راهنمای خدمات و ایراد های کولرگازی

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال

بدون شک خرابی اسپیلت General در زمانی که به گرما یا سرمای کولر برای داشتن محیطی با دمایی معتدل نیاز دارید خبر بدی است! نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال میتواند گزینه ای مناسب برای رفع مشکل باشد، خبر خوب این است که برای تعمیرات کولر گازی جنرال در تهران تمامی شرق غرب شمال و جنوب شهر را پوشش میدهیم و در کمترین زمان میتوانید از خدمات پس از فروش کولرگازی جنرال بهره ببرید.

مشاهده سر فصل مطالب نمایش تیتر ها

شما با بهره گیری از خدمات نمایندگی کولر گازی جنرال در تهران از هزینه های اضافی تا 50% جلوگیری خواهید کرد.

 

نمایندگی تعمیرات کولر گازی جنرال

نمایندگی تعمیرات کولر گازی جنرال

 

نحوه تماس با نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال

چنانچه نیاز به تعمیرات تخصصی و حرفه ای به همراه 3 تا 12 ماه گارانتی دستگاه دارید توجه داشته باشید که برای تماس کافیه یکی از این دو مرحله را برای ثبت درخواست و سفارش خود انجام دهید:

مرحله 1:

اگر در شهر تهران هستید و میخواهید برای رفع مشکل اسپیلت به نمایندگی تعمیرات کولر گازی جنرال زنگ بزنید نزدیک ترین شعبه به محل سکونت خود را بیابید و از طریق تماس با آن شعبه اطلاعات دقیقی نظیر:

 1. محل قرار گیری کمپرسور
 2. ظرفیت و نوع کمپرسور
 3. توضیحات کامل راجب وضعیت خرابی دستگاه

سپس با درج آدرس توسط اوپراتور تعمیرکار اسپیلت جنرال سریعا در محل حاضر میشود تا با عیب یابی دقیق هر نوع ایراد را در منزل یا محل کار شما تعمیر کند.

مرحله 2:

برای سهولت و عدم تمایل به برقراری تماس میتوانید ثبت سفارش آنلاین انجام دهید پس از انجام سفارش اوپراتور با شما تماس میگیرد و با تایید اطلاعات ثبت شده و تکمیل موارد مورد نیاز تعمیرکار را به محل اعزام میکند.

اما چنانچه در شهری به غیر از تهران ساکن هستید برای استفاده از خدمات پس از فروش کولر گازی جنرال در شهر خود با تلفن 118 تماس بگیرید تا شماره نمایندگی مجاز تعمیرات کولر گازی جنرال را بگیرید.

 

تعمیر کولر گازی جنرال

تعمیر کولر گازی جنرال

 

انتخابی درست برای تعمیرات کولر گازی جنرال

اگر نمیدانید چرا به نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال برای رفع مشکل تماس بگیرید باید بگوییم:

 • استفاده از تیمی با تجربه با بیش از 10 سال سابقه در امر نصب، سرویس، نگهداری و تعمیرات اسپیلت جنرال در تهران میتواند باعث آسودگی خاطر شما در رفع مشکل دستگاهتان باشد.
 • از نظر زمانی محدودیت دارید؟ دستگاه برای شرکتی هست که تا ساعت 4 بیشتر فعالیت ندارد؟ یا کارمندی هستید که برای رفع مشکل اسپیلت در خانه تا ساعت 6 عصر در محل نیستید؟ زمان حضور تعمیرکار ما منعطف با نیاز شما خواهد بود.
 • استفاده از قطعاتی اصلی: در حین تعمیر احتیاج به تعویض برخی از قطعات میباشد در مرکز تعمیر24 تنها از قطعات اصلی بابت رفع مشکل استفاده میشود
 • گارانتی خدمات انجام گرفته میتواند از 3 تا 12 ماه بنا به تشخیص تعمیرکار و قطعاتی است که در تعمیرات استفاده میشود.

