راهنمای مشکلات و خدمات ماکروفر

نمایندگی تعمیر ماکروفر و سولاردام گریمن

تعمیرات ماکروفر و تعمیر سولاردام گریمن

برای استفاده از خدمات پس از فروش نمایندگی تعمیر ماکروفر و  سولاردام گریمن GRIMMEN در شمال جنوب شرق غرب و مرکز تهران توسط مجربترین تعمیرکاران در منزل بدون اینکه لازم به جابجایی دستگاه، تعمیرات سولاردام گریمن در منزل با گارانتی و قطعات اصلی میباشد.

به طور کل در نمایندگی تعمیر ماکروفر گریمن مجزا از خدمات حرفه ای ماکروفر به صورت تخصصی تعمیرات سولاردام GRIMMEN نیز انجام میگیرد.

نمایندگی تعمیر ماکروفر گریمن در تهران

نمایندگی تعمیر ماکروفر گریمن در تهران

 

تعمیرات تخصصی مایکروفر و سولاردام گریمن

نمایندگی تعمیر مایکروفر و سولاردام گریمن شامل ویژگی هایی خواهد بود که هر یک میتواند علت مناسبی برای سپردن دستگاه به مرکز خدمات پس از فروش باشد.

 

سوالات متداول:

وقتی مایکروفر و سولاردام گریمن داغ نمیکند چه کاری انجام دهیم؟!

علت روشن نشدن دستگاه چیست؟!

علت عدم چرخش سینی و ثابت ماندن آن در مایکروفر و سولاردام گریمن چیست؟!

هزینه تعمیر مایکروفر و سولاردام گریمن چقدر است؟

 

تعمیر ماکروفر گریمن در منزل

جابجایی ماکروویو بخصوص سولاردام میتواند به لحاظ سنگین بودن وزن به غیر از آسیب به شخص با خسارت های نا خواسته مثل شکسته شدن شیشه، آسیب به درب و قاب دستگاه شود برای اجتناب از این موضوع با حضور تعمیرکار در منزل به شکل کامل این نگرانی رفع خواهد شد با حضور سرویسکار شما شاهد انجام مراحل تعمیرات و سرویس خواهید بود و در جریان شروع تا اتمام کار خواهید بود.

لازم بذکر است جابجایی دستگاه یا اجزایی از آن در صورت خرابی برد یا نیاز به تست اشعه در کارگاه منوط به تشخیص متخصص در محل میباشد، اما سایر خدمات در محل انجام میشود.

استفاده از قطعات اصلی در تعمیرات سولاردام گریمن

اگر میخواهید دستگاه شما بعد از تعمیر با کارایی و عمر اولیه تا چندین سال بدون مشکل کار کند حتما میبایست توجه کنید از قطعات با کیفیت بالا همچنین اجزای فابریکی دستگاه استفاده که این تنها در نمایندگی سولاردام گریمن در تهران میسر خواهد بود.

در صورت عدم تامین همه اجزا بخاطر مسائلی نظیر عدم موجودی با اطمینان خدمت شما عرض خواهیم کرد از اجزایی با کیفیت مشابه چه بسا کیفیت بالاتر استفاده خواهیم کرد.

تعمیرکارانی با دانش فنی و عملی

یکی دیگر از ویژگی های نمایندگی تعمیر ماکروفر گریمن وجود تعمیرکارانی است که از تخصص تمامی دوره های آموزشی را به شکل آکادمیک گذرانده و طی آن با فناوری، ایمنی، عیب های دستگاه به شکل کامل اشراف دارند و طی چندین سال تبحر خاصی در تعمیرات سولاردام گریمن پیدا کرده اند از این رو ایراد دستگاه تنها با حضور یکباره ایشان در منزل و طی انجام تست های لازم پیدا و رفع خواهد شد.

 

نمایندگی خدمات پس از فروش مایکروفر گریمن

نمایندگی خدمات پس از فروش مایکروفر گریمن

 

تعمیر ماکروفر گریمن با گارانتی

اگر هنوز نسبت به سپردن مایکروفر خود به خدمات پس فروش گریمن مردد هستید باید به شما بگوییم انجام خدمات به غیر از اینکه در منزل توسط افراد ماهر و با قطعات فابریکی است این خدمات دارای گارانتی هم میباشد.

این گارانتی بر اساس نوع ایراد، قطعات عوض شد و دستگاه شما از 3 تا 12 ماه است که به شکل کتبی در فاکتور قید و با برچسب بر روی دستگاه چسبانده میگردد.

