راهنمای خدمات ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی مدیا

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی مدیا

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی مدیا Midea در تهران آماده ارائه خدمات بی نظیر و حرفه ای خود توسط متخصصین ماهر در محل بی نیاز از جایجایی دستگاه خواهد بود، انجام تعمیرات لباسشویی مدیا در منزل میتواند دستگاه شما را از مشکلات حمل دستگاه محفوظ نگه دارد تمامی خدمات پس از فروش ماشين لباسشويي مديا توسط تعمیرگاه تعمیر24 پشتیبانی میشود.

سرعت بالا، هزینه مقرون به صرفه، تسلط کامل بر تمامی ایرادها، سال ها تجربه از مواد مهمی است که بابت تعمیر ماشین لباسشویی مدیا با نمایندگی تهران تماس گرفت.

 

سوالات متداول:

عدم تخلیه آب در ماشین لباسشویی مدیا به چه علت است؟

ایراد خاموشی لباس شویی مدیا چیست؟

ارور های لباسشویی مدیا به چه معنا هستند؟

چرا لباسشویی مدیا نمیچرخد؟!

 

ویژگی های خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی مدیا

اگر بخواهیم به صورت جزیی هر یک از ویژگی های مختص به مرکز خدمات پس از فروش لباسشویی مدیا را بررسی کنیم میتوانیم به مزایایی نظیر:

حضور فوری تعمیرکار در محل

با توجه به اینکه تمامی مناطق شرق، غرب، شمال، جنوب و مرکز تهران در دسترس برای ارائه خدمات خواهد بود پس از ارجاع درخواست شما به سرویسکار، ایشان سریعا برای انجام تعمیرات لباسشویی مدیا در منزل یا محلی که دستگاه در آنجا وجود دارد حاضر میگردد.

انجام تعمیر ماشین لباسشویی مدیا در منزل

برای تعمیرات لباسشویی مدیا احتیاجی به کرایه وسایل نقلیه برای جابجایی نیست غیر از بالا رفتن هزینه های ناشی از جابجایی دستگاه در مواردی میتواند باعث آسیب به شفت، دیگ شود مگر اینکه پیچهای حمل و نقل به خوبی سفت شوند تا در حین جابجایی به مشکل نخورد، اما نکته دیگر آسیب هایی است که در زمان پایین و بالا بردن دستگاه احتمالا با آن روبرو شوید پس از هر نظر انجام تعمیر لباسشویی مدیا در منزل توسط نمایندگی تهران به صرفه خواهد بود.

هزینه مقرون به صرفه

از عواملی که شاید باعث شود همین الان اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی مدیا کنیم تا انجام اینکار را به تعویق بیاندازیم بحث هزینه ها و قیمت قطعات است! با استفاده از خدمات نمایندگی ماشین لباسشویی مدیا در تهران شما از این جهت مبلغی قابل توجهی را صرفه جویی خواهید کرد.

تعیین هزینه تعمیر قبل از عیب یابی بوسیله تعمیرکار شاید امری نشدنی باشد اما با توجه به اینکه برخی ایراد ها بازه از مشکلات الکترونیکی و مکانیکی را به همراه دارند که شامل تعداد محدودی از قطعات میباشند، میتوانید حدود هزینه را تخمین بزنیم پس برای انجام اینکار باید بدانید هزینه ایاب ذهاب 50 الی 70 هزار تومان هزینه عیب یابی 80 هزار تومان است.

به طور معمول هزینه عیب یابی در صورت انجام نگرفتن کار اخذ میشود و در صورت انجام تعمیرات در مجموعه هزینه ها در سر فصل اجرت قرار میگیرد که هزینه اجرت تعمیر را میتوان از 150 تا 400 هزار تومان تشریح کرد بسته به نوع ایراد و راه حل های رفع مشکل این مبلغ شناور خواهد بود.

بخشی از هزینه های ناشی از قطعات یا خدمات دیگر را جدول زیر بیابید.

