راهنمای مشکلات و خدمات ماکروفر

نمایندگی تعمیر ماکروفر در شرق تهران

تعمیر ماکروفر در شرق تهران

اگر مایکروفر و سولاردام شما خراب است و میخواهید به نمایندگی تعمیر ماکروفر در شرق تهران مراجعه کنید باید بدانید مجموعه تعمیر ۲۴ با بیش از ۳۰ سال سابقه خدمات تعمیرات انواع مایکروویو های توکار، اینورتر و سولاردام را با بهترین کیفیت، همراه قطعات اصلی و تا 1 سال گارانتی در تعمیرگاه تعمیر24 واقع در شرق تهران یا در محل بدون جابجایی انجام میدهد.

مشاهده سر فصل مطالب نمایش تیتر ها

شاید از خود بپرسید برای تعمیر چه برندی از مایکروفر و سولاردام در شرق تهران میتوانم با نمایندگی تعمیر24 واقع در نارمک تماس بگیرم؟ یا متخصصین این مجموعه برای اعزام سریع به منزل و محل چه محله هایی را برای تعمیرات مایکروفر در شرق تهران پوشش میدهند؟

در واقع مرکز تعمیر24، نمایندگی تعمیرات بیش از 50 برند خارجی و داخلی مایکروفر و سولاردام با تجربه ای بیش از 3 دهه میباشد پس نگرانی از این بابت که دستگاه خود را به دست متخصصین یک مرکز معتبر میسپارید نخواهید داشت.

تمامی مناطق نظیر 3 4 7 8 13 و 14 را برای تعمیر ماکروفر در شرق تهران را پوشش میدهیم که در ادامه به شکل مفصل به تمامی محله ها و برندهای تحت پوشش خود میپردازیم.

 

تعمیرات مایکروفر در شرق تهران

تعمیرات مایکروفر در شرق تهران

 

خدماتی حرفه ای تعمیر ماکروفر در شرق تهران

 1. برای تعمیر ماکروفر در شرق تهران میتوانید از طریق تماس با مرکز تعمیر24 از خدمات در محل و منزل استفاده کنید.
 2. چنانچه میخواهید دستگاه را شخصا به تعمیرگاه ماکروفر در شرق تهران بیاورید میتوانید به آدرس نارمک جانبازان شرق بعد از هفت حوض نبش رودباری مهر با هماهنگی قبلی (از طریق تماس با شماره 77985478) مراجعه کنید. خدمات مجموعه تعمیر24 منطق با چارچوب مورد نیاز شما در بهره گیری از خدمات در محل یا در تعمیرگاه میباشد.
 3. استفاده از قطعات اصلی و با تضمین کیفیت کتبی و هلوگرام در نمایندگی تعمیرات مایکروفر شرق تهران صورت میگیرد.
 4. رفع مشکل به شکل کامل و 100% انجام میگیرد به همین دلیل از خدمات این تعمیرگاه به مدت 3 تا 12 ماه گارانتی کتبی بابت تعمیر ماکروفر در شرق تهران بهره میبرید و در صورت خرابی مجدد از خدمات رایگان بهره خواهید برد.
 5. قیمت منصفانه در تعمیرگاه ماکروفر شرق تهران میتواند نکته کلیدی در انتخاب نمایندگی تعمیر24 باشد.
 6. استفاده از سرویسکاران متبحر و با تجربه بیش از 10 سال سابقه با گذراندن تمامی دوره های لازم برای عیب یابی دقیق و رفع خرابی که در محل انجام میگیرد.

مشتاق شنیدن سئوالات شما هستیم!