بیشتر بدانید: علت صدا دادن مایکروفر چیست؟

قیمت بهینه تعمیرات سولاردام گریمن در نمایندگی

چنانچه نسبت به انجام تعمیر ماکروفر گریمن خود بخاطر مسائل مهم مالی پیرو آن واهمه دارید باید به شما بگوییم خدمات تعمیرگاه های مرکزی و نمایندگی میتواند نقطه روشنی برای کاهش هزینه و شفافیت باشد.

برای شفاف کردن هزینه تعمیر ماکروفر و سولاردام گریمن لازم است تا ایراد را بدانید البته دانستن ایراد نمیتواند به صورت قطعی هزینه نهایی را برای مشتری آشکار سازد اما در بازه ای خاص میتواند قیمت تعمیرات معین شود.

اگر بخواهیم مسائل فوق را در مثال جای دهیم باید بگوییم اگر سولاردام گریمن داغ نکند این ایراد ناشی از برد، سوییچ های درب، مگنترون، ترانس، خازن یا دیود میتواند باشد هرچند که عوامل دیگری هم وجود دارد که احتمال وقوع آن اندک میباشد.

با توجه به این قطعات فوق دارای یک  قیمتی هستند و همچنین تعمیر ماکروفر گریمن نیز شامل بخشی به عنوان اجرت و ایاب ذهاب نیز خواهد بود باید بگوییم بازه قیمتی تعمیرات شما از 350 هزار تومان تا 2 میلیون تومان خواهد شد.

شاید این باز بسیار گسترده و غیر شفاف باشد اما سعی بر شفافیت بیشتر در نمایندگی تعمیرات سولاردام گریمن هستیم.

به طور کلی ایاب ذهاب از 50 تا 70 هزار تومان متغیر و اجرت از 150 تا 350 هزار تومان مشخص میشود. مابقی قیمت ها طبق جدول زیر روشن میشوند.

خدمات تعمیرگاه ماکروفر و سولاردام گریمن قیمت (واحد هزارتومان)
هزینه تعمیر برد ماکروفر گریمن 800 الی 1200
تعویض برد 1900 الی 3000
تعویض مگنترون 1200 الی 1500
تعویض ترانس 1800 الی 2000
تعویض خازن 450 الی 600
تعویض دیود 150 الی 200
تعویض سنسور درب 150 الی 200
تعویض  موتور چرخش سینی 320 الی 400
تعویض فیلتر نسوز 80 الی 130

عیب یابی و تعمیر ماکروفر گریمن

یکی از ارکانی که در تعیین قیمت تعمیرات سولاردام و مایکروفر گریمن تاثیر گذار است عیب یابی دستگاه است به این معنی که چه اتفاقی برای دستگاه شما رخ داده مثلا بشقاب نمیچرخد یا روشن نمیشود؟ هریک  از این موارد میتوان کمک کننده برای تعیین میزان هزینه برای شما باشد.

 

تعمیرات سولاردام گریمن

تعمیرات سولاردام گریمن

 

تعمیر مایکروفر و سولاردام گریمن وقتی داغ نمیکند

از مواردی که به کررات در خرابی های مایکروویوها دیده میشود داغ نکردن دستگاه است به دو حالت این احتمال وجود دارد و اتفاق افتد:

 1. سولاردام و مایکروفر گریمن روشن شده میچرخد برنامه را انجام میدهد ولی گرم نمیکند
 2. دستگاه یا پس از روشن شدن فیوز میپراند یا نمیچرخد (یا چراغ داخلش روشن نمیشود.)

در حالت اول عمدتا مشکل از:

 • لامپ اشعه
 • خازن
 • دیود میباشد.

در حالت دوم عمدتا مشکل از:

 • لامپ اشعه
 • سنسور درب
 • برد اصلی میباشد.

البته مواردی مثل خرابی ترانس، خرابی زبانه های درب، مشکلات مربوط به درب و فیوزهای حرارتی مربوطه نیز باید مورد بررسی قرار بگیرند.

