راهنمای خدمات و ایراد های کولرگازی

نمایندگی تعمیر کولر گازی زانتی

تعمیر کولر گازی زانتی

خراب شدن کولر اسپیلت در اوج گرما می تواند بدترین خبر برای شما باشد برای بهره بردن از خدمات تعمیر کولر گازی زانتی در تهران می توانید از نمایندگی تعمیر24 استفاده کنید خدمات پس از فروش و تعمیرات کولرگازی زانتی با ارائه گارانتی و به سرعت انجام می گیرد.

کولرگازی های زانتی ساخته شده در کشور چین می باشند و دارای کیفیت مطلوب برای تهویه مناسب و تنظیم دما بر اساس نیاز شما می باشد.

خدمات تعمیرات کولر گازی در تهران با پشتیبانی تعمیر24 در سریع ترین زمان با بهترین کیفیت انجام می گردد.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی زانتی

قبل از تماس با نمایندگی و خدمات پس از فروش برای تعمیر کولر گازی زانتی باید توجه کنید نکات مهم قبل از نصب دستگاه رعایت شده باشد. بر اساس مشخصات کولر اسپیلت و فضای مورد نیاز باید اسپیلت نصب گردد در غیر اینصورت اگر توان موتور بیش از مقدار مشخص شده نسبت به متراژ باشد می تواند باعث یخ زدن پنل یا اتومات کردن پشت سر هم دستگاه گردد.

اگر فضا بیش از مقدار توان کمپرسور هم باشد در خنک شدن محیط دچار مشکل خواهید بود از این رو قبل از اینکه به فکر تعمیر کولر گازی زانتی باشید باید دستگاه را بر اساس نیاز خود تهیه و نصب کنید.

البته نصب کولر گازی زانتی هم باید بر اساس اصول قرار گیرد به عنوان مثال رعایت متراژ سطوح روبروی دستگاه و تراز بودن پنل بسیار اهمیت دارد.

کمپرسور اسپیلت های زانتی روتوری است و از مبرد R410 در سیکل خود برای سرمایش استفاده می کند.

نمایندگی تعمیر کولر گازی زانتی

نمایندگی تعمیر کولر گازی زانتی

 

انجام تعمیرات اسپیلت زانتی در محل

خدمات تعمیر24 با مراجعه سریع تعمیرکار در محل کار یا منزل در هر کجای شرق غرب شمال جنوب و مرکز تهران که باشید قابل انجام است.

با حضور سرویسکار بابت تعمیر کولر گازی زانتی در منزل نگران انجام نشدن کار نباشید زیرا تمامی تجهیزات همراه تعمیرکار خواهد بود.

ارائه گارانتی پس از تعمیر

شاید به مشکلی برخوردید که گاها چند تکنسین در محل حضور پیدا کردند و رفع نشده است و بابت آن هزینه ای بیهوده صرف کرده اید و پس از مدتی دوباره به آن مشکل خوردید انجام تعمیرات در نمایندگی کولر گازی زانتی می تواند همراه گارانتی باشد تا دیگر بابت خرابی دستگاه، فکر شما درگیر نباشد.

خدمات پس از فروش کولر گازی زانتی با قطعات اصلی

شما می توانید بابت تامین شده قطعات اصلی در تعمیرات اسپیلت زانتی اطمینان کسب کنید تمامی اجزا دارای اصالت محصول و فابریک است به همین دلیل گارانتی بابت تعمیر کولر گازی خود دریافت می کنید.

تعمیر کولر گازی زانتی در تهران

برای داشتن کارایی مناسب اسپیلت باید به یاد داشته باشید همان طور که نصب درست می تواند راندمان دستگاه را بالا ببرد و نگهداری صحیح از دستگاه شما را تا مدت ها از انجام تعمیرات کولر گازی زانتی مصون می دارد سعی کنید با توجه به میزان گرد و خاک محیط فیلتر های هوای پنل را در طول ماه تمیز نگه دارید برای انجام این کار قاب پنل را باز کنید و فیلتر ها را با آب بشویید سپس در سر جای خود قرار دهید.

اگر نسبت به موارد نگهداری و سرویس های دوره ای دستگاه بی توجه باشید احتمال خرابی دستگاه بیش از پیش خواهد بود.

برای تعمیر کولر گازی زانتی در تهران می توانید با نمایندگی تعمیر 24 تماس بگیرید.

