راهنمای مشکلات و خدمات ماکروفر

نمایندگی تعمیر سولاردام ال جی

تعمیر سولاردام ال جی

سرویس، نصب و تعمیر سولاردام ال جی در منزل و محل را از طریق تماس (یا ثبت سفارش) در نمایندگی خدمات پس از فروش SOLARDOM LG در تهران انجام دهید تا هزینه های خدمات برای شما تا بیش 70% درصد کاهش یابد. برای تعمیرات سولاردام الجی در نمایندگی تعمیر24 تا 12 ماه گارانتی معتبر بهره ببرید!

مشاهده سر فصل مطالب نمایش تیتر ها

نیازی به تعمیرات گران قیمت نیست شما می توانید در نمایندگی سولاردام ال جی در تهران از با کیفیت ترین قطعات و هزینه ای مناسب بهره ببرید.

راحتی بی نظیر در گرم کردن و پخت با سولاردام ال جی باعث شده هیچگاه دستگاه دیگری نتواند جای آن را برای طبخ در منزل شما بگیرید. صرفه جویی در زمان و هزینه برق، تا 50% سرعت بیشتر در طبخ و گرم کردن غذای شما، سالم بودن امواج بخشی از ویژگی ای خواهد که سولاردوم الجی در اختیار شما خواهد گذاشت.

استفاده از نمایندگی سولاردام ال جی بابت سرویس، نگهداری و تعمیرات باعث حفظ ساختار و ویژگی های حیاتی دستگاه شما پس این تمایز بی نظیر را به دست متخصصین مرکز تعمیر24 حفظ کنید.

فاصله ما با شما در سراسر تهران تنها یک تماس است.

نمایندگی مجاز سولاردام ال جی در تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات سولاردام ال جی در تهران

 

چرا خدمات تعمیرات خود را به نمایندگی سولاردام ال جی بسپاریم؟

 • استفاده از قطعات اصلی: قطعات اورجینال در تعمیر سولاردام ال جی باعث می شود تا دستگاه شما در بهترین حالت خود بماند و تا سال ها بدون مشکل رفع شود.
 • گارانتی تا 12 ماه: با توجه به اینکه قطعات استفاده شده دارای اصالت محصول و گارانتی شده از شرکت الجی می باشد مجموعه تعمیر24 نیز بابت تعمیرات سولاردام ال جی از 90 روز تا 365 روز به شما گارانتی ارائه می دهد.
 • خدماتی سریع: پس از ثبت سفارش شما بابت تعمیرات سولاردام الجی در تهران تا حضور تعمیرکار در منزل کمتر از 1 ساعت خواهد بود.
 • متخصصین دوره دیده و با تجربه: تعمیر24 مجموعه ای متشکل از تعمیرکارانی با بیش از 10 سال سابقه تعمیرکاران در امر سرویس، نگهداری و عیب یابی سولاردام ال جی بهترین گزینه برای تعمیرات دستگاه شما است.
 • استفاده از دستور العمل های بهداشتی: بابت تعمیر سولاردام ال جی در محل نگران مشکلات بهداشتی نباشید نکات بهداشتی به تمامی تکنسین های این مجموعه ابلاغ شده است.
 • هزینه ای ارزان و منطقی: نمایندگی سولاردم ال جی در تهران می تواند بخش عمده ای از هزینه ها سربار بابت عدم تخصص، جابجایی و حمل سولاردم و قیمت قطعات معقول تا بیش از 70 درصد باعث کم شدن قیمت فاکتور نهایی شما شود.
 • دسترسی آسان به شما: پراکندگی شعب و نمایندگی تعمیرات سولاردوم ال جی در سراسر تهران باعث سهولت حضور سرویسکار در منزل و محل شما خواهد بود.
 • پشتیبانی پس از تعمیرات: آموزش سرویس و نحوه کار با دستگاه برای افزایش عمر و جلوگیری از خرابی های مشابه

چرا تعمیر سولاردام الجی در محل مهم است؟

برای برطرف کردن خرابی های ناشی از استفاده نادرست یا فرسوده شدن قطعات با حضور سرویسکار برای تعمیر سولاردام ال جی در محل از مزیای طلایی در نمایندگی تهران بهره خواهید برد.