چنانچه هر نوع سئوال و تجربه ای خاص در برخود با خرابی مایکروفر و سولاردام خود دارید می توانید آن را با تکنسین های تعمیر24 و سایر کاربران به اشتراک بگذارید، تجربیات شما نقشه و چراغ راه ماست! (برای انتقال به قسمت بحث و دیدگاه روی آیکون ارسال دیدگاه کلیک کنید)

خدماتی سریع در تعمیر ماکروفر در محل پوشش تمامی مناطق شرق تهران

یکی از ویژگی های این تعمیرگاه سرعت در اعزام تعمیرکار مایکروفر و سولاردام به محل در تمامی مناطق شرق تهران میباشد. بعد ثبت سفارش سرویسکار در کمترین زمان برای هماهنگی حضور در منزل با شما تماس خواهد گرفت شما میتوانید حتی در روز های تعطیل یا پس از ساعت اداری نیز اقدام به تعمیر ماکروفر در شرق تهران نمایید.

خدمات با ارائه گارانتی کتبی و قطعات با کیفیت

بعضا مشتریان نگران بروز مجدد خرابی و کار نکردن مایکروفر و سولاردام خود حتی پس تعمیرات میباشند از دغدغه ها دیگر میتوان به از دست دادن کیفیت دستگاه اشاره داشت اما در نمایندگی تعمیر ماکروفر در شرق تهران به هیچ عنوان نگران این مسائل نباشید زیرا با استفاده از قطعات با کیفیت بالا و اصلی به تبع آن دادن گارانتی معتبر به مشتری تمامی این موارد قابل حل است. پس از انجام تعمیرات مایکروفر و سولاردام شما تمامی تست های لازم انجام میگیرد و دستگاه صحیح و سالم در بهترین حالت ممکن به شما تحویل داده میشود.

 

نمایندگی تعمیر ماکروفر در شرق تهران

نمایندگی تعمیر ماکروفر در شرق تهران

 

قیمت منصفانه تعمیرات مایکروفر و سولاردام در شرق تهران

شاید برای سپردن مایکروویو یا سولاردام خود هنوز مردد باشید! مسئله ای که شاید در ذهن شما مبهم باشد هزینه تعمیرات مایکروفر در شرق تهران چقدر خواهد بود؟ برخی از ایراد ها نسبت به سایر مشکلات رایج تر است که در ادامه به آن پرداخته ایم و با بررسی احتمالات میتوانید بازه قیمتی رفع مشکل را در نظر بگیرید و سپس نسبت به انجام آن اقدام کنید.

اگر بخواهیم قیمت دقیقی از رفع مشکل بدون تست و عیب یابی اجزا داشت شاید نتوانیم عدد روشنی را بیان کنیم اما چیزی که قابل حدس است محدوده ی قیمتی است که در زمان خراب شدن دستگاه با آن روبرو هستید.

قیمت برخی از قطعات برای شفافیت هزینه تعمیر ماکروفر در شرق تهران را در جدول زیر آورده ایم.

خدمات تعمیرات مایکروفر در شرق تهران قیمت (واحد تومان)
قیمت مگنترون (ال جی، سامسونگ و …) 1.200.000 الی 1.800.000
قیمت ترانس 1.500.000 الی 2.300.000
قیمت مگنترون اینورتر (پاناسونیک، بوش و …) 2.600.000 الی 3.300.000
قیمت خازن 450.000 الی 600.000
قیمت دیود 150.000 الی 230.000
قیمت رابط های ولتاژ 150.000
قیمت فیلتر نسوز 80.000
قیمت هر سنسور درب 150.000
قیمت تعمیر برد ماکروفر در شرق تهران 700.000 الی 1.500.000
قیمت موتور چرخشی 400.000 الی 550.000
قیمت سینی شیشه ای 550.000 الی 700.000

قیمت تعمیر سولاردام در شرق تهران نیز با کمی اغماض در همین محدوده میباشد.

هزینه تعمیر ماکروفر اینورتر در نمایندگی شرق تهران به طبع از مدل های ترانسی بالاتر میباشد.

هزینه تعمیر ماکروفر توکار بوش، آریستون، زیمنس، وستینگ هاوس، گرنیه، لتو و … در شرق تهران نسبت به مدل های معمولی بیشتر میباشد.

تعمیر بیش از 50 برند خارجی و ایرانی

اگر نسبت به تعمیر ماکروفر در نمایندگی شرق تهران با توجه به برند دستگاهی که دارید باید بگوییم خدمات تمامی دستگاه های نامبرده زیر بعلاوه تمامی مدل های دیگر در در نمایندگی تعمیر24 همچنین در محل شما انجام میدهیم.

