راهنمای مشکلات و خدمات یخچال فریزر

نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل

تعمیر یخچال الکترواستیل

برای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در هر کجای شرق، غرب، جنوب، شمال و مرکز تهران که هستید می توانید از مرکز خدمات پس از فروش یخچال فریزر الکترواستیل استفاده کنید و با نمایندگی تعمیرات تعمیر24 تماس بگیرید، تعمیرات انواع مدل های یخچال فریزر الکترواستیل نظیر es35، es32 ،es36 ،es27 ،es20، پلادیوم، دوقلو، ساید و … را می توانید در کوتاه ترین زمان به کمک متخصصین دوره دیده در محل به همراه 3 الی 12 ماه گارانتی انجام دهید.

 

تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل

تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل

 

چرا تعمیرات یخچال الکترواستیل در تعمیر24 !؟

به یاد داشته باشید که در زمان خرابی یخچال جدا از بحث سرعت در ارائه خدمات و حضور سریع تعمیرکار در منزل نکته ای مهم، داشتن تخصص و تجربه کافی در برخورد با هر نوع ایرادی است که دستگاه دچار آن شده است تعمیر یخچال الکترواستیل در تهران با پشتیبانی مرکز تعمیر 24 می تواند در بسیاری از موارد باعث کاهش هزینه های تعمیر یخچال شما شود این مرکز خدماتی نظیر:

استفاده از قطعات اصلی در حین تعمیر یخچال الکترواستیل

یکی از مهم ترین مواردی که حتی بسیاری از مشتریان به آن واقف هستند برای افزایش عمر یخچال الکترواستیل پس از تعمیرات استفاده از قطعات فابریکی دستگاه است. به کار بردن قطعات متفرقه می تواند آثار نامطلبوبی روی دیگر اجزای دستگاه داشته باشد، این امر شما را در آینده ای نه چندان دور وادار به تعمیر مجدد یخچال الکترواستیل خواهد کرد.

از این رو برای حفظ کیفیت دستگاه در حالت اولیه بابت تعمیر یخچال الکترواستیل توصیه می شود با نمایندگی خدمات پس از فروش آن در تهران تماس بگیرید تا با استفاده از قطعات اصلی در حین تعمیر بتوانید استفاده مستمری در طولانی مدت از یخچال فریزر خود داشته باشید.

ارائه گارانتی پس از انجام تعمیرات یخچال الکترواستیل در محل

نکته ای که باعث دلگرمی شما بابت پرداخت هزینه و اطمینان شما از خدماتی است که بابت تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل خود با نمایندگی تماس گرفته اید ارائه گارانتی است این گارانتی در مجموعه تعمیر24 از مدت 3 الی 12 ماه می باشد.

حتی ارائه گارانتی در انتهای تعمیر مهر تاییدی بر استفاده از قطعات اصلی در زمان تعمیرات یخچال الکترواستیل در منزل شما خواهد بود.

 

خدمات پس از فروش یخچال الکترواستیل

خدمات پس از فروش یخچال الکترواستیل

 

خدمات و حضور سریع در محل

از مواردی که در تعمیرات یخچال الکترواستیل نمی توان نادیده گرفت، سرعت بابت حضور در محل، عیب یابی و تعمیر سریع با چاشنی تجربه و علم است. همواره خرابی یخچال می تواند باعث نگرانی و دلهره شما بابت وجود مواد غذایی در قسمت های یخچال و فریزر باشد. احساس مسئولانه تعمیر24 در قبال سرعت در اعزام متخصص به منزل بابت تعمیر یخچال الکترواستیل می تواند نقطه عطفی در رفع نگرانی مشتریان خود باشد.

تجربه و تخصص در تعمیرات یخچال الکترواستیل در محل و منزل

وجود تمامی موارد فوق در یک مرکز در نبود تجربه و تخصص در عیب یابی و رفع خرابی می تواند تمامی ویژگی هایی که آن نمایندگی دارد را زیر سئوال ببرد، تعمیر24 با بیش از 100 تکنسین در سراسر تهران با بیش از 10 سال سابقه می تواند گزینه ای امن در داشتن تجربه و دانش کافی برای تعمير يخچال الکترواستيل شما باشد.

پشتیبانی تمامی مناطق بابت تعمیرات یخچال الکترواستیل در تهران

در هر مکانی از تهران که حضور داشته باشید می توانید برای استفاده از خدمات تعمیر یخچال الکترواستیل در محل با نمایندگی تعمیر24 تماس بگیرید. با پوشش کلیه مناطق 22 گانه تهران و اعزام سریع تکنسین به منزل شما تاخیری در دریافت خدمات پس از فروش یخچال الکترواستیل نخواهید داشت.