 1. با تعمیرات سولاردوم الجی در منزل دیگر نیاز به حمل این دستگاه سنگین ندارید.
 2. پس با مورد فوق دیگر مشکلاتی نظیر: شکسته شدن شیشه، از بین رفتن کوبل زیر سینی، فرو رفتن بدنه بر اثر ضربه یا خرابی دسته در امان خواهید بود.
 3. نظارت بر تمامی مراحل عیب یابی سولاردام ال جی: همواره برای مشتریان این نکته مهم است که در مراحل تعمیر سولاردم الجی قرار بگیرند.
 4. تجهیز کامل تعمیرکاران: سرویسکار زمان حضور در منزل شما اصطلاحا نمایندگی سولاردام ال جی را با خود به محل می آورد.
 5. پرسش و پاسخ مستقیم با متخصص: از آن جایی که متخصصین این مجموعه تمامی دوره های لازم را دیده اند شما می توانید تمامی پرسش ها خود را از بابت مشکلات، نحوه صحیح استفاده و حتی کار کرد دکمه های دستگاه بدانید.

همچنین ویژگی های دیگر مثل خط زدن مشکلاتی مثل ترافیک، جا پارک و مسیر دور با اعزام تکنسین تعمیر سولاردام الجی در منزل را نخواهید داشت.

 

تعویض فیلتر سولاردام ال جی

تعویض فیلتر سولاردام ال جی

 

تعویض فیلتر سولاردام ال جی بعد از تعمیرات

یکی از نکاتی که به تعمیرکاران نمایندگی سولاردام ال جی اعلام شده است، تعویض فیلتر بعد از اجرای هر گونه خدمات است.

اگر از خود می پرسید چرا باید نسبت به تعویض فیلتر سولاردام ال جی خود حساس باشم باید بگوییم این فیلتر غذای شما را در برابر قرار گرفتن اشعه مستقیم حفظ می کند و از دستگاه مگنترون شما در برابر بخار غذا محافظت میکند.

پس از تعمیر سولاردام ال جی به صورت کاملا روتین و بدون نیاز به گوشزد شما بابت تعویض فیلتر سولاردام ال جی سرویسکار اقدام به انجام این کار می کند.

اگر نمی دانید تعویض فیلتر سولاردام ال جی چگونه انجام می شود و اصلا این فیلتر از چه جنسی است باید بگوییم از جنس نسوز است جایی که این قطعه قرار گرفته بر روی سقف است و در معرض چربی ها و بخار غذاست.

به همین خاطر می گوییم از درپوش غذا در زمان استفاده از حالت ویو استفاده کنید.

اما در حالت گریل و پخت های ترکیبی هیچ راه محافظتی برای فیلتر نسوز نخواهید داشت.

نمایندگی تعمیر سولاردام الجی

تعمیر سولاردام ال جی توسط تیمی حرفه ای در نمایندگی مرکزی Solardom LG، مجموعه ای متشکل از بهترین متخصصین تعمیرات در (شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز) تهران با پشتیبانی تعمیر24 به همراه 3 الی 12 ماه گارانتی مشکلات دستگاه شما رفع می گردد.

چنانچه ماکروویو سولاردام الجی شما به شکل صحیح کار نمیکند بعنوان مثال درگیر مشکلاتی مانند جرقه زدن هنگام اجرای برنامه طبخ و گرم کردن غذا در مایکروفر یا پریدن فیوز منزل و خاموش شدن ناگهانی سولاردام حین بستن درب برای استارت فرآیند پخت همراه باشد بهتر است از استفاده مجدد از دستگاه خودداری کنید و برای بررسی تخصصی آن را به دست متخصصین نمایندگی سولاردام ال جی در تهران واگذار کنید تا از آسیب های بیشتر به دستگاه جلوگیری کنید.