 1. تعمیر ماکروفر ال جی در شرق تهران
 2. تعمیر سولاردام الجی شرق تهران
 3. تعمیرات مایکروفر سامسونگ شرق تهران
 4. تعمیر مایکروفر فلر در شرق تهران
 5. تعمیرات مایکروفر بوش در شرق تهران
 6. تعمیر ماکروفر و سولاردام فوما در شرق تهران
 7. تعمیر مایکروفر پاناسونیک در شرق تهران
 8. تعمیر مایکروویو ناسیونال در شرق تهران
 9. تعمیر مایکروویو بوتان در شرق تهران
 10. تعمیر مایکروفر دلونگی در شرق تهران
 11. تعمیر مایکروفر مدیا در شرق تهران
 12. تعمیر ماکروفر کنوود در شرق تهران
 13. تعمیرات مایکروفر بلک اند دکر شرق تهران تهران و …

و برندهای دیگری نظیر: دلمونتی، اسنوا، آلیش، توشیبا، الکتا، منومستر، جنرال الکتریک، ویرپول، وستینگ هاوس، شارپ، سانیو، سوپرا، گالانز، الگانس، سانی، گریمن، یورولوکس، هایسنس، دوو، بیم، بکو، بلومبرگ، مولینکس، زیمنس، لتو، ایندزیت، باکنشت، نوا، زیرووات، بایترون، داتیس، آاگ، آمانا، برمن، فاگور، فیلکو، جی پلاس، سام و … را با بهترین پشتیبانی و در کمترین زمان با گارانتی به مدت 1 سال انجام میدهیم.

 

تعمیر سولاردام در شرق تهران

تعمیر سولاردام در شرق تهران

 

پوشش تمامی مناطق شرق تهران برای تعمیرات مایکروفر و سولاردام

شما میتوانید برای تعمیر ماکروفر و سولاردام خود در شرق تهران در تمامی مناطق 3،4،7،8،13،14 اقدام به رفع ایراد کنید و در محله هایی نظیر:تهران پارس فلکه اول فلکه دوم و فلکه سوم، نارمک شمالی و جنوبی، جانبازان، هنگام، خیابان آیت، هفت حوض، اتوبان رسالت، دلاوران، یاسینی، مدنی، دردشت، تهران نو، رودباری، شیان، محلاتی، پیروزی، سهروردی، ملت، چهار راه تلفنخونه، محلاتی، نیرو هوایی، حکیمیه، هوا نیروز، باقری، شهرک شهید بهشتی، نیرو زمینی، دماوند، ارتش، پروین و …

همچنین مناطقی مثل: اجاره دار، پلیس، میدان سپاه، خواجه عبدالله انصاری، عشرت آباد، شهرک سازمان آب، استخر، سراج، پدر ثانی، سبلان، نیرو دریایی، شمس آباد، بنی هاشیم،  بسیج، بابایی، سرخه حصار، خواجه نظام، سید خندان، سهروردی، مجیدیه، لویزان، امام حسین، قنات کوثر، شمیران نو و … باشد می توانید با شماره ی 77985478 تماس بگیرید یا به شکل حضوری به نمایندگی تعمیرات ماکروفر در نارمک و تهرانپارس مراجعه کنید.

عیب یابی دقیق بابت تعمیر ماکروفر در شرق تهران

عمدتا یکی از دل نگرانی های مشتریان از عدم رفع قطعی مشکل توسط متخصصین غیر مجاز میباشند اما تخصص در مجموعه مجرب تعمیر24 باعث نقطه قوت تیم ما شده است به طوری که با حضور سریع تعمیرکار در محل بابت تعمیرات مایکروفر و سولاردام در شرق تهران ایراد به شکل مشخص پیدا و همانجا برطرف میشود.

برخی از خرابی هایی که نیاز که احتمالا با آن روبرو شده اید میتواند شامل موارد زیر باشد.

