راهنمای خدمات ماشین لباسشویی

نمایندگی تعمیرات لباسشویی لیدر

تعمیرات لباسشویی لیدر

نمایندگی تعمیرات لباسشویی لیدر در تهران آماده به اعزام تکنسین به محل شما در کمتر از 1 ساعت میباشد خدماتی مهندسی توسط تعمیرکاران متخصص با عیب یابی صحیح و تعمیر ماشین لباسشویی لیدر در منزل میتواند خدمات پس از فروش و یک تعمیرگاه حرفه ای را در خانه بیاورید.

مشاهده سر فصل مطالب نمایش تیتر ها

استفاده از نمایندگی لباسشویی Leader میتواند هزینه تعمیرات لباسشویی لیدر را تا حد منصفانه ای تقلیل دهد و شما را از یک خدمات با کیفیت بالا بهره مند سازد.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی لیدر در تهران

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی لیدر در تهران

 

امتیاز استفاده از نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی لیدر

 1. پوشش همه ی محله ها و مناطق شهر تهران در کمتر از 1 ساعت است.
 2. استفاده از تیمی مجرب و کار کشته با بیش از 1 دهه سابقه میباشد.
 3. انجام تعمیرات لباسشویی لیدر در محل توسط سرویسکار صورت میگیرد.
 4. ضمانت از 90 روز تا 12 ماه پس از سروس و تعمیر میباشد.
 5. بهترین قطعات برای رفع مشکل در تعمیر استفاده می شود.
 6. می توانید در خارج از زمان اداری نیز از خدمات بهره ببرید.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات لباسشویی لیدر در تهران

اگر دستگاه شما بخوبی کار نمیکند و میخواهید برای تعمیر ماشین لباسشویی لیدر اقدام کنید بهتر است به نزدیک ترین شعبه از منزل شما تا نمایندگی شرق، غرب، شمال، جنوب و مرکز تهران تماس بگیرید.

راه دیگری برای استفاده این خدمات خواهد بود که شما با پر کردن فرمهای سفارش آنلاین درخواست خود را به شکل الکترونیکی به دست متخصصان برسد.

 

تعمیرگاه ماشین لباسشویی لیدر

تعمیرگاه ماشین لباسشویی لیدر

 

خدمات سریع برای تعمیر ماشین لباسشویی لیدر در منزل

پس از ثبت سفارش به وسیله مشتری برای استفاده از خدمات پس از فروش لباسشویی لیدر کارشناسان بعد از چک کردن آدرس و مشکلات دستگاه که توسط شما تایید شده است این اطلاعات سریعا به دست تعمیرکار میرسد و برای انجام فوری کار و تعمیرات لباسشویی لیدر در محل تماس میگیرد ساعت حضور ایشان با مشتری تنظیم و سپس برای انجام خدمات خدمت ایشان میرسد.

زمان های حساس برای استفاده از تعمیرگاه لباسشویی لیدر

برخی از مواقع هست که باید سریعا دست از استفاده از دستگاه بکشیم تا شاید بتوانیم با هزینه کمتری مشکل را تعمیر کنیم مواقعی مثل:

 1. وقتی دستگاه بوی سوختگی میدهد
 2. وقتی صدای زیادی حین کار میشنویم
 3. وقتی دیگ به سختی میچرخد
 4. آب به درستی در دیگ پر نمیشود
 5. آب حین خالی شدن صدای زیادی دارد
 6. وقتی شروع به کار میکند دستگاه میلرزد و در دور آبکشی به اوج خود میرسد.
 7. درب دستگاه باز نمیشود یا بسته نمیشود.
 8. ارور روی صفحه نمایش دیده میشود.

بررسی قیمت تعمیرات ماشین لباسشویی لیدر در نمایندگی

از سختترین سئوالاتی که اوپراتور های ما در مواجه با آن ناتوان هستند بدون اینکه مشکل دستگاه و قطعه ای که باعث ایجاد مشکل شده را بدانند باید تقریب هزینه و قیمت قطعاتی که شاید در زمان تعمیرات مورد نیاز باشد را توضیح دهند.