شما می توانید از طریق ثبت سفارش آنلاین تعمیر سولاردام ال جی را در نمایندگی مرکزی تعمیر24 ثبت و به کارشناسان ما ارجاع دهید.

تفاوت سولاردام و ماکروفر LG

برنامه های پخت بی نظیر استفاده از 3 المنت متشکل از المنت های نوری و ذغالی همراه سینی فلزی همراه کوپل فلزی، استفاده از لامپ اشعه 900 وات و حجم 32 لیتری بهینه تنها بخشی از تفاوت و تمایز سولاردوم الجی شما با انواع مایکروویو است.

برخی از مشتریان سولاردام  SOLARDOM LG را به نام های سولاردوم یا سولاردم می نامند که هیچ یک از آنها غلط نخواهد بود اما مایکروویو و مایکروفر تفاوتی در داشتن المنت یا نداشتن المنت دارند.

تعمیر سولاردام ال جی پیچیده تر و زمان بر تر از انواع ماکروویو خواهد بود.

 

نمایندگی سولاردام ال جی

نمایندگی سولاردام ال جی

 

هزینه تعمیرات سولاردام ال جی چقدر است؟

 • هزینه تعمیرات سولاردام ال جی در سراسر تهران در نمایندگی مرکزی تعمیر24 شامل 50.000 تومان ایاب ذهاب و بررسی بیشتر توسط تکنسین مشخص میگردد.
 • قیمت تعمیر سولاردام ال جی ابتدا به نوع مشکل بوجود آمده بستگی دارد.
 • یعنی هزینه می تواند زمانی که سولاردم روشن نمی شود متفاوت با هزینه ای شود زمانی که دستگاه گرم نمی کند.

به طور مثال هزینه تعمیر سولاردام ال جی در تهران در تعمیرگاه مجاز تعمیر24 زمانی که گرم نمیکند بنابر حضور تکنسین و اجرت انجام کار از 150.000 تومن آغاز و با توجه ب قطعه مورد نیاز برای تعویض متغییر است.

زمانی که سولاردوم گرم نمیکند چنانچه مشکل از مگنترون باشد هزینه تعمیرات سولاردام الجی بنا بر جنس مورد استفاده و تقاضای مشتری (جنس چینی، کره ای) از 1.100.000 آغاز تا 1.800.000 متغیر می باشد.

هزینه تعمیر سولاردام الجی قیمت واحد به تومان
*هزینه تعویض مگنترون 1.000.000 الی 1.400.000
هزینه تعویض ترانس سولاردام 1.300.000 الی 1.800.000
هزینه تعویض خازن 450.000 الی 600.000
هزینه تعویض لامپ روشنایی 200.000
قیمت تعویض فیلتر سولاردام ال جی 150.000
هزینه تعمیر برد سولاردام 450.000 الی 1.000.000

قیمت مگنترون های سولاردام ال جی در جدول فوق قیمت مگنترون های اصلی با گارانتی و با مارک و هلوگرام گلدیران می باشد.

در صورت نیاز شما به مگنترون توشیبا هزینه تعویض این قطعه 2.200.000 خواهد بود.

عیب یابی و تعمیر سولاردام ال جی در نمایندگی تهران

ممکن است در حین استفاده نادرست از سولاردم در طول زمان و اتفاقاتی نظیر نوسانات برق در مدار آن باعث بروز خرابی گردد که نیاز به عیب یابی دقیق توسط متخصصان مرکز ال جی دارد که با تماس با این مرکز به شکل دقیق مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

این مشکلات باعث بروز اختلال در نحوه کارکرد مایکروویو و سولاردام می شود. که با بررسی دقیق میتوان به تعمیر سولاردام ال جی پرداخت این ایرادها را میتوان به مواردی ذیل تقلیل داد:

 1. سولاردام و مایکروویو الجی گرم نمی کند.
 2. زمانی که سولاردم الجی را روشن میکنیم شروع به جرقه زدن میکند.
 3. سینی سولاردام ال جي نمیچرخد و غذا به خوبی گرم نمیشود.
 4. با وجود جاری بودن جریان برق در پریز با زدن سولاردوم الجی به پریز برق روشن نمیشود.
 5. آغاز کار سولاردام ال جی با سر و صدای زیاد همراه است.
 6. در حین گرم کردن سولاردم دود و بوی سوختگی به مشام میرسد.
 7. با باز کردن درب دستگاه لامپ روشنایی کار نمیکند.

