راهنمای مشکلات و خدمات ماکروفر

ارور e32 مایکروویو سامسونگ

ارور e32 مایکروویو سامسونگ

ارور E32 مایکروویو سامسونگ بخصوص در سری های سامی که به صورت اتوماتیک در برخی از برنامه ها نظیر دیفراست (یخ زدایی) به شکل اتوماتیک وزن مواد غذایی شما توسط سنسور وزن ارزیابی می شود رخ می دهد. سنسور وزن در سولاردام و مایکروفر های سامی سامسونگ نقش ترازو را ایفا می کند تا شرایط پخت و یخ زدایی را بر اساس میزان وزن مواد اندازه گیری کند. ارور E32 مایکروویو سامسونگ در مدل های سولاردام و سامی نیز بخاطر وجود خرابی، قعطی و اتصال کوتاه در این حسگر وزنی رخ می دهد. با وقوع مشکل در سنسور وزن کد خطا E32 در صفحه نمایش ماکروفر سامی یا سولاردام خود مشاهده می کنید.

با بروز ارور E32 مایکروویو سامسونگ شما تا زمان رفع مشکل حسگر نمی توانید از سولاردام سامی خود استفاده کنید.

چگونه ارور E32 ماکروفر سامی سامسونگ را تعمیر کنیم؟

برای تعمیر ارور E32 مایکروویو سامسونگ در بیشتر مواقع که خرابی از سنسور وزن است با تعویض آن کد خطای نمایش داده شده از روی نمایشگر بر طرف می شود.

در برخی مواقع با توجه به شرایط تعویض سنسور می تواند هزینه زیادی را به کاربران تحمیل کند و ریسک خرابی و نمایش مجدد ارور E32 در مایکروفر سامسونگ نیز وجود خواهد داشت.

با تغییر مسیر و سیم کشی مجدد می توان با حذف سنسور وزن سامی سامسونگ از نیز از وقوع مجدد کد خطای ای 32 سولاردام جلوگیری کرد.

با تعمیر سنسور وزن مایکروفر سولاردام سامسونگ در بیش از 90% مواقع کد خطای نمایش داده شده پاک می شود و شما می توانید از دