راهنمای خدمات و تعمیرات

نمایندگی تعمیرات سامسونگ شرق تهران

نمایندگی تعمیرات سامسونگ شرق تهران

بهره بردن از خدمات نمایندگی تعمیرات سامسونگ در شرق تهران و پوشش مناطقی چون 3،4،7،8،13،14 میباشد هر گونه خدمات اعم از سرویس، نگهداری، نصب و تعمیر لوازم منزل با برند سامسونگ در شرق تهران و لوازمی مانند یخچال فریزر، ساید بای ساید، مایکروفر، سولاردام (سامی)، جاروبرقی، ظرفشویی، لباسشویی، بخارشور، کولر گازی را با برند SAMSUNG تحت پوشش قرار میدهیم.

مشاهده سر فصل مطالب نمایش تیتر ها

استفاده از خدمات نمایندگی سامسونگ در شرق تهران باعث کاهش هزینه های تعمیرات و افزایش عمر دستگاه بخاطر استفاده از قطعات اصلی میشود.

ویژگی نمایندگی تعمیرات سامسونگ در شرق تهران

 1. استفاده از متخصصین مجرب و کاربلد با بیش از 12 سال سابقه
 2. سرعت در مراجعه به محل پس از اینکه سفارش شما ثبت گردید.
 3. پوش کامل مناطق شرق تهران شامل ( 3 4 7 8 13 و 14).
 4. انجام تعمیرات در منزل بدون احتیاج به جابجایی با حضور تعمیرکار.
 5. در صورت تمایل حضور در نمایندگی میتوانید دستگاه را به نزدیک ترین تعمیرگاه سامسونگ در شرق تهران بیاورید.
 6. استفاده از قطعات 100% اصلی که خیال شما را از بابت رفع مشکل کاملا رفع میکند.
 7. ارائه ضمانت پس از تعمیرات از 90 روز تا 180 روز میباشد.
 8. هزینه های تعمیرات نمایندگی سامسونگ شرق تهران معقول و مناسب است.

 

خدمات پس از فروش سامسونگ در شرق تهران

خدمات پس از فروش سامسونگ در شرق تهران

 

خیال راحت مشتری از رفع ایراد به شکل اصولی

مجموعه نمایندگی سامسونگ در شرق تهران خدمات سرویس و تعمیر خود را به وسیله تیمی متخصص و متشکل از برترین تعمیرکاران انجام میدهد.

این خدمات میتواند شامل هر گونه نصب اولیه جابجایی و نصب مجدد نگهداری یا سرویس های دوره ای همچنین تعمیر هر خرابی باشد.

تمامی تعمیرکاران برای بدست آوردن مهارت های لازم و دقت در عیب یابی، تمامی مراحل را در کسب آموزش های مربوط گذرانده اند از این رو است که استفاده از تعمیرات نمایندگی سامسونگ شرق تهران میتواند باعث تسریع در رفع ایراد دستگاه شما شود.

استفاده از قطعات اصلی

از دیگر مزایایی که خیال مشتری از بابت رفع خرابی جمع میشود بهره گیری از قطعات اصلی در نمایندگی سامسونگ در شرق تهران میباشد تا لوازم خانگی شما در صورت نیاز تغییر اجزا با بهترین قطعات جایگزین گردد.

گارانتی پس از انجام تعمیر

از دیگر مواردی که دلگرمی شما پس از انجام تعمیر است تضمین لازم میباشد که دیگر دستگاه به آن مشکل مجددا بر نمیخورد به همین خاطر است برای جلب اعتماد مشتریان خدمات پس از فروش لوازم خانگی سامسونگ در شرق تهران ضمانت و گارانتی های لازم پس از تعمیرات را میدهیم.

قیمت استثنایی در نمایندگی تعمیرات سامسونگ شرق تهران

پارامتری که در تصمیم گیری مشتری نقش مهمی را ایفا میکند مسائل مربوط به هزینه های عیب یابی و تعمیرات است به طور کلی مشخص شدن قیمت تعمیر قبل از بررسی بوسیله تعمیرکار ناممکن به نظر میرسد اما با بررسی بخشی از هزینه ها با سایر تعمیرگاه ها به طور حتم متوجه خواهید شد که برای رفع مشکل حتما به نمایندگی خدمات پس از فروش سامسونگ در شرق تهران تماس بگیرید.

از این جهت بخشی از خدمات تعمیرات وسایل خانه سامسونگ شرق تهران را میتوان در جدول زیر یافت و با دیگر نمایندگی ها مقایسه کرد.

