راهنمای خدمات ماشین لباسشویی

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی مجیک

تعمیر ماشین لباسشویی مجیک

اگر به دنبال تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در نمایندگی تهران هستید، تعمیر 24 میتواند به شما کمک تا نزدیک ترین تعمیرگاه نسبت بخود را بیابید. تعمیرکاران ما بهترین گزینه برای سرویس، نگهداری سریع و تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک در منزل هستند. چه ماشین لباسشویی Magic شما آبریزی داشته باشد! چه روشن نشود! یا بوی بدی دهد! یا هر ایرادی که الان بخاطر آن میخواهید از نمایندگی خدمات پس از فروش لباسشویی مجیک استفاده کنید، میتوانید با ثبت سفارش بهترین سرویسکاران را برای عیب یابی دقیق در محل بیاورید.

مشاهده سر فصل مطالب نمایش تیتر ها

تعمیرکاران استخدام شده در نمایندگی ماشین لباسشویی مجیک ، آزمون های لازم را گذرانده و گواهی های تخصصی را دارا هستند و با توجه به مهارت هایشان قادر به تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در منزل هستند، این خدمات به همراه گارانتی است.

 

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی مجیک

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی مجیک

 

مزایا ثبت سفارش در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک

  1. با سپردن دستگاه خراب خود به مرکز خدمات پس از فروش لباسشویی مجیک در تهران هزینه های شما تا بیش از 50% به شکل کاملا واقعی کاهش میابد.
  2. تعمیر لباسشویی مجیک در محل انجام میشود و با حضور تعمیرکار در منزل عیب یابی صورت میگیرد.
  3. در صورت خرابی برد یا دیگ تنها قطعه معیوب از منزل با دادن رسید معتبر خارج و پس از انجام تعمیرات بر روی لباسشویی Magic مجدد نصب میشود.
  4. تیم الکترونیک و متخصصین پشتیبان، سرویسکاران مجموعه نیز دوره های حرفه ای را در طی سالیان گذرانده و باتجربه میباشند.
  5. اگر احتیاج به عوض شدن قطعات است نگران نباشید اجزایی که لازم به تعویض دارند با اجزای اصلی جایگزین میشود.
  6. تعمیرکار لباسشویی مجیک به سرعت و بدون فوت وقت برای انجام تعمیرات به منزل شما رهسپار میشود.
  7. تعمیر ماشین لباسشویی مجیک با گارانتی 3 تا 12 ماهه انجام میشود پس دغدغه ای برای بروز ایراد در آینده نزدیک نخواهید داشت.
خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی مجیک در تهران

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی مجیک در تهران

 

تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در منزل

از پایه ای ترین نیازها برای عیب یابی راحت آمدن تعمیرکار به محل است، در این صورت متخصص باید مجهز و تمامی لوازم مورد نیاز برای یافتن ایراد به شکل دقیق همراه ایشان باشد، به همین خاطر میتوان گفت پس از ثبت سفارش شما نمایندگی را به خانه خواهید آورد.

ارجاع لباسشویی در صورت بروز هر مشکلی به تعمیرگاه میتواند مشکل باشد. داشتن اجزایی مثل وزنه بالانس، دیگ، بدنه فلزی محکم باعث سنگین بودن وزن شود، بخاطر همین جابجا کردن آن توسط یک نفر را تقریبا ناممکن میکند از این رو شما نیاز به وسیله نقلیه ای مناسب برای جابجایی هم خواهید داشت که هزینه های ناشی از تعمیرات لباسشویی مجیک را برای شما بالا میبرد.

اما نگرانی این موضوع در تعمیر24 بی مورد است در صورت خرابی با خیال راحت برای تعمیر ماشین لبساشویی مجیک اقدام کنید زیرا تعمیرکار در محل حاضر شده و مشکل را همانجا رفع و رجوع میکند.

همانطور که پیشتر گفته شد در برخی از موارد که نیاز به محیط کارگاهی مثلا برای تراشکاری دیگ است تنها دیگ از روی دستگاه باز شده و به کارگاه میرود.

گارانتی خدمات و با بهره از قطعات اصلی

از جمله المان هایی که مشتریان در بهره بردن از آن استقبال میکنند و این پارامتر را امتیازی محسوس و مهم میدانند یکی از آنها گارانتی پس از انجام تعمیرات لباسشویی مجیک است، تعمیر24 ضمانت های تعمیرات را بعنوان یک وظیفه سازمانی میداند و به آن مقید است. این زمان بسته به نوع خدماتی که پوشش میدهیم از 3 ماه تا 12 ماه میتواند متغییر باشد، اما موضوع مهم دیگر بهره بردن از قطعات اورجینالیست که در زمان تعمیر، تکنسین به آن احتیاج پیدا میکند از این رو باعث میشود تا دستگاه حتی در طولانی مدت بعد رفع ایراد دیگر دچار خرابی از آن ناحیه نگردد.