انجام تعمیرات اسپیلت در محل

انجام تعمیرات اسپیلت در محل

 

بیشتر بخوانیم: علت روشن نشدن کمپرسور کولر گازی

دانش فنی کافی در رابطه با تعمیرات کولر اسپیلت Zanetti

کولر گازی های زانتی متشکل از یک پنل داخلی که از آن سرما خارج می شود و کندانسور که در بیرون از محیط قرار دارد درون کندانسور شما کمپرسور که قلب دستگاه شما است وجود دارد.

در صورت خرابی کمپرسور باد از پنل خارج نمی شود یا به طور مداوم دستگاه خاموش می شود و مدت زیادی طول می کشد که روشن شود. در مورد علت خاموش شدن کولر گازی بیشتر بخوانید.

توجه به تمیزی فیلتر هوا

سرویس و تمیز نگه داشتن فیلتر هوا باعث می شود جریان پرتاب باد به محیط شما بسیار روان و به خوبی انجام گردد، کولر اسپیلت های زانتی به عنوان تمیز کننده ها نیز شناخته می شوند، گرد و غبار داخل هوا توسط فیلتر جذب می شود و هوای دمیده شده در محیط تصفیه و پاک خواهد بود.

اما پس از مدتی این فیلتر ها دچار کثیفی می شوند بی توجهی شما به این آلودگی می تواند خود پنل شما را نیز از گرد و خاک بپوشاند که در این صورت شما برای سرویس و تعمیر کولر گازی زانتی نیاز به خدمات پس از فروش نمایندگی خواهید داشت. در ادامه به مشکلاتی که آلودگی های پنل و فیلتر برای شما ایجاد می کند می پردازیم.

خدمات نمایندگی تعمیر کولر گازی گرین در تهران

نکاتی که قبل از نیاز به تعمیرات کولر اسپیلت زانتی باید بدانید

کثیفی فیلتر و پنل داخلی شما به جایی می رسد که میزان پرتاب باد ضعیف خواهد شد این در کم شدن سرمایش محیط تاثیر می گذارد.

از آن جهت که کثیفی فیلتر های مانند سد محکمی روبروی پرتاب باد خنک می ایستد سرما به داخل کویل ها بر می گردد از طرفی فشار به کمپرسور بیشتر وارد می شود از طرف دیگر رطوبت قرار گرفته روی کویل ها باعث یخ زدگی و آبریزی از دستگاه اسپیلت شما میشود در این صورت شما باید برای تعمیر کولر گازی زانتی باید پنل باز و شستشوی کامل آن انجام گیرد تا مشکل رفع شود برای این امر با نمایندگی تعمیر24 با پشتیبانی تمامی مناطق شمال، جنوب، غرب، شرق و مرکز تهران می توانید تماس بگیرید.

بررسی ایرادهای متداول

در ادامه تعدادی از مشکلات رایج که احتمالا با آن روبرو شده اید را شرح می دهیم.

صدای زیاد حین کار کردن

حین استفاده از اسپیلت نباید به هیچ عنوان صدایی به غیر از پرتاب باد بشنوید شنیدن هر گونه صدای دیگر مثل خرخر یا تق تق می تواند نشان دهنده مشکل در بخش هایی نظیر فن، اواپراتور یا کمپرسور باشد که باید برای جلوگیری از مشکلات بیشتر با نمایندگی تعمیر کولر گازی زانتی تماس بگیرید.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد اسپیلت زانتی بی صدا بودن حین کار است و تنها شما با روشن کردن دستگاه تنها صدایی که خواهید شنید صدای باد خواهد بود.

تعمیر کولر گازی زانتی وقتی خنک نمی کند

اولین کاری که برای عیب یابی به دست کاربر باید انجام شود باید دقت کنید روی مود کول (سرد) قرار گرفته است اگر حالت فن یا گرمایش فعال باشد هیچ باد خنکی نخواهید داشت.

روی نمایشگر معمولا با رنگ آبی عدد دما مورد نظر شما باید نمایش داده شود.

پس از انتخاب حالت سرما باید صدای راه افتادن کمپرسور را در کندانسور بشنوید اگر این صدا را نمی شنوید احتمال خرابی کمپرسور، کنتاکتور و خارن وجود دارد که باید برای بررسی بهتر تکنسین تعمیرات کولر گازی زانتی در محل حضور یابد.

بررسی آب دادن اسپیلت

اولین قدم برای رفع مشکل که شاید هنوز دیر نشده بررسی تمیز کردن فیلتر هاست بهتر است از طریق چراغ قوه داغ پنل را نگاه کنید اگر پوشیده از گرد و خاک باشد باید تعمیرکار کولر گازی زانتی در محل حضور یابد برای اینکار باید با نمایندگی تعمیرات تهران تماس بگیرید.