ایراد دستگاه خدمات نمایندگی سامسونگ شرق تهران قیمت (تومان)
گرم نکردن ماکروفر تعویض خازن 400 الی 500 هزار تومن
جرقه زدن سامی سرویس کامل دستگاه 320 الی 400
نچرخیدن لباسشویی تعویض تسمه 380 الی 500
سرد نکردن یخچال تعویض ترموستات 450 الی 530
مکش نداشتن جاروبرقی سرویس موتوری و تعویض فیلتر ها 410 الی 550
تخلیه نکردن ظرفشویی تعویض پمپ 550 الی 650
بسته نشدن درب ساید تعویض لاستیک دور درب 700 الی 900
سرد نکردن کولر گازی تعویض خازن 500 الی 600
بخار نداشتن بخارشو تعویض المنت 400 الی 480

البته هر یک از این مشکلات فوق نیاز به عیب یابی قطعه خراب دارد اما فرض ما بر خرابی یکی از قطعات برای مشخص شدن هزینه بر اساس آن قطعه است.

نحوه تماس با نمایندگی سامسونگ شرق تهران

برای ارتباط با کارشناسان یا ثبت سفارش خود میتوانید با تماس مستقیم یا ثبت سفارش آنلاین درخواست خود را به دست متخصصین در نمایندگی تعمیرات سامسونگ شرق تهران برسانید.

پس از تماس شرح خرابی وسیله ی (یخچال، لباسشویی و …) خود را بدهید اهتمام به این مورد باعث میشود که تعمیرکار با تمامی لوازم مورد نیاز برای انجام خدمات در محل و منزل شما حاضر شود.

تعمیرکار پس از ثبت سفارش شما اطلاعات مربوط به دستگاه و نوع خرابی را دریافت و سریعا در محل حاضر میشود.

مناطق تحت پوشش خدمات پس از فروش سامسونگ در شرق تهران

چنانچه لوازم خانگی شما با برند Samsung دچار خرابی است و در مناطق شرق تهران ساکن هستید نگران نباشید چنانچه در محله هایی مثل:

نارمک شمالی و جنوبی، جانبازان، تهران پارس فلکه اول فلکه دوم و فلکه سوم، دلاوران، هنگام، خیابان آیت، هفت حوض، رودباری، مدنی، دردشت، تهران نو، ملت، شیان، محلاتی، پیروزی، حکیمیه، چهار راه تلفنخونه، محلاتی، نیرو هوایی، نیرو زمینی، هوا نیروز، شهرک شهید بهشتی، شهرک سازمان آب، دماوند، پروین، سبلان، استخر، سراج، پدر ثانی، شمس آباد، نیرو دریایی، سرخه حصار، لویزان، خواجه نظام، مجیدیه،

سهروردی، امام حسین، عشرت آباد، قنات کوثر، اتوبان رسالت، شمیران نو، باقری، ارتش، یاسینی، سید خندان، سهروردی، خواجه عبدالله انصاری، بنی هاشیم، بسیج، بابایی و … باشد می توانید با شماره ی 77985478 تماس بگیرید یا به شکل حضوری به نمایندگی تعمیرات سامسونگ در نارمک و تهرانپارس مراجعه کنید.

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در نارمک

گاها مشتری نیاز به حضور در تعمیرگاه تخصصی سامسونگ به شکل حضوری دارید برای انجام اینکار میتوانید به نمایندگی تعمیرات سامسونگ در نارمک مراجعه کنید یکی از آدرس های حضوری جانبازان شرقی (گلبرگ شرق) نبش رودباری مهر پلاک 504 میباشد.

نمایندگی تعمیر سامسونگ در تهرانپارس

برای بهره بردن از خدمات پس فروش سامسونگ در تهرانپارس میتوانید به آدرس تهران پارس فلکه دوم 176 غربی مراجعه کنید برای هماهنگی بیشتر و قبل از مراجعه به نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهرانپارس حتما تماس بگیرید.

 

نمایندگی سامسونگ شرق تهران

نمایندگی سامسونگ شرق تهران

 

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در شرق تهران چه لوازم را پوشش میدهد؟

تمام وسایل خانه به جز وسیله های صوتی و تصویری نظیر تلویزیون، ضبط، باند را شامل میشود به عنوان مثال میتوانید برای استفاده از خدمات پس از فروش این نمایندگی مجموعه ای از لوازمی نظیر:

 1. تعمیر ماکروفر (سامی، سولاردام) سامسونگ در شرق تهران
 2. تعمیرات لباسشویی سامسونگ در شرق تهران
 3. تعمیرات ظرفشویی Samsung در شرق تهران
 4. تعمیرات کولر گازی (اسپیلت) در شرق تهران
 5. تعمیر جاروبرقی سامسونگ در شرق تهران
 6. تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در شرق تهران
 7. تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در شرق تهران

با مرکز خدمات پس از فروش Samsung شرق تهران تماس حاصل فرمایید.