قیمت تعمیرات لباسشویی مجیک

همواره برای تعمیر لوازم منزل یکی از معیار های مهم هزینه و صرفه اقتصادی انجام آن است اما تشخیص دقیق قیمت بدون عیب یابی توسط متخصص امری نشدنی خواهد بود اما میتوان باز قیمتی را در صورت خرابی هر یک از قطعات تشخیص داد، برای اینکه موضوع روشن تر شود شما هزینه ای دربازه 50 تا 70 هزار تومنی برای ایاب ذهاب و هزینه عیب یابی و اجرت انجام کار را از 200 تا 500 هزارتومان در نظر بگیرید.

مابقی کار های انجام شده مانند تعمیر برد یا موتور ماشین لباسشویی مجیک یا تعویض هر کدام از قطعات مثل پمپ تخلیه یا … هزینه ای جداگانه خواهد داشت.

خدمات تعمیرات لباسشویی مجیک هزینه (واحد هزارتومان)*1.000
تعمیر برد ماشین لباسشویی مجیک 700 الی 2000
تعمیر موتور لباسشویی مجیک 500 تا 780
پمپ تخلیه 540 تا 810
هیدروستات 510 تا 780
شیر برقی 480 تا 800
تعویض بلبرینگ 900 الی 1200
تراشکاری شفت دیگ 1400 الی 1800
تعویض کمک ها 820 الی 1300
تعویض برد الکترونکی توافقی
تعویض میکروسوییچ 450 الی 600

قیمت ها بر اساس وزن و مدل لباسشویی Magic میتواند متغییر باشد عدد های فوق را در 1000 تومان ضرب کنید.

 

عیب یابی دقیق و خدمات در منزل

عیب یابی دقیق و خدمات در منزل

 

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی مجیک در تهران

ماشین های لباسشویی مجیک جز اصلی ترین وسیله های هر خانه ای هستند و خانواده شما برای تمیز و نو نگه داشتن لباس های شسته شده به آن تکیه می کنند اما ممکن است در هنگام بروز مشکلات استفاده از آن خسته کننده باشد. در حالی که برخی از مسائل باید توسط یک متخصص تعمیر ماشین لباسشویی مجیک بررسی شود، چند گزینه عیب یابی وجود دارد که می توانید قبل از تماس با مرکز خدمات پس از فروش لباسشویی مجیک آن را در قسمت عیب یابی چک کنید، آن نکته ها را به تنهایی امتحان کنید.

در صورتی که هنوز مشکل حل نشده میتوانید سفارش تعمیرات خود را در نمایندگی تعمیر24 (درباره خدمات ما بیشتر بدانید) به ثبت برسانید تا در هر کجای شمال جنوب شرق و غرب تهران که ساکن بودید سریعا تعمیرکار خود را به محل رساند.

اگر در شهری به غیر از تهران حضور دارید برای تماس با نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی مجیک شماره تلفن را از مرکز اطلاعات 118 بگیرید.

مناطق تحت پوشش تعمیر24 برای اعزام تعمیرکار

دایره پوشش خدمات ما به وسعت 22 منطقه تهران میباشد از آنجا که نیاز به شماره تماس نزدیک ترین شعبه بخود را دارید میتوانید محله نزدیک به تعمیرگاه را در بخش زیر بیابید.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در شمال تهران

چنانچه در مناطق شمالی تهران مثل: کلاهدوز،کامرانیه،آتی ساز،سعادت آباد،قیطریه،دیباجی،ونک،گاندی،اقدسیه،شهرک غرب،میرداماد،شیخ بهایی،پل رومی،شریعتی،زعفرانیه،تجریش،دولت،آ.اس.پ،نیاوران،پاسداران،دزاشیب،ظفر،فرمانیه،جردن،الهیه و .. سکونت دارید شماره 26711831 در دسترس شما برای ثبت سفارش تعمیرات میباشد.