گرم نشدن مواد غذایی داخل ماکروفر

کاری که از مایکروفر و سولاردام ها انتظار داریم:

 1. پخت مناسب
 2. گرم کردن یک دست و سریع میباشد.

اما به طور رایج مشتریان با مشکل داغ نکردن غذا مواجه هستند که این امر میتواند منجر به اقدام شما بابت تعمیر ماکروفر در شرق تهران شود که گزینه نمایندگی تعمیر24 میتواند انتخابی بهینه باشد.

داغ نشدن محتویات داخل مایکروفر میتواند از قطعات تامین کننده های ولتاژ نظیر:

 1. دیود
 2. رابط ولتاژ بالا
 3. خازن
 4. ترانسفورماتور افزاینده
 5. لامپ اشعه

این 5 قطعه با کمک هم ولتاژ شهری را افزایش و به لامپ اشعه رسانده تا با ایجاد یک میدان مغناطیسی قوی بتواند امواج را ایجاد و ساطع کند.

اگر هر یک از موارد بالا دچار ایراد باشد این اشعه تولید و به محتویات غذای شما اثابت نمیکند.

اما خرابی میتواند در تامین برق شهری بخاطر خرابی:

 1. برد فرمان یا تغذیه
 2. میکروسوییچ ها
 3. سیستم قفل درب
 4. سنسور های دما

این خرابی ها در تمام حالت های فوق قابل حل است و شما از طریق تماس با نمایندگی تعمیرات مایکروفر و سولاردام در شرق تهران میتوانید از خدمات حرفه ای مرکز خدمات پس از فروش تعمیر24 استفاده کنید.

آماده پاسخگویی به سئوالات شما هستیم!

آیا تا به حال با ایراد خاصی از مایکروفر یا سولاردام روبرو شدید؟ مشکل چه بود؟ و در نهایت چطور رفعش کردید؟ در قسمت دیدگاه نظر دهید، حتی اگر با خرابی مایکروفر خود هم اکنون دست و پنجه نرم میکنید بیایید راجب این اتفاق ناگوار بحث کنیم! (برای انتقال به قسمت بحث و دیدگاه روی آیکون ارسال دیدگاه کلیک کنید کارشناسان در سریع ترین زمان پاسخ میدهند)

صدای زیاد در دستگاه

ایجاد صدای غیر طبیعی میتواند ناشی از عوامل مختلف باشد اما به 2 بحث مجزا در صداهای غیر عادی مایکروفر میتوانیم بپردازیم:

 1. صدای ناشی از خرابی قطعات
 2. استفاده نادرست و ایجاد صدا نامناسب

صدا های ناشی از قطعات خرابی میتواند به دلیل مشکل از:

 1. مگنترون
 2. ترانس
 3. دیود
 4. خازن
 5. فن
 6. موتور چرخشی
 7. خرابی چرخ و یا ریل

صدا غیر عادی سولاردام و مایکروویو شما به دلیل مشکلات فوق باشد، با تعویض هر کدام از این اجزا در نمایندگی تعمیر ماکروفر در شرق تهران مشکل به شکل کامل رفع میشود قابل ذکر است تنها فن قابل سرویس و رفع صدای غیر عادی میباشد و هیچ کدام از دیگر قطعات قابل تعمیرات نیستند.

صدای زیاد به دلیل استفاده نادرست:

یکی از برجسته ترین مشکلات در صدای غیر طبیعی مایکروفر و سولاردام ها جرقه زدن است که به علت استفاده نادرست، عدم سرویس دوره ای، عدم تمیز کردن دستگاه پس از چندین بار استفاده اشاره کرد.

جرقه ها لزوما به استفاده نادرست ختم نمیشود اما در بیشتر مواقع بخاطر عوامل گفته شده بروز پیدا میکند، بعضا در تعمیر سولاردام در شرق تهران وقتی جرقه زیر سینی فلزی دیده میشود میتواند از خرابی شدن المنت کف باشد با حضور تعمیرکار خرابی قابل تعمیرات خواهد بود.

