راهنمای مشکلات و خدمات ماکروفر

نمایندگی تعمیرات سولاردام دلمونتی در تهران

نمایندگی تعمیرات سولاردام دلمونتی

نمایندگی تعمیرات سولاردام دلمونتی در تهران آماده اعزام سریع تعمیرکار به محل برای سرویس، عیب یابی و تعمیر مایکروفر، مایکروویو و سولاردام Delmonti در تمامی مناطق شرق، غرب، شمال و جنوب تهران می باشد.

مشاهده سر فصل مطالب نمایش تیتر ها

ویژگی های متمایز نمایندگی تعمیر مایکروویو دلمونتی

 

تعمیر ماکروفر دلمونتی در تهران

تعمیر ماکروفر دلمونتی در تهران

 

ارائه خدمات در محل

نیازی به جابجایی دستگاه و انتقال آن از منزل نخواهید داشت.

با حضور تعمیرکار در منزل شما نیازی به حمل وزن سنگین، هزینه های جابجایی، زمان مورد نیاز برای حمل و مشکلاتی نظیر ترافیک نخواهید داشت.

گارانتی 3 الی 12 ماه

با ارائه گارانتی کتبی نگرانی شما از بروز مشکل دوباره و کیفیت قطعات رفع خواهد شد و در صورت وقوع دوباره مشکل به شکل رایگان از خدمات نمایندگی تعمیر سولاردام دلمونتی بهره مند خواهید شد.

استفاده از قطعات اصلی

با استفاده از قطعات اصلی در تعمیرات مایکروفر دلمونتی شما می توانید برای چندین سال با خیال راحت از دستگاه استفاده کنید اما استفاده از قطعات غیر فابریکی باعث خرابی مجدد دستگاه در کمترین زمان خواهد شد. برای تامین قطعات اصلی دستگاه خود با نمایندگی تعمیرات سولاردام دلمونتی در تهران تماس بگیرید.

تخصص در تعمیرات ماکروفر دلمونتی

ایرادهای متعددی ممکن است در حین یا قبل از استفاده شما به وجود آید، اما نگران هر نوع مشکل و خرابی در دستگاه خود نباشید تعمیرکاران نمایندگی دلونتی ایتالیا در تهران همواره قادر به تشخیص ایراد و رفع آن در محل خواهند بود.

نمایندگی تعمیر ماکروفر دلمونتی در تهران

نمایندگی تعمیر ماکروفر دلمونتی در تهران

 

خدمات نمایندگی تعمیرات سولاردام دلمونتی ایتالیا در تهران

خدمات نمایندگی دلمونتی ایتالیا برای مایکروفر و سولاردام را می توان به:

سرویس دوره ای:

 • تعویض فیلتر
 • چربی زدایی کابین
 • سرویس دکمه ها و ولوم
 • از بین بردن سوختگی ها ناشی از جرقه

عیب یابی مایکروفر و سولاردم دلمونتی:

 • مایکروفر دلمونتی گرم نمی کند
 • مایکروفر و سولاردام جرقه می زند
 • سولاردام و مایکروویو دلمونتی روشن نمی شود
 • دکمه های دستگاه کار نمی کنند
 • دود و بوی سوختگی را احساس می کنید

تعمیرات ماکروفر دلمونتی:

 • تعویض مگنترون
 • تعویض ترانس
 • تعمیر برد
 • تعویض خازن

علت خرابی مایکروفر، مایکروویو و سولاردام دلمونتی در نمایندگی تهران:

 

نمایندگی تعمیرات سولاردام دلمونتی در تهران

نمایندگی تعمیرات سولاردام دلمونتی در تهران

 

بیشترین ایراد رخ داده در ماکروفر Delmonti شامل: خاموش شدن، نچرخیدن سینی، گرم نکردن غذا، کار نکردن بخشی از دکمه ها یا همه آنها به علاوه سلکتور ولوم همچنین به جرقه زدن آن اشاره کرد خرابی های رخ داده می تواند به دلایل زیر باشد.

استفاده نادرست:

استفاده از ظروف اشتباه نظیر ظرف فلزی، براق و آلومینیومی یا خالی روشن کردن دستگاه برای پیش گرمایش در حالت اشعه از دلایل استفاده نادرست کاربر می باشد که بی توجهی به این عوامل می تواند باعث سوختن موتور اشعه دستگاه شود در این صورت باید با نمایندگی تعمیرات سولاردام دلمونتی در تهران تماس بگیرید.

نوسان برق:

به دلیل ثابت نبودن ولتاژ و زیاد و کم شدن جریان در طول شبانه روز می توان یکی از عامل های سوختن برد اصلی را نوسانات برق در نظر گرفت. با استفاده یک محافظ می توانید از این مشکل جلوگیری کنید. برای تعمیرات برد مایکروفر دلمونتی با نمایندگی تعمیر 24 تماس بگیرید.

عمر قطعات:

بر اساس استفاده روزانه و نوع کار با دستگاه مثلا در صورت پخت های متعدد عمر قطعات به شدت کاهش یافته و شما را به سمت تماس با نمایندگی تعمیر سولاردم دلمونتی سریعتر سوق می دهد.

اما به شکل معمول عمر استفاده بدون خرابی باید در محدود 6 الی 8 سال باشد در صورت استفاده نادرست ممکن است عمر استفاده مناسب به طرز چشم گیری کاهش یابد.