چنانچه شما جزو آن دسته از افرادی هستید که پیش از خراب شدن كولر گازي تان، هیچ اطلاعاتی درباره ­ی آن ندارید، با ما همراه باشید تا در این مقاله با انواع خرابی­ ها تعميرات كولر گازی جنرال آشنا شوید:

مطالعه پارامترهای معیوب در تعمیر کولر گازی جنرال

شش علت اصلی­ که ممکن است باعث خرابی کولر گازی جنرال شما میشود در بخش زیر اشاره شده است.

خرابی فیوز یا قطع­ کننده­ ی مدار:

در صورت روشن نشدن اسپیلت، اولین موردی که باید بررسی شود، سیستم قطع کننده ­ی مدار و فیوز شما است. در صورت نیاز به تعویض فیوز یا تنظیم مجدد قطع­ کننده­ ی مدار، به سیستم خود 15 دقیقه استراحت بدهید تا ابتدا خنک شود. اگر مشکل برطرف نشد، ممکن است سوئیچ فشارقوی كولر گازي شما دچار آسیب شده باشد. در این مرحله پیشنهاد می­کنیم برای تعمیر کولر گازی جنرال خود با یک تکنسین متخصص در نمایندگي تعميرات تماس بگیرید.

 

بررسی اتصالی در جعبه فیوز

بررسی اتصالی در جعبه فیوز

 

از دلایل این اتفاق می توان به نوسانات برقی اشاره کرد که باعث آسیب به برد اصلی شود.

بررسی نشتی در تعمیر کولر گازی جنرال :

هنگامی که مشکل نشتی سیال خنک کننده در كولر گازي وجود داشته باشد، عملکرد سیستم پایین می­ آید و درجه دمای دلخواه شما نوسان پیدا می­کند. برای این­کار ابتدا باید محل نشتی به سرعت پیدا شده و سپس تعمیر گردد. به­ همین خاطر توصیه می­شود قبل از پیش آمدن این موضوع، کولرگازی جنرال شما سالانه توسط یک تکنسین آموزش دیده و حرفه ای بررسی شود تا از بروز هرگونه مشکل و تعمیر خاصی، جلوگیری گردد.

 

بررسی نشتی در نمایندگی تعمیرات کولر گزی جنرال

بررسی نشتی در مرکز تعمیرات کولر گزی جنرال

 

اگر بدون نشت یابی شارژ گاز صورت گیرد میتواند پس از گذشت چند هفته (یا ماه) دوباره احتیاج به تماس با نمایندگی تعمیرات کولر گازی جنرال داشته باشید. پس بهتر است برای رفع ایراد عیب یابی را به متخصصین خبره بسپارید.

بازرسی یخ ­زدگی کویل توسط متخصص تعمیر کولر گازی جنرال :

کولرگازی برای خنک کردن فضا نیازمند این است که هوا داخل آن در جریان باشد و از داخل پره­ های کویل اوپراتور عبور کند. حال اگر این امر میسر نشود، دستگاه نمی‌تواند به خوبی عمل کند و علاوه بر پایین آمدن کارآیی دستگاه، موجب یخ­ زدگی کویل کندانسور می‌شود. تکنسین تعمیر کولر گازی جنرال پس از رویت یخ زدگی باید تمیز بودن کندانسور و میزان شارژ اسپیلت راچک کند.

تمیز کردن مرتب فیلتر هوا و درصورت نیاز تعویض آن، یا تمیز نگه داشتن مجراهای هوا، دو روش مناسب برای جلوگیری از یخ ­زدگی کویل می­باشد. فیلتر هوای کثیف یا مجرای مسدود شده باعث ایجاد مشکلات جریان هوا در کولرگازی شما می شوند و منجمد شدن کویل را به دنبال دارند. با عیب یابی دقیق کولرگازی جنرال خود در اطراف فیلترها و مجراها و کویل، می توانید از بروز این مشکل جلوگیری کنید تا دیگر نیاز به تعمیر کولر گازی جنرال خود نداشته باشید.