برای یافتن تقریب قیمت در گام اول باید نوع مدل مشکل پیش آمده را شرح دهید. این پایان کار نیست همواره برخی از خرابی ها میتواند مجموعه ای از قطعات را در برگیرد که این میتواند نیاز به تخصص داشته باشد.

از این رو بهتر است از طریق نمایندگی ماشین لباسشویی لیدر  اقدام به کارشناسی دقیق بکنید تا قسمتهای مبهم که احتمال خرابی آن هست را بررسی کنیم.

خدمات تعمیرگاه لباسشویی لیدر هزینه تعمیرات
تعمیر موتور ماشین لباسشویی لیدر 450 الی 690 هزار تومان
تعمیر برد ماشین لباسشویی لیدر 780 الی 1280 هزارتومان
تعویض موتور لباسشویی لیدر 1700 الی 2400 هزارتومان
تعویض بلبرینگ 1200 الی 1400 تومان
تعویض کمک ها 1100 الی 1300 هزارتومان
تعویض سوییچ درب 500 الی 700 هزار تومان
تعویض هیدروستات 670 الی 940 هزارتومن
تعویض پمپ تخلیه 760 الی 1100 هزارتومن

اهمیت کارایی لباسشويي ليدر در منزل

ماشین لباسشویی یک وسیله برقی ضروری است و با توجه به برنامه‌هایی که برای آن تعریف شده کار می‌کند. این وسیله هم مانند بسیاری دیگر از وسایل ممکن است دچار مشکل شود.

ایجاد مشکل در هر یک از قطعات باعث عملکرد نادرست ماشین لباسشویی می‌شود. اگر ماشین لباسشویی لیدر شما خراب شده و نیاز به تعمیر پیدا کرده‌ است لازم است با افراد متخصص در زمینه تعمیرات لباسشویی لیدر تماس بگیرید تا مشکل برطرف شود.

 

Leader Washing Machine Repairs

Leader Washing Machine Repairs

 

خود شما هم می‌توانید تا حدی مشکل را بررسی کنید تا تعمیرکار سریعتر ایراد را پیدا کند، اما عیب‌یابی دقیق و مراحل رفع مشکل را بهتر است به دست افراد متخصص بسپارید تا با مشکلات پی در پی مواجه نشوید.

عیب یابی و تعمیر لباسشویی لیدر

برای تعمیر لباسشویی لیدر ابتدا باید مشکل و ایراد اصلی را شناسایی کرد و برای رفع آن اقدام کرد. مشکلاتی که برای ماشین لباسشویی پیش می‌آيد معمولا ثابت است و از این رو افراد متخصص که کار تعمیر لباسشویی لیدر را انجام می‌دهند در سریع‌ترین زمان ممکن مشکل را پیدا می‌کنند و مشکل را در محل شما برطرف می‌کنند. بسته به اینکه ماشین لباسشویی با چه مشکلی مواجه شده، قطعاتی که احتمال خرابی آنها وجود دارد مشخص می‌شود و با بررسی بیشتر قطعه آسیب‌دیده تعیین می‌گردد. بنابراین نیازی به جابجایی ماشین لباسشویی هم نیست و تعمیر لباسشویی لیدر در محل و خانه شما انجام می‌شود. در ادامه برخی از مشکلات رایج ماشین لباسشویی بیان شده است.

صدای زیاد تولید میکند

یکی از دلایلی که افراد برای تعمیرات لباسشویی لیدر اقدام می‌کنند، صدای زیاد و بیش از حد ماشین لباسشویی هنگام کار است. سر و صدای زیاد می‌تواند به دو دلیل اتفاق بیفتد.

