راهنمای مشکلات و خدمات ماکروفر

نمایندگی تعمیر ماکروفر فریجیدر

تعمیر ماکروفر فریجیدر

اقدام به تعمیر ماکروفر فریجیدر نسبت به خرید مایکروفری نو غیر از اینکه از لحاظ هزینه ای منطقی نیست از لحاظ کیفیت نیز کیفیت مایکروویو های Frigidaire حتی با اینکه سالها از آن استفاده کرده اید می توان به جرات گفت یک سر و گردن از سایر مایکروویو های موجود در بازار بالاتر است.

مشاهده سر فصل مطالب نمایش تیتر ها

پس در سپردن دستگاه به نمایندگی تعمیرات مایکروفر فریجیدر شک نکنید تا پس از رفع مشکل بتوانید از دستگاه در بهترین حالت استفاده کنید.

 

استفاده از خدمات نمایندگی مایکروفر فریجیدر در تهران بهترین راه برای تعمیر مایکروویو توکار یا رومیزی خراب شما است، تا در کمترین زمان و با پوشش تمامی مناطق شرق غرب شمال و جنوب توسط تکنسین های با تجربه در محل و بدون جابجایی خرابی دستگاه را برطرف کند لازم به ذکر است دستگاه شما می تواند تا 1 سال گارانتی شود.

 

نمایندگی تعمیر ماکروفر فریجیدر

نمایندگی تعمیر ماکروفر فریجیدر

 

خدمات نمایندگی تعمیر ماکروفر فریجیدر با اعزام در محل

 • سرعت در انجام خدمات و تعمیرات در نمایندگی ماکروفر فریجیدر توسط تعمیرگاه تعمیر24 انجام می شود.
 • حضور تعمیرکار در منزل به همراه تمامی لوازم مورد نیاز سرویسکار بخاطر تعمیر ماکروفر فریجیدر در محل حاضر می شود.
 • رفع قطعی و عیب یابی صحیح و اصولی دستگاه توسط تعمیرکاران حرفه ای و بیش از 10 سال تجربه انجام میگیرد.
 • گارانتی بابت تعویض قطعات از 3 ماه تا 1 سال چون قطعات اصلی است.
 • تمامی موارد و ایمنی دستگاه توسط سرویسکار رعایت می شود.
 • قیمت قطعات و تعمیرات در نمایندگی مرکز مایکروفر فریجیدر بر اساس تعرفه است.

 

خدمات پس از فروش مایکروفر فریجیدر

خدمات پس از فروش مایکروفر فریجیدر

 

تعمیرات مایکروفر فریجیدر در محل با حضور مشتری

یکی از ویژگی های مجموعه تعمیر24 اعزام فوری تعمیرکار به منزل مشتری بابت تعمیرات است، سرویسکار بر اساس شرح ایرادی که از شما به ایشان انتقال داده شده است ترکیب قطعات و ابزار های خود را می چیند.

با حضور سرویسکار در منزل شما دیگر نیاز به جابجایی دستگاه ندارید بخاطر وجود قطعه ای مثل ترانس ولتاژ بالا وزن دستگاه سنگین است به همین خاطر حمل آن را سخت می کند شیشه مایکروویو بسیار آسیب پذیر است و با شکستن آن دیگر نمی توانید از آن استفاده کنید. حال مسائلی مثل انتقال به کارگاه و … را مد نظر قرار نمی دهیم.

با مراجعه سرویسکار بخاطر تعمیر مایکروفر فریجیدر در محل مشتری می تواند تمامی موارد لازم را بپرسد و نظارت کافی بر عیب یابی و گام های تعمیرات ایشان در منزل داشته باشد با تماس به نمایندگی رسمی فریجیدر در تهران از وضعیت دستگاه خود با خبر شوید و سریعا تکلیف خرابی آن را یکسره کنید.

گارانتی تعمیرات و استفاده از قطعات اصلی

برای تعمیر ماکروفر فریجیدر توکار و رومیزی ما اطمینان کامل شما را برای رفع کامل مشکل جلب می کنیم چون قطعات موجود در انبار تعمیر24 تماما اصلی و با کیفیت بوده به این خاطر به کاری که برای عیب یابی و برطرف کردن دستگاه شما انجام می دهیم اعتماد داریم به همین دلیل است که از 3 تا 12 ماه به شما گارانتی می دهیم.