خدمات پس از فروش لباسشویی مجیک در غرب تهران

چنانچه در مناطقی چون 5،2،21،22 ساکن هستید میتوانید از خدمات شعبه غرب تهران برای تعمیر ماشین لبساشویی مجیک استفاده کنید و با شماره شعبه 44376087 نزدیک به محله هایی مثل: دریانو،شهرک نفت،صالحی،ستارخان،بهبودی،اشرفی اصفهانی،مرزداران،طرشت،شهران،آریا شهر،امیر کبیر،شهر زیبا،همیلا،مهر ویلا،بلوار فردوس،جناج،شهرک آپادانا،وردآورد،شادمان،دهکده،چیتگر،چهار دیواری،طرشت،تهرانسر،سرچشمه،پونک،اکباتان،بیمه،فکوری و … میباشد.

تعمیرات لباسشویی مجیک شرق تهران

برای انجام تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در شرق تهران و مناطقی مثل:،تهران نو،نارمک،هفت حوض،مدائن،محلاتی،هویزه،آیت،پروین،نیرو زمینی،نیرو هوایی،نظام آباد،چهارراه تلفنخانه،دلاوران،باقری،حکیمیه،خواجه عبدالله انصاری،استخر،رسالت،فرجام،سبلان،دردشت،تکاوران،تهران نو،مجیدیه،سهروردی،دماوند،پیروزی،پلیس،شمیران نو،شیان،هنگام،وحیدیه،تهرانپارس،بنی هاشم با تلفن 77985478 در تماس باشید.

خدمات پس از فروش لباسشویی مجیک جنوب تهران

از طریق تماس با 66698370 برای ارتباط با مراکز جنوب تهران و پوشش مناطقی مثل:

هفت چنار،رودکی،خزانه،رجایی،یاخچی آباد،یافت آباد،جوادیه،مولوی،امام زاده حسن،هاشمی،مرتضوی،شاد آباد،فداییان اسلام،افسریه،جیحون،نواب،خاوران،مهرآباد جنوبی،کمیل،شمشیری،مشیریه،نعمت آباد،آزادی،دامپزشکی،آذری،فلاح،بریانک،شوش،شهر ری و … برای تعمیر ماشین لباسشویی مجیک اقدام فرمایید.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی مجیک مرکز تهران

شاید بهره بردن از خدمات در مرکز تهران برای شما چالش بر انگیز باشد اما شما میتوانید از طریق تماس با 88026827 خدمات ما را در تمامی محله ها مانند: آذربایجان،سعدی،جمهوری،لاله زار،قرنی،سمیه،کریمخان،بهشتی،بلوار کشاورز،فردوسی،طالقانی،مفتح،مطهری،کارگر،ولیعصر،هفت تیر،استاد معین،نواب،انقلاب،ایرانشهر،کلانتری،فاطمی،حافظ،یوسف آباد،توحید،اسکندری،عباس آباد استفاده کنید.

 

نمایندگی تعمیرات لباسشویی مجیک

نمایندگی تعمیرات لباسشویی مجیک

 

عیب یابی لباسشویی مجیک

شاید بتوان نشتی آب، بوی نامطبوع، صداهای بلند و مشکل در تخلیه یا ایراد در چرخش همه مشکلاتی هستند که ممکن است در دستگاه رخ دهد. توصیه تعمیرکاران نمایندگی لباسشویی مجیک این است که قبل از انجام مراحل عیب یابی زیر، فیلتر پمپ تخلیه را برای تمیز کردن از پرز، زباله یا آب کثیف بررسی کنید. برای دستورالعمل‌های خاص بابت سرویس های جزیی در مدل خاص، حتماً به راهنمای استفاده و مراقبت در دفترچه راهنما مراجعه کنید.

در حالی که بروز این مشکلات با نصب مناسب و تمیز کردن منظم دستگاه غیر معمول هستند، بروز خرابی در مدل‌های مختلف Magic نیازمند متخصص تعمیر ماشین لباسشویی مجیک هستند. در زیر یک نمای کلی از گزینه های عیب یابی احتمالی ارائه شده است. همیشه باید قبل از اقدام به هر گونه تعمیرات، با راهنمای استفاده و مراقبت یا دستورالعمل‌های لازم از نمایندگی دستگاه خود مشورت لازم را دریافت کنید. اگر به کمک حرفه ای نیاز دارید، با مرکز خدمات تعمیر24 (راه های تماس) تماس بگیرید.

بررسی مشکل عدم تخلیه مناسب

اگر ماشین لباسشویی شما به‌درستی تخلیه نمی‌کند یا لباس‌هایتان خیس بیرون می‌آیند، ممکن است شلنگ تخلیه پیچ خورده، حتی احتمال دارد شلنگ تخلیه که در ارتفاع اشتباه قرار گرفته باشد یا سرعت چرخش دیگ نادرست انتخاب شده باشد.