 

یخ زدن لوله برگشت

یخ زدن لوله برگشت

 

خرابي پره­ های فن، کمپرسور و سایر اتصالات الکتریکی:

اگر بعد از روشن کردن کولرگازی، فن­ آن سروصدای خاصی داشته باشد، نشان­ دهنده­ ی این هست که فن کولرگازی جنرال شما به مشکل خورده است. این مشکل می­تواند از موتور آن یا از پره­ های فن باشد. در ادامه انواع صداهای فن را توضیح می­دهیم تا مشکل سریع­تر مشخص شود:

 • اگر صدا به­ صورت خفه و سنگین باشد، یعنی یکی از پره­ های فن خم یا شل شده و به فضای داخل ضربه وارد می­کند.
 • اگر صدا به­ صورت جیغ باشد، یعنی اینکه تسمه­ ی فن نیاز به تعمیر دارد.

یکی از موارد دیگری که می­تواند نشان­دهنده ­ی خرابی فن و کمپرسور کولر گازی شما باشد، این است که جریان هوای سرد کم شود و بیشتر گرما تولید شود.

در صورت مشاهده و بروز هرکدام از این مشکل­ها بهتر است هرچه سریع­تر با متخصص تعمیر کولر گازی جنرال خود تماس بگیرید.

 

بررسی فن کندانسور

بررسی فن کندانسور

 

ترموستات معیوب:

اگر ترموستات به درستی کار نکند، ممکن است اسپیلت جنرال شما به طور مکرر روشن و خاموش شود و یا به­ طور ناگهانی از کار بیفتد. امروزه انواع ترموستات­ های دیجیتال و تکنولوژیکی در بازار وجود دارند که می­توانند دما را در زمان­های معین یا حتی از راه دور کنترل کنند. در صورت بروز مشکل در ترموستات، حتما با تعمیرکار کولرگازی جنرال خود تماس بگیرید و مشکل را برای وی شرح بدهید.

 

خرابی ترموستات

خرابی ترموستات

 

غفلت از سرویس سالانه که به تعمیر کولرگازی جنرال می انجامد:

سرویس، تعمیر و نگه­داری سالانه برای عملکرد کولرگازی جنرال شما بسیار ضروری است. یک تکنسین دارای مجوز می­تواند مشکلات احتمالی را قبل از بروز آنها شناسایی کرده و کار را برای شما راحت سازد. شما باید کویل­ های تهویه مطبوع خود را تمیز کنید و سیستم شما حداقل سالی یک بار بازرسی شود. با بازرسی و سرويس كولر گازي جنرال در بازه های زمانی سالی یک الی دو بار، از بروز هرنوع مشکل حاد جلوگیری و شما را از تعمیر کولر گازی جنرال بی نیاز میکند.

 

سرویس سالانه کولر گازی جنرال

سرویس سالانه و تعمیر کولر گازی جنرال

 

بررسی بخشی از هزینه های تعمیرات اسپیلت جنرال

برای تعمیر کولر گازی جنرال و تماس با نمایندگی پارامتر های گوناگونی مثل زمان حضور تعمیرکار، تجربه سرویسکاران و همچنین قیمت تمام شده بابت رفع مشکل اینکه بخواهیم قیمت تعمیرات اسپیلیت جنرال را شفاف کنیم شاید نیاز به دانستن نوع عیب و کاریست که میبایست برای شما انجام شود.

هزینه های شما شامل اجرت که از 250 تا 400 هزار تومان میباشد و هزینه ی دیگر ایاب ذهاب است که 50 هزار تومان است سایر هزینه مربوط به قطعات یا مبردی میباشد که برای شما انجام میگیرد. هزینه های سرویس نیز به صورت توافقی بنا بر نوع کار با مشتری حساب میشود.