 

تعمیر ماکروفر فریجیدر در منزل

تعمیر ماکروفر فریجیدر در منزل

 

نمایندگی ماکروفر و مایکروویو فریجیدر در تهران

اگر دستگاه خراب است! چگونگی تعمیرات و می خواهید وخامت اوضاع آن را بدانید با نمایندگی تعمیر مایکروفر فریجیدر در تهران تماس بگیرید تا آنجایی که به کارشناسان ما بستگی داشته باشد سعی می کنیم مشکل را با راهنمایی های کاربردی حل کنیم اما در موقعیتی قرار بگیریم که نیاز به تعمیرات در منزل داشته باشیم از یکی از تعمیرگاه های ماکروفر فریجیدر در شمال جنوب شرق غرب و مرکز  تهران سریعا متخصص را روانه محل می کنیم تا مشکل را در اسرع وقت بیابد تا آن رفع و رجوع کند.

نمایندگی ماکروفر فریجیدر در شمال تهران

برای تعمیر ماکروفر فریجیدر در شمال تهران و محله هایی مانند زعفرانیه، ظفر، جردن، ولنجک، شهرک غرب، سعادت آباد، الهیه، فرمانیه، چیذر، میرداماد، ونک، شیخ بهایی و … با شماره  تماس بگیرید.

نمایندگی ماکروفر فریجیدر در جنوب تهران

تعمیرات مایکروفر فریجیدر جنوب تهران و مناطقی مثل نازی آباد، شهر ری، فلاح، شکوفه، بهاران، امام زاده حسن، نعمت آباد، خانی آباد نو، رجایی و …  با شماره  تماس بگیرید.

نمایندگی ماکروفر فریجیدر در شرق تهران

برای تعمیرات مایکروویو فریجیدر در شرق تهران و محله هایی مثل نارمک، تهرانپارس، مجیدیه، سهروردی، محلاتی، شیان، پیروزی، وحیدیه، دردشت، حکیمیه با … تماس بگیرید.

نمایندگی ماکروفر فریجیدر در غرب تهران

بابت تعمیر مایکروفر فریجیدر در غرب تهران با نمایندگی غرب که با پوشش مناطقی مثل: مرزداران، ستارخان، شهران، آریا شهر، طرشت، فردوس، اکباتان، آپادانا، جنت آباد، شاهین، پونک و… با شماره تماس بگیرید.

نمایندگی ماکروفر فریجیدر در مرکز تهران

برای تعمیرات مایکروفر Frigidaire مرکز تهران مثل بهشتی، عباس آباد، یوسف آباد، فاطمی، کریمخان، مطهری، ولیعصر، جمهوری، آزادی، انقلاب، فردوسی و … با شماره …  تماس بگیرید.

 

تعمیرات مایکروویو Frigidaire

تعمیرات مایکروویو Frigidaire

 

چگونه بفهمیم مایکروویو Frigidaire نیاز به تعمیرات دارد؟

یک سری از مشکلات در تمامی مدل های این ماکروفر یکسان است مثلا گرم نکردن، صدای زیاد، جرقه زدن یا روشن نشدن که سعی داریم تعدادی از آن ها نقد و عیب یابی کنیم.

اما اگر فهمیدید در زمان کار مشکلی بوجود آمده برای محافظت از سایر قطعات به سرعت دستگاه را از برق بکشید تا قطعاتی که دچار خرابی شده نسوزند یا اگر سوخته اند با افزایش آمپر به سایر قطعات آسیب وارد نکنند تا برای تعمیر ماکروفر فریجیدر اقدام کنید، مشکلی نیست ما تمامی مشکلات را رفع و عیب یابی می کنیم.

راهنمای عیب یابی و تعمیر مایکروفر فریجیدر در نمایندگی

تعدادی از این مشکلات به دست شما قابل رفع است پس نیاز نیست برای تعمیرات عجول باشید.

راهنمای عیب یابی وقتی سینی نمی چرخد

یک مشکل رایج، نچرخیدن سینی مایکروویو و سولاردام است وقتی این صفحه شیشه ای نچرخد برنامه های پخت مختل و دستگاه تمامی سطح غذا را کامل داغ نمی کند معمولا:

 1. اگر سینی درست بر روی کوبل قرار نگیرد این اتفاق محتمل است.
 2. ممکن است کوبل از سر جای خود در آمده باشد.
 3. چیزی مسیر ریل را مسدود کرده است.
 4. چرخ های ریل خراب است.

این موارد را بررسی کنید اگر مشکلی نبود برای تعمیر ماکروفر فریجیدر باید:

 • ببینید پلاستیک کوبل نسوخته یا خراب نباشد.
 • اگر ریل شکسته است این اتفاق ممکن است رخ دهد.
 • سینی را بردارید و تمامی موارد را نگاه کنید مشکل حل نشده؟ پس موتور یا برد الکترونیکی ایراد دارد.

با تماس با نمایندگی مایکروویو فریجیدر تهران تکنسین ماهر برای تعمیرات به محل حضور می یابد تا گام به گام این قطعات را تست کند.