المان های دیگر نیز شامل:

 1. درست نگذاشتن سینی بروی شفت
 2. مشکلات مربوط به قرار گیری شفت

با دقت در قرار گرفتن محل استاندارد قطعات این مشکل قابل رفع میباشد.

 

تعمیرگاه مایکروویو در شرق تهران

تعمیرگاه مایکروویو در شرق تهران

 

روشن نشدن مایکروفر و سولاردام

وقتی دستگاه روشن نمیشود یعنی هیچ علائم حیاتی در آن یافت نمیشود چراغ ها و صفحه دستگاه خاموش و عملی از مایکروویو شما ساخته نیست.

به طور کلی بهتر است قبل از تماس با نمایندگی تعمیر ماکروفر در شرق تهران پارامتر هایی مثل:

 1. سالم بودن پریز
 2. در برق بودن دو شاخه
 3. سالم بودن 3 به 2 و رابط های برق
 4. عدم خرابی فیوز منیاتوری چک شود.

اگر این مشکلات را چک کردید چنانچه نوسان برق داشتید خرابی میتواند از یک فیوز آغاز و به برد تغذیه شما ختم گردد.

اما این پایان کار نیست مشکل در قطعاتی نظیر:

 • ترموستات
 • مگنترون
 • سوییچ های درب

باعث خاموشی دستگاه شما باشد، اگر در زمان پخت این مشکل اتفاق افتاد حتی خرابی خازن و دیود نیز میبایست بررسی شود این مشکل بخصوص در تعمیر سولاردام در شرق تهران بسیار مشاهده شده است.

بررسی مشکلات عمومی در تعمیرگاه مایکروفر و سولاردام شرق تهران

اگر بخواهیم خرابی های دیگر را شرح دهیم باید به مشکلاتی مثل نچرخیدن بشقاب، بوی سوختگی، کار نکردن کلید ها، خاموش شدن ناگهانی، نمایش ارور، روشن نشدن لامپ، باز و بسته نشدن درب اشاره کنیم.

عدم چرخش سینی

به طور کلی اگر میخواهید برای تعمیر مایکروویو و سولاردام در شرق تهران بخاطر خرابی نچرخیدن سینی اقدام کنید ابتدا دقت کنید سینی در سر جای خود قرار گرفته است! شفت زیر سینی آیا سالم است؟ سپس میتواند خرابی از سنسور های درب، برد و همچنین موتور گرداننده باشد.

تعمیرات بوی سوختگی مایکروفر و سولاردام

بوی سوختگی میتواند ناشی از عدم استفاده طولانی مدت شما از المنت ها باشد که قابل اغماض است، همچنین میتواند بخاطر خرابی مگنترون، ترانس، ورق نسوز باشد که باید توسط کارشناس تعمیر ماکروفر در شرق تهران بررسی گردد.

تعمیر مایکروفر و سولاردام در شرق تهران وقتی کلیدها کار نمیکنند

عمدتا دکمه های استارت (شروع) و استاپ (توقف) بخاطر استفاده بیشتر دچار این مشکل میشوند اگر تمامی دکمه ها عمل نمیکنند نوار نوری صفحه لمسی دچار خرابی شده یا آی سی از کار افتاده که باید برای رفع خرابی سریعا اقدام کنید.

اما چنانچه برخی دکمه ها کار نمیکنند با تعمیرات به شکل کامل ایراد رفع میگردد این نکته را بخاطر بسپارید در مدل هایی که صفحه لمسی هستند خراب شدن یک دکمه یعنی نیاز به تعمیر تمامی کلیدها است و تنها آن دکمه مورد نظر قابل تعمیرات نیست.

اما در مدل های دکمه ای داستان به شکل کامل متفاوت است و با تعویض آن دکمه ایراد رفع خواهد شد.

خاموش شدن ناگهانی

این ایراد میتواند بخاطر مدت زمان بالای استفاده شما از دستگاه یا خرابی یکی از موارد زیر باشد:

 1. ایراد در ترانس
 2. معیوب شدن مگنترون
 3. معیوب شدن ترموستات

برای بررسی بیشتر با نمایندگی تعمیر ماکروفر در شرق تهران تماس بگیرید.