 

نمایندگی تعمیر سولاردام ال جی در تهران

نمایندگی تعمیر سولاردام ال جی در تهران

 

چه زمانی سولاردم LG جرقه می زند؟

بروز این مشکل معمولا بخاطر استفاده غیر اصولی از سولاردوم LG میباشد.

اغلب پس از وارد کردن برنامه طبخ یا گرم کردن با شروع به کار سولاردم شما صدا و نوری تحت عنوان جرقه های ممتد یا به شکل شکل جزئی در نواحی مختلف داخلی سولاردام مشاهده میکنید.

عوامل گوناگونی در وقوع جرقه زدن سولاردام و ماکروفر دخیل است که در بخش ذیل به آن خواهیم پرداخت:

1- انباشته شدن چربی و کثیفی درون سولاردام

شاید در نگاه اول این مورد جزئی و قابل چشم پوشی باشد. ولی در واقع خلاف آن ثابت شده است کارشناسان ما در مرکز تعمیرات سولاردام الجی در تهران به این مهم پی برده اند انباشته شدن چربی و پسماند غذا در دیواره ها و سقف دستگاه و بی توجهی به آن اصلی ترین دلیل ایجاد جرقه در سولاردم است.

بی توجهی به جرقه زدن سولاردوم میتواند تبعاتی نظیر از دست رفتن و خرابی بخشی از قطعات مهم و حتی امکان آتش سوزی نیز وجود دارد.

در کمترین خسارتی که به دستگاه شما وارد میکند احتمال رنگ پریدگی لعاب سینی، دیواره ها و سقف دستگاه را در پی دارد.

توجه به این مهم که سرویس دوره ای مایکروویو و سولاردام ال جی میتواند، مقدار زیادی از احتمال وقوع این مشکل را کاهش میدهد شما می توانید برای تعمیرات سولادام در تهران با مرکز تعمیر24 تماس بگیرید.

2- بررسی سالم بودن سینی چرخان

جنس سینی سولاردام از فلز میباشد که روی آن را لعاب مخصوصی پوشانده تا مانع از جرقه زدن حین کار کرد دستگاه شود.

ضمن توجه به تمیز بودن آن میبایست بررسی بیشتری در یک دست بودن لعاب رنگی و عدم خوردگی یا پریدگی رنگ در آن داشته باشید.

میباست در تمیز کردن سینی دقت داشته باشید تا مبادا از سیم ظرفشویی سخت استفاده کنید زیرا این امر به خودی خود باعث آسیب بیشتر میگردد.

اگر آسیب جدی به دستگاه وارد شود برای تعمیر سولاردام ال جی تنها با تعویض سینی امکان پذیر است.

گاها مشاهده شده که لعاب سینی بدون مشکل است ولی چرخ هایی که وظیفه حرکت بر روی سطح را دارند به حالت سوخته یا کثیف هستند که دلیلی بر جرقه سولاردم LG میباشد.

بخوانیم: علت نچرخیدن سینی سولاردام چیست ؟

3- سالم بودن فیلتر اشعه

درون کابین دستگاه بر روی سقف یک فیلتر کاغذی وجود دارد که وظیفه جریان اشعه را برعهده دارد این فیلتر از جنس میکا است که با عبور اشعه نخواهد سوخت.

باید توجه داشته باشید که چربی یا کثیفی و اثرات سوختگی روی فیلتر میکا نباشد.

اثرات سوختگی برروی فیلتر ممکن است بخاطر بی توجهی به دستور العمل های استفاده سولاردم است.

توجه باید داشته باشید که از ظرف های فلزی، براق نظیر ظرف های فویل دار کباب به هیچ وجه استفاده نکنید.

