راهنمای خدمات ساید بای ساید

نمایندگی تعمیرات ساید ال جی

تعمیرات ساید ال جی

تعمیرات ساید ال جی در نمایندگی تهران با پوشش همه مناطق شرق، غرب، شمال و جنوب اعزام سریع تعمیرکار به محل و حل مشکل با عیب یابی دقیق در تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در منزل استفاده از قطعات اصلی به همراه گارانتی مکتوب تا یک سال در خدمات پس از فروش یخچال ساید بای ساید الجی در تعمیرگاه مرکزی تعمیر24 انجام می گیرد.

مشاهده سر فصل مطالب نمایش تیتر ها

با توجه به اهمیت تمامی لوازم خانگی ترسناک ترین خرابی برای یخچال ساید بای ساید است اما این امید را به شما می دهیم در کوتاه ترین زمان به وسیله تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه تعمیرات ساید ال جی با بالاترین سطح کیفیت و هزینه ای به صرفه انجام میدهیم.

 

نمایندگی ساید بای ساید ال جی در تهران

نمایندگی ساید بای ساید ال جی در تهران

 

ویژگی سرویس و تعمیرات ساید ال جی در نمایندگی

 1. سرعت عمل در اعزام تعمیرکار به منزل بابت عیب یابی و رفع نقص دستگاه
 2. عیب یابی دقیق و مشکل با هزینه ای صادقانه در برطرف کردن مشکل
 3. دقت در انجام کار و سعی بر حفظ ساختار قطعات فابریکی با انجام تعمیرات اجزای خراب ساید LG
 4. اگر نیاز به عوض شدن قطعه ای باشد نگران نباشید تمامی قطعات اصلی و فابریکی هستند
 5. در صورت احتیاج به تعویض قطعه در حین عیب یابی و تعمیر از قطعه اصلی و فابریکی استفاده می شود.
 6. پس از اینکه تعمیرکار تعمیرات ساید ال جی را در محل انجام شما از گارانتی نمایندگی از 3 تا 12 ماه بهره خواهید برد.
 7. تیمی با تجربه با گذراندن آموزش های لازم در تعمیر ساید با ساید ال جی و میانگین 9 سال سابقه در خدمات پس از فروش یخچال ساید ال جی
 8. انجام سرویس های لازم و تعویض فیلتر ساید بای ساید ال جی پس از انجام تعمیر در منزل
 9. هزینه به صرفه بابت بهره گیری از خدمات و قطعات در تعمیرگاه تعمیر24

سرعت در انجام تعمیرات یخچال ساید بای ساید ال جی مسئولیت ماست

برخی از خرابی های ساید مثل خنک نکردن، یکسره کار کردن کمپرسور، یخ بستن داخل دستگاه از جمله خرابی هایی هستند که سریعا نیاز به عیب یابی دارد زیرا ممکن است این مشکلات باعث خراب شدن مواد غذایی یا وخیم تر شدن مشکل و به ایراد در سایر اجزای دیگر شود از همین رو انجام سریع تعمیرات ساید ال جی در منزل می تواند نقطعه عطفی برای کاهش هزینه و راحت تر شدن عیب یابی باشد.

تعویض فیلتر تصفیه آب ساید بای ساید ال جی

ارائه خدمات نمایندگی ساید باید ساید ال جی در تهران محدود به بحث تعمیرات نخواهد بود و انجام سرويس سايد الجي نیز در این نمايندگي انجام می گیرد.

با توجه به نوع و کیفیت فیلتر ها از 6 ماه تا 2 سال زمان تعویض فیلتر ساید بای ساید ال جی شما خواهد بود، معمولا به طور اتوماتیک هر 6 ماه آلارم نیاز به تعویض فیلتر یخچال روی صفحه نمایش داده می شود ولی اگر طعم آب تغییر نکرده بود می توانید برای مدت محدودی این آلارم را قطع کنید.

معمولا خود سرویسکار بر اساس نیاز شما به هر یک از مدل های فیلتر تصفیه آب مدت زمان لازم برای استفاده از آن را خدمت شما توضیح می دهد.

سرویس ساید بای ساید ال جی

این خیلی خوب است که سالیان سال بدون نیاز به نمایندگی تعمیرات ساید ال جی از دستگاه استفاده کردید اما نکاتی وجود دارد که می تواند باعث شود شما در آینده هم دچار خرابی هایی که با سرویس ساید ال جی در منزل انجام می گیرد نشوید.

از مواردی که در سرويس سايد باي سايد ال جي حائز اهمیت است:

 1. شستشو و سرویس کندانسور
 2. سرویس فن کندانسور
 3. شستشو مدار گاز
 4. تکمیل گاز در صورت افت گاز مبرد
 5. و تعویض فیلتر ها در صورت نیاز

 

خدمات پس از فروش ساید ال جی

خدمات پس از فروش ساید ال جی

 

پس از سرویس ساید بای ساید ال جی، تعمیرکار نحوه قرار گیری و نصب صحیح دستگاه را به شما توضیح می دهد که باعث می شود تا حد زیاد فشار از روی کمپرسور برداشته شود.