نگهداری نا مناسب:

همیشه به یاد داشته باشید که دستگاه باید پس از استفاده تمیز باشد در حالت اشعه می توانید از درپوش های مایکروویوی استفاده کنید و در حالت پخت حتما بعد از انجام برنامه با پارچه دیواره ها و بخصوص سقف که می تواند در برابر پاشش غذا باشد را بخوبی پاک کنید.

آیا خدمات نمایندگی تعمیرات سولاردام دلمونتی در تهران دارای گارانتی است؟

بله به محض انجام تعمیرات سولاردام دلمونتی تعمیرکار فاکتور کتبی را به مشتری تحویل داده و از تاریخ ثبت شده در فاکتور به مدت 3 الی 12 ماه تمامی قطعات تعویض شده که در فاکتور قید شده است دارای ضمانت می باشد.

به چه طریق می توان با نمایندگی تعمیرات سولاردام دلمونتی تماس گرفت؟

اگر دستگاه دچار خرابی است شما می توانید از طریق تماس با نزدیک ترین شعبه در هر کجای تهران که باشید از خدمات پس از فروش نمایندگی دلمونتی بهره ببرید.

راه دیگر ثبت سفارش شما می تواند به شکل آنلاین باشد که در مدت زمان کوتاهی تعمیرکار برای انجام تعمیر ماکروفر دلمونتی به محل اعزام می شود.

هزینه تعمیر سولاردام دلمونتی چقدر است؟

هزینه تعمیرات مایکروفر دلمونتی بستگی به نوع خرابی دارد و پاسخ به این سئوال در گروی این است که آیا این خرابی نیاز به تعویض قطعه دارد یا با انجام تعمیرات ساده قابل رفع است.

پس برای یافتن هزینه دقیق تعمیر سولاردام دلمونتی نیاز به حضور تکنسین در محل خواهید داشت.

عیب یابی سولاردام دلمونتی در نمایندگی تعمیرات تهران

چرا سولاردام و ماکروفر Delmonti گرم نمی کند؟

احتمالا یکی از موارد ذیل رخ داده است:

 1. لامپ مگنترون سوخته
 2. ترانس سوخته
 3. برد خراب شده است
 4. خازن معیوب است

هر یک از 4 عامل فوق علت گرم نکردن ماکروفر می باشد.

چرا مایکروفر خاموش شده است؟

ابتدا سالم بودن پریز را چک کنید در غیر اینصورت ممکن است:

 1. مگنترون سوخته باشد
 2. برد معیوب شده باشد
 3. کابل قطع شده باشد

برای بررسی بهتر توسط متخصصین باید با نمایندگی تعمیرات سولاردام دلمونتی در تهران تماس بگیرید.

علت خاموش شدن مایکروفر می تواند به دلیل خرابی ترموستات نیز باشد.

عیب یابی سولاردام دلمونتی وقتی بوی سوختگی می دهد

احتمالا مانده غذای درون مایکروفر و سولاردام شما به خوبی تمیز نشده است و باید دستگاه را متوقف و درون آن را تمیز کنید.

اگر بوی سوختگی مانند سوختن سیم یا قطعات الکترونیکی است توصیه می شود سریعا دستگاه را از برق بکشید و برای تعمیر ماکروفر دلمونتی اقدام کنید.

در مورد نمایندگی تعمیرات مایکروفر ال جی بیشتر بدانید.

عیب یابی مایکروویو دلمونتی وقتی نمی چرخد

اگر سینی صفحه گردان دستگاه نمی چرخد ابتدا دستگاه را متوقف کنید و ببینید که در سر راه چرخش ریل مانده غذا و کثیفی نباشد اگر چیزی مشاهده کردید آن را پاک کنید سپس ریل و سینی را سر جای خود قرار داده و برنامه را شروع کنید اما اگر مسیر ریل تمیز بود باید برای تعمیرات مایکروفر دلمونتی به نزدیک ترین شعبه نمایندگی تماس بگیرید.

علت نچرخیدن ماکروفر می تواند از خرابی رله های برد نیز ناشی شود.

نتیجه گیری: مزایای بهره بردن از خدمات نمایندگی تعمیرات سولاردام دلمونتی در تهران

توصیه ما در خدمات پس از فروش دلمونتی در تهران این است که اگر تاریخ گارانتی تمام شده است و می خواهید با هزینه مناسب و به صرفه دست به تعمیرات مایکروفر خود بزنید بهتر است با نمایندگی دلمونتی ایتالیا در تهران تماس بگیرید. تعمیرکاران این مرکز همواره آماده به ارائه خدمات سریع و حرفه ای خواهند بود.

در صورت بروز ایراد هیچ گاه سعی بر باز کردن قاب دستگاه نکنید ولتاژ بالای ذخیره شده دستگاه نیز می تواند به شما آسیب برساند.

author-avatar

درباره

مرکز خدماتی تعمیر24 با هدف ارتقا خدمت رسانی و افزایش کیفیت آن با بیش از یک دهه فعالیت در این حوزه اکنون یکی از بهترین مراکز تعمیراتی در سطح تهران می باشد.

 • سلام خسته نباشید من یک سولاردام دلمونتی DL720خریداری کرده‌ام که دفترچه راهنمای ندارد امکان دارد برای من دفترچه راهنمای را بگذارید چون هر چی توسایتها گشتم دفترچه این مدل را پيدا نکردم متشکرمیشوم