پاک کنید در دستگاه قرار می دهید؟

قفل و لاستیک درب را برای هر گونه بسته نشدن بررسی کنید. خرابی می تواند از بازوهای اسپری شما باشد، بنابراین سعی کنید بازوهای پایین و بالایی را با دست بچرخانید تا مطمئن شوید که به راحتی می چرخند. اگر به درستی کار نمیکنند، یا اگر در باقی مانده غذا آن را پوشانده است، باید آنها را تمیز کنید. برای این کار بازوها را بردارید و به آرامی با مسواک و پارچه تمیز کنید. پس از جایگذاری بازو، برنامه شستشویی را بدون ظرف اجر کنید تا اگر چیزی گرفته شده است باز شود بعد از آن با گذاشتن ظروف دستگاه را آزمایش کنید. اگر مشکل حل نشد با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک تماس بگیرید.

لکه بر روی ظروف پس از انجام شستشو دیده می شود

اگر ظروف شما پوشیده از لکه های آب بیرون می آیند، ممکن است آب داخل ماشین ظرفشویی برای مدت طولانی روی ظروف شما باقی بماند. اگر لیوان ها و بشقاب های شما با باقی مانده های سفید روی آن ها بیرون می آیند، ممکن است آب سختی داشته باشید. سعی کنید از فیلتر تصفیه آب برای کمک به نرم شدن آب خود استفاده کنید.

البته درست نچیدن ظروف نیز دیگر علت تمیز نشستن ظرفشویی می باشد.

راهنمای عیب یابی ظرفشویی مجیک وقتی آبریزی دارد

ابتدا درب ماشین ظرفشویی و لاستیک درب را بررسی کنید. به دنبال هر گونه ترک، آسیب یا پسماند بزرگ باشید که می تواند از آب بندی کامل شدرب در زمان بسته شدن جلوگیری کند. سعی کنید لاستیک درب را با یک ماده ضد عفونی کننده تمیز کنید و در صورت مشاهده هر گونه ترک بزرگ، باید لاستیک توسط نمایندگی تعمیرات ظرفشویی مجیک تعویض شود.

هیدروستات مکانیزمی که سطح آب ماشین ظرفشویی را به آن اطلاع میدهد ممکن است در موقعیت پایین گیر کرده باشد. این می تواند باعث پر شدن بیش از حد دستگاه و نشت روی زمین شود. اگر هیدروستات گیر کرده است، آن را تمیز کنید و پلاستیک، رشته یا هر چیز دیگری که ممکن است مانع از عملکرد صحیح آن شود را بردارید.

مراحل عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک وقتی ظروف خشک نمی شوند

این مشکل اغلب در المنت گرمایش ماشین ظرفشویی است. اگر المنت گرمایشی شما کار می کند، ترموستات (قطعه ای که از داغ شدن بیش از حد ماشین ظرفشویی جلوگیری می کند) را بررسی کنید. طبق بررسی کارشناسان نمایندگی تعمیر24، خرابی ترموستات می تواند باعث شود که حرارت قبل از خشک شدن کامل ظروف شما خاموش شود. معمولاً می‌توانید ترموستات را در پایین مخزن ماشین ظرفشویی، دقیقاً پشت قاب دسترسی پیدا کنید. برای بررسی دستگاه می توانید از مولتی متر استفاده کنید. در آخر، جا مایع ای ظرفشویی خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که خالی نیست و به درستی توزیع می شود. بدون مایع کمکی برای آبکشی، ظروف شما به راحتی خشک نمی شوند.

اگر نمی توانید مشکل را رفع کنید با نمایندگی ظرفشویی مجیک در تهران تماس بگیرید تا برای تعمیرات سرویسکار در محل حضور می یابند.

عیب یابی ظرفشویی مجیک وقتی بوی بد میدهد

غذای مانده و مرطوب احتمالاً علت هر بوی بدی است که از ماشین ظرفشویی شما می آید. برای یافتن پسماند مواد غذایی به دقت در دستگاه خود نگاه کنید و کف ماشین ظرفشویی خود را (که در پایین دستگاه قرار دارد) تمیز کنید.