 • گیر کردن وسیله در دیگ که هنگام چرخش موجب ایجاد صدای زیاد می‌شود.
 • خرابی یکی از قطعات که موجب می‌شود موتور ماشین فشار زیادی را تحمل کند و سر و صدا بیشتر شود.
 • خرابی بلبرینگ ها به دلیل فرسودگی نیز دلیل این مشکل خواهند بود
 • تراز نبودن نیز باعث این مشکل می شود
 • اگر زمان تخلیه این صدا را میشنوید مشکل از پمپ خواهد بود.
 • اگر تسمه لق باشد باعث این صدا خواهد بود.

اگر صدایی که ماشین لباسشویی شما تولید می‌کند بیشتر از حد همیشگی است و این امر بیشتر از یکبار اتفاق افتاده است لازم است برای تعمیر ماشین لباسشویی لیدر خود اقدام کنید تا مشکل سریعا برطرف شود.

 

خدمات پش از فروش لباسشويي ليدر

خدمات پش از فروش لباسشويي ليدر

 

عیب یابی لرزش لباسشويي

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است برای ماشین لباسشویی اتفاق بیفتد، لرزش زیاد دستگاه است. دستگاه شما براساس مدلش ممکن است لرزش‌هایی داشته باشد اما در برخی موارد این لرزش‌ها بسیار زیاد است و باید برای از بین بردن لرزش و حرکت کردن آن دست به کار شد و تعمیر ماشین لباسشویی لیدر را توسط متخصصان انجام داد. در برخی موارد نیز می‌توانید خودتان مشکل را برطرف کنید.

این امر به میزان ایجاد لرزش بیش از حد بستگی دارد.

ایا می دانید علت ایجاد لرزش چیست؟

 • تراز نبودن سطح: منظور از سطح جایی میباشد که ماشین لباسشویی در آن قرار گرفته است باید صاف و تراز باشد. اگر سطح شیب دارد، ماشین لباسشویی هنگام خشک کردن به سمت شیب حرکت می‌کند و در واقع روی سطح سر می‌خورد. البته اگر نیروی متخصص اقدام به نصب ماشین لباسشویی Leader کرده، حتما این موضوع را از قبل بررسی کرده است.
 • تنظیم نبودن پایه‌ها: یکی دیگر از دلایلی که موجب لرزش ماشین لباسشویی می‌شود، تنظیم نبودن پایه‌ها است.
 • عدم تکمیل ظرفیت ماشین لباسشویی: اگر حجم کمی لباس را در داخل ماشین لباسشویی ریخته‌اید و آن را روشن کرده‌اید، احتمالا لرزش و صدایی بیشتری ایجاد می‌شود. ظرفیت ماشین لباسشویی بسته به حجم آن مشخص است و باید به اندازه تعیین شده در آن لباس قرار داد. قرار دادن حجم کمتر و بیشتر موجب می‌شود تا کار ماشین به خوبی انجام نشود و ماشین لباسشویی لرزش و تکان زیادی را تجربه کند.
 • حجم زیاد تر از استاندارد یا ریختن پتو، پالتو و چیزهایی که آب زیادی به خود میگیردند.
 • باری که قرار دادید در یک طرف دیگ جمع شده است.

برخی از موارد در لرزش نیاز به متخصص برای تعمیرات ماشین لباسشویی لیدر ندارد شما میتوانید با رعایت موارد از قبیل چیزهایی که گفته شد مشکل را رفع کنید.

اگر ماشین لباسشویی شما تکان زیادی دارد ابتدا محلی که قرار گرفته را بررسی کنید و از شیبدار نبودن آن اطمینان حاصل کنید و با تنظیم پایه‌ها ماشین را تراز کنید. سپس اطمینان حاصل کنید که به اندازه کافی آن را پر کرده‌اید. اگر مشکل برطرف نشد برای تعمیر لباسشویی لیدر اقدام کنید.

عیب یابی خاموشی لباسشویی

یکی از مشکلات نادری که برای ماشین لباسشویی اتفاق می‌افتد، روشن نشدن ماشین لباسشویی است. این اتفاق دلایل مختلفی دارد و لازم است برای تعمیر لباسشویی لیدری که روشن نمی‌شود، اقدام کرد. اگر ماشین لباسشویی‌تان روشن نشد، ابتدا اطمینان حاصل کنید که پریز برق دارد و دچار مشکل نشده است.

