راهنمای خدمات ماشین لباسشویی

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زینکو

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زینکو

در صورت خراب شدن لباسشویی زینکو SIENCO بابت تعمیرات نمیدانید چگونه به نمایندگی آن دسترسی داشته باشید؟ برای تعمیر ماشین لباسشویی زینکو در تمامی مناطق شمال جنوب شرق و غرب تهران از خدمات تیم و مجموعه ماهر تعمیر24 استفاده کنید تا با آمدن تعمیرکار در منزل انجام عیب یابی و رفع ایراد را در محل انجام دهد.

ما با در اختیار داشتن مجموعه ای حرفه ای و با بیش از 20 تکنسین دوره دیده می توانید به خوبی خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی زینکو را در محل دریافت کنید.

نمایندگی لباسشویی زینکو در تهران

نمایندگی لباسشویی زینکو در تهران

 

مجموعه تعمیر24 برای تعمیرات لباسشویی زینکو همراه شماست

همواره خدمات نمایندگی ماشین لبسشویی زینکو از لحاظ گوناگونی می تواند بهتر از تعمیرگاه های مجاز باشد این موارد می تواند شامل:

 1. بعد از اینکه درخواست شما ثبت شود تعمیرکار برای هماهنگی زمان مراجعه با شما تماس خواهد گرفت
 2. تمام ابزاری که برای تعمیر ماشین لباسشویی زینکو در محل لازم است همراه تعمیرکار خواهد بود.
 3. تجربه بالا و دقت کافی در یافتن مشکل پس از بازدید.
 4. تعمیر ماشین لباسشویی زینکو در منزل انجام می شود پس نیازی به انتقال به تعمیرگاه ندارید.
 5. قطعه ای از دستگاه اگر لازم به عوض کردن داشته باشد قطعه اصلی جایگزین می گردد.
 6. تعمیرات لباسشویی زینکو با ضمانتی به مدت 3 تا 12 ماه انجام می شود.

تعمیر ماشین لباسشویی زینکو در تهران

خراب شدن لباسشویی با سبدی پر از لباس های کثیف و برنامه های کاری و غیر کاری شما می تواند باعث تلخ شدن اوقات شما شود اینکه نیازمند به نمایندگی مطمئن با فرستادن سریع سرویسکار به محل باشید قابل درک است از این رو با سپردن دستگاه خود به نمایندگی تعمیر لباسشویی زینکو در تهران می توانید پاسخگوی نیاز خود باشید.

تفاوتی نمیکند در شمال تهران و در محله های مثل پاسداران، شهرک غرب و … باشید یا در جنوب تهران و محله های مثل نازی آباد و شهر ری باشید ما از جنوب تا شمال و از شرق به غرب تهران را برای تعمیرات لباسشویی زینکو در دسترس هستیم.

مهم بودن سرعت و تخصص در نمایندگی ماشین لباسشویی زینکو

یکی از ویژگی هایی که می تواند باعث افزایش سرعت انجام تعمیرات شود نزدیک بودن مرکز تعمیرات به شما خواهد بود از این رو با قرار داشتن شعب در تمامی نواحی تهران می توانید سریعتر مشکل شما را عیب یابی و رفع کنیم.

تخصص فقط با گذراندن دوره های لازم کافی نیست و با چاشنی تجربه می توانید با پتانسیل و تسلط بالا کار تعمیرات لباسشویی زینکو را انجام دهید البته بعضی از ایراد ها به دست کاربر نیز قابل رفع خواهد بود.

پس باید بدانید تعمیر ماشین لباسشویی زینکو چگونه است؟ یکی از مهم‌ترین لوازم‌خانگی که امروزه برای تمام خانواده‌ها ضروری محسوب می‌شود ماشین لباسشویی است. ولی بهتر است در نظر داشته باشید که تهیه یک ماشین لباسشویی مناسب، به معنای در نظر داشتن طیف وسیعی از عوامل مثل بهره‌وری انرژی، ابعاد، خصوصیات و در آخر قیمت خواهد بود.

البته نیازی به معرفی برند مناسب برای تهیه ماشین لباسشویی نیست. ماشین لباسشویی زینکو sienco یکی از بهترین برندها برای لباسشویی محسوب می‌شود، از خدمات پس از فروش آن تا تعمیرگاه‌های مختلف در سراسر شهر و خدماتی که به‌عنوان نمایندگی به شما ارائه می‌دهد آن را به بهترین برند تبدیل کرده است. در ادامه قصد داریم به مشکلات لباسشویی زینکو و تعمیرات آن بپردازیم.