نمایش ارور بر روی صفحه نمایش

نمایش کد خطا میتواند ناشی از خرابی یا عدم فرمان مناسب در یک قسمت باشد این ایراد میتواند بخاطر مشکل در سنسور یا خرابی بخشی از دستگاه باشد که با حضور تعمیرکار در محل قابل رفع میباشد.

نتیجه گیری در تعمیر ماکروفر شرق تهران

همانطور که پیش تر گفته شد برای تعمیر ماکروفر و سولاردم در شرق تهران تمامی مناطق و برندها مثل: ال جی، سامسونگ، پاناسونیک، دوو، فلر، دلونگی، ناسیونال، فوما، مدیا، بلک اند دکر، کنوود و … را به شکل کامل خدمات سرویس عیب یابی و رفع مشکل را در محل و نمایندگی انجام میدهیم.

خدمات ما منعطف با خواست شما در انجام و بکار گیری نیروهای متخصص مجموعه تعمیر24 برای تعمیرات مایکروفر است.

شما میتوانید از طریق تماس مستقیم با خط 77985478 درخواست تعمیر ماکروفر در شرق تهران را با ما در میان بگذارید یا به شکل ثبت آنلاین درخواست خود را با شرح مشکل به ثبت برسانید.

بررسی سئوالات پر تکرار از متخصصین تعمیر24

چندین سئوال که مطمیئنا ذهن شما را بابت تعمیرات مایکروویو و سولاردام در شرق تهران دچار چالش کرده است را بررسی میکنیم اگر سئوال دیگری دارید نیز میتوانید در بخش دیدگاه مطرح کنید تا کارشناسان تعمیر24 سریعا به آن پاسخ دهند.

آیا انجام تعمیرات ماکروفر در شرق تهران همراه با گارانتی است؟

بله، رکن اساسی نمایندگی تعمیر ماکروفر در شرق تهران استفاده از قطعات اصلی و ارائه گارانتی از 3 ماه تا 1 سال میباشد.

آیا انجام تعمیرات مایکروفر و سولاردام در شرق تهران محدود به مدل یا برند خاصی است؟

خیر تمامی مدل ها و برندهای مایکروفر های رومیزی، توکار و سولاردام را به شکل کاملا تخصصی در محل تعمیر میکنیم.

چه چیزهایی می تواند به مایکروویو آسیب برساند؟

 1. ورقه ی آلومینیومی. متداول ترین چیزی است که هرگز نباید در مایکروویو قرار دهید فویل آلومینیومی است.
 2. هر چیزی با فلز یا فولاد ضد زنگ
 3. پلاستیک یکبار مصرف
 4. ظروف بیرون‌بر
 5. اب
 6. فلفل تند خام
 7. تخم مرغ

آیا خدمات تعمیر ماکروفر و سولاردام در شرق تهران در محل انجام میشود؟

بله تمامی خدمات بجز تعمیر برد در منزل و محل مشتری صورت میگیرد اما اگر خواست شما به حضور در نمایندگی است به یکی از شعب ما در شرق تهران مراجعه کنید.

آیا قطعات ماکروفر قابل تعمیر هستند؟

تنها برد دستگاه است که در بیشتر موارد قابل تعمیر است و اگر برنامه های آن دچار مشکل شود باید تعویض گردد ما بقی قطعات در صورت خرابی باید تعویض گردند و قابلیت رفع مشکل را ندارند.

قیمت رفع خرابی دستگاه من چقدر است؟

هرگز بدون باز شدن و تست این امر به طور دقیق قابل بیان نیست و میتوان محدوده ای از آن را مشخص کرد.

بخشی از مطلب فوق از منبع foodnetwork میباشد.

author-avatar

درباره

مرکز خدماتی تعمیر24 با هدف ارتقا خدمت رسانی و افزایش کیفیت آن با بیش از یک دهه فعالیت در این حوزه اکنون یکی از بهترین مراکز تعمیراتی در سطح تهران می باشد.