می‌توانید دستگاه دیگری را به برق بزنید و امتحان کنید. اما اگر جریان برق مشکلی نداشت برای تعمیرات لباسشویی لیدر اقدام کنید تا نیروی متخصص با دانش و مهارت خود عیب‌یابی کند و در جهت رفع آن برآید. از جمله دیگر مواردی که باعث روشن نشدن ماشین لباسشویی می‌شود عبارت است از:

 • مشکل در دوشاخه و سیم ماشین لباسشویی
 • خراب شدن کلید روشن و خاموش
 • خراب شدن قفل در ماشین لباسشویی و عدم بسته شدن و قفل شدن آن
 • مشکلات ناشی از برد
 • خرابی محافظ، پریز، رابط برق
 • مشکل منیاتوری

آب لباسشویی تخلیه نمی شود

تخلیه ماشین لباسشویی اهمیت بالایی در شستشوی تمیز، مدت زمان استاندارد برنامه، طی کردن کامل برنامه دارد و در صورت عدم تخلیه بهتر است با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی لیدر تماس بگیرید تا تعمیرکار در محل مشکل را بررسی کند.

عدم تخلیه ممکن است به دلیل مشکل و خرابی در شلنگ تخلیه باشد. این احتمال وجود دارد که شلنگ دچار پارگی و پوسیدگی شده و تخلیه را به خوبی انجام نمی‌دهد. همچنین ممکن است شلنگ تخلیه دچار گرفتگی شده و امکان و توان تخلیه کامل آب را نداشته است که در این صورت نیاز است گرفتگی رفع شود. خارج شدن شلنگ تخلیه از جای خود نیز دلیل دیگری براین اتفاق است. این احتمال نیز وجود دارد که در پمپ تخلیه و فیلتر گرفتگی رخ داده است. در این صورت فیلتر باید جدا و تمیز شود و مجدد نصب شود.

خرابی تایمر یا برد نیز یکی دیگر از دلایلی است که مشکل در تخلیه را ایجاد می‌کند. در صورت خرابی این قطعه، ماشین لباسشویی زمان آغاز تخلیه را به درستی نمی‌سنجد و مشکل در تخلیه رخ می‌دهد. نیروی تعمیر لباسشویی لیدر ابتدا عیب‌یابی کرده و سپس برای رفع مشکل عدم تخلیه کامل اقدام می‌کند.

نشتی آب از ماشین لباسشویی

یکی دیگر از مشکلاتی که برای ماشین لباسشویی پیش می‌آید، خارج شدن آب و ریختن روی زمین است.

پس در این صورت هنگام کار کردن اطراف ماشین لباسشویی روی زمین، خیس می‌شود. برای تعمیرات ماشین لباسشویی لیدری که نشتی آب دارد باید محل مشکل را پیدا کرد.

این خرابی ممکن است در اثر گرفتگی شلنگ تخلیه و یا پارگی در بخشی از آن رخ دهد، که در این صورت نیاز به تعویض شلنگ است. علت دیگر این مشکل به لوله جاپودری برمی‌گردد و ممکن است نشتی از این قسمت باشد. گاه شلنگ ورودی با مشکل مواجه شده و دچار ترک خوردگی می‌شود و علت نشتی آب از آن است. در این صورت ممکن است در آبگیری هم دچار مشکل شود. برای رفع این مشکل نیز نیاز به تعمیر لباسشویی لیدر توسط فرد ماهر نخواهد بود و با تعویض شلنگ ایراد رفع خواهد شد.