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید ال جی در تهران

شما در صورت خرابی دستگاه در هر جای شرق، غرب، شمال، جنوب یا مرکز تهران که ساکن باشید می توانید با نمایندگی ساید ال جی تماس بگیرید تا در زمانی سریع مشکل عیب یابی و رفع شود.

نمایندگی ساید ال جی در شمال تهران

برای بهره بردن از خدمات تعمیرات ساید ال جی در شمال تهران و مناطقی مثل: پاسداران، دیباجی، فرشته، اندرزگو، تجریش، نیاوران، شهرک غرب، سعادت آباد، ونک، کامرانیه، باغ فردوس، چیذر، دولت، میرداماد، جردن، الهیه و … با شماره تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید ال جی در جنوب تهران

چنانچه در جنوب تهران نیاز به تعمیر ساید ال جی دارید و مناطقی مانند: یافت آباد، شهرک ولیعصر، رجایی، نازی آباد، شهر ری، خزانه، مهرآباد، نعمت آباد، خانی آباد، شوش، فداییان اسلام، فلاح، خلیج فارس و … با شماره تماس بگیرید.

نمایندگی ساید ال جی در شرق تهران

برای بهره بردن از تعمیرات یخچال ساید بای ساید ال جی در شرق تهران و محله هایی مثل: نارمک، تهرانپارس، فرجام، هنگام، دلاوران، تکاوران، نیرو هوایی، تهران نو، شمیران نو، هفت حوض، دردشت، حکیمیه، شیان، مجیدیه، محلاتی، بنی هاشم، خواجه عبدالله و … با تلفن تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر یخچال ساید ال جی در غرب تهران

چنانچه بابت تعمیر ساید بای ساید ال جی در غرب تهران نیاز به حضور تعمیرکار در محل دارید و مناطقی مثل: ستارخان، مرزداران، طرشت، بلوار فردوس، اکباتان، تهرانسر، وردآورد، شهران، جنت آباد، شاهین، کوی بیمه، توحید، پونک، چهار دیواری، سیمون بلیوار، آیت الله کاشانی، بهنام، مهران، شهر زیبا و … با شماره تماس بگیرید.

نمایندگی ساید ال جی در مرکز تهران

برای انجام تعمیرات ساید ال جی در مرکز تهران و محدوده هایی مانند: هفت تیر، مفتح، بهشتی، مطهری، سمیه، فردوسی، شریعتی، ولیعصر، حافظ، جمهوری، هاشمی، دامپزشکی، استاد معین، کریمخان، سعدی، مرتضوی، کارگر، یوسف آباد، فاطمی، عباس آباد و … با شماره تماس بگیرید.

تعمیرات ساید ال جی در منزل

یخچال ساید با توجه به اندازه و حجم بزرگی که دارد، امکان جابجایی آن به شرکت وجود نداشته و جزو وسایلی است که باید در منزل تعمیر می‌شود. ساید بای ساید ال جی از قطعات مختلف و پیچیده ای ساخته شده است که ممکن است در طول زمان قطعه‌ای دچار مشکل شود و نیاز به تعمیر یا تعویض پیدا کند. بنابراین نیاز است در ابتدا علت مشکل را پیدا کرد و سپس در جهت رفع آن برآمد.

تعمیرات یخچال ساید ال جی در زمره تعمیرات تخصصی قرار دارد و هر فردی قادر به عیب یابی و تعمیر یخچال ساید ال جی در منزل نیست و اگر افراد ناکاربلد دست به آچار شده و برای تعمیر اقدام کنند ممکن است مشکل را چند برابر کرده و هزینه کاربر را نیز بیشتر کنند.

برای جلوگیری از این مشکل بهترین کار در زمانی که یخچال ال جی شما مشکلی پیدا کرده این است که با نمایندگی ساید ال جی در تهران تماس بگیرید و درخواست اعزام تعمیرکار تخصصی را ثبت کنید.

سپس تعمیرکاران مجرب و آموزش دیده به محل مورد نظر شما اعزام می‌شوند و با عیب یابی به تعمیر یخچال ساید ال جی می‌پردازند.

برای تعمیرات ساید ال جی اگر در شهری جز تهران هستید باید شماره نمایندگی رسمی ساید الجی را از 118 دریافت کنید.

 

تعمیرگاه ساید ال جی

تعمیرگاه ساید ال جی

 

عیب یابی و نحوه تعمیرات ساید بای ساید ال جی

در ادامه به برخی از ایرادات رایج می پردازیم تا بتوانید در صورت جزیی بودن مشکل بتوانید ایراد را بتوانید رفع کنید.

عیب یابی عدم سرمایش یا سرمای ناچیز ساید ال جی

اگر متوجه شده‌اید که دمای یخچال شما به اندازه کافی خنک نیست و حتما درجه آن را بررسی کنید.

پس در ابتدا دمای تنظیمی یخچال را چک کنید شاید براساس اتفاقی تغییر کرده باشد.

پس سرما نداشتن در یخچال می‌تواند در نتیجه ایجاد مشکل در عدم دیفراست مناسب، خطای سنسورهای دمایی، مشکل در سیکل سرمایش، عدم کارکرد صحیح فن و عدم کارکرد کمپرسور ایجاد شود.