اما اگر پنل مشکلی ندارد باید شکستگی قاب یا شیب قاب بررسی شود اگر مشکلی ندارد باید بخاطر یخ زدن پنل باشد که در اینصورت بخاطر کمبود گاز است.

در انتها مشکلی که باید بررسی گردد گرفتگی تخلیه خواهد بود که می تواند گزینه مناسبی برای بررسی توسط تکنسین تعمیرات کولر گازی زانتی با حضور در منزل باشد.

عیب یابی دقیق کولر گازی زانتی

عیب یابی دقیق کولر گازی زانتی

 

برخی ویژگی های اسپیلت زانتی

کمپرسور T3 کولر اسپلت Zanetti می تواند بر اساس توان خود بخ خوبی محیطی را که برای آن انتخاب کرده اید سرد کند.

این کمپرسور پر قدرت که الگوی مصرف انرژی B را دارد می تواند به راحتی محیط را خنک کند.

به طور معمول این نوع اسپیلت ها هم دارای سرمایش و هم دارای گرمایش هستند.

در تعمیر کولر گازی زانتی نگران تامین قطعات اصلی آن نباشید نمایندگی تعمیر24 با استفاده از قطعات اورجینال می تواند بهترین گزینه بابت تعمیرات اسپیلت شما در تهران باشد.

نتیجه گیری در نمانیدگی تعمیرات کولر گازی و اسپیلت زانتی

برای انجام تعمیر کولر گازی زانتی در انتخاب نمایندگی برای بهره بردن از خدمات با کیفیت وسواس بیشتری به خرج دهید تا انجام کار برای شما نتیجه بخش باشد در غیر اینصورت باید نگران پدید آمدن دوباره مشکل باشید پس شما می توانید از طریق تماس با نمایندگی تعمیر24 می توانید خدمات پس از فروش اسپیلت زانتی را در تهران به بهترین نحو استفاده کنید.

هزینه تعمیرات کولر اسپیلیت Zanetti

بررسی مولفه ی هزینه شاید کار درستی نباشید چون هر ایراد می تواند مختص به یک یا دو جز باشد اما برای درک بهتر از قیمت تعمیرات کولر گازی زانتی تعمیر24 یک جدول مدون برای شما تهیه کرده است.

هزینه تعمیر کولر گازی زانتی برای هر ایراد قیمت واحد به تومان می باشد
اجرت تعویض موتور 200.000 الی 350.000
اجرت تعویض خازن 150.000
اجرت سرویس پنل باز کردن آن 500.000 الی 700.000
اجرت تعویض بلوور فن 200.000
اجرت تعویض شیر برقی 300.000

قیمت قطعات چون بر اساس نوسانات بازار و بروز بوده می تواند ثابت نباشد و برای هر نوع دستگاه متفاوت می باشد.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ در تهران

بررسی سئوالات متداول درباره تعمیر کولر گازی زانتی

برخی از سئوالات مهم شما در این مرکز مورد بررسی قرار داده شده است اگر شما هم سئوالی دارید در انتهای صفحه از تعمیر24 بپرسید.

آیا می تونم خودم کولرگازی زانتی را تعمیر کنم؟

برخی از ایراد ها که با شستشوی فیلتر هوا انجام می شود مثل کم شدن باد، یخ زدن اواپراتور و آبریزی پنل را تست کنید اگر مشکل رفع نشد با نمایندگی تعمیر24 تماس بگیرید.

چرا اسپیلت خاموش شده است؟

ابتدا مطمیین شوید برق به دستگاه در جریان است برای اینکار می توانید فیوز مربوط به دستگاه را در جعبه فیوز پیدا کنید و آن را در حالت روشن قرار دهید اگر مشکل حل نشد برای تعمیرات اسپیلت خود اقدام کنید.

چرا با شستن فیلتر و پنل آبریزش قطع نشد؟

این احتمال وجود دارد که ناودانی آب شکسته یا شلنگ تخلیه تاب خوردگی دارد که باید توسط تعمیر کار بررسی شود.

author-avatar

درباره

مرکز خدماتی تعمیر24 با هدف ارتقای کیفیت خدمت رسانی و تسهیل انجام خدمات با بیش از دو دهه فعالیت در این حوزه اکنون یکی از بهترین مراکز تعمیراتی در سطح شهر تهران می باشد.