بی توجهی به این امر پس از جرقه های ممتد منجر مشکلات بیشتر میشود پس بهتر است برای تعمیر سولاردام ال جی در اولین فرصت اقدام کنید.

این مشکلات با سوراخ شدن فیلتر بر اثر سوختگی نشان دهنده عمق خرابی را در دستگاه نشان میدهد که بهتر است از استفاده مجدد آن صرف نظر کنید و به مرکز تعمیرات سولاردام ال جی در تهران برای تعویض فیلتر مراجعه کنید.

حتما بخوانید: تعمیرات مایکروویو ال جی در منزل

4- تمیز بودن المنت های داخل کابین

اشاره به مشکلات قبلی در داخل کابین به راحتی قابل مشاهده بود.

ولی زمانی مشکل از المنت ها باشد احتمالا شما فقط صدای جرقه را از کف یا سقف سولاردوم الجی مشاهده کنید.

در پایین سینی فلزی المنتی موجود است که به دستگاه متصل هستند.

بیشترین جرقه ها در محل اتصال المنت به بدنه اتفاق می افتد این اتفاق بیشتر بخاطر کثیفی اتفاق می افتد و با بی توجهی شما خوردگی در قسمت المنت ایجاد می شود.

به عنوان نمایندگی سولاردام ال جی به شما پیشنهاد می دهیم برای سرویس المنت ها دستگاه را در حالت گریل به طور میانگین برای هر ماه روشن کنید تا با سوختن کثیفی و چربی های روی آن دیگر این ایراد پیش نیاید.

یکی از این المنت ها به شکل متحرک و دیگری ایستا است.

معمولا المنت متحرک پس از گذشت زمان و استفاده ی مکرر و عدم توجه به تمیز کردن آن دچار خرابی میگردد.

سرویس دوره ای سولاردم از این نظر مهم است که مشکلاتی که در المنت پیش میآید گاها قابل برطرف گردن نیست.

به همین علت لازم است المنت خراب توسط تکنسین تعمیرات سولاردام ال جی در تهران تعویض گردد.

5- معیوب بودن دیود سولاردم

وظیفه دیود در انتقال جریان ولتاژ به ترانس های ولتاژ به شکل به طرفه است.

این مشکل در جرقه زدن سولاردم بسیار نادر است اما چنانچه این قطعه دلیل این ایراد باشد با تماس به نمایندگی تعمیر سولاردم ال جی در تهران قابل برطرف کردن میباشد.

علت گرم نکردن سولاردم الجی

از ایراد هایی که به دفعات در نمایندگی سولاردام ال جی پرسیده می شود این است که سولاردوم روشن میشود می چرخد تمامی کارها را انجام می دهد اما بعد از برنامه هنوز گرم نمی کند.

اگر بعد از پخت این مشکل بوجود آمده است باید بدانید خازن و رابط خازن دچار خرابی شده است.

اما اگر پس از گذشت چند سال این اتفاق افتاده تولید کننده اشعه خراب شده است.

چنانچه با گرم نکردن بوی سوختگی می آید احتمال دارد ترانس و دیود دچار مشکل شده است.

اما در صورتی که موارد فوق ایراد نداشته باشد احتمال دارد برد دستگاه ولتاژ لازم را برای قطعات تامین نکند این مشکل می تواند از ایراد برد باشد یا خرابی سوییچ های درب و زبانه فعال ساز آن می تواند در این مشکل دخیل باشد.

تکنسین تعمیر سولاردام ال جی باید از طریق مولتی متر تمامی قطعات را چک و در صورت نیاز به تعمیرات یا تعویض آن ها می پردازد.

