راهنمای خدمات ماشین لباسشویی

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت

تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت

اگر برای تعمیر لباسشویی باکنشت به دنبال نمایندگی و متخصصانی کاربلد هستید به جای درستی آمدید تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت در شمال، جنوب، شرق، غرب یا هر کدام از محله های تهران باشید با پوشش تمامی مناطق توسط مرکز خدمات پس از فروش لباسشویی باکنشت انجام میگیرد.

اگر هنگام کار با لباسشویی متوجه هر نوع خرابی شدید و کوهی از لباس نشسته در سبد لباس خود می بینید نگران نباشید نمایندگی لباسشویی باکنشت در تهران با اعزام تعمیر کار به محل در کمترین مدت خرابی دستگاه شما را می یابیم و رفع می کنیم.

نمایندگی ماشین لباسشویی باکنشت در تهران

نمایندگی ماشین لباسشویی باکنشت در تهران

 

مزایای سپردن لباسشویی باکنشت به نمایندگی تعمیرات

انتخاب نمایندگی بابت تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت می تواند خیال شما را از حل مشکل رفع کند.

استفاده از قطعات با کیفیت اصلی

به این خاطر که همواره بهره گیری از قطعات اورجینال در طی تعمیرات لباسشویی باکنشت می تواند غیر از حل مشکل و تبدیل دستگاه به حالت کارخانه از بروز خرابی مجدد جلوگیری می کند.

تاییدیه گارانتی خدمات پس از انجام کار

آنگونه که ما به خدماتی که ارائه می دهیم اطمینان داریم تعمیرات لباسشویی باکنشت را تا 365 روز برای تعویض قطعات گارانتی می دهیم.

انجام تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت در محل

شاید دغدغه ای برای جابجایی دستگاه داشته باشید اصلا این موضوع ذهن شما را در گیر نکند، دستگاه بخاطر داشتن اجزایی مثل دیگ وزنه تعادل و خود بدنه بسیار سنگین است و حمل آن می تواند به غیر از آسیب به دستگاه مشکلاتی بابت حمل و نقل و جضور در تعمیرگاه ماشین لباسشویی باکنشت داشته باشد.

معمولا کاربران مخصوصا در مدل های قدیمی تر از وجود پیچ های حمل و نقل و بستن آن بی اطلاع هستند که در حین جابجایی و نبستن پیچ ها به غیر از ایراد اولیه، دیگ و شفت دستگاه نیز دچار خرابی می شود پس توصیه تعمیرکاران مرکز تعمیر24: تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت در محل است.

 

تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت

تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت

 

چه زمانی لباسشویی باکنشت نیاز به تعمیرات دارد؟

برخی از ایراد ها ساده بوده مثلا وقتی در لباسشویی باز نمی شود و آب درون دستگاه جمع شده است این مشکل ممکن است بخاطر گرفتگی فیلتر پمپ تخلیه باشد با باز کردن آن خارج شدن آب دیگر نیاز به تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت نخواهد داشت.

اما در برخی ایراد مثلا وقتی درب باز نمی شود ایراد از اهرم درب یا سوییچ آن است که قفل است باید تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت در منزل حضور یابد.

برای اطلاع بیشتر می توانید با نمایندگی لباسشویی باکنشت در تهران تماس بگیرید و ایرادی که پیش آمده را برای کارشناس تعمیر 24 توضیح دهید اگر مشاوره ایشان افاقه نکرد وقت ثبت درخواست است.

چگونه سفارش خود را برای تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت ثبت کنیم؟

پس از متوجه شدن خرابی دستگاه برای رفع مشکل می توانید سریعا با یکی از شعب نمایندگی لباسشویی باکنشت در تهران تماس بگیرید با انتخاب نزدیک ترین شعبه نسبت به منزل می توانید حضور سریع تعمیرکار در محل تضمین کنید.

نکته مهم در انجام این کار مواردی است که از خرابی دستگاه به کارشناس تعمیرگاه لباسشویی باکنشت در تعمیر24 اعلام می کنید.

البته به غیر از تماس گرفتن بابت تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت به نمایندگی های شمال، جنوب، شرق و غرب تهران می توانید سفارش درخواست خود را ثبت کنید.

 

تعمیرات لباسشویی باکنشت در تهران

تعمیرات لباسشویی باکنشت در تهران

 

عیب یابی ایرادات رایج در تعمیر لباسشویی باکنشت

بعضی از خرابی های دستگاه به نسبت سایر مشکلات همواره بیشتر اتفاق می افتند. در تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت شاهد خرابی هایی مثل:

 1. روشن نشدن لباسشويي
 2. آب نگرفتن ماشين لباسشويي
 3. نچرخیدن ديگ ماشين لباسشويي
 4. تخلیه نشدن آب
 5. باز نشدن درب دستگاه
 6. صدای زیاد حین کار
 7. لزرش دستگاه زمان کار کردن
 8. بوی سوختگی
 9. بد چرخیدن دیگ
 10. تمیز نشستن و …

بروز هر یک از این عوامل می تواند گزینه ای باشد که شما اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت کنید.