اگر ماشین ظرفشویی شما بوی شیمیایی دارد، ممکن است یک بشقاب پلاستیکی روی المنت گرمایشی ذوب شده باشد. با این حال، ایده خوبی است که ماشین ظرفشویی خود را با دقت با ظروف پر کنید و ظروف خود را از غذای مانده تمیز کنید تا از بوهای بد جلوگیری کنید.

راهنمای کار نکردن ظرفشویی مجیک

برق را بررسی کنید تا مطمئن شوید مینیاتوری قطع نشده و مطمئن شوید که پریز کار می‌کند. حتی می توانید کابل برق ماشین ظرفشویی را امتحان کنید.

درب ماشین ظرفشویی شما نیز ممکن است مشکل داشته باشد. به عنوان مثال، اگر در بسته نشده باشد، اجازه ی راه اندازی ماشین ظرفشویی شما را نمیدهد. گفتنی است، قبل از ادامه، هرگونه مشکل قفل درب را بررسی کنید.

اگر به نظر می رسد که ماشین ظرفشویی شما در تلاش است کار کند، اما به درستی کار نمی کند، ممکن است موتور شما گیر کرده باشد. اگر چنین است، سعی کنید موتور فن را با دست بچرخانید تا ببینید آیا آن را به حرکت در می آورد یا خیر. مهم است که ابتدا برق را با استفاده از مینیاتوری قطع کنید.

اگر نمی دانید هنوز چرا دستگاه شما روشن نمی شود و کار نمی کند برای تعمیر ظرفشویی مجیک اقدام کنید.

 

مرکز خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی مجیک

مرکز خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی مجیک

 

ماشین ظرفشویی مجیک به درستی تخلیه نمی کند

این مشکلی رایج است زیرا ماشین ظرفشویی شما زمانی که می خواهید شروع به شستشو کنید، دستگاه را پر از آب می کند. ابتدا ماشین ظرفشویی خود را برای بار دوم روشن کنید. ماشین ظرفشویی که به طور غیرمنتظره خاموش شد (مثلاً با قطعی کوتاه برق) همچنان می‌تواند آب داخل آن باشد زیرا چرخه کامل نشده بود. اجرای دوباره چرخه (ریست) ممکن است این مشکل را برطرف کند.

همچنین باید پسماند های گیر کرده را پاک کنید. ماشین ظرفشویی معمولاً از لوله خروجی فاضلاب که در دفع پسماند از آن استفاده می کند تخلیه می کند. اگر مشکلی در سیستم تخلیه شما باشد، مانند رسوبات غذا، این علت تخلیه نکردن ماشین ظرفشویی است. برای اینکار نیاز به تماس با نمایندگی ظرفوشویی مجیک ندارید و باید داخل آن را تمیز کنید.

اگر به تازگی پمپ جدید گذاشتید، ممکن است کابل تخلیه همچنان سر جای خود باشد، به این معنی که ماشین ظرفشویی نمی تواند به فاضلاب دسترسی داشته باشد. مطمئن شوید سوکت پمپ تخلیه جا زده شده و شلنگ تخلیه ماشین ظرفشویی به درستی وصل شده است.

اگر می خواهید مشکل تخلیه کردن آب حل شود با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک تماس بگیرید.

راهنمای تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک وقتی صدای زیادی دارد

اگر ماشین ظرفشویی شما صداهای عجیب و غریبی تولید می کند، باید قسمت های داخلی ماشین ظرفشویی خود را بررسی کنید تا متوجه شوید مشکل چیست. به عنوان مثال، یک بازوی شستشوی خمیده می تواند شروع به تولید صداهای عجیب کند. شاید بلبرینگ که نیاز به تعویض دارد نیز می تواند باعث ایجاد صداهای ناخوشایند شوند. اگر خرابی به راحتی مشخص نیست، برای رفع ایراد و تعمیرات ظرفشویی مجیک در منزل با نمایندگی تماس بگیرید تا پمپ و موتور ماشین ظرفشویی شما را بررسی کند و مشکل را برطرف کند.

ماشین ظرفشویی مجیک شوینده را پخش نمی کند

وقتی پودر یا مواد شوینده را در محفظه قرار می دهید و ماشین ظرفشویی شما آن را پخش نمی کند، آزاردهنده است.