 

تعمیرگاه لباسشویی زینکو

تعمیرگاه لباسشویی زینکو

 

عیب یابی ارور و مشکلات متداول در تعمیر لباسشویی زینکو

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که بخواهید لباس‌های خود را درون دستگاه بی اندازید اما ناگهان متوجه شوید که دچار مشکل است و کار نمی‌کند؟ در این مواقع ممکن است برای شما سخت باشد که مشکل را پیدا کنید و آن را حل کنید. به‌خصوص اگر شما به‌اندازه کافی برای این کار تخصص نداشته باشید. پس در این زمان باید چه کنید؟

امکان دارد مشکل ماشین لباسشویی زینکو شما بسیار راحت حل شود به‌طوری‌که خودتان قادر به حل کردن آن باشید؛ اما بااین‌حال، در اکثر موارد بهتر است تعمیر ماشین لباسشویی زینکو را به دست یک تعمیرکار حرفه‌ای و تعمیرگاه مجاز بسپارید.

بهتر است این مسئله بسیار مهم را نیز فراموش نکنید که عیب‌یابی و تعمیرات لباسشویی زینکو، برطرف کردن مشکلات متداول آن و انجام سرویس یا عیب یابی، باید همگی به‌وسیله افرادی که صلاحیت دارند و نمایندگی‌های معتبر خدمات پس از فروش این شرکت انجام بگیرد.

دست‌کاری‌های بدون تخصص، امکان دارد در پایان موجب خرابی بیشتر ماشین لباسشویی شما شود. همین‌طور ممکن است با بی‌احتیاطی خسارات دیگری نیز به دستگاه وارد کنید. این مسئله می‌تواند هزینه‌های بسیار سنگین‌تری را هم برایتان رقم بزند.

درصورتی‌که مسئله یا مشکلی، برای ماشین لباسشویی شما پیش آمده باشد، نمی‌توانید آن مشکل را حل کنید بهتر است این کار را به افراد متخصص و حرفه‌ای بسپارید. در ادامه مشکلات اصلی لباسشویی زینکو را به شما معرفی می‌کنیم:

مشکلات آبگیری و تعمیر لباسشویی زینکو

یکی از مهم‌ترین مشکلات رایج لباسشویی، آبگیری و مشکلات مربوط به آن است. این مشکلات را با می‌توان به سه دسته زیر تقسیم کرد:

 • لباسشویی قادر به آبگیری نیست یا فرایند آن  کند است.
 • ماشین لباسشویی، می‌تواند آب گیری کند ولی متوقف نخواهد شد.
 • ماشین لباسشویی، به شکل هم‌زمان با آبگیری تخلیه می‌کند.

همه این مسائل و خرابی‌ها دارای علت‌هایی هستند و باید جزئیات دقیق این مشکلات مورد بررسی قرار بگیرد. قطعاتی که باید مورد بررسی قرار بگیرند شامل شیر ورودی آب، سوئیچ فشار، تایمر لباسشویی، قفل درب لباسشویی و همین‌طور فشار کم آب در شیلنگ ورودی به لباسشویی هستند.

برای تعمیر ماشین لباسشویی زینکو باید دقت داشته باشید امکان دارد شما درب ماشین لباسشویی را به‌طور مناسب نبسته باشید. سوئیچ وظیفه تنظیم فشار میزان مناسب سطح آب در دستگاه را دارد. به همین خاطر در صورت مشکل در آن، میزان آب در دستگاه می‌تواند بیش‌ازاندازه شده باشد و آب از ماشین لباسشویی شما بیرون بریزد.

سوئیچ فشاری، به‌وسیله تایمر ماشین یا برد کنترل الکترونیکی کار می‌کند، بنابراین این امکان وجود دارد که مشکل از برد یا تایمر شما باشد.

یکی از اجزایی که بالاترین سهم از مسائل و ایرادهای مربوط به ماشین لباسشویی را به خود اختصاص داده است، به شیر ورودی یا شیر برقی آن است. دلیل نیامدن آب درون ماشین لباسشویی یا متوقف نشدن آبگیری، می‌تواند، مشکل در این شیر باشد. درصورتی‌که قطعاتی که به آن‌ها اشاره کردیم مشکل داشته باشند باید با نمایندگی تعمیرات لباسشویی زینکو تماس بگیرید. عیب یابی آبگیری نکردن لباسشویی

 

sienco washing machine repair

sienco washing machine repair

 

خاموش شدن دستگاه

اگر ماشین لباسشویی شما، بعد از آغاز به کار، به دلایل ناشناس متوقف شد ولی ماشین شما هنوز روشن بود، مسائل زیر می‌تواند علت ایجاد این مشکل در لباسشویی شما باشد که بهتر است به‌وسیله متخصص حرفه‌ای عیب‌یابی شوند؛