عیب یابی و تعمیر لاسیتک درب لباسشویی لیدر

یکی دیگر از دلایلی که موجب نشتی آب می‌شود، خرابی لاستیک دور درب است. لاستیکی که دور درب ماشین لباسشویی قرار گرفته به دلیل رطوبت، جرم و گذر زمان ممکن است با مشکل مواجه شود و دچار ترک و پارگی شده و آب از آن عبور کند. در این صورت اطراف درب و پایین آن خیس است. اگر نشتی آب از درب است هنگام تماس برای تعمیر لباسشویی لیدر علت را جویا شوید تا تعمیرکار لاستیک جدید را با خود بیاورد و آن ا تعویض کند.

نمایندگی تعمیر لباسشویی لیدر

برای تعمیرات ماشین لباسشویی لیدر ابتدا باید عیب یابی انجام شود و بسته به ایرادی که رخ داده مراحل تعمیر انجام شود. ساده‌ترین و مطمئن‌ترین راه پیدا کردن مشکل و تعمیر ماشین لباسشویی در محل ، کمک گرفتن از یک متخصص و تکنسین است. تعمیرکاران با دانش و تجربه خود به سرعت محل اصلی و ریشه مشکل را پیدا کرده و برای تعمیر لباسشویی لیدر اقدام می‌کنند. گاه فرایند تعمیرات در زمان کوتاهی انجام می‌شود و گاهی نیاز به مراجعه مجدد تعمیرکار برای رفع مشکل قطعاتی مثل دیگ و برد است.

 

نمایندگی تعمیرات لباسشویی لیدر

نمایندگی تعمیرات لباسشویی لیدر

 

بررسی سئوالات متداول مشتریان از خدمات پس از فروش لباسشویی لیدر

اگر پرسش در بخش زیر به جواب سئوال خود نرسیدید در آیتم دیدگاه در زیر مقاله از کارشناسان تعمیر24 بپرسید.

آیا نمایندگی تعمیر24 برای انجام تعمیرات لباسشویی لیدر از قطعات اصلی استفاده میکند؟

بله تمامی اجزای استفاده شده بابت انجام خدمات این مجموعه اصلی هستند یا دارای بهترین کیفیت میباشند.

تا چه مدتی میتوانم از گارانتی خدمات نمایندگی بعد از انجام تعمیرات استفاده کنم؟

به طور کلی خدمات ما شامل سرویس، نگهداری و تعمیرات میباشد که تمامی موارد از 90 روز تا 365 روز دارای ضمانت است.

چگونه آب باقیماند در لباسشويي را خارج کنم؟

پیچ فیلتر تخلیه را باز کنید و اجاز دهید آب خارج شود.

چگونه درب لباسشویی که قفل شده باز کنم؟

اگر دسترسی به هل دادن شاسی قفل ندارید یا اگر گیر کرده است کاور بالا را باز کنید و از طریق پیچ گوشتی شاسی را به عقب برانید.

بررسی کلام آخر در تعمیرات ماشین لباسشویی لیدر

لباسشویی Leader نیز به مانند هر وسیله برقی دیگری ممکن است خراب شود و نیاز به تعمیرکار پیدا کند. تعمیر لباسشویی لیدر باید توسط افراد متخصص در این زمینه انجام شود. برای رفع مشکل قبل از اقدام به تعمیرات لباسشویی لیدر یافتن ناحیه خراب با دقت کافی انجام می‌شود تا محل اصلی که معیوب شده پیدا شود و سپس برای رفع آن اقدام می‌شود. دلایل مختلفی برای خرابی ماشین لباسشویی وجود دارد که برخی از آن در قسمت بالا گفه. عیب هایی مثل آبگیری نکردن و یا آب را به خوبی تخلیه نکردن یا گاهی لرزش زیاد مشکل اصلی آن است و باید دلایل آن بررسی شود.

author-avatar

درباره

مرکز خدماتی تعمیر24 با هدف ارتقا خدمت رسانی و افزایش کیفیت آن با بیش از یک دهه فعالیت در این حوزه اکنون یکی از بهترین مراکز تعمیراتی در سطح تهران می باشد.

هیچ نظری وجود ندارد