اگر روی صفحه نمایشگر یخچال پیغام OFF را دیدید یعنی کمپرسور خاموش است.

برای اینکه یخچال را از این وضعیت که به آن وضعیت نمایشگاهی می‌گویند خارج کنید باید ابتدا درب یخچال را باز کنید. سپس دکمه کنترل دمای یخچال که با کلمه REFRIGRATOR مشخص شده است را فشار دهید و چند ثانیه نگه دارید.

در ادامه دکمه سرمایش سریع که با عبارت EXPRESS FRZ مشخص شده است را سه بار فشار دهید. در این حالت باید مشکل دستگاه برطرف شود. اگر بعد از انجام این کار مشکل یخچال حل نشد و سرمایش آن تامین نشد باید با نمایندگی تعمیرات ساید ال جی تماس بگیرید تا کارشناسان مربوطه مشکل را برطرف کنند.

ساید ال جی به خوبی خنک نمی کند

کم شدن سرمای داخل یخچال و می‌تواند به دلایل گوناگونی نظیر تنظیمات حسگر دما، عدم کارکرد صحیح فن، گرفتگی بودن دریچه ورودی و … رخ دهد. قبل از تماس با کارشناسان بهتر است این موارد را چک کنید.

 • دمای ساید از روی صفحه دیجیتال را چک کنید مطمئن شوید که روی دمای متعادل قرار دارد.
 • یخچال در معرض تابش مستقیم خورشید قرار نگیرد. در صورتیکه نور خورشید مستقیما روی یخچال است یا آن را جابجا کنید و یا با پرده یا شی دیگری مانع از رسیدن نور به آن شوید.
 • دستگاه‌های گرمازا در کنار یخچال قرار ندهید. مثل اجاق گاز، شوفاژ و …
 • یخچال در فاصله مناسب و استاندارد از دیوار قرار بگیرد.
 • مطمئن شوید که مواد غذایی داخل یخچال جوری در یخچال چیده شود که جلوی دریچه‌‌های هوای سرد داخل کابین یخچال را مسدود نکند.

 

عیب یابی و تعمیرات ساید ال جی وقتی برفک میزند.

یخچال‌های امروزی بخاطر وجود قطعاتی مثل هیتر، تایمر دیفراست و ترموستات برفک نمی‌زنند و این امر در زمان خرید نیز جز امتیارات و ویژگی‌های محصول است بنابراین اگر ساید شما برفک زد نشان می‌دهد که مشکلی ایجاد شده است و نیاز به بررسی آن است. قبل از اینکه با نمایندگی تعمیرات ساید ال جی تماس بگیرید لازم است مواردی را بررسی کنید.

 • اگر برفک به صورت قطرات آب یخ زده در دیواره‌های فریزر بود که طبیعی است و جای نگرانی نیست. ایجاد این قطرات به این دلیل است که وقتی درب فریزر باز می‌شود رطوبت موجود در هوا وارد شده و به صورت قطرات ریز و قندیل شکل یخ می‌زند و به دیواره‌‌های فریزر می‌چسبد. برای جلوگیری از این امر می‌توانید درب فریزر را کمتر باز و بسته کنید.
 • ممکن است قطرات ریزی درون کیسه نایلون مواد غذایی مشاهده کنید که ناشی از رطوبت مواد غذایی است و این مورد هم طبیعی است.
 • اگر یخ زدگی به صورت یک لایه نازک ایجاد شده بود و می‌توانستید با یک دستمال پارچه‌ای به راحتی آن‌را تمیز کنید باز هم مشکی نخواهد بود. این موضوع می‌تواند در فصل‌های گرم که رطوبت بیشتر است به طور معمول ایجاد شود.
 • اگر برفک ایجاد شده به صورت یک تیکه است و ضخامتی حدود ۱ یا نیم سانتی‌متر دارد باید برای رفع مشکل با تعمیرگاه ساید بای ساید ال جی در تهران تماس بگیرید.

عیب یابی و تعمیرات ساید ال جی وقتی یخساز خراب است

یکی از ایرادات رایج و الزام شما بابت تعمیر یخچال ساید بای ساید الجی است.

برای یخ‌ساز یخچال ساید ال جی ممکن است مشکلاتی ایجاد شود که منجر به عدم یخ‌سازی توسط یخچال شود. برای رفع برخی از عوامل ایجاد این مشکل نیازی به تعمیرکار ساید بای ساید ال جی نیست و برخی موارد را تنها باید به دست سرویسکار سپرد. برای اینکه علت این موضوع را بفهمید باید مواردی را بررسی کنید:

 • مطمئن شوید که شیر ورودی آب به یخچال آب بسته نیست.
 • شلنگ آب را بررسی فرمایید تا مطمئن شوید که در جایی له شدگی و خمیدگی نباشد.
 • دکمه روشن و خاموش یخساز را بررسی کنید اگر در حالت خاموش است آن را به حالت روشن بدل کنید.
 • در یخچال‌‌های ساید الجی جدید و مدل هایی مانند پایونیر و بنتلی دارند دکمه روشن خاموش روی صفحه نمایشگر یخچال قرار گرفته است.
 • اگر یخچال را تازه خریداری کردید یا تازه آن را نصب کردید حداقل دوازده ساعت زمان میبرد تا شروع به یخ ساختن کند. حتی تا 3 روز بعد از قرار گرفتن دستگاه در جای جدید ممکن است ساختن یخ کند باشد و این مورد طبیعی است. اما اگر بعد از چندین سال این مشکل ایجاد شده است باید علت آن‌را پیدا کنید.
 • اگر یخ‌ساز در حالت OFF بوده و شما آن‌را به حالت ON تغییر داده‌اید یک روز گذشته و همچنان یخ‌سازی صورت نگرفته است وقت آن است که برای تعمیرات ساید ال جی اقدام کنید.

عیب یابی و تعمیر ترموستات ساید بای ساید ال جی

یکی از اجزای کلیدی در یخچال ساید ال جی به کار می‌رود ترموستات است که وظیفه تنظیم درجه دمای داخل یخچال را به عهده دارد.

وقتی دمای یخچال به دمای تعیین شده برسد ترموستات برق ارسالی به کمپرسور را قطع می‌کند. اگر دمای یخچال شما تنظیم نبود و یا بیش از حد سرد شده بود به احتمال زیاد ترموستات دچار مشکل شده است و بهتر است به طور خودسرانه عمل نکنید.

اگر ترموستات به درستی سیگنال قطع به کمپرسور شما را ندهد دستگاه به طور مداوم کار می کند و به همین دلیل موتور دائما در حال کار است که باعث یخ زدن مواد غذایی و آسیب رسیدن به کمپرسور خواهد شد.

کوچکترین اشتباه در عیب یابی می‌تواند هزینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید ال جی شما را چند برابر کند. بنابراین با نمایندگی تعمیرات ساید ال جی در تهران در ارتباط باشید تا مشکل به درستی رفع شود و کارشناس بعد از حضور در منزل با عیب یابی صحیح برای تعمیر یا تعویض قطعه اقدام کند.

عیب یابی خرابی کندانسور ساید LG

کندانسور قطعه تشکیل شده از مشبک های فلزی است که مبرد یخچال را خنک می‌کند. اگر به پشت یخچال نگاه کنید یک سری میله مارپیچ با رنگ مشکی مشاهده خواهید کرد که این همان کندانسور است.

کمپرسور گازهای خنگ کننده یخچال را با فشار به درون کندانسور می‌فرستند. این فشار باعث تبدیل گاز به مایع می‌شود. به این شکل گرمای یخچال از بین می‌رود و سرمای آن تامین می‌شود.

اگر دیدید که ساید ال جی شما به خوبی سرد نمی‌شود و توانایی سرد کردنش را از دست داده به احتمال زیاد کندانسور یخچال دچار مشکل شده است که باید با نمایندگی ساید بای ساید ال جی در تهارن تماس بگیرید.

بهترین کار این است که مشکلات اینچنینی را پشت گوش نیندازید زیرا می‌تواند باعث ایجاد مشکلات جدی‌تری شود. پس بهتر است بلافاصله بعد از اطلاع از چنین مشکلی با مرکز خدمات پس از فروش و تعمیرات ساید ال جی مشورت کنید و اگر لازم بود توسط کارشناس متخصص مشکل را برطرف کنید.

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی

تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی

 

تعمیر لاستیک درب یخچال ساید بای ساید ال جی

لاستیکی که روی لبه درب یخچال قرار دارد فاصله بین درب و بدنه را می‌پوشاند و مانند عایق مانع از انتقال هوای سرد یخچال به خارج می‌شود. کار این لاستیک به ظاهر ساده است اما تاثیرات زیادی را به همراه دارد.

اگر این لاستیک خراب شود هوای بیرون به داخل راه پیدا کرده و در نهایت هوای درون یخچال خنک نمی‌ماند و مواد غذایی درون یخچال خراب می‌شود. علاوه بر این به دلیل تلاش بیش از حد ساید برای رسیدن به دمای پایینتر مصرف انرژي به شدت بالا می‌رود.

این مورد می تواند باعث داغ شدن بیش از حد کمپرسور و بالا رفتن قبض برق شما شود.

لاستیک یخچال ممکن است در اثر ضربه یا فشار زیاد دچار آسیب شود و در صورتی‌که لاستیک درب یخچال آسیب ببیند باید حتما توسط تعمیرکار مجاز اعزام شده برای تعمیرات ساید ال جی در منزل تعویض شود.

اهمیت فیلتر تصفیه آب در یخچال ال جی و تعویض به موقع

یکی دیگر از قطعات مصرفی یخچال ال جی فیلتر آن است که در دوره زمانی مشخص باید تعویض شود.

فیلتر جلوی رسوب و ناخالصی‌های آب را می‌گیرد و باعث می‌شود آب خالص و تمیز وارد قسمت آبسرد کن و یخ‌ساز شود و به این شکل عمر قطعات در این قسمت را بالا می‌برد و شما نیز آبی سالم میل خواهید کرد. در بازه‌های زمانی مشخص شما باید این فیلتر را با فیلتر نو عوض کنید.