 • میکرو سوئیچ درب
 • زبانه مخصوص قفل درب
 • شیر ورودی آب
 • برد اصلی کنترل
 • تایمر لباسشویی

به علت هزینه‌های بسیار زیادی که خرید لباسشویی نو دارند، تعویض قطعات بهترین گزینه به‌حساب می‌آید. درصورتی‌که از مشکل ماشین لباسشویی خود اطمینان پیدا کردید، حتماً از نمایندگی تعمیر لباسشویی زینکو و تکنسین‌های حرفه‌ای و متخصص برای این کار استفاده کنید.

وجود آثار پودر بر روی لباس‌ها پس از شستشو

ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که پس از شستشوی لباس روی آن اثر پودر باقی مانده باشد. دلیل این مسئله ممکن است این باشد که شیر آب سرد ورودی به میزان زیادی دارای گرفتگی رسوبی باشد به همین علت ممکن است آب نتواند به دیگ وارد شود. همین‌طور امکان دارد بعضی از قطعات درونی ماشین لباسشویی و یا تنظیمات آن دچار مشکل شده باشد.

شاید با جرم  گیری یا کم کردن میزان پودر مشکل حل شود جا پودری را بشویید اگر مشکل رفع نشد برای سرویس ماشین لباسشویی زینکو در محل با نمایندگی تعمیر24 تماس بگیرید. علت خوب نشستن لباسشویی

سرو صدای زیاد زمان کار در تعمیرات لباسشویی زینکو

ممکن است پس از روشن شدن دستگاه سروصدای زیادی به گوش شما برسد و به دنبال برطرف کردن آن باشید.

این سروصدا ممکن است به علت وجود مسئله سخت‌تری در ماشین لباسشویی باشد. بر اساس مدل صدایی که از ماشین لباسشویی به گوش می‌رسد، امکان دارد عیب‌یابی و چگونگی از بین بردن آن متفاوت باشد. ممکن است مشکل از پمپ تخلیه باشد. حتی امکان دارد یک جسم بیرونی در شیلنگ تخلیه گیر کرده باشد. از دیگر دلایل ایجاد سروصدا در ماشین لباسشویی می‌توان به تسمه، بالشتک موتور و کمک‌فنرها اشاره کرد.

باید پس از شنیدن صدای زیاد دستگاه نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی زینکو اقدام کنید زیرا این صدا می تواند از دیگ باشد که عمق آسیب را می تواند تا حد زیادی افزایش دهد. دلیل سرو صدای لباسشویی

عیب یابی لرزش و تکان خوردن زیاد لباسشویی زینکو

دقت کرده‌اید تعداد زیادی از مردم، فکر می‌کنند ماشین لباسشویی همیشه باید با لرزش و تکان شدید کار کند. البته که این مسئله به‌هیچ‌عنوان صحیح نیست.

تکان خوردن، می‌تواند به خاطر وجود عیب و مشکلات در قسمت‌های مختلف دستگاه شما باشد. پیشنهاد ما این است که در صورت نداشتن تخصص به میزان کافی کار را به نمایندگی‌ تعمیر لباسشویی زینکو بسپارید.

یکی از علت‌های سروصدای زیاد ماشین لباسشویی تراز نبودن ماشین لباسشویی است. این مسئله یکی از علت‌های مهم محسوب می‌شود. اغلب در لباسشویی‌هایی که به‌طور مناسب تراز شده‌اند، تنظیم درست پایه‌ها و متعادل بودن لباس‌ها درون سبد لباسشویی، می‌تواند مشکلات و مسائل تکان خوردن و لرزش‌های شدید را از بین ببرد.

این لرزش می تواند بخاطر خرابی بلبرینگ، کاسه نمد، دیگ و شفت دستگاه هم باشد سعی کنید وزن زیادی را بار گیری نکنید.

نکات مهم برای سرویس ماشین لباسشویی زینکو

لباسشویی یکی از مهم‌ترین، لوازم‌خانگی است که تمام خانواده از آن استفاده می‌کنند. بهتر است هرچند وقت یک دفعه فیلتر لباسشویی را بررسی کرده و تمیز کنید.

به‌هیچ‌عنوان پودر شستشو دستی را درون لباسشویی نریزید. به‌اندازه ظرفیت دستگاه  لباس درون آن بریزید.