درباره برند سامسونگ بیشتر بدانید

آنچه شرکت سامسونگ 1969 آغاز کرد، در طول دهه ها تکامل و گسترش یافته است. در زبان کره ای، کلمه “سامسونگ” به معنای “سه ستاره” است و این نام بیانگر دیدگاه بنیانگذار لی بیونگ چول برای شرکت است. کلمه “سه” نشان دهنده بزرگ، فراوان و قوی است در حالی که “ستاره” به معنای درخشان، بلند و همیشه درخشان است.
Samsung اولین شهرت جهانی خود را در دهه 70 با شروع تولید انبوه لوازم خانگی به دست آورد. به سرعت به برترین تولید کننده تلویزیون سیاه و سفید تبدیل شد و زمینه را برای تبدیل شدن به یک رهبر در صنعت نیمه هادی فراهم کرد. سه ستاره که نمایانگر دیدگاه سامسونگ است تا سال 1993 در لوگوهای قبلی ما استفاده می شد. (منبع: Samsung)

بررسی برخی عیب های رایج در نمایندگی تعمیرات سامسونگ در شرق تهران

در برخی دستگاه های Samsung ایراد هایی وجود دارند که نسبت به سایرین بیشتر اتفاق می افتند از این رو به بررسی بیشترین مشکلات و با عیب یابی آن در نمایندگی خدمات پس از فروش سامسونگ در شرق تهران پرداخته ایم.

عیب یابی روشن نشدن کولرگازی Samsung

یکی از مشکلاتی که بیش از دیگر ایرادات در اسپیلت با آن مواجه شده ایم خرابی به کار نیافتادن دستگاه است.

این مشکل میتواند از برق کشی دستگاه باشد اگر از فیوز ضعیف در منیاتوری استفاده میکنید آن را توسط برقکار بررسی کنید.

البته این خرابی میتواند بوسیله نمایندگی تعمیرات سامسونگ در شرق تهران برطرف شود، از دیگر اتفاق های ایجاد شده میتواند: از کمپرسور، خازن، برد اصلی الکترونیکی، سیم کشی، مشکلات فن داخلی و خارجی و … باشد بهتر است توسط متخصص بررسی شود.

البته مشکل میتواند بخاطر خالی شدن گاز نیز باشد که توسط متخصص تعمیر کولر گازی سامسونگ بررسی شود.

عیب یابی جرقه زدن ماکروفر سامسونگ

اگر ظرف فلزی یا براق داخل دستگاه بگذارید ممکن دچار این مشکل شوید، این اتفاق بخاطر تخلیه ناگهانی بار دستگاه در یک قسمت متمرکز به صورت جرقه باشد، یکی دیگر از دلایل دیگر بخاطر کثیفی داخلی ماکروفر، سولاردام و سامی شما باشد پس بهتر است ابتدا داخل آن را تمیز کنید.

این ایراد به راحتی با سرویس و تعویض فیلتر دستگاه توسط نمایندگی تعمیرات سامسونگ شرق تهران رفع میشود. البته در برخی مواقع ایراد نیاز به تعمیر تخصصی دستگاه خواهید داشت.

تعمیرات لباسشویی سامسونگ در شرق تهران

از ایرادات رایج لباسشویی Samsung میتوان به تخلیه نکردن و نچرخیدن دیگ اشاره کرد اگر تخلیه دچار مشکل باشد میتواند از:

 1. گرفتگی شلنگ
 2. خرابی فیلتر پمپ
 3. خرابی هسته پمپ تخلیه
 4. مشکل در پمپ باشد.

این ایراد میتواند با هزینه ناچیز در نمایندگی تعمیرات سامسونگ شرق تهران رفع گردد.

از دلایل نچرخیدن نیز میتوان به مشکل در تسمه، بلبرینگ، روتور، برد، پمپ تخلیه، فولی موتور یا دیگ، خرابی موتور باشد برای بررسی دقیق تر باید تعمیرکار در محل حضور یابد تا ایراد را به شکل دقیق بررسی کند تا آن را برطرف کند.

بیشتر بدانید: برای انجام تعمیرات ماکروفر سامسونگ به لینک مراجعه کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در شرق تهران

از ایرادات رایج ظرفشویی های Samsung میتواند به خوب نشستن یا تخلیه نکردن ظرفشویی اشاره کرد، دلایل خوب نشستن میتواند غیر فنی باشد و بخاطر بد چیده شدن ظروف، استفاده از شوینده نامناسب یا زیاد چیده شدن ظرف های داخل دستگاه اشاره کرد.