خدمات تعمیرات کولر گازی جنرال بازه هزینه
تعویض موتور (کمپرسور) 2.500.000 تا 4.000.000
سرویس پنل داخلی 450.000 تا 600.000
تعویض فن پنل 1.300.000 تا 1.600.000
تعویض شیر برقی 840.000 تا 1.400.000
نشت یابی و رفع آن 850.000 تا 1.200.000
تعمیر برد کولر گازی جنرال 850.000 تا 1.400.000
شارژ گاز تکمیلی تا کامل 500.000 تا 1.800.000

محدوده قیمتی بنا بر نوع و مدل دستگاه، کمپرسور و گاز مورد استفاده در تعمیرات کولر گازی جنرال متغییر است برای بررسی بهتر میبایست تعمیرکار در منزل حاضر شود. شما میتوانید برای انجام اینکار با خدمات پس از فروش کولرگازی جنرال تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی جنرال در تهران

خدمات تعمیر24 شامل تمامی مناطق و محله های تهران میشود پس اگر در تهران هستید با هر کدام از شعب نزدیک به خود تماس بگیرید تا تعمیرکار سریعا به محل بیاید.

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در شمال تهران

برای رفع مشکل و تعمیرات اسپیلت جنرال در محله های شمالی تهران مثل: پاسداران،کلاهدوز،دولت،نیاوران،شهرک غرب،سعادت آباد،قیطریه،اقدسیه،الهیه،کامرانیه،دیباجی،فرمانیه، جردن،تجریش،ونک،میرداماد،شیخ بهایی،شریعتی،پل رومی،زعفرانیه،ظفر،دزاشیب،گاندی و … 26711831 با این شماره ارتباط برقرار کنید.

نمایندگی تعمیر کولر اسپیلت جنرال غرب تهران

برای تعمیرات اسپیلت خود در نمایندگی خدمات پس از فروش کولر گازی جنرال در غرب تهران و مناطقی مثل شهران،بلوار فردوس،آریا شهر،ستارخان،دریانو،طرشت،مهر ویلا،بهبودی،شادمان،مرزداران،طرشت،صالحی، دهکده ،چیتگر، امیر کبیر،سرچشمه، پونک،اشرفی اصفهانی،چهار دیواری،شهرک نفت،شهرک آپادانا، اکباتان،تهرانسر و … با شماره 44376087 تماس بگیرید.

نمایندگی خدمات پس از فروش کولر گازی جنرال شرق تهران

برای تعمیر کولر گازی جنرال در مناطق شرقی تهران مانند: دلاوران،فرجام،سبلان، نظام آباد،نیرو هوایی،پیروزی،تهران نو،نارمک،هفت حوض،مدائن،آیت،تهرانپارس،دماوند،استخر،رسالت،باقری،دردشت، مجیدیه،حکیمیه،سهروردی،تهران نو،شمیران نو،محلاتی،شیان،پروین،چهارراه تلفنخانه،هنگام،وحیدیه،نیرو زمینی و … هستید با شماره 77985478 تماس حاصل فرمایید.

مرکز تعمیر کولر گازی جنرال جنوب تهران

برای تماس با خدمات پس از فروش جنوب اسپیلت جنرال در تهران مناطقی مثل:

جیحون،کمیل،مرتضوی،نواب،رودکی،فلاح،شهر ری،خزانه،رجایی،شوش،مولوی،فداییان اسلام،هاشمی، دامپزشکی،خاوران،افسریه،یاخچی آباد، جوادیه،نعمت آباد،مهرآباد جنوبی، یافت آباد، شاد آباد، شمشیری، آذری، آزادی و … با شماره تماس 66698370 در ارتباط باشید.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی جنرال مرکز تهران

اگر در مناطق مرکزی تهران زندگی میکنید محله های همچون: فاطمی،یوسف آباد،انقلاب،کارگر،ولیعصر، فردوسی،هفت تیر،کریمخان،لاله زار،بلوار کشاورز،طالقانی،بهشتی،مفتح،مطهری،قرنی،سمیه، حافظ،سعدی،جمهوری، آذربایجان،استاد معین،اسکندری،نواب،توحید،عباس آباد و … برای تعمیر کولرگازی جنرال با شماره 88026827 تماس بگیرید.

