راهنمای خدمات ماشین لباسشویی

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو

تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو در نمایندگی تهران قدمی محکم برای رفع خرابی به شکل 100% تضمینی توسط متخصصین ماهر خواهد بود، شما با استفاده از خدمات پس از فروش PHILCO شامل نگهداری، سرویس دوره ای و تعمیرات لباسشویی فیلکو در منزل از مجموعه ای با سرعت و تجربه بالا به همراه هزینه ای مصفانه استفاده خواهید کرد.

مشاهده سر فصل مطالب نمایش تیتر ها

تعمیرگاه مرکزی لباسشویی فیلکو همه ی 22 منطقه تهران را از شمال تا جنوب و از شرق به غرب را با سرویس دهی مناسب و درخور شما انجام می دهد.

نمایندگی لباسشویی فیلکو

نمایندگی لباسشویی فیلکو

 

نمایندگی تعمیر24 یک انتخاب زیرکانه در تعمیرات ماشین لباسشویی فیلکو

 1. تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو توسط افرادی با تجربه و کاربلد با حدود 10 سال سابقه کار انجام می گیرد.
 2. سریعا پس از اینکه سفارش خود را ثبت کردید تعمیرکار در کمتر از یک ساعت به محل می آید.
 3. تعمیر لباسشویی فیلکو در منزل بی آنکه احتیاجی به حمل آن از محل باشد انجام می شود.
 4. برای انجام خدمات خود از قطعات اورجینال استفاده می کنیم.
 5. استفاده از قطعات با کیفیت و تعمیرکاران مجرب شعار نیست! بابت ارائه کار 3 الی 12 ماه گارانتی می دهیم.
 6. تمامی تعمیرکاران مجموعه دوره های لازم بابت سرویس تست و عیب یابی لباسشویی PHILCO را گذرانده اند.

تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو در منزل

شاید اولین چیزی که پس از سال ها استفاده پس از خرابی دستگاه در ذهن شما نقش ببند این است که چگونه با تعمیرگاه مرکزی ماشین لباسشویی فیلکو تماس بگیرم؟ آیا در صورت پیدا نکردن مرکز خدمات پس از فروش لباسشوی فیلکو باید دستگاه را به تعمیرگاه های محلی انتقال بدهم؟ در صورتیکه سنگین بودن دستگاه حمل دستگاه را بسیار دشوار می کند.

در چنین وضعیتی بهترین راه سپردن دستگاه به نمایندگی ماشین لباسشویی فیلکو در تهران بسپارید از طریق تماس با نزدیک ترین شعبه تعمیرکار برای تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو در منزل حاضر می شود تا با پیدا کردن ایراد آن را در محل بر طرف کند.

راه عیب یابی و تعمیر لباسشویی فیلکو از زبان متخصصین تعمیر24

در ابتدا در مورد تعمیر لباسشویی فیلکو بهتر است بدانید این دستگاه یکی از مهم‌ترین لوازم برقی خانه است که می تواند دارای استفاده مداوم توسط شما باشد.

به دلیل استفاده همیشگی از این وسیله ممکن است به‌مرورزمان نیاز به تعمیر لباسشویی فیلکو داشته باشد. ماشین لباسشویی فیلکو دارای انواع گوناگونی است. هر یک از این مدل‌ها دارای دفترچه راهنما هستند برای سرویس و نگهداری مناسب بهتر است دفترچه را قبل از استفاده مطالعه کنید تا بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید.

در این دفترچه‌ها کدهای خطا، نحوه نصب مشکلات رایج و چگونگی تعمیرات لباسشویی فیلکو آمده در صورت دیدن کد ERROR روی دیسپلی توضیحات این ارور ها نوشته شده است؛ اما برخی مشکلات نیز وجود دارند که ممکن است در این دفترچه به آن‌ها اشاره نشده باشد؛ بنابراین ما قصد داریم به عیب‌ یابی خرابی های متداول ماشین لباسشویی فیلکو بپردازیم.

 

تعمیرات ماشین لباسشویی فیلکو

تعمیرات ماشین لباسشویی فیلکو

 

عیب یابی و تعمیر لباسشویی فیلکو وقتی آب وارد نمیشود

یکی از مهم‌ترین مشکلات ماشین لباسشویی فیلکو نیامدن آب و مواد شویند به دیگ است که در ادامه به دلایل آن و نحوه رفع آن می‌پردازیم.

مشکل در شیر ورودی

در ابتدا به بررسی شیر ورودی که به دستگاه وارد می شود بپردازید تا اطمینان حاصل کنید شیر دارای مشکل است یا خیر. اگر شیر خراب بود باید آن را تعویض یا تعمیر کنید.