خدمات تعمیرگاه لباسشویی مدیا هزینه تعمیرات (واحد هزار تومان)
تعمیر موتور ماشین لباسشویی مدیا 450 الی 750
تعمیر برد ماشین لباسشویی مدیا 760 الی 1200
تعویض موتور 1800 الی 2500
تعویض بلبرینگ 1200 الی 1600
تعویض کمک ها 960 الی 1400
تراشکاری دیگ 1800 الی 2400
تعویض پمپ تخلیه 730 الی 990
تعویض شیر برقی 720 الی 950

تعمیرکاران مجرب

مجموعه متشکل از تکنسین های حرفه ای که با گذراندن تمامی دوره های لازم آماده ارائه خدمت به بهترین نحو خواهند بود. آشنایی کامل با تمامی ایراد هر یک از اجزا تسلط کامل بر تعمیر و عیب یابی موتور اینورتر، دایرکت درایو و تسمه لباسشویی مدیا با داشتن تجهیزات کامل برای عیب یابی و رفع ایراد در محل، تعمیرکاران تعمیرگاه تعمیر24 دارای حداقل 10 سال سابقه در امر عیب یابی و تعمیرات لباسشویی مدیا هستند.

عیب یابی و نحوه تعمیرات لباسشویی مدیا

با این لباسشویی مدیا در انواع مدل های 6 کیلویی تا 10 کیلویی در بازار موجود است که موتور آنها از نوع اینورتر، بدون تسمه و تسمه ای موجود می باشد. چیزی که باعث میشود شما برای تعمیر لباسشویی مدیا اقدام کنید ایراد های گوناگونی می تواند باشد که در قسمت زیر بخشی از این ایراد ها را بررسی کرده ایم.

برای عیب یابی بهتر میتوانید به نمايندگي لباسشويي مديا در تهران تماس بگیرید.

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی میدیا وقتی نمیچرخد

یکی از پر تکرار ترین اتفاقاتی که ممکن است با آن روبرو شده باشید نچرخیدن دیگ برای اجرای برنامه شستشو است المان های گوناگونی نظیر: خرابی مجموعه تخلیه، اشکال در بار داخل دیگ، مشکل در تسمه، ایراد در فولی های موتور یا دیگ، فعال نشدن سوییچ درب یا مشکل در سیستم قفل و حتی معیوب شدن موتور، خرابی سبد و حتی ایراد در برد اصلی نیز میتواند باعث نچرخیدن شود که بهتر است برای عیب یابی بهتر با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی مدیا تماس بگیرید تا با حضور سریع تعمیرکار عیب یابی و رفع ایراد انجام گیرد.

راه حل عیب یابی عدم چرخش به دست کاربر

برای حل مشکل اولین قدم میتواند بررسی بسته شدن کامل درب باشد اگر درب بسته باشد اما سوییچ درب فعال نشود دستگاه این سیگنال را میگیرد که درب هنوز باز است و دیگ نخواهد چرخید پس بهتر است به کمک مولتی متر تکنسین برای تعمیرات لباسشویی مدیا تداوم جریان در سوییچ را بررسی کند در صورت که شرایط سیستم قفل و سوییچ به درستی در حال کار است باید به سراغ اجزای دیگر رود.

یکی دیگر  از دلایل که باعث این اتفاق خواهد بود پیچ خوردگی شلنگ تخلیه یا خرابی مکانیزم خارج شدن آب کثیف از دیگ است که میتواند بخاطر پمپ هم باشد این موارد باعث میشود سنسور اجازه آبگیری برای انجام مراحل بعدی را به دستگاه ندهد و به طبع دیگ چون به آن مرحله شستشو نمیروند نخواهد چرخید.

شاید تست پمپ از توان کاربر خارج باشد که در این صورت توصیه ما برای رفع خرابی تماس با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی مدیا Midea خواهد بود.

ایراد خاموشی لباسشويي مديا

از ایراد هایی که می توان نسبت به آن واکنش نشان داد روشن نشدن لباسشویی است دستگاهی که تا چند ساعت پیش کار میکرده اکنون برقی داخل آن نمیرود و چراغ ها روشن نیستند.

برخی از موارد که قبل از تماس با نمایندگي تعميرات لباسشويي مديا باید چک شوند را خواهیم گفت:

اولین مورد بررسی پریز است.

ببینید دو شاخه شل نشده باشد.

سپس فیوز مینیاتوری را چک کنید.

اگر کابل دستگاه دچار خوردگی یا آب شدگی است باید سریعا توسط سرویسکار تعمیر ماشین لباسشویی مدیا تعویض گردد.

بیشتر دلایل بالا را میتوان بدون تخصص رفع کرد اما بعضی از موارد نیاز به حضور تکنسین بابت تعمیرات ماشین لباسشویی مدیا در محل دارند به عنوان مثال میتوان به:

 1. خرابی میکروسوییچ درب
 2. مشکلات مربوط به تایمر
 3. معیوب شدن موتور
 4. خرابی مین برد
 5. ایراد در هیدروستات
 6. داغ شدن زیاد از حد موتور

اگر مدت زمانی از دستگاه استفاده کردید و الان خاموش شده است بهتره چند ساعتی به آن استراحت بدید اگر هنوز روشن نمیشود با نمایندگی لباسشویی مدیا در تهران تماس بگیرید.