بررسی علت صدا دادن سولاردوم ال جی همراه گرم نکردن آن

چنانچه دستگاه را روشن کردید و صدای زیادی از آن شنیدید که در گذشته اینگونه نبود و غیر عادی تلقی میشود شما ممکن است با 2 مشکل روبرو باشید:

1. صدای زیادی دارد اما گرم میکند
 1. مشکل بخاطر جرقه زدن میباشد که در قسمت های فوق توضیح دادیم و باید سریعا برای تعمیرات سولاردام ال جی اقدام کنید تا باعث خرابی قطعات دیگر نشود.
 2. ترانس نیم سوز شده است و به صدا افتاده است در اینصورت باید ترانس تعویض شود.
2. صدای زیادی دارد اما گرم نمیکند

معمولا صدای زیاد به همراه گرم نشدن بخاطر خرابی:

 • مگنترون
 • دیود
 • خازن
 • و ترانس میباشد.

در ادامه به بررسی عملی خرابی ترانس سولاردام LG میپردازیم.

 

راهنمای عیب یابی سولاردام LG وقتی روشن نمیشه

از مشکلات متداول دیگر سولاردوم ها می توان به روشن نشدن آن اشاره داشت در گام نخست ببینید که اگر برای دو شاخه 3 به 2 استفاده می کنید سالم باشد در خیلی از موارد در زمان حضور تکنسین تعمیر سولاردام الجی در محل پس از کارشناسی متوجه خرابی تبدیل 3 به 2 شما می شود.

پس بهتر است قبل از تماس با نمایندگی سولاردام ال جی بابت تعمیرات ابتدا مواردی مثل:

 1. سالم بودن محافظ یا رابط
 2. سالم بودن فیوز پریز
 3. سالم بودن پریز
 4. سالم بودن تبدیل 3 به 2 را بررسی کنید.

در غیر اینصورت در راهنمای روشن نشدن سولاردام الجی باید موارد مثل:

 1. برد
 2. ترموستات
 3. کلید درب
 4. فیوز بررسی شود.

در بیشتر موارد با تعمیر برد سولاردام ال جی مشکل رفع می شود اما اگر آی سی برنامه بسوزد باید برد تغذیه به صورت کامل تعویض شود در اینصورت باید از نمایندگی تعمیر سولاردوم ال جی بردی جدید تهیه نمایید.

تعمیر سولاردام ال جی

تعمیر سولاردام ال جی

نمایندگی سولاردم ال جی در تهران

برای استفاده از خدمات پس از فروش مایکروفر سولاردوم ال جی با شعب نزدیک به خود برای اعزام تکنسین به محل تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات سولاردام ال جی در شمال تهران

اقدسیه – آجودانیه – دارآباد – سوهانک – تجریش – کامرانیه – نیاوران – زعفرانیه – ولنجک – الهیه – جردن – اندرزگو – پاسداران – دروس – شریعتی – دولت – ظفر – میرداماد – هروی – شهرک غرب – سعادت آباد و …

021-26711831

 

نمایندگی تعمیرات سولاردام ال جی در مرکز تهران

یوسف آباد – فاطمی – گیشا – امیر آباد – شهرآرا – مطهری – توحید – مفتح – بهشتی – مطهری – هفت تیر – عباس آباد – انقلاب – زرتشت – ولیعصر – کریمخان – بلوار کشاورز و …

021-88026827

 

نمایندگی تعمیرات سولاردام ال جی در غرب تهران و کرج

آریاشهر – آیت الله کاشانی – اشرفی اصفهانی – پونک – شهران – جنت آباد – ستاری – پیامبر – شهرآرا – اکباتان – تهرانسر – شهرقدس – گرم دره – اندیشه – طرشت – ستارخان – بلوار فردوس – شهران – دهکده المپیک – شهرک راه آهن – چیتگر و …

021-44376087

 

نمایندگی تعمیرات سولاردام ال جی در شرق تهران

تهرانپارس – نارمک – رسالت – سید خندان – فرجام – تهران نو – پیروزی – حکیمیه – لواسانات – مجیدیه – نظام آباد – دماوند – فردوسی – استخر – هفت حوض – سهروردی – گلبرگ و …

021-77985478

 

نمایندگی تعمیرات سولاردام ال جی در جنوب تهران

افسریه – جیحون – کارون – امام خمینی – نواب، خزانه – مهرآباد جنوبی – آذری – یافت آباد – آزادی – جمهوری – نازی آباد – حافظ – شوش – راه آهن ولیعصر و …

021-66698370

بررسی سئوالات مهم شما در نمایندگی سولاردم ال جی در تهران

برخی از سئوالات منتخب شما که بیشترین تعداد را در فهرست پرسش های این نمایندگی ثبت شده است را بررسی میکنیم. سئوال دیگری دارید؟ مشتاق شنیدن و پاسخ آن در قسمت دیدگاه هستیم.