وجود مشکل در شیلنگ‌های لباسشویی فیلکو

برای این کار باید شیلنگ‌ها را به‌طور کامل بررسی کنید و ببینید تا نشده‌اند، نشتی در آن وجود ندارد و یا مسدود نشده است.

عیب یابی شیر برقی

برای تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو بهتر است دقت داشته باشید آب بعد از خارج شدن از شیر ورودی به شیلنگ، به شیر برقی وارد می‌شود.

در ادامه آب باید وارد دیگ شود. ولی اگر این قطعه مشکل داشته باشد لباسشویی نمی‌تواند آبگیری کند و البته باید گفت که شیر برقی نمی‌تواند اجازه ورود را به آب بدهد.

کثیف بودن فیلتر‌ ورودی

در ورودی شیر برقی یک فیلتر قرار گرفته است که اجازه وارد شدن شن، پوسیدگی شیلنگ و … را به درون لباسشویی نخواهد داد.

فشار کم آب

شیر آب لباسشویی فیلکو برای آبگیری به تقریباً 18 تا 22 psi فشار آب احتیاج دارد و زمانی که فشار آب پایین‌تر از این میزان باشد لباسشویی قادر به آبگیری نخواهد بود.

ابتدا شیر آب آشپزخانه را بررسی کنید اگر دید که فشار آب به شکل واضح کم است نیازی به تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فیلکو ندارید و باید با تاسیساتی تماس بگیرید.

عیب یابی و تعمیرات لباسشویی فیلکو وقتی روشن نمیشود

در بعضی مواقع امکان دارد که بعد از چرخاندن ولوم تایمر، لباسشویی فیلکو شروع به کار نکند و روشن نشود. حتی این امکان وجود دارد صفحه نمایش هم روشن نشود.

در چنین مواقعی امکان دارد پریز فاقد برق باشد و یا کابل و دوشاخه دچار مشکل شده باشند.

برای اینکه این مسئله حل شود بهتر است زمانی که دوﺷﺎﺧﻪ درون ﭘﺮﯾﺰ است، با استفاده از ولت‌متر بررسی کنید که برق به لباسشویی می‌رسد یا خیر. برای تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو درصورتی‌که برق به لباسشویی نمی‌رسد باید در اﺑﺘﺪا دوشاخه را جدا کنید، اﮔﺮ مشکلی در اﺗﺼﺎﻻت دوشاخه مشاهده نکردید، باید ﮐﺎﺑﻞ راﺑﻂ دستگاه را تعویض نمایید.

همچنین امکان دارد که کلید استارت دچار مشکل شده باشد. برای حل این مسئله با استفاده از نقشه تایمر لباسشویی فیلکو، ﮐﻨﺘﺎﮐﺖ‌ﻫﺎي ﮐﻠﯿﺪ دستگاه را تعیین نمایید و در ادامه با استفاده از اهم‌متر یک از قطب‌های ﮐﻠﯿﺪ لباسشویی فیلکو را بررسی نمایید.

اگر کلید دستگاه دچار مشکل باشد، در ابتدا صفحه کنتاکت ﺗﺎﯾﻤﺮ لباسشویی را باز کرده و بعد از بین بردن مشکل و تعمیر آن، دوباره ﺗﺎﯾﻤﺮ ماشین لباسشویی فیلکو را به وضعیت نخستین بازگردانید.

اگر مشکل حل نشد با نزدیک ترین تعمیرگاه لباسشویی فیلکو در تهران تماس بگیرید تا تعمیرکار در منزل حضور یابد.

 

تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو در منزل

تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو در منزل

 

بیشتر بخوانید: علت روشن نشدن لباسشویی

مشکل انجام ندادن عملیات بعدی

این امکان وجود دارد که لباسشویی فیلکو آبگیری را تمام کرده باشد، ولی نتواند عملیات ﺑﻌﺪی را آغاز کند. در این مواقع این امکان وجود دارد که هیدروستات دستگاه دچار مشکل شده باشد.

برای از بین بردن این مشکل و تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو بهتر است بعد از اتمام عملیات آبگیری و بالا آمدن دریچه داخل هیدروستات، خروجی ترمینال یکسان شماره 11 به 13 که به موتور ماشین وصل است، اتصال پیدا کرده باشد.

برای تعمیر لباسشویی فیلکو با استفاده از اهم‌متر هنگامی‌که برق دستگاه را جدا نمودید، به بررسی ارتباط میان کنتاکت‌های گفته شده بپردازید. اگر ارتباطی میان آن‌ها نبود، بهتر است هیدروستات را عوض کنید، به این دلیل که این قطعه را نمی‌توان تعمیر کرد.