بررسی مشکلات مربوط به تخلیه نشدن آب

گاهی اوقات دستگاه روشن میشود دیگ تا زمانی که به مرحله آبکشی نرسیده باشد میچرخد اما در زمان تخلیه متوجه عدم تخلیه مناسب یا گیر کردن آب در دیگ میشوید این مشکل میتواند از چند مورد مختلف ریشه گرفته باشد که برخی از آن شاید به دست شما نیز قابل رفع باشد و برخی دیگر از این راه حل ها نیاز به متخصص تعمیر لباسشویی مدیا خواهد داشت.

به هر حال مهمترین موضوع تخلیه شدن آب کثیف از لباسشویی است تا زمانی که این اتفاق نیوفتد احتمال دارد:

 1. لباسشویی چرخشی نداشته باشد
 2. به برنامه بعدی نرود
 3. درب دستگاه باز نشود
 4. تایم شستشو زیاد شود

این از شایع ترین مشکلاتی خواهد بود که برای دستگاه شما ایجاد خواهد شد پس بهتر است برای حل سریع تر یا با تعمیرگاه ماشین لباسشویی مدیا تماس بگیرید یا فیلتر تخلیه را باز کنید اگر گرفتگی مشاهده کردید گرفتگی باز شود و سپس فیلتر را در سر جای خود قرار دهید از المان هایی که میتواند باعث بروز این مشکل باشد میتوان به:

 • خراب شدن پمپ تخلیه (ایراد در پروانه و موتور)
 • اتصالی در سوییچ درب
 • گرفتگی شلنگ خروجی فاضلاب لباسشویی
 • خرابی هیدروستات
 • گرفتگی خروجی دیگ

هر کدام از موارد برای عیب یابی و تعمیرات نیازمند تجربه خواهد بود که در متخصصین تعمیرگاه لباسشویی مدیا میتواند با بالاترین کیفیت و به دقت خرابی را پیدا و رفع کنند.

معانی ارور های لباسشویی مدیا

برخی از خرابی های دستگاه با نمایش یک کد به ما خواهد گفت مشکل از کجا خواهد بود.

این کد های خطا میتواند راهنمای مناسبی برای عیب یابی دقیق تکنسین تعمیرات ماشین لباسشویی مدیا باشد.

از این رو به بررسی برخی از این کدها میپردازیم:

E10 : مدت آب گرفتن دیگ زیاد شده است.

E11 و E12 : بیش از حد دیگ آب گرفته است.

E21: مدت تخلیه بیش از حد طول کشیده

E30:درب به درستی بسته نشده است (میکروسوییچ کار نمیکند)

E31: درب باز است ولی سوییچ درب را بسته نمایش میدهد یا بالعکس

E33:ایراد در میزان آبگیری بخاطر خرابی هیدروستات

E34:حسگر ترموستات معیوب شده است.

E35: ترموستات در خواندن دما دچار اختلال است.

E36: هیتر گرمایش معیوب است.

E3C:هیتر گرمایش دچار اتصالی است.

E3D: توان Hz در ولتاژ ورودی دستخوش نوسان است.

E40 و E41: برد فرمان دچار اختلال است.

E60: معیوب شدن استارت موتور

E61: تاخو به درستی پیام را از موتور به برد نمیفرستد.

E62:تاخو در چینش پیام دچار ایراد است.

E63: موتور محرک به حرکت در نمی آید.

E70: تغذیه ولتاژ دستگاه به خوبی کار نمیکند.

E80:برد پیامی را دریافت نمیکند.

E81: احتمال وقوع اتصالی در سیم های رابط داخل دستگاه

F92: حسگر نفلومتر دچار ایراد است.

برای تعمیر ماشین لباسشویی مدیا و رفع هر یک از ارور های آن با تعمیرگاه متخصصین تعمیر24 تماس بگیرید تا به بهترین شکل ایراد را عیب یابی و رفع کنیم.

author-avatar

درباره

مرکز خدماتی تعمیر24 با هدف ارتقا خدمت رسانی و افزایش کیفیت آن با بیش از یک دهه فعالیت در این حوزه اکنون یکی از بهترین مراکز تعمیراتی در سطح تهران می باشد.

هیچ نظری وجود ندارد