تمام این مسائل ممکن است به ماشین لباسشویی شما آسیب برساند. از جمله نکاتی که می‌توانید با استفاده از عمر ماشین لباسشویی خود را افزایش دهید و مشکلات آن را برطرف کنید می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تمیز نمودن ماشین لباسشویی
 • کنترل کردن لوله‌ها و شیلنگ‌های لاستیکی آب‌پاش
 • پر نکردن ماشین لباسشویی بیش‌ازاندازه
 • استفاده از میزان مناسب از پودر شوینده
 • جرم گیری منظم پس از 20 بار استفاده

رعایت هر کدام از این موارد می تواند نیاز شما بابت تعمیرات ماشین لباسشویی زینکو را کاهش دهد.

تعمیر ماشین لباسشویی زینکو در منزل

ماشین‌های لباسشویی جدید می‌توانند تا مدت‌ها به کار خود ادامه دهند. ولی ممکن است بعضی بخش‌های آن‌ها نیاز به تعمیر و نگهداری منظم داشته باشد.

این به آن معنا است که شما نیازمند تعمیر لباسشویی هستید. امکان دارد به تسمه‌ها و شیلنگ‌ها تا وقتی‌که خراب شوند بی‌توجهی شود و یا فیلترهای آب سخت آن‌قدر فعالیت داشته باشند تا املاح آب موجب مسدود شدن آن‌ها شود. اگر نمی‌توانید خودتان این اجزا را بررسی کنید، بهتر است سالی یک دفعه از یک تعمیرکار برای تعمیر لباسشویی زینکو بخواهید ماشین شما را بررسی کند.

بهره بردن از خدمات تعمیرات لباسشویی در محل اصلی ترین وظیفه متخصصین تعمیر 24 است.

همین‌طور دقت داشته باشید که اگر ماشین لباسشویی در جایی مثل پارکینگ یا بیرون از منزل یا هر جای دیگری که دارای دمای پایینی است، قرار بگیرد، بهتر است در فصل زمستان و پاییز شیلنگ‌ها را از شیر آب جدا کنید و به تخلیه آب موجود در آن‌ها بپردازید تا از یخ زدن آن جلوگیری شود.

 

تعمیر ماشین لباسشویی زینکو در منزل

تعمیر ماشین لباسشویی زینکو در منزل

 

بیشترین سئوالات شما در تعمیرات لباسشویی زینکو

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی زینکو چقدر میشه؟

نیاز به عیب یابی توسط کارشناس داره و با بررسی نوع عیب و در صورت نیاز تعمیر جز معیوب با تعویض آن تفاوت قیمتی خواهد داشت.

این هزینه هم باید به گونه ای باشد که پس از تعویض قطعه خراب دستگاه مثل گذشته کار بکنه و دوباره نیاز به تعمیر کردن نداشته باشه ولی ما در اینجا به شما جدولی ارائه می کنیم تا بتونید هزینه هاتون رو تقریبی پیدا کنید.

خدمات تعمیرگاه ماشین لباسشویی زینکو هزینه تعمیرات لباسشویی SIENCO
قیمت تعمیر موتور لباسشویی زینکو 500.000 الی 680.000
هزینه تعویض موتور 1.800.000 الی 2.200.000
هزینه تعویض پمپ تخلیه 700.000 الی 940.000
هزینه تعمیر برد ماشین لباسشویی زینکو 700.000 الی 1.200.000
قیمت تعویض لاستیک دور درب 600.000 الی 800.000
هزینه تعویض کاسه نمد و باز کردن دیگ 1.200.000 الی 1.600.000

میزان گارانتی خدمات در نمایندگی لباسشویی زینکو چقدر است؟

این مدت از 3 تا 12 ماه و بستگی به نوع خدمات انجام داده شده می باشد.

ایا قطعات استفاده شده اصلی است؟

تمام تلاش ما در تعمیرات استفاده و تامین قطعه های اصلی است و با کیفیت بسیار بالا می باشد.

نکته پایانی درتعمیر ماشین لباسشویی زینکو

ما در این مطلب تلاش کردیم شما را با مشکلات و ایرادهای رایج لباسشویی SIENCO آشنا کنیم. برای تعمیر لباسشویی زینکو بهتر است از نمایندگی معتبر تعمیر24 استفاده کنید. اگر به‌اندازه کافی تخصص ندارید بهتر است خودتان دست به تعمیرات لباسشویی زینکو نزنید زیرا ممکن است ایرادها را بیشتر کنید.

author-avatar

درباره

مرکز خدماتی تعمیر24 با هدف ارتقای کیفیت خدمت رسانی و تسهیل انجام خدمات با بیش از دو دهه فعالیت در این حوزه اکنون یکی از بهترین مراکز تعمیراتی در سطح شهر تهران می باشد.

هیچ نظری وجود ندارد