برای رفع مشکل به هیچ عنوان اقدام به باز کردن پیچهای مایکروویو نکنید چون در حالت خاموش و از برق کشیده شده نیز دستگاه ولتاژ بالایی را میتواند تخلیه کند بهتر است برای انجام این کار با نمایندگی تعمیر مایکروفر گریمن تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: بررسی روشن نشدن سولاردام

علت روشن نشدن دستگاه

یکی از شایع ترین اختلال هایی که در دستگاه باعث از کار افتادن آن میشود خاموش بودن صفحه نمایش است به طوری که هیچکاری نمیتوان با دستگاه انجام داد برای رفع این مورد نیاز به تشخیص خرابی های الکترونیکی رخ داده در مایکروفر و سولاردام لازم میباشد. از موارد ساده ای که میتوانید بدون تخصص ان را بررسی کنید:

 1. کابل برق داخل پریز قرار گرفته باشد
 2. محافظ یا رابط برق همینطور پریز دچار خرابی نباشد
 3. فیوز مدار شکن پریز مربوط سالم باشد

اگر تمامی موارد فوق سالم بود برای تعمیرات سولاردام گریمن تعمیرکار باید مواردی مثل:

 1. اشعه ساز
 2. برد اصلی
 3. فیوز را بررسی کند.

اما در تعمیر ماکروفر گریمن باید مواردی مثل:

 1. برد تغذیه
 2. فیوز
 3. ترموستات
 4. سنسورهای درب را چک کرد

علت عدم چرخش سینی و ثابت ماندن آن

یکی از شبهاتی که ممکن است در خرابی ماکروفر با آن روبرو باشیم ثابت ماندن سینی دستگاه است این میتواند به دلیل عدم قرار گیری درست سینی، ریل یا کوبل دستگاه در سر جای خود باشد اگر این چنین است نیازی به تعمیرات مایکروفر گریمن نیست و تنها با دقت بیشتر در قرار دادن دستگاه در جای مناسب خود ایراد رفع خواهد شد.

اما چنانچه کوبل یا ریل چرخدار دچار شکستگی یا خرابی باشند دستگاه از چرخش باز می ایستد یا به کندی میچرخد.

اما این تنها مواردی است که شما شاهد آن خواهید بود دیگر مواردی که میتوان به آن اشاره داشت شامل: ایراد درب، سوییچ ها، خرابی برد و مشکل مربوط به موتور چرخشی میباشد.

تمامی این موارد قابل حل توسط تکنسین تعمیر ماکروفر و سولاردم گریمن خواهد بود.

نتیجه گیری در نمایندگی ماکروفر و سولاردام گریمن

با توجه به بالا بودن کیفیت ساخت و قطعات مایکروفرهای GRIMMEN اگر در طول استفاده از آن دچار مشکل شده اید و دستگاه شما خراب شده است جای نگرانی نیست این اتفاق برای هر دستگاه الکترونیکی با هر برندی احتمال اتفاق افتادن دارد اما اگر میخواهید تحت بهترین شرایط تعمیر ماکروفر گریمن را انجام دهید میتوانید این را به خدمات پس از فروش مرکز اصلی آن در تهران بسپارید.

تعمیر24 انجام تعمیرات ماکروفر را با بروزترین تجهزات و خبره ترین تعمیرکاران انجام میدهد که این برگ برنده شما برای رفع 100% مشکل خواهد.

در تعمیرات سولاردام گریمن نیز از اجزای اصلی استفاده خواهد شد و پس از انجام کار فیلتر نسوز به شکل اصولی و کامل انجام میشود.

 

FAQ GRIMMEN Microwave Repair

FAQ GRIMMEN Microwave Repair

 

سئوالات متداول شما درباره تعمیر مایکروفر گریمن

در قسمت دیدگاه به سایر پرسشهای شما پاسخ خواهیم داد.

هزینه تعمیر مایکروفر و سولاردام گریمن چقدر است؟

هزینه بر اساس نوع مشکل و اجزای خراب دستگاه مشخص شده که در داخل متن به بررسی بخشی از آن پرداخته شده است.

آیا از قطعات اصلی در تعمیرات مایکروفر و سولاردام گریمن استفاده میشود؟

برای استفاده از خدمات نمایندگی ماکروفر و سولاردام گریمن این اطمینان را به شما میدهیم که از اجزای اصلی یا با کیفیت بسیار بالا استفاده میشود که همراه با گارانتی میباشد.

زمان گارانتی خدمات چه میزان است؟

از 100 روز تا 365 روز میباشد.

چه زمانی تعمیرکار در محل حاضر میشود؟

ایشان بر اساس ساعت مورد نظر شما و با هماهنگی شما به منزل مراجعه میکند.

سایر خدمات:

 1. تعمیر سولاردام ال جی
 2. تعمیرات مایکروفر بلک اند دکر

 

author-avatar

درباره

مرکز خدماتی تعمیر24 با هدف ارتقای کیفیت خدمت رسانی و تسهیل انجام خدمات با بیش از دو دهه فعالیت در این حوزه اکنون یکی از بهترین مراکز تعمیراتی در سطح شهر تهران می باشد.

هیچ نظری وجود ندارد