این ممکن است به دلیل عدم جریان آب به داخل محفظه و حل شوینده باشد. سعی کنید کمتر از مواد شوینده استفاده کنید یا از مایع شوینده استفاده کنید. اگر این کار بدون نتیجه بود، خود محفظه شوینده را بررسی کنید، زیرا ممکن است در هنگام کار کردن ماشین ظرفشویی به درستی باز نشود. موقعیت ظروف را بررسی کنید، زیرا گاهی اوقات آنها می توانند محفظه را از باز کردن و رها کردن شوینده جلوگیری میکند.

 

تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی مجیک

تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی مجیک

 

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در منزل و محل سکونت شما

قطعا جابجایی و حضور شما در تعمیرگاه ظرفشویی مجیک برای آوردن دستگاه توکار یا رومیزی این مدل سخت خواهد بود بهترین کار این است که برای تعمیرات ظرفشویی مجیک در منزل سفارش خود را با نزدیک ترین شعبه در تهران ثبت کنید تا تعمیرکار در کمترین زمان در منزل حضور یابد.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک

فاکتور های زیادی وجود دارد برای آنکه هزینه تعمیرات ظرفشویی مجیک مشخص شود، زیرا هر ایراد می تواند موارد مختلفی برای بررسی دارد مثلا گرم نشدن آب در دستگاه بخاطر ترموستات، المنت و یا برد دستگاه باشد که هر یک می تواند هزینه ای جداگانه بابت تعمیر یا تعویض قطعات داشته باشد.

در جدول زیر بخشی از قیمت قطعات و هزینه ی عیب یابی و تعمیرات را بررسی میکنیم.

هزینه تعمیر ظرفشویی مجیک قیمت واحد بر اساس تومان است
هزینه تعویض موتور ظرفشویی مجیک 1.900.000 الی 2.300.000
هزینه تعمیر برد ماشین ظرفشویی مجیک 900.000 الی 1.400.000
هزینه تعویض شیر برقی مجیک 670.000 الی 990.000
هزینه تعویض پمپ تخلیه ظرفشویی مجیک 710.000 الی 920.000
قیمت برد ماشین ظرفشویی مجیک 2.700.000 الی 4.000.000
قیمت تعویض میکروسوییچ ظرفشویی مجیک 500.000  الی 700.000

تمامی خدمات انجام شده بابت تعمیر ظرفشویی مجیک دارای گارانتی بلند است و قطعات استفاده در انجام این کار اصلی می باشد.

سئوالات متداول شما درباره تعمیرات ظرفشویی مجیک

برای طرح سئوال خود از قسمت دیدگاه استفاده کنید. قطعات کارشناسان تعمیر ظرفشویی در شرکت تعمیر24 به سرعت به سئوالات شما پاسخ خواهند داد.

آیا می توان قطعات ماشین ظرفشویی مجیک را از نمایندگی تعمیر24 تهیه کرد؟

بله تمامی قطعات ظرفشویی مجیک در نمایندگی تعمیر24 موجود است.

چه زمانی برای تعمیر ظرفشویی مجیک اقدام کنیم؟

اگر هر یک از خرابی ها مثل: روشن نشدن، کار نکردن، تمیز نشدن، تخلیه نشدن، آبگیری نکردن و هر گونه اختلال در زمان کارکرد رخ دهد با نمایندگی ظرفشویی مجیک در تهران تماس بگیرید.

علت آبگیری نکردن ظرفشویی مجیک چیست؟

بخاطر خرابی شیر ورودی، مسدود شدن لوله ورودی، خرابی هیدروستات، خرابی آکوا استاپ، ایراد در برد و سوییچ درب است که باید توسط تعمیرکار ظرفشویی مجیک در محل قابل عیب یابی و رفع است.

منبع:

author-avatar

درباره

مرکز خدماتی تعمیر24 با هدف ارتقا خدمت رسانی و افزایش کیفیت آن با بیش از یک دهه فعالیت در این حوزه اکنون یکی از بهترین مراکز تعمیراتی در سطح تهران می باشد.