مشکل برق داشتن بدنه در لباسشویی فیلکو

برخی اوقات ممکن است زمانی که به بدنه لباسشویی فیلکو دست میزند برق داشته باشد. این مشکل می‌تواند کمی خطرناک باشد. امکان دارد زمانی که آب در دستگاه است موجب برق‌گرفتگی شود. در این وضعیت لباسشويي فيلکو را به‌سرعت از پریز برق جدا کرده و سپس مسائل زیر را بررسی نمایید.

 1. دقت کنید سیم ارث یا سیم اتصال به زمین لباسشویی فیلکو به‌طور مناسب وصل شده باشد. اگر این سیم به درستی وصل نشده باشد و یا اگر به‌طور مستقیم به لوله آب اتصال داشته باشد، می‌تواند برق روی بدنه لباسشویی ایجاد کند.
 2. به بررسی قسمت‌های مختلف لباسشویی فیلکو بپردازید. دقت کنید که نشتی وجود نداشته باشد، به این دلیل که آب قادر است برق‌گرفتگی را بیشتر کند. به همین خاطر امکان دارد که نشتی در یکی از قسمت‌های لباسشویی فیلکو موجب برق‌گرفتگی شود.
 3. برای تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو در چنین موقعیتی بهتر است کابل برق، دوشاخه و پریز برقی را بررسی کنید. اگر مشکلاتی همچون بوی سوختگی از پریز، زنگ‌زدگی دوشاخه، سیاه شدن پریز یا دوشاخه دیدید بهتر است آن را تعمیر کنید. به این دلیل که این مسائل می‌توانند از علت‌های وجود برق در بدنه لباسشویی باشند.
 4. از دیگر دلایل وجود برق در بدنه ماشین لباسشویی خرابی در بخش موتور است. ممکن است موتور به بدنه به شکل مناسب وصل نشده باشد. همچنین اگر موتور دستگاه به‌صورت نیم‌سوز درآمده باشد، جریان برق به‌راحتی به بدنه لباسشویی فیلکو انتقال پیدا خواهد کرد.
 5. همین‌طور این برق‌گرفتگی ممکن است به علت سیم‌کشی‌های الکتریکی و عدم اتصال درست فیش‌های برق لباسشویی فیلکو باشد. به این خاطر که امکان دارد که روکش سیم‌ها خراب شده و احتیاج به تعویض داشته باشند.

مشکل توقف و خاموش شدن لباسشویی فیلکو در هنگام کار

برخی اوقات امکان دارد موتور دستگاه بعد از آغاز به کار متوقف شود، یا تایمر لباسشویی فیلکو مشکل داشته باشد و به‌طور ناگهانی وسط برنامه شستشو، کار نکند. حتی ممکن است به‌طور ناگهانی متوقف شود و دیگر کار نکند. در ادامه مشکلاتی که ممکن است موجب بروز مشکل روشن نشدن دستگاه و توقف ناگهانی آن شود را به شما معرفی کرده‌ایم:

 • وجود نوسانات در برق یا مشکل در دوشاخه برق
 • مشکل در تایمر الکترونیک ماشین فیلکو
 • مشکل در بخش موتور لباسشویی فیلکو
 • ایراد در میکرو سوئیچ درب
 • ایراد در بخش شیر برقی ورودی آب
 • وجود مشکل زبانه و قفل درب

بررسی دقیق تر را به دست متخصصین نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فیلکو بسپارید.

 

خدمات پس از فروش لباسشويي PHILCO

خدمات پس از فروش لباسشويي PHILCO

 

نکات مهم برای نگهداری ماشین لباسشویی فیلکو

در این بخش قصد داریم نکاتی را که برای که قبل از مواجه شدن با خرابی و تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو باید در نظر بگیرید و مسائلی که برای نگهداری این لباسشویی مهم است را به شما معرفی کنیم.