آیا برای تعمیر سولاردام ال جی نیاز به جابجایی دستگاه از محل است؟

خیر در واقع تمامی خدمات بابت، سرویس، نگهداری و تعمیرات سولاردام ال جی در منزل و محل مشتری بدون اینکه نیازی به جابجایی دستگاه از محل توسط متخصص تعمیر24 داشته باشد فقط در منزل انجام میگیرد.

گارانتی تعمیرات در نمایندگی سولاردام ال جی چه مدت است؟

انجام هر گونه خدمات بابت تعمیر سولاردام الجی دارای 3 الی 12 ماه گارانتی می باشد. (نحوه استفاده شما از دستگاه و رعایت موارد مهم در نگهداری آن پس از انجام تعمیرات می تواند باعث شود سولاردام شما بیش از 10 سال بدون مشکل کار کند.)

قیمت فیلتر سولاردام ال جی چقدر است؟

قیمت فیلتر سولاردام ال جی با انجام تعویض آن در محل 300 هزار تومان خواهد بود.

آیا تعویض فیلتر سولاردام ال جی در محل انجام می شود؟

بله تمامی خدمات و تعمیرات سولاردام الجی در نمایندگی تهران در منزل بدون احتیاج به انتقال دستگاه به کارگاه و در محل انجام می شود.

تعویض فیلتر سولاردام ال جی را چه زمانی باید انجام دهیم؟

بستگی به نوع و مقدار استفاده شما از دستگاه از حدود 2 سال تا 4 سال برای انجام اینکار کافیست شما می توانید تعویض فیلتر را از طریق نمایندگی تعمیر سولاردام ال جی انجام دهید.

اما اگر زمان حدود تعویض فیلتر سولاردام ال جی را نمی دانید قسمت سقف را مشاهده کنید کاغذ باید به رنگ نقره ای روشن باشد اگر سیاه یا زرد شده باشد وقت تعویض فیلتر سولاردوم الجی فرا رسیده است.

کلام آخر در نمایندگی سولاردام ال جی تهران

برای بهره بردن از خدماتی با قطعات اصلی بهتر است از نزدیک ترین نمایندگی تعمیرات سولاردام ال جی در تهران استفاده کنید، ما مسئول بر طرف کردن تمامی مشکلات و خرابی دستگاه شما با تضمین کامل آن خواهیم بود، عیب یابی صادقانه و صحیح در تعمیر سولاردم الجی می تواند به حد زیادی هزینه های شما را بابت رفع کامل مشکل کاهش دهد.

author-avatar

درباره

مرکز خدماتی تعمیر24 با هدف ارتقا خدمت رسانی و افزایش کیفیت آن با بیش از یک دهه فعالیت در این حوزه اکنون یکی از بهترین مراکز تعمیراتی در سطح تهران می باشد.