سرعت چرخش انتخابی را بررسی کنید

اگر متوجه شدید که لباس شما خیس تر از حد معمول از چرخه شستشو خارج می شود، تنظیم سرعت چرخش انتخابی را دوباره بررسی کنید. هر دو سرعت چرخش ملایم و ظریف از چرخش آهسته استفاده می کنند تا از کشیده شدن یا چروک شدن پارچه ها جلوگیری شود و آب بیشتری در دستگاه باقی بماند. برای جلوگیری از باقی ماندن آب اضافی، ماشین لباسشویی را روی چرخه ای با سرعت بالاتر، مانند چرخه معمولی، تنظیم کنید.

بررسی کنید که آیا شیلنگ تخلیه پیچ خورده یا مسدود شده است

شیلنگ تخلیه را در پشت ماشین لباسشویی خود قرار دهید. اگر شلنگ له شده یا پیچ خورده است، آن را صاف کنید تا آب آزادانه از آن عبور کند. برای بررسی گرفتگی در شیلنگ یا لوله تخلیه، برای دستورالعمل‌های نحوه باز کردن شلنگ از دستگاه، به راهنمای استفاده و مراقبت مدل خود مراجعه کنید. اگر مشکل  از شلنگ نبود میتوانید برای رفع مشکل در محل به نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی مجیک زنگ بزنید.

ارتفاع شلنگ تخلیه را بررسی کنید

ماشین‌های لباسشویی دارای حداقل و حداکثر ارتفاع تخلیه هستند که به آنها اجازه می‌دهد به درستی کار کنند. اکثر لباسشویی های مجیک نیاز دارند که لوله تخلیه بیش از 2.5 متر از کف و کمتر از 1 متر پشت دستگاه نصب شود.

لوله های تخلیه نصب شده بالاتر از حداکثر ارتفاع باعث می شود که آب به داخل دستگاه برگردد. بر اساس نیاز نصب خاص مدل خود، با راهنمای استفاده و مراقبت لباسشویی خود مشورت کنید و ارتفاع شلنگ را در صورت نیاز تنظیم کنید. برای نصب برند Magic میتوانید به نمایندگی خدمات پس از فروش لباسشویی مجیک در تهران تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: در مورد تخلیه نشدن آب لباسشویی بیشتر بدانید.

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی مجیک وقتی نمیچرخد

برای شستشوی مناسب لباس ها و تخلیه آب از دستگاه، دیگ ماشین لباسشویی باید بچرخد. اگر دستگاه شما به درستی نمیچرخد، بار نامتعادل، قطع برق یا مشکل تراز کردن مناسب ممکن است باعث خرابی باشد.

بررسی کنید که آیا بار نامتعادل است

برای جلوگیری از کند شدن سرعت چرخش، بارهای لباسشویی باید زیاد تقسیم بندی نشوند. لباس هایی که در پایان یک چرخه شستشو بیش از حد مرطوب هستند ممکن است نشان دهنده بزرگ بودن بار باشند. در این صورت، لباس ها را برای سبک کردن بار بردارید. همچنین توصیه می شود که موارد مشابه هنگام شستشو با یکدیگر جفت شوند تا از نامتعادل شدن بار جلوگیری شود تا باعث سنگین شدن یک طرف نگردد.

بررسی کنید که آیا برق قطع شده است یا خیر

قطع برق که در طول چرخه شستشو رخ می دهد می تواند از رسیدن ماشین لباسشویی به سرعت چرخش کامل خود جلوگیری کند. اگر قطعی برق رخ داده است، یک چرخه چرخش را روشن کنید تا آب باقیمانده از دستگاه تخلیه شود. اگر هنوز دیگ نمیچرخد باید برای تعمیرات لباسشویی مجیک اقدام کنید.

بررسی کنید که آیا سطح لباسشویی صاف است یا خیر

لباسشویی ناهمسطح می تواند باعث بار نامتعادل شود و باعث چرخش نادرست دستگاه یا ایجاد صدای بیش از حد در طول چرخه شود. این مورد باید هنگام نصب توسط متخصصان خدمات پس از فروش لباسشویی مجیک مورد بررسی قرار گیرد تا دستگاه شما تراز باشد و بر اساس آن تنظیمات را انجام دهید.

عدم توجه به تراز بودن میتواند باعث خرابی کمک ها، دیگ، بلبرینگ ها و حتی موتور باشد که سرانجام برای رفع خرابی نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی مجیک پیدا خواهید کرد.