برخی از مواقع کاربر می گوید با باز شدن درب سینی می چرخد ولی وقتی می بندیم نه می چرخد نه گرم میکند برد یا سنسور درب خراب است!

عیب یابی داغ نشدن دستگاه

یکی از پر تکرارترین موارد داغ نکردن مايكروويو است که باعث ناامیدی شما از ادامه کار با دستگاه است برای اطمینان، ببینید درب دستگاه بسته میشود؟ برنامه ویو را انتخاب کردید؟ دستگاه را می خواهید برای ریست کردن یکبار از برق بکشید و وصل کنید یک لیوان آب بگذارید و تست کنید گرم نمی کند؟

 • احتمال دارد فیشی قطع شده باشد.
 • یا فیوزی سوخته باشد.

اما اگر این موارد نبود مشکل از:

 1. خازن
 2. دیود
 3. موتور اشعه
 4. ترانس می باشد.

تاکید می کنم به هیچ عنوان قاب دستگاه را خودتان باز نکنید چون ترانس تا 4 هزار ولت برق دارد حتی مایکروفر خاموش هم خطرناک است پس با نمایندگی تعمیر مایکروفر فریجیدر تماس بگیرید.

 

علت داغ نشدن مایکروویو Frigidaire

علت داغ نشدن مایکروویو Frigidaire

 

عیب یابی خاموشی ماکروویوو Frigidaire

این مشکل می تواند بخاطر موارد رایجی باشد که شما نسبت به آن بی توجه هستید مثل خاموش بودن محافظ در برقی نبودن دو شاخه، خرابی پریز، مشکلات مینیاتوری هر یک از آن ها می تواند عامل خاموشی باشد.

اگر مشکل از آن نبود خرابی از:

 1. سنسور درب
 2. فیوز
 3. برد تغذیه
 4. خرابی مگنترون
 5. خرابی ترانس
 6. معیوب بودن کابل باشد.

مرحله 1

سعی کنید چیزی ساده مانند ذرت  در مایکروویو بگذارید. اگر دستگاه روشن نمی شود یا کار نمی کند، پریز را با دستگاه دیگری بررسی کنید تا مطمئن شوید پریز به درستی کار می کند.

مرحله 2

قبل تماس با نمایندگی تعمیر ماکروفر فریجیدر فیوزها یا کلیدهای مدار خانه خود را بررسی کنید. اگر پریز پس از آزمایش با دستگاه دیگری کار نمی کند، سعی کنید مایکروویو را در پریز دیگری وصل کنید.

مرحله 3

زبانه و قلاب های درب را بررسی کنید تا مطمئن شوید که درب به درستی بسته شده است. نگاه کنید تا ببینید آیا یک تکه غذا به درب چسبیده است و از بسته شدن آن تا آخر جلوگیری می کند. مکانیسم گردش و صفحه چرخان را بررسی کنید تا مطمئن شوید که می توانند آزادانه حرکت کنند.

مرحله 4

مایکروویو را به برق وصل کنید و یک کیسه ذرت مایکروویو داخل آن روشن کنید. اگر چراغ‌ها روشن می‌شوند اما گرما تولید نمی‌کنند، گوش کنید و سعی کنید بشنوید که آیا دستگاه به‌طور معمول صدا می‌دهد یا خیر. اگر اینطور نباشد، ممکن است برای برد مدار مشکلی ایجاد شود. این باید توسط یک متخصص معتبر تعمیر مایکروفر فرجیدر Frigidaire انجام گیرد.

مرحله 5

صفحه نمایشی که زمان و قدرت را نشان می دهد را بررسی کنید. اگر صفحه نمایش سوسو می زند اما عملکرد مایکروویو را تغییر نمی دهد، مشکلی نیست. اما اگر چراغ ها سوسو می زنند و غذای شما گرم نمی شود، ممکن است در برد مایکروویو مشکلی وجود داشته باشد.

مرحله 6

به صداهای وزوز گوش دهید. اگر صدای وزوز وجود دارد و گرما تولید نمی شود، ممکن است مجبور شوید یک مگنترون جدید، دیود یا خازن ولتاژ بالا تهیه کنید. اینها را می توان از نمایندگی ماکروفر فریجیدر تهیه کنید.

مرحله 7

به دستگیره در نگاه کنید. رایج ترین مشکل در مورد همه مدل های مایکروویو Frigidaire، ترک خوردن یا شکستن دستگیره های درب بود. اگر دستگاه گارانتی دارد با نمایندگی رسمی مایکروویو فریجیدر در تهران تماس بگیرید در غیر اینصورت به تعمیرگاه مجاز حوالی خود زنگ بزنید.

