مقالات ماکروفر

قیمت و خرید شفت سولاردام ال جی

خرید شفت سولاردام ال جی

کوبل قطعه ای صورتی رنگ زیر سینی سولاردام که باعث چرخش سینی است زمانی که دچار آسیب گردد سینی متوقف می شود، حال شما باید برای دریافت قیمت و خرید شفت سولاردام ال جی خود اقدام کنید ولی قبل از آن باید ابتدا بدانید چه نوع جنسی را مد نظر قرار دهید تا اتفاق مشابهی تکرار نشود و اگر نیاز به خرید کوپل اصلی و اورجینال را دارید باید به چند نکته قبل از یافتن قیمت و خرید کوپلینگ سه پایه صورتی سولاردوم LG توجه کنید.

کوبل یا شفت که یک 3 پایه ی صورتی رنگ است وظیفه انتقال نیروی محرک از موتور به سینی سولاردم شما را دارد ممکن است بخاطر مسائلی که در ادامه به آن می پردازیم ممکن است بشکند و نتواند سینی فلزی را به حرکت درآورد.

نوع کوپلینگ سینی Solardom هزینه به تومان
قیمت شفت سولاردام ال جی فابریک 220.000
قیمت شفت سولاردام ال جی غیر فابریک 150.000

پس برای افزایش عمر قطعه جایگزین اصلی بودن آن بسیار مهم است پس در خرید شفت سینی سولاردام ال جی به نکات زیر توجه کنید.

برای دریافت شفت سینی سولاردام ال جی می توانید اطلاعات نحوه پرداخت هزینه و ارسال کوپلینگ را از قسمت پشتبانی واتساپ سایت جویا شوید یا با شماره 66698370 تماس بگیرید.

تفاوت جنس و هزینه قطعه در خرید شفت سولاردام ال جی

قیمت شفت سولاردام ال جی خود را در وهله دوم قرار دهید چیزی که مهم است دریافت قطعه اصلی و فابریکی است.

 

قیمت شفت سولاردام ال جی

قیمت شفت سولاردام ال جی

 

قطعات اصلی و غیر فابریکی هر دو از سرامیک تولید شده اند اما چیز که قطعه غیر اصلی را متمایز می سازد بخاطر قالب ریزی نادرست وجود حباب ها و ترک ها در کوپل باعث کم شدن نیروی استحکام قطعه در تحمل سینی و وزن روی آن است.

نکته مهمی که در خرید شفت سولاردام ال جی وجود دارد یک دست بودن سطح و صیقلی بودن قطعه است این موارد باعث افزایش تحمل دما در موارد پخت با المنت پایین سولاردام است.

کوبل فابریکی از سرامیک های مرغوب ساخته شده و نحوه ریخته گری آن در قالب باعث افزایش چند برابری عمر قطعه می شود.

چگونه متوجه اورجینال بودن قطعه هنگام خرید شفت سولاردام ال جی شویم؟

در هنگام دست زدن به قطعه متوجه سطح کاملا پرداخت (قطعه) می شویم جنس سرامیک توپر تر و فاقد ترک عمیق در شفت صورتی سولاردام می باشد.

یکی از نکاتی که در خرید شفت سولاردام ال جی باید توجه کنید رنگ شفت است به طوری که شفت فابریکی رنگ صورتی تیره تر دارد و شفت غیر فابریک صورتی روشن است.

 

شفت اصلی سینی سولاردام ال جی

شفت اصلی سینی سولاردام ال جی

 

چرا شفت سولاردام می شکند؟

  1. عوامل زیادی نظیر خستگی کوپل بر اثر وزن زیاد و تحمل حرارت
  2. ایجاد تنش بالا بخاطر انحنای میله موتور در هنگام چرخش
  3. وجود ترک در کوبل
  4. ضربه خوردن به کوبل

هر یک از موارد بالا علت نچرخیدن سینی سولاردام نیز می تواند باشد که این نچرخیدن باعث عدم پخت و گرم شدن متوازن غذای شما شود شما می توانید برای دریافت خدمات سریع با نمایندگی تعمیرات سولاردام ال جی تماس بگیرید.

اگر به طور متناوب کوپلینگ زیر سینی دستگاه شما می شکند باید قطعه اصلی را برای خرید شفت سولاردام ال جی انتخاب کنید زیرا با پرداخت کمی قیمت بیشتر دیگر دچار این مشکل نخواهید شد.

یکی دیگه از دلایل شکستن متعدد کوبل می تواند کج شدن شفت موتور باشد که می توانید برای حضور تعمیرکار در محل با مرکز تعمیر24 تماس بگیرید.

مقالات مرتبط:

قیمت و خرید مگنترون 2M286 ال جی اینورتر

author-avatar

درباره

مرکز خدماتی تعمیر24 با هدف ارتقا خدمت رسانی و افزایش کیفیت آن با بیش از یک دهه فعالیت در این حوزه اکنون یکی از بهترین مراکز تعمیراتی در سطح تهران می باشد.