 

Magic Washing Machine Repair Agent

Magic Washing Machine Repair Agent

 

بیشتر بخوانید: دلایل نچرخیدن لباسشویی چیست ؟

عیب یابی نشت آب از لباسشويي Magic

اگر متوجه شدید که آب از ماشین لباسشویی شما نشت می کند، چند راه حل ساده وجود دارد که می توانید امتحان کنید. سفت کردن اتصالات شلنگ یا تمیز کردن لاسیتک درب و فیلتر پمپ تخلیه همه راه حل های ممکن برای تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک زمانی که نشتی دارند، هستند.

اتصالات شلنگ را بررسی کنید

اطمینان حاصل کنید که هر دو شیلنگ پرکننده و تخلیه به درستی به دستگاه شما متصل شده اند و واشرهای لاستیکی آسیب دیده، شل یا گم شده را بررسی کنید. هر گونه اتصالات شل یا واشر درآمده را در صورت نیاز سفت کنید.

در صورت عدم دسترسی به لوله های خرطومی زیر دیگ برای بررسی دقیق تر با نمایندگی ماشین لباسشویی مجیک برای فرستادن متخصص به محل تماس بگیرید.

لاستیک درب را بررسی کنید

اگر آب از درب واشر بار جلوی شما نشت می کند، به احتمال زیاد مشکل از درزگیر درب است. لاسیتک را با استفاده از یک پارچه مرطوب پاک کنید تا زباله ها و کثیفی ها پاک شوند. اگر این مشکل را حل نکرد، ممکن است چیزی در زیر آن گیر کرده باشد. با عقب كشيدن آهسته چیزهایی که در زير لاستیک قرار گرفته است، بررسي كنيد. اگر با پارگی در لاستیک مشاهده کردید برای تعمیر ماشین لباسشوی مجیک اقدام کنید.

 

جمع بندی نمایندگی تعمیرات لباسشویی مجیک

سایر ایرادهای دیگر نیز هستند که نیاز به بررسی بیشتر توسط تعمیرکار خواهد داشت میتوان اشاره اجمالی به آن داشت: صدای زیاد حین کار، باز نشدن درب، خاموشی دستگاه، آبگیری در زمان خاموش بودن، عدم آبگیری پس ار روشن شدن و بسته نشدن درب اشاره کرد.

ساده ترین راه برای عدم بروز مشکل سرویس دوره ای استفاده از آب با دمای مناسب و سختی پایین است، لطفا توجه کنید سپردن دستگاه به افراد غیر متخصص میتواند ایراد بوجود آمده را بیشتر از پیش کند برای جلوگیری از این اتفاق بهتر است در همان ابتدا با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در تهران تماس بگیرید تا سریعا تعمیرکار به محل بیاید و مشکل را با عیب یابی سریع بیابد و رفع کند.

بیشتر بدانید: چگونه برای تعمیرات لباسشویی بوش اقدام کنم؟

پرسش های متداول از نمایندگی لباسشویی مجیک

قریب به 40% پرسش های رایج را در این نمایندگی مورد بررسی قرار میدهیم اما اگر سئوال دیگری دارید در قسمت دیدگاه آن را مطرح کنید متخصصان ما در زمان کمی پاسخگوی شما خواهند بود.

چه زمانی تعمیرکار در محل می آید؟

بعد از ثبت اطلاعات شما در مرکز، تعمیرکار برای هماهنگی های لازم تماس خواهد گرفت که حداقل 30 دقیقه زمان میبرد تا در محل حاضر شود.

آیا قطعات استفاده شده اصلی هست؟

بله، با اینکه اولویت ما تعمیرات قطعات است اگر نیاز به تعویض باشد از قطعات اورجینال با 3 تا 12 ماه گارانتی استفاده میشود.

آیا نصب لباسشویی مجیک دارای قاعده خاصی هست؟

بله از نحوه قرار گیری شلنگ، تا ترازی پایه ها و دمای محیط که نباید زیر 0 باشد شرایطی خاصی برای نصب وجود دارد.

لازم به ذکر است تعمیرات لباسشویی در مرکز تعمیر24 به شکل حرفه ای و با هزینه منصفانه انجام میگیرد.

منبع مقاله شامل بخشی از مطالب Magic Chef Washing Machine Repair میباشد.

author-avatar

درباره

مرکز خدماتی تعمیر24 با هدف ارتقای کیفیت خدمت رسانی و تسهیل انجام خدمات با بیش از دو دهه فعالیت در این حوزه اکنون یکی از بهترین مراکز تعمیراتی در سطح شهر تهران می باشد.

هیچ نظری وجود ندارد