چه زمانی باید با نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل تماس بگیرم؟

شما به عنوان شخصی که مدت ها است از دستگاه استفاده می کنید باید با هر نوع اختلال در کار کرد یخچال سریعا متوجه وقوع خرابی در آن شوید.

بخشی از خرابی هایی که احتمالا با آن مواجه شده باشید شامل:

 1. سرد نکردن یخچال
 2. صدای زیاد حین کار کردن
 3. اتومات نکردن یخچال
 4. بسته نشدن درب
 5. یخ بستن اجزای داخل یخچال
 6. آبریزی از زیر دستگاه
 7. کار نکردن یخساز
 8. کار نکردن یخچال
 9. روشن نشدن دستگاه
 10. گرمای زیاد کمپرسور
 11. داغ شدن بدنه یخچال
 12. ظاهر شدن ارور بر صفحه نمایش
 13. افتادگی درب
 14. روشن نشدن چراغ داخل

برخی از مشکلات ایجاد شده بدون نیاز به حضور سرویسکار نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل در منزل با راه حل هایی ساده قابل رفع است.

برای بهبود کیفیت خدمات با نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل در تهران تماس بگیرید.

چگونه از خدمات پس از فروش یخچال الکترواستیل استفاده کنم؟

هرگاه یکی از ایراد های فوق برای یخچال شما به وجود آمد وقت تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل و ثبت درخواست شما بابت حضور تعمیرکار در محل است.

شما می توانید پس از مشاهده ایراد با نزدیکترین تعمیرگاه نسبت به خود در تهران تماس بگیرید، خرابی ایجاد شده به دقت برای کارشناسان مرکز تعمیر24 شرح دهید در صورت جزئی بودن مشکل، راهنمایی های لازم از طریق این مرکز به شما ارائه خواهد شد.

اگر مواردی که گفته شد بابت رفع ایراد افاقه نکرد زمان آن رسیده اطلاعات جامعی را در اختیار اوپراتور برای ثبت سفارش تعمیرات قرار دهید.

بابت انجام تعمیرات می توانید درخواست خود را به شکل آنلاین نیز ثبت کنید تا زمان اندکی سرویسکار با شما تماس بگیرد.

از طریق تماس با نمایندگی یخچال الکترواستیل می توانید سفارش تعمیرات خود را ثبت کنید.

 

نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در تهران

نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در تهران

 

نحوه عیب یابی و تعمیرات یخچال الکترواستیل در تعمیر24

اولین گام بابت پیمودن مسیر درست تعمیرات درک صحیح از ایرادی که در دستگاه آشکار شده است.

یک ضرب المثل فارسی نیز بابت تایید جمله بالا وجود دارد: خشت اول گر نهد معمار کج تا ثریا می رود دیوار کج!

برخی از ایرادهای رایج را برای درک بهتر خرابی یخچال در بخش زیر توضیح داده ایم:

چرا یخچال الکترواستیل روشن نمی شود؟

در اولین قدم برای یافتن علت روشن نشدن یخچال الکترواستیل ابتدا بهتر است به سراغ پریز بروید ببینید آیا دو شاخه به درستی و محکم در پریز قرار گرفته است یا خیر!

اگر دوشاخه در برق است ببینید آیا محافظ و اگر رابطی وجود دارد درست عمل می کند.

در غیر اینصورت سالم بودن پریز و فعال بودن مدار شکن فیوز مربوط پریز را بررسی کنید.

اگر همه این موارد درست است ممکن است مشکلاتی در برد دستگاه رخ داده باشد که برای تعمیر یخچال الکترواستیل می توانید با نزدیک ترین نمایندگی تهران نسبت به خود تماس بگیرید.

برای تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل دوقلو ، ساید، و ساید مدل های مثل es35، es32 ،es34 ،es27 ،es20، پلادیوم، 14 فوت و … در هر کجای تهران که باشید برای اعزام سریع تکنسین به منزل با مرکز تعمیر24 تماس بگیرید.

چرا قسمت فریزر الکترواستیل صدای زیاد می دهد؟

در زمان دیفراست وقتی المنت ها شروع به آب کردن یخ باشند شنیدن صدا طبیعی است.

در صورت تراز نبودن یخچال فریزر و کج بودن کمپرسور نسبت به سطح افقی ممکن است متوجه سر و صدای غیر عادی شوید بهتر دستگاه را تراز کنید.

صدای پاشیدن گاز درون سیکل صدای طبیعی است.

بیشترین مورد که نیاز به بررسی دارد ایراد در پروانه یا فن کندانسور است.

لاستیک ها و گیره های نگهدارنده کمپرسور شل و لق شده باشد.

کمپرسور فرسوده شده باشد.

برای بررسی بهتر می توانید با نمایندگی تعمیرات الکترواستیل در تهران تماس بگیرید.