وظیفه فیلتر درایر ساید LG

فیلتر دیگری در یخچال ال جی به کار رفته است که در قسمت کندانسور قرار دارد کار این فیلتر گرفتن کثیفی های ریز از مبرد خنک کننده در زمان تبدیل مبرد از گاز به مایع است.

اگر کثیفی وارد سیکل سرما شود احتمال دارد در لوله مویین گیر کند و باعث خرابی های بیشتر شود.

تعمیر کمپرسور ساید بای ساید ال جی

یکی از بخش‌های بسیار مهم در یخچال موتور آن است و اگر دچار مشکلاتی مثل زیاد شدن صدا، بوی بد، روغن دادن یا یکسره کار کردن بود سریعا برای تعمیر کمپرسور ساید بای ساید ال جی اقدام کنید و با نمایندگی تعمیرات ساید ال جی تماس بگیرید.

تعمیر موتور یخچال کاری دشوار است و لازم است به طور دقیق عامل مشکل پیدا شود تا درصوت تعویض یا تعمیرات کمپرسور اینورتر یا غیر اینورتر الجی دوباره مشکلی مجدد هویدا نشود. کارشناسان مجرب و آموزش دیده می‌توانند ابتدا به عیب یابی از موتور بپردازند و سپس برای تعمیر یخچال ساید الجی را انجام دهند.

موتور قطعه پیچیده‌ای است که از انواع سیم پیچ و سایر قطعات تشکیل شده است. تعمیر آن کار آسانی نیست و باید مراحل متعددی طی شود و در نهایت وقتی کار تعمیرکار تعمیرات ساید ال جی تمام شود محل مورد نظر جوشکاری شده کاملا تمیز می‌شود و لوله ای که قرار است به درایر وصل شود باید پاکیزه باشد زیرا کثیفی ها باعث گرفتگی لوله مویی و سوختن مجدد کمپرسور می شود.

پس از وصل کردن کمپرسور و درایر باید داخل سیکل خلا انجام شود تا هوا گرفته شود و شارژ گاز انجام گیرد.

لوله موئین یخچال ساید ال جی

یکی از قطعات ظریفی که پس از فیلتر درایر یخچال به کار رفته است لوله ای نازک است که لوله موئین نام دارد. محل قرار گیری این لوله در انتهای فیلتر درایر و قسمت خروجی لوله های گاز به اواپراتور است. از درون فیلتر مایع سردی عبور می‌کند که وظیفه لوله موئین این است که رطوبت مایع مبرد را بگیرد.

در این لوله فشار بسیار زیادی به مایع وارد می‌شود که منجر به تبدیل مایع به گاز می شود و نقش مهمی در تامین سرمای یخچال دارد.

مشکلاتی که برای سرمای ایجاد شده در یخچال پیش می‌آید می‌تواند مربوط به این لوله شود که تشخیص آن باید توسط نمایندگی تعمیرات ساید ال جی عیب یابی شود.

مشکلات مربوط به چراغ داغ یخچال ساید

با هربار باز کردن درب یخچال لامپ یا ال ای دی داخل آن روشن شده و با بستن دری خاموش می‌شود.

این قطعه ساده و به نظر کم اهمیت نیز ممکن است دچار مشکل شود و نیاز به تعمیر یخچال ساید بای ساید الجی داشته باشید.

اگر درب یخچال را باز کردید و متوجه شدید که لامپ روشن نمی‌شود به احتمال زیاد لامپ سوخته است.

کافی است لامپ یا ال ای دی را باز کنید و به آن نگاه کنید. اگر سوخته بود می‌توانید آن را با یک لامپ استاندارد دیگر عوض کنید.

اگر لامپ نسوخته بود سوکت لامپ یا میکروسوئیچ را بررسی کنید. اگر برای شما انجام این کار سخت است می‌توانید از خدمات پس از فروش تعمیرات ساید بای ساید ال جی استفاده کنید.

عیب یابی بوی بد ساید بای ساید ال جی

گاهی وقت‌ها ممکن است که یخچال بوی بدی بدهد. برای بررسی علت آن تمام طبقات یخچال را بررسی کنید و مطمئن شوید تا غذایی فاسد یا خراب در یخچال باقی نماند. حتی ممکن است ماده غذایی در یخچال ریخته و متوجه نبودید و حالا بو گرفته است. برای اینکه بوی بد را از بین ببرید باید با یک ابر نرم و مایع ظرفشویی یخچال را به خوبی تمیز کنید.

سعی کنید مواد غذایی را به خوبی بسته بندی کنید و آنها را ظروف درب دار قرار دهید. گاهی ترکیب بوی دو ماده غذایی بود شدیدی را ایجاد می‌کند.

عیب یابی و تعمیر صدای زیاد ساید بای ساید الجی

یکی دیگر از مواردی که حتما کارشناسان باید به رفع آن بپردازند رفع صدای ناهنجاری است که توسط یخچال تولید می‌شود. این کار معمولا توسط تعمیرکاران اعزام شده در محل از نمایندگی تعمیرات ساید ال جی انجام می‌شود.