از ایراد های فنی میتوان به خرابی موتور مقسم یا مشکلات بازو های آبپاش اشاره کرد، مشکلات ناشی از تخلیه میتوان به خرابی پمپ، گرفتگی فیلتر مشکلات شیر شیربرقی هم اشاره کرد.

عیب یابی جاروبرقی سامسونگ وقتی خاک بیرون میدهد

یکی از مشکلات در بروز این اتفاق بخاطر پر شدن پاکت، گرفتگی فیلتر ها، عدم سرویس موتور و … باشد.

معمولا با انجام سرویس های دوره و سپردن دستگاه به نمایندگی تعمیرات سامسونگ شرق تهران به راحتی قابل کنترل است.

با گرفتن زباله ها توسط جاروبرقی و عبور از برس به شلنگ و لوله و پس از آن داخل پاکت مقداری از خاک بخاطر عدم توجه به تعویض به موقع کیسه زباله داخل فیلتر و موتور میرود پس از آن از فیلتر خروجی در میاید.

در صورت بروز این اتفاق باید سرویس موتور حتما توسط متخصصین انجام شود تا موتور احیانا نسوزد.

تعمیرات یخچال و ساید بای ساید سامسونگ در شرق تهران

از ایرادات رایج که بسیار نگران کننده است سرد نشدن داخل محفظه یخچال فریزر و ساید بای ساید است،

این مشکل میتواند باعث خرابی مواد غذایی شما باشد پس سریعا با نمایندگی تعمیرات سامسونگ شرق تهران تماس بگیرید.

مشکل ناشی در کمپرسور، رله، ترموستات، ترموفیوز، اجزای دیفراست، خرابی لاستیک درب، فن های اواپراتور و کندانسور میتواند باعث وقوع این اتفاق باشد.

کار نکردن هر یک از این اجزا میتواند باعث خنک نشدن داخل محفظه یخچال شما باشد.

البته برخی از مشکلات میتواند بخاطر استفاده نامناسب شما باشد که برخی از پارامتر ها نیاز به بررسی بیشتر دارند مثلا باز نماندن درب یا تنظیم مناسب دمای داخلی دستگاه میتواند مشکل را رفع کند.

از خدمات تعمیرات ساید سامسونگ استفاده کنید تا به بهترین شکل مشکل دستگاه شما رفع گردد.

نتیجه گیری خدمات نمایندگی سامسونگ شرق تهران

به هر حال احتمال خرابی هر یک از وسایل خانه شما به هر قدر که با کیفیت و مداوم باشند حتی برند سامسونگ نیز از این قاعده مستثنی نیست و بعد از سالیان استفاده میتواند خراب شود.

پس از مواجه شدن با ایراد دستگاه دو راه پیش رو دارید یا خرید دستگاهی جدید یا رفع مشکل پیش آمده توسط نمایندگی تعمیرات سامسونگ شرق تهران توجه کنید که انجام تعمیر نسبت به تهیه دستگاه جدید میتواند هزینه ای به شدت پایین تری داشته باشد پس توصیه میشود برای حل خرابی سریعا با مرکز خدمات پس از فروش سامسونگ در شرق تهران تماس بگیرید.

سئوالات متداول از نمایندگی سامسونگ شرق تهران

برخی از پرسش هایی که بیشتر مشتریان از نمایندگی شرق سامسونگ میپرسند را بررسی میکنیم.

تعمیرکار چه زمانی در محل حاضر میشود؟

پس از ثبت سفارش مشتری تعمیرکار در کمترین زمان برای هماهنگی و حضور در منزل با شما تماس خواهد گرفت.

آیا خدمات انجام شده در نمایندگی سامسونگ دارای گارانتی است؟

بله تمامی خدمات از 3 تا 12 ماه دارای گارانتی میباشد.

آیا سرویس های دوره ای نیز در نمایندگی تعمیرات سامسونگ شرق تهران انجام میشود؟

بله برای اینکه اجازه خراب شدن به دستگاه خود را ندهید حتما برای سرویس دوره ای آن اقدام کنید.

آیا برای انجام تعمیرات نیاز به بردن دستگاه به تعمیرگاه است؟

در 80 درصد مواقع خدمات در منزل توسط تکنسین انجام میگیرد.

 

author-avatar

درباره

مرکز خدماتی تعمیر24 با هدف ارتقای کیفیت خدمت رسانی و تسهیل انجام خدمات با بیش از دو دهه فعالیت در این حوزه اکنون یکی از بهترین مراکز تعمیراتی در سطح شهر تهران می باشد.

هیچ نظری وجود ندارد