 

تعمیرگاه مایکروفر فریجیدر

تعمیرگاه مایکروفر فریجیدر

 

عیب یابی جرقه های ترسناک

اگر درون دستگاه ظرف فلزی یا براق گذاشتید الان از داخل دستگاه در بیاورید ببینید مشکل رفع میشود؟ ساده از کنار این موضوع نگذرید چون می تواند به کلی دستگاه شما را خراب کند.

برای تعمیرات ماکروفر فریجیدر بدون اینکه به تعمیرگاه مجاز تهران زنگ بزنید اول سینی و متعلقات دستگاه را خالی کنید و داخل را بخوبی از روغن و کثیفی پاک کنید.

در پاک کردن سقف غافل نشوید ببینید جرقه دقیقا از کدام نقطه می خورد اگر از روی المنت است المنت گریل را روشن کنید تا کثیفی از روی آن دود کند.

هنوز جرقه می زند؟ اشعه های موتور دچار اشکل شده که باید برای تعمیر ماکروفر فریجیدر در منزل نیاز به تماس با تعمیرگاه خواهید داشت.

هزینه تعمیر ماکروفر فریجیدر چه قدر است؟

تشخیص هزینه بر پایه ی ایراد ها شاید مقداری پیچیده باشد چون وقتی می خواهیم راجب گرم نکردن دستگاه هزینه ای را مشخص کنیم برای تعمیرات مایکروویو فریجیدر باید یک بازه ای بین 300 هزار تومن تا 1.700.000 در نظر بگیریم چون اجرت + ایاب ذهاب قیمتی حدود 200 هزار تومان دارد و کم هزینه ترین قطعه اصلی در نمایندگی مایکروفر فریجیدر تهران پک کامل رابط فیوز ترانس است که 100 تومان حدودا قیمت دارد اگر خرابی از ترانس باشد ترانس اصلی 1.500.000 قیمت دارد.

پس نمی توان برای ایرادی که دستگاه شما دارد قیمتی خاص را مشخص کرد فقط با آمدن تعمیرکار در منزلتان و عیب بای توسط او می توانید به دقت قیمت را بررسی کنید.

تعمیر 24 مرکز و نمایندگی مجاز تعمیرات مایکروویو در تهران است و هزینه تعمیر نسبت به تعمیرگاه های رسمی دیگر به شدت پایین تر است.

هزینه تعمیر ماکروفر فریجیدر در نمایندگی  قیمت به تومان است
قیمت تعویض مگنترون اصلی 1.200.000 الی 1.400.000
قیمت تعویض ترانس اصلی 1.200.000 الی 1.500.000
هزینه تعمیر برد ماکروفر فریجیدر 600.000 الی 1.000.000
تعویض موتور چرخان 450.000 الی 600.000
هزینه تعویض خازن 450.000 الی 600.000
هزینه تعویض پک کامل رابط فیوز ولتاژ بالا 100.000 الی 150.000

اگر هنوز ابهامی در قیمت ها دارید در قسمت دیدگاه بپرسید یا از طریق واتساپ با کارشناس نمایندگی در ارتباط باشید.

آماده پاسخگویی به سئوالات شما هستیم!

چنانچه پرسش، تجربه یا سابقه ای خاص در برخورد با هر نوع خرابی، عیب یابی و تعمیر مایکروفر فریجیدر دارید می توانید با تکنسین های مجموعه تعمیر 24 در میان بگذارید. (برای انتقال به قسمت بحث و دیدگاه روی آیکون ارسال دیدگاه کلیک کنید)

بیشترین سئوالاتی که در ذهن مشتریان است

اگر سئوال شما در موارد ذکر شده وجود نداشت آن را در بخش دیدگاه بپرسید.

آیا تعمیر ماکروفر فریجیدر در محل انجام می شود؟

همه خدمات نمایندگی ماکروفر فریجیدر تهران اعم از نصب، سرویس، عیب یابی و تعمیرات در محل و منزل مشتری انجام می شود، مگر اینکه نیاز به تست اشعه، تعمیرات برد باشد که محیط کارگاهی لازم  است.

آیا قطعات استفاده شده در تعمیرات مایکروویو Frigidaire اصلی است؟

تمامی اجزای استفاده حین تعمیرات اصلی و تا 1 سال گارانتی دارد.

چرا با بستن درب فیوز خانه می پرد؟

خرابی از سنسور های درب است برای آزمایش و تعویض در صورت نیاز باید با تعمیرگاه مجاز تهران تماس بگیرید.

منبع برخی از مطالب شامل:

How to Troubleshoot a Frigidaire Microwave

author-avatar

درباره

مرکز خدماتی تعمیر24 با هدف ارتقا خدمت رسانی و افزایش کیفیت آن با بیش از یک دهه فعالیت در این حوزه اکنون یکی از بهترین مراکز تعمیراتی در سطح تهران می باشد.