در اولین اقدام برای تعمیر یخچال الکترواستیل خود می توانید دستگاه را تراز کنید اگر مشکل صدای زیاد آن رفع نشد با مرکز خدمات پس از فروش الکترواستیل تماس بگیرید.

چرا کمپرسور اتومات نمی کند؟

 • ممکن است المنت ها یا تایمر یخ زدایی دچار خرابی باشند.
 • عدم سرویس و کثیفی سیم پیچ های کندانسور.
 • درست کار نکردن موتور فن اواپراتور می تواند دلیل خاموش نشدن یخچال الکترواستیل شما باشد.
 • خرابی ترموستات
 • فرسودگی لاستیک دور درب
 • کمبود گاز

در صورت وقوع هر یک از موارد فوق باید با نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل تماس بگیرید تنها کاری که برای تعمیرات یخچال الکترواستیل در منزل توسط شما بر می آید بررسی کنید در زمانی که یخچال اتومات نمی کند درب به درستی بسته نشده که می تواند بسته نشدن درب بخاطر تراز نبودن دستگاه باشد.

هزینه تعمیر یخچال الکترواستیل چقدر است؟

قیمت قطعات و هزینه تعمیرات یخچال الکترواستیل در محل می تواند متغییر و وابسته با پارامتر های گوناگونی باشد به طور مثال وقتی دستگاه خنک نمی کند می تواند هزینه تعمیر یخچال الکترواستیل در منزل با تنظیم یا تعویض ترموستات مشکل رفع شود و در بعضی اوقات نیاز به تعویض کمپرسور است.

هزینه ایاب ذهاب و عیب یابی در محل می تواند به ترتیب از در محدوده 50.000 و 70.000 تومان باشد.

هزینه تعمیر یخچال الکترواستیل قیمت واحد به تومان می باشد
هزینه شارژ گاز کامل 550.000 الی 650.000
قیمت نشت یابی و وکیوم 200.000 الی 300.000
هزینه شستشوی و سرویس اواپراتور و کندانسور 80.000 الی 150.000
هزینه تعویض فیلتر درایر یخچال الکترواستیل 60.000
قیمت تعویض ترموستات 250.000 الی 380.000
هزینه تعویض لاستیک دور درب 500.000 الی 800.000

 

برای خرید یا کسب اطلاعات بیشتر برای مشاهده محصولات می توانید به سایت https://www.es.co.ir مراجعه کنید.

 

تعمیر یخچال الکترواستیل

تعمیر یخچال الکترواستیل

 

نتیجه گیری تعمیر یخچال الکترواستیل در تعمیر 24

سپردن تعمیرات یخچال الکترواستیل در محل از طریق اعزام تکنسین به منزل توسط نمایندگی تهران می تواند باعث کاهش هزینه و افزایش بهره وری به دلیل استفاده از قطعات اصلی و ارائه گارانتی می باشد.

شما می توانید برای تعمیر یخچال الکترواستیل خود در مرکز تعمیر 24 ثبت سفارش کنید یا به نزدیک ترین شعبه تماس بگیرید.

انواع تعمیرات یخچال در تهران به وسیله متخصصین با تجربه تعمیر24 با حضور در محل انجام میگیرد.

author-avatar

درباره

مرکز خدماتی تعمیر24 با هدف ارتقای کیفیت خدمت رسانی و تسهیل انجام خدمات با بیش از دو دهه فعالیت در این حوزه اکنون یکی از بهترین مراکز تعمیراتی در سطح شهر تهران می باشد.

 • لطفأ از محصولات الکتروااستیل اصلأ نخرید. یخچال خریدم به شدت بوی نفت میده که هیچ، از سرو صداش یا باید خامو‌شش کنم یا نخوابم. گارانتیش خدماتش در شهرستان یعنی یه تعمیرکار بی ادب میان خونتون یه دقیقه صبر نمیکنن موتور یخچال کارکنه تا عیبشو بفهمن و هیچکاری هم نمیکنن و با دادو بیداد ۱۰۰ تومن پولم ازت میگیرن بنام ایاب ذهاب تو شهرستانی که بیشترین پول آژانسش ۱۰ تومنه و میرن بعدم زنگ میزنی به مرکزشون هیچ کار مؤثری نمیکنن. گارانتیش افتضاحه و تعمیرکارهاش بسیار بی ادب و طلبکار. بهترین راه برای نداشتن اینجور دردسرها اینه که ازشون خرید نکنیم.
  • سلام خدمات گارانتی به مجموعه تعمیر24 مربوط نمیشه و ما دستگاه هایی که فاقد گارانتی هستند را فقط در تهران تعمیر میکنیم با شماره گارانتی ثبت شده بر روی کارت ضمانت خودتون هماهنگ کنید امیدوارم مشکل شما حل بشه