 • لاستیک دور در ماشین لباسشویی فیلکو را باید به‌صورت مرتب تمیز نمایید.
 • لاستیک را به همراه آب و مواد شوینده شستشو دهید و پس‌ازآن خشک نمایید.
 • همیشه محفظه جاپودری ماشین لباسشویی فیلکو را تمیز نگه‌دارید.
 • در این بخش اغلب پودرها و مایع شستشو باقی‌مانده موجب به وجود آمدن لکه‌های سخت می‌شود.
 • برای تمیز کردن لباس‌ها از پودرهای استاندارد و مرغوب استفاده کنید.
 • برای پاک کردن محفظه درونی ماشین لباسشویی بهتر است از جرم‌گیر استفاده نمایید.
 • بعد از هر دفعه شستشو باید درب ماشین لباسشویی باز باشد تا هوا درون محفظه جریان داشته باشد.
 • لباس‌ها باید بعد از شستشو سریعاً از لباسشویی بیرون آورده شوند تا از به وجود آمدن باکتری‌ها جلوگیری شود.
 • ماشین لباسشویی باید روی سطح زمین به شکل مناسب تراز شود.
 • بهتر است ماشین لباسشویی در محیطی که در معرض مستقیم اشعه آفتاب و یا سرما استقرار نگیرد.
 • لباسشویی باید با دیوار حداقل 5 سانت فاصله داشته باشد.
 • اگر پس از آغاز فرآیند شستشو قصد تغییر برنامه را داشتید، باید ماشین را خاموش نمایید.
 • پس از پایان شستشو باید آب باقی‌مانده درون ماشین به‌طور کامل تخلیه شود.
 • از وصل شدن کامل شیلنگ خروجی و لوله تخلیه مطمئن شوید.
 • بین دو شستشو بگذارید ماشین یک ساعت استراحت کند.
 • فیلتر تخلیه که در قسمت جلویی ماشین قرار گرفته است و باید هر چند ماه یک‌دفعه باز شود.
 • با دقت اجزای کوچک مثل دکمه و یا کرک لباس‌های پشمی را از فیلتر بیرون آورید.
 • برای اجتناب از خرابی و تعمیرات لباسشویی فیلکو باید پس از پایان فرآیند شستشو درب لباسشویی باز باشد تا دیگ کاملاً خشک شود.

قیمت تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو

برای صرفه جویی در هزینه عیب یابی و تعمیرات از خدمات پس از فروش لباسشویی فیلکو استفاده کنید تا همراه با دریافت خدماتی عالی بتوانید سطح قیمت سرویس و تعمیر را کاهش دهید.

برخی از خرابی های رایج همراه عیب یابی آن در قسمت های بالا بررسی شد اما مشخص شدن قیمت تعمیرات لباسشویی فیلکو به پارامتر های زیادی بستگی دارد که نیاز به حضور تعمیرکار در منزل دارد.

تعمیرگاه لباسشویی فیلکو بخشی از قیمت قطعات را در بخش زیر بررسی کرده است.

خدمات نمایندگی لباسشویی فیلکو هزینه تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو
هزینه تعمیر موتور ماشین لباسشویی فیلکو 500 الی 700 هزار تومان
هزینه تعمیر برد ماشین لباسشویی فیلکو 850 الی 1250 هزار تومان
قیمت تعویض موتور لباسشویی فیلکو 1500 الی 2000 هزار تومان
هزینه تعویض هیدروستات 670 الی 980 هزار تومان
هزینه تعویض پمپ تخلیه ماشين لباسشويي فيلکو 710 الی 940 هزار تومان
تعویض میکروسوییچ 480 الی 680 هزار تومان
تعویض شیر برقی 640 الی 810 هزار تومان
تعویض تسمه 450 الی 670 هزار تومان

بخشی از هزینه های رایج در تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو را مورد بررسی قرار دادیم اما باید اولا ایراد توسط تعمیرکار پیدا شود که قیمت عیب یابی و ایاب ذهاب را می توان 100 + 50 هزار تومان در نظر گرفت خدمات پس از فروش لباسشویی فیلکو در شمال جنوب شرق و غرب تهران تفاوتی برای تعمیرگاه تعمیر24 نخواهد داشت تیم ما تعمیرات لباسشویی در محل را انجام می دهد.

پرسش و پاسخ در تعمیر لباسشویی فیلکو

مدت زمان گارانتی بابت تعمیرات لباسشویی فیلکو در نمایندگی چقدر است؟

این زمان وابسته به خدماتی است که تعمیرکار ارائه می دهد و از 90 روز تا 365 روز متغیر خواهد بود.

هزینه تعمیر لباسشویی فیلکو چقدر میشود؟

این هزینه به عوامل گوناگونی بستگی دارد که به شکل کامل در متن به آن پرداخته ایم.

چگونه با نمایندگی تعمیر لباسشویی فیلکو تماس بگیرم؟

شما می توانید با نزدیک ترین شعبه تعمیر24 در تهران برای حضور تعمیرکار در محل تماس بگیرید یا سفارش خود را آنلاین ثبت کنید.

author-avatar

درباره

مرکز خدماتی تعمیر24 با هدف ارتقا خدمت رسانی و افزایش کیفیت آن با بیش از یک دهه فعالیت در این حوزه اکنون یکی از بهترین مراکز تعمیراتی در سطح تهران می باشد.