برخی از ایرادها شاید به دست شما قابل رفع باشد که تعدادی از آن ها را تشریح خواهیم کرد.

بیشتر بخوانیم: نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ

راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت وقتی روشن نمی شود

یکی از اشتباهات رایج کاربران استفاده دو یا چند کابل در یک پریز است این کار باعث امپر کشیدن بیش از حتی سوختگی سیم کشی شود.

اگر دو شاخه چند دستگاه را به یک پریز نزده اید مطمین شوید دوشاخه در پریز است، پریز سالم است یا فیوز مربوط به پریز مشکلی ندارد.

اگر تمامی موارد را بررسی کردید هنوز لباسشویی روشن نمی شود احتمال خرابی:

 1. سیم کشی داخلی
 2. شل شدن سوکت ها
 3. تغذیه برد
 4. آی سی برد
 5. فیوز باشد.

در چنین مواقعی برای تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت باید با نمایندگی تعمیر24 تماس بگیرید.

چرا دیگ لباسشویی bauknecht نمی چرخد؟

از عواملی که باعث ثابت ماندن یا سخت چرخیدن دیگ در نمایندگی ماشین لباسشویی باکنشت تهران بررسی شده است خرابی:

 1. موتور
 2. شفت
 3. تسمه
 4. بلبرینگ
 5. کاسه نمد
 6. برد می باشد.

اگر برق منتقل شده به 220 ولت به موتور نرسد باعث می شود موتور کار نکند پس دیگ نچرخد در این صورت باید تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت اتصالات و برد فرمان دستگاه را بررسی کند.

بیشتر بخوانیم: نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال

راهنمای عیب یابی لباسشویی باکنشت وقتی تخلیه نمی کند

یکی از رایج ترین خرابی هایی که منجر به تماس شما به نمایندگی لباسشویی باکنشت می شود خرابی پمپ تخلیه است این خرابی معمولا با مشکلاتی مثل

 1. کار نکردن خشک کن
 2. صدای زیاد دستگاه
 3. کار نکردن دستگاه
 4. قفل شدن درب
 5. نچرخیدن تایمر
 6. تخلیه نشدن آب و … همراه است

خرابی های پمپ می تواند بخاطر گیر کردن اجسام خارجی نظیر زیپ، سکه یا پرز باشد. معمولا با گیر کردن در فیلتر یا پروانه پمپ صدای زیادی تولید می شود یا تخلیه انجام نمی گیرد و هر یک از گزینه های بالا ممکن است اتفاق افتد.

بهترین راه برای تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت این است کاور دستگاه توسط تعمیرکار متخصص باز شود و با دسترسی به پمپ سالم بودن موتور عدم شکستگی و مسدود شدن پروانه ها بررسی شود در صورت بروز این اتفاق پمپ باید تعویض شود.

آموزش سرویس و جلوگیری از آسیب به لباسشویی باکنشت

هر دستگاهی برای استفاده در طولانی مدت نیاز به سرویس و نگهداری مناسب دارد این یکی از راه هایی است که عمر دستگاه افزایش خواهد یافت. با انجام کارهایی ساده از مشکلات پیچیده و تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت جلوگیری خواهید کرد.

1-تراز کردن لباسشویی است:

با تراز صحیح لباسشویی دیگر دستگاه هنگام کار صدای زیاد یا لرزش خاصی ندارد و متعادل است. برای این کار می توانید از وسیله ی اندازه گیری تراز و آچاری بابت تنظیم پایه ها استفاده کنید.

2- خشک کردن لاستیک و باز گذاشتن درب:

با انجام این کار لباسشویی دیگر بوی بد نمی گیرد اگر بی توجهی باشید به غیر از این که لباس ها بخوبی شسته نمی شوند بوی بدی هم دیگ خواهد گرفت.

3- جرم گیری دوره ای

با توجه به سختی آب و استفاده از تمیز کننده ها پس از مدتی رسوب در دیگ جمع می شود برای جلوگیری از خرابی کاسه نمد و بلبرینگ ها که هزینه تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت در این صورت بالا می رود باید به در طی فواصل کم جرم گیری لباسشویی را انجام دهید.

4- استفاده از محافظ برق

یک محافظ برق بخرید تا برد الکتریکی دستگاه از دست نوسان های برق در امان بماند.

نتیجه گیری در نمایندگی تعمیر لباسشویی باکنشت

اگر لباسشویی باکنشت خراب است از استفاده دوباره دستگاه قطع امید نکنید تعمیرکاران تعمیر24 با بیش از 15 سال سابقه و طی دوره های آموزشی به تمامی مهارت های لازم بابت تعمیرات لباسشویی باکنشت شما دست یافته اند اما اگر می خواهید دستگاه دچار خرابی نشود بهتر است نکاتی را مورد توجه خود قرار دهید.

author-avatar

درباره

مرکز خدماتی تعمیر24 با هدف ارتقا خدمت رسانی و افزایش کیفیت آن با بیش از یک دهه فعالیت در این حوزه اکنون یکی از بهترین مراکز تعمیراتی در سطح تهران می باشد.