فعالیت موتور یخچال به همراه فن کندانسور صدای کمی را ایجاد می‌کند که کاملا طبیعی است نگران نباشید چنانچه صدا افزایش یابد و از حالت همیشگی و مشخص خود خارج شود باید مورد بررسی قرار گیرد لازم است حتما باید با کارشناسان مربوطه تماس بگیرید.

در این مورد تعلل نکنید و سریعا با تعمیرات ساید ال جی تماس بگیرید تا با کمترین هزینه مشکل برطرف شود. زیاد بودن صدا می تواند در نتیجه ی شکسته شدن پره ها یا دفرمه شدن پروانه فن، خرابی در کمپرسور و یا خرابی در موتور فن اتفاق بیفتد. به هر دلیلی که این صدا ایجاد شده است حتما باید برای تعمیرات ساید ال جی اقدام کنید تا در اولین فرصت آن‌را شناسایی و رفع کنید.

روشن نشدن یخچال ال جی و رفع نقص آن

برای روشن نشدن یخچال ال جی دلایل متعددی وجود دارد. گاه اتفاقات ساده‌ای این مشکل را ایجاد می‌کنند.  مثلا می‌توان به مواردی مانند قطعی اتصالات و به برق نبودن کابل یخچال، خرابی ترموستات، خرابی اورلود و خرابی موتور  اشاره کرد.

این موارد می‌توانند منجر به روشن نشدن ساید ال جی شوند. قبل از هر چیزی از اتصال کابل برق یخچال به پریز مطمئن شوید. اگر کابل به برق بود و یخچال روشن نمی‌شد باید از نظر یک تعمیرکار خبره که در زمینه تعمیرات ساید ال جی فعالیت می‌کند استفاده کنید و از او بخواهید تا با حضور در منزل رفع نقص یخچال شما را انجام دهد.

بررسی جعبه تقسیم یخچال ساید ال جی در زمان روشن نشدن

کابل اصلی یخچال از جعبه‌ای به نام جعبه تقسیم عبور می‌کند. وظیفه جعبه تقسیم تامین برق مورد نیاز بخش‌های مختلف است.

سیم‌های رابط هم در این جعبه قرار دارند و کار انتقال برق را انجام می‌دهند. وقتی قطعه‌ای که با برق ارتباط دارد و دچار مشکل شده است شناسایی شد باید برقش از طریق جعبه تقسیم قطع شود. کار شناسایی و رفع نقص در این بخش حتما باید توسط مهندسان تعمیرات ساید ال جی انجام شود.

 

نمایندگی تعمیرات ساید ال جی

نمایندگی تعمیرات ساید ال جی

 

اگر ساید LG یکسره کار می‌کند و خاموش نمی‌شود نشانه چیست؟

اگر کمپرسور یکسره کار کند و خاموش نشود اصطلاحی برای آن وجود دارد و آن این است که می‌گویند دستگاه اتومات نمی‌کند.

علت آن به احتمال زیاد از خرابی ترموستات و تایمر دیفراست است.

در این صورت هم موتور بیش از حد کار میکند و اصطلاک پیدا می‌کند و هم هزینه نهایی بالا می‌رود. البته اگر دستگاه شما دچار نشت گاز شود هم نمی‌تواند اتومات کند. بنابراین باید عیب یابی انجام شود و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض قطعه توسط نمایدگی تعمیر ساید ال جی انجام شود.

داغ کردن موتور و دستگاه در تعمیر ساید ال جی

داغ شدن موتور یخچال طبیعی است و نشانه خرابی نیست. اما اگر این داغ شدن تا حدی است که تا به حال سابقه نداشته است حتما باید بررسی شود. زیرا می‌تواند باعث از کار افتادگی قطعات دیگر یخچال و یا نیم سوز شدن موتور یخچال شود.

بین یخچال و فضای پشتی آن که دیوار است حتما باید فاصله مناسب رعایت شود تا جریان هوا گردش پیدا کند.

این فضا باعث می‌شود تا هوا بچرخد و پشت یخچال خنک شود. اگر فاصله مناسب بود و یخچال هم بیش از اندازه پر نبود به احتمال زیاد مشکل از فن یا لوله‌های کندانسور است. در این شرایط تعمیرات ساید ال جی الزامی است.

نشت آب از بدنه یخچال ساید ال جی

یکی از قطعات مهم در یخچال‌‌های ساید شلنگ تخلیه آب است.

در طول زمان خرابی، فرسودگی یا پارگی شلنگ می‌تواند باعث بروز مشکلاتی مانند انحراف آب و نشتی شود.

چک کردن شلنگ تخلیه و سایر اتصالات  می‌تواند در رفع نقص این مورد مفید واقع شود.

برای رفع مشکل می توانید با نمایندگی ساید بای ساید ال جی در تهران تماس بگیرید.

مشکلات در آبسرد کن یخچال ساید ال جی و رفع نقص آن

گاهی ممکن است فشار آبی که از آبسرد کن یخچال خارج می‌شود به شدت کاهش یابد و یا یخچال نتواند آب سرد تحویل دهد.