33 نظرات

 • سلام. دگمه استارت دستگاه من خوب کار نمی کنه. باید فشار بیشتری بدیم و یا فقط یه گوشه کلید که سمت راست هست رو فشار بدیم تا کار کنه، چه کار باید بکنم؟
 • سلام من در حالت ماکرو سولاردامم سقف قسمتی که المنت هست جرقه ریز میزنه ولی در حالت گریل این جرقه رو نمیزنه مشکلش چیه؟
  • سلام ابتدا دستگاه رو بخوبی تمیز کنید مخصوصا سقف که احتمال انباشته شدن چربی و کثیفی زیاد هستش به احتمال قوی مشکل بر طرف میشه در غیر این صورت برای تعمیرات سولاردم الجی در سراسر تهران از جمله شرق، غرب، جنوب و مرکز آن میتونید با تعمیر 24 تماس بگیرید.
 • سلام چرا سولاردم ال جی بعد از ۳۰ ثانیه کار هم فنش به مدت ۴ دقیقه روشن میشه درصورتیکه قبلا اینجوری نبوده؟
  • سلام ابتدا چک کنید که فضای پشت دستگاه با دیوار فاصله حداقل 10 سانتی متری داشته باشه اگر دیدید که چسبیده به دیوار یا کابینت احتمالا برای خنک شدن نیاز به کار کردن بیشتری داره فن، اما اگر دیدید فاصله مناسب است ممکنه فن کثیف شده باشده و گرد و غبار مسیر خروجی هوا رو بسته باشه اگر این دو عامل نبود ممکنه مگنترون (لامپ اشعه ساز) بیش از حد داغ میشه که نیاز به گردش هوای بیشتر برای متعادل شدن دما داره که بررسی اون نیاز به بازدید سرویسکار دارد.
 • سلام و عرض خسته نباشید خیلی وقته از گریل سولاردام ال جی استفاده نکردم ولی وقتی تازگیا استفاده کردم متوجه دود و بوی سوختگی شدم برای رفع مشکل باید چه کنم آیا در فاطمی نمایندگی دارید و باید بیاریم؟
  • سلام، از گذاشتن ظروف فلزی براق و آلومینیومی نظیر فویل کباب خود داری کنید کثیفی دستگاه میتونه باعث سیاه شدن دیواره باشد سعی کنید با گاز پاک کن و پارچه یا نهایتا سمباده نرم اون قسمت رو پاک کنید
  • سلام بله در تمام شعبه دارید و نیازی به تشریف حضوری نیست از طریق تماس و ثبت سفارش شما تکنسین در محل حضور پیدا میکنه و ایراد دستگاه رو پس از عیب یابی، برطرف میکنند. اما ایراد شما اگر مدت زمان زیادیه که از حالت گریل استفاده نکردید طبیعیه و باید بزارید این حجم چربی که در این مدت زمان روی المنت ها نشسته با دود کردن و سوختن از بین بره (10 تا 20 از حالت گریل خالی استفاده کنید تا دود تمام بشه) سپس میتونید از دستگاه بدون مشکل استفاده کنید.
 • سلام،وقت بخیر المنت زیر سینی سولاردم الجی سوخته از کجا میتونم اصلش رو تهیه کنم و قیمت قطعه چقدر هس با تشکر
 • سلام وقتتون به خیر ببخشید شما قطعات سولاردم هم دارید ؟ من فریم در سولاردم ترک خورده داره کم کم خورد میشه میخوام ببینم قطعات دارید ؟
 • با واحد شرق تهران پنجشنبه شب مورخه1401/5/13 تماس گرفتم برای مشکل سولاردوم ال جی مشکل را گفتم تلفنی راهنماییم کردند میخواستم تشکر کنم شماره تلفن را هم روی دستگاه یادداشت کردم که اگر نیاز به تعمیر داشتم دوباره تماس بگیرم بازهم سپاسگزاررم .
 • سلام جای تشکر داره بخاطر خدمات فوق العادتون که در منزل انجام شد شامل تعمیرات برد هم بود که توسط جناب جلالی صورت گرفت واقعا راضی بودم 
  • سلام متاسفانه خدمات نمایندگی تعمیر سولاردام ال جی در کرمانشاه نداریم. مناطق تحت پوشش اکنون: تهران، کرج و کیش میباشد.
 • سلام عرض خسته نباشید سولاردامم موقع پخت صدای وز وز میده ولی رو برنامه ماکروفرش مشکلی نیست ممنون میشم جواب بدید و ایا نیاز به تعمیر هستش؟ 
  • سلام زنده باشید احتمالا فن کانوکشن نیاز به سرویس دارد و قابل تعمیر هست اگر مشکل با سرویس فن حل نشود باید فن عوض شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارائه خدمات با یکی از شعب مجموعه تماس بگیرید.