نتیجه گیری تعمیرات کولر گازی جنرال

در گرم­ترین روزهای سال چیزی که بیش از همه قرار است حال و هوای محل زندگی شما را عوض کند و خنکای مطبوعی به آنجا ببخشد، یک کولرگازی سالم و مناسب است. از میان انواع برند اسپیلت ها، «جنرال» پرفروش­ترین و محبوب­ترین برند نزد عموم مردم است زیرا که از لحاظ کیفیت بسیار مناسب بوده و قیمت آن مقرون به­ صرفه است. با اینکه نگه­داری از كولر گازي از اهمیت بالایی برخوردار است اما این موضوع هم قابل انکار نیست که ممکن است اسپيلت خانه یا محل کارتان یک روز خراب شود و نیاز به تعمیر کولر گازی جنرال داشته باشید.

در این صورت باید چه­ کار کرد؟ بهتر است قبل از اقدام برای تماس با نمایندگی تعمیرات کولر گازی جنرال در تهران اطلاعات بیشتری در مورد انواع خرابی، نحوه عیب یابی و تعمير آن در بخش های فوق پرداخته شد.

لازم به ذکر است انجام تعمیرات کولر اسپیلت در مرکز تعمیر24 توسط متخصصین واجد شرایط و گذراندن دوره های لازم انجام میشود.

 

تعمیر کولر گازی جنرال

تعمیر کولر گازی جنرال

 

سئوال های پرتکرار در مرکز خدمات از فروش کولر گازی جنرال

اگر سئوالی دارید در قسمت زیر به پاسخش نرسیده اید در قسمت دیدگاه مطرح کنید.

چه زمانی تعمیرکار کولر گازی جنرال در محل حاضر میشود؟

پس از ثبت سفارش توسط شما تعمیرکار با شما تماس میگیرد و زمان حضور را با شما هماهنگ میکند.

آیا خدمات انجام شده گارانتی هم دارد؟

بله خدماتی که از آن بهره میبرید از 3 تا 12 ماه گارانتی دارد.

چه زمانی نیاز به سرویس کولر گازی جنرال دارم؟

اگر در محیطی که گرد و خاک زیاد است هر 6 ماه در غیر اینصورت بنا بر نوع استفاده هر سال نیاز به تماس با نمایندگی کولر گازی جنرال خواهید داشت.

قبل تماس با نمایندگی اسپیلت جنرال کاری هست که خودم انجام بدم؟

بله اگر میزان پرتاب باد کم شده فیلتر را بشویید یا اگر دستگاه روشن نمیشود فیوز خانه را بررسی کنید ممکن است فیوز ضعیف شده باشد در صورت نیاز باید توسط برقکار تعویض شود.

author-avatar

درباره

مرکز خدماتی تعمیر24 با هدف ارتقا خدمت رسانی و افزایش کیفیت آن با بیش از یک دهه فعالیت در این حوزه اکنون یکی از بهترین مراکز تعمیراتی در سطح تهران می باشد.

 • سلام کولر گازی من خراب شده و روشن نمی شود مستجر من درجه کولر را 80می گذاشت هر چه می گفتم 20بگذار گوش نمی کرد الان فقط یک چراغی روشن و خاموش می شود یکی از تکنسین ها گفت برق ساختمان را یک ساعت خاموش کنید بعد روشن کنید این کار را کردم آن لامپ هم روشن نمی شود حال چکار کنم
  • سلام ابتدا فیلتر کولر را بشویید و سر جای خود قرار دهید اگر مشکل رفع نشد، مواردی نظیر کثیفی پنل، شکستگی قاب و گرفتگی تخلیه باید بررسی شود که نیاز به حضور تعمیرکار خواهید باشد.