در این مواقع ابتدا باید شیر ورودی را چک کنید. برای خنک نبودن آب هم احتمالا ترموستات دچار مشکل شده است.

اگر کلا آب از آبسرد کن خارج نمی‌شود به احتمال بسیار بالا شاسی آبریز یخچال خراب شده است. شاسی وظیفه اتصال اهرم آب سرد به مخزن آب را دارد. برای بررسی کامل مشکل و رفع آن با تعمیرگاه ساید ال جی تماس بگیرید.

عیب یابی شنیدن آلارم باز بودن درب ساید ال جی

اگر شما درب یخچال را کامل بسته‌اید و هنوز صدای بوق یخچال به گوش می‌رسد مشکلی وجود دارد.

وقتی درب زیاد باز بماند هوای گرم وارد یخچال می‌شود کمپرسور زیر بار زیادی قرار میگیرد.

یکی از راحت ترین راه‌حل‌ها برای حل این مشکل این است که یک‌بار دیگر درب یخچال را باز و بسته کنید. همچنین مطمئن شوید که لایه لاستیکی چسبیده به درب مانعی برای بسته شدن آن نباشد.

شاسی سوییچ در بدنه ساید قرار دارد آن را پیدا کنید و فشار دهید اگر چراغ داخل دستگاه روشن ماند به این معنی است که میکروسوییچ یا برد دچار مشکل شده است.

اگر این دو راهکار جواب نداد باید با نمایندگی تعمیرات ساید ال جی تماس بگیرید تا کارشناسان به محل شما بیایند و مشکل را حل کنند.

آماده پاسخگویی به سئوالات شما هستیم!

چنانچه پرسش، تجربه یا پیشینه ای در برخورد با هر نوع خرابی، عیب یابی و تعمیر ساید بای ساید ال جی خود دارید می توانید با کارشناسان مجموعه تعمیر 24 در میان بگذارید.

تاریخچه ای کوتاه درباره برند LG

وقتی بحث اعتماد به محصول به میان می‌آید باید به برند و شرکت سازنده آن اعتماد کرد و از این‌رو اعتبار و سابقه برند در بازار جهانی و داخلی اهمیت پیدا می‌کند. شرکت ال‌جی شرکتی باسابقه است و در یک اکتبر سال ۱۹۵۸ با نام گلداستار تاسیس شده و تا به امروز یکی از بهترین‌ها در بین رقبا است. این شرکت در ۱۵ نوامبر سال ۱۹۵۹ با تولید اولین رادیوی کره‌ای در کره شناخته شد. نخستین یخچال کره‌ای در سال ۱۹۶۵ توسط این کمپانی به بازار عرضه شد.

این شرکت توانست مسیر رشد و ترقی را به سرعت طی کند و در سال ۱۹۶۸ نخستین شعبه خارجی خود را در آمریکا و در شهر بزرگ نیویورک تاسیس کرد. مسیر رشد و ترقی شرکت ال جی بسیار سریع بود و در حال حاضر محصولات این کمپانی بزرگ در تمام دنیا مورد استفاده قرار گرفته است و به عنوان یک برند قابل اعتماد بین افراد شناخته می‌شود. بنیان‌گذار این شرکت موفق آقای کوو این هوی است و شعار شرکت ال جی زندگی خوب است که نشان از طرز تفکر مدیران این شرکت دارد.

اولین وسایل الکترونیکی در کره توسط این شرکت ساخته شده است و در ادامه سایر شرکت‌ها به کپی برداری از محصولات این کمپانی پرداخته‌اند. در حال حاضر نمایندگی‌های زیادی از برند ال جی در ایران و سراسر دنیا وجود دارد و به فروش محصولات و خدمات پس از فروش آنها مشغول است. در کنار فروش یخچال ساید بای ساید مسلما استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی نیز با کیفیت بسیار بالایی در ایران انجام می‌شود.

نمایندگی ساید بای ساید ال جی در تهران

مدیران شرکت ال جی همواره سعی داشته‌اند تا مسیر موفقیت را طی کنند و توانسته‌اند این راه را با تولید محصولات متنوع خانگی با تنوع بالا و کیفیت خوب به خوبی بگذرانند. افراد زیادی به یخچال های ساید بای ساید با برند ال جی علاقه‌مند هستند و با رضایت کامل از محصولات تولیدی این کارخانه استفاده می‌کنند و این اعتبار به صورتی است که افراد محصولات این برند را دوستان و دیگران نیز پیشنهاد می‌کنند.

پس از تولید اولین مدل های ساید ال جی به عنوان یکی از محبوب ترین برندها در ساخت این نوع یخچال های شناخته شد و سطح رضایت کاربران از آن به بالاترین میزان در تولیدات خود رسید خیلی از کاربران پس از سالیان سال استفاده هنوز هم نیاز به تعمیرات ساید ال جی پیدا نکرده اند.

یخچال ساید الجی یکی از وسایل اصلی خانه ی شما هست و متناسب با قیمت قابل توجهی که دارد مدل و برند شناخته شده ای که دارد، تعمیر یخچال ساید ال جی اهمیت بالایی پیدا می‌کند همچنین اکثر خریداران در هنگام انتخاب ساید به خدمات پس از فروش و امکان تعمیر ساید ال جی توجه می‌کنند. برند ال جی برندی قابل اعتماد است که در صورت بروز مشکل به راحتی می‌توان برای تعمیرات ساید ال جی در تهران دست به کار شد و مشکل را در سریع‌ترین زمان ممکن برطرف کرد.

هزینه تعمیرات ساید ال جی در نمایندگی تهران

شاید یکی از فاکتور های مهم بابت تعمیر ساید بای ساید ال جی را برای تمامی مشتریان قیمت قطعات و هزینه تعمیر است که در نمایندگی ساید ال جی نسبت به سایر مراکز دیگر به صرفه و مطمئن تر خواهد بود.

برای مشخص شدن قیمت تعمیر باید حتما تعمیرکار به محل عازم شود تا با عیب یابی گام به گام ایراد را پیدا کند.

برخی از قطعات مورد نیاز برای دانستن هزینه تعمیرات را در بخش زیر مورد بررسی قرار داده ایم.

قیمت قطعات سرویس و هزینه تعمیر ساید ال جی قیمت واحد: هزار تومان
تعویض فیلتر تصفیه آب 300 الی 750
قیمت کمپرسور اینوتر ساید ال جی 5000 الی 6500
قیمت تعویض کمپرسور غیر اینورتر 3500 الی 5000
تعویض فن کندانسور 1700 الی 2500
تعویض کندانسور 1500 الی 2500
تعویض ترموستات 700 الی 1200
هزینه تعمیر برد ساید بای ساید ال جی 1500 الی 2500
قیمت تعویض لوله مویین 1300 الی 1900
قیمت وکیوم، شارژ گاز و تعویض فیلتر درایر 2000 الی 3000

سئوالات پر تکرار در تعمیر ساید بای ساید ال جی

چنانچه سئوال دیگری دارید در قسمت دیدگاه از کارشناسان تعمیر24 بپرسید.

آیا قطعات تعویض شده در نمایندگی ساید بای ساید ال جی دارای گارانتی می باشد؟

بله تمامی خدمات و قطعات تعویض شده از 3 تا 12 ماه دارای گارانتی می باشد.

تعمیرکار چه زمانی بابت عیب یابی و رفع مشکل در منزل حضور می یابد؟

در اکثر موارد پس از ثبت درخواست شما تعمیرکار برای انجام عیب یابی سرویس و تعمیرات ساید ال جی در محل کمتر از 1 ساعت حاضر می شود.

رایج ترین مشکل یخچال ساید ال جی چیست؟

رایج ترین تعمیرات یخچال ال جی مسائل مربوط به دما است. تنظیمات را بررسی کنید و اگر خیلی کم یا زیاد بود آن را تنظیم کنید. کویل های کندانسور را از نظر گرد و غبار یا کثیفی بررسی کنید و با جاروبرقی تمیز کنید.

چه چیزی باعث خرابی کمپرسور ساید ال جی میشود؟

به طور معمول، کمپرسورها وقتی خراب می شوند که سیکل سرمایش به درستی کار نمیکند و بر عملکرد کمپرسور تأثیر می گذارد. به عنوان مثال، نشت مبرد یکی از دلایل رایج خرابی کمپرسور است.

نتیجه گیری در تعمیرات ساید ال جی

در این مقاله سعی کردیم مشکلاتی که ممکن شما در هنگام استفاده از یخچال ساید ال جی با آن مواجه شوید را بیان کنیم. همچنین علل اولیه ایجاد این مشکلات را هم بیان کردیم. تعمیرات ساید ال جی با کیفیت بسیار بالایی توسط متخصصان مجرب و آموزش دیده در تعمیرگاه و نمایندگی ساید بای ساید ال جی انجام می‌شود و شما در هر کجای تهران که هستید می‌توانید با مرکز خدمات پس از فروش نزدیک به خود تماس بگیرید.

در صورتی که هر مشکلی در یخچال ساید خود مشاهده کردید بهترین کار این است که با نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید LG تماس بگیرید و درخواست تعمیرکار در منزل را به صورت آنلاین ثبت کنید.

در هنگام تعویض قطعه حتما از کارشناس بخواهید تا به شما گواهی اصالت کالا در فاکتور رسمی نمایندگی همراه با مهر و امضا ارائه کند. این موضوع بسیار مهم است و استفاده از قطعات فیک و تقلبی می‌تواند آسیب زیادی به یخچال شما وارد کند. البته در نمایندگی‌های تعمیر ساید ال جی از قطعات اورجینال استفاده می‌شود و به همین دلیل است که باید برای تعمیرات ساید ال جی خود از طریق نمایندگی اقدام کنید تا دچار آسیب های زیاد در دستگاه و به طبع بالا رفتن هزینه ها نشوید.

author-avatar

درباره

مرکز خدماتی تعمیر24 با هدف ارتقای کیفیت خدمت رسانی و تسهیل انجام خدمات با بیش از دو دهه فعالیت در این حوزه اکنون یکی از بهترین مراکز تعمیراتی در سطح شهر تهران می باشد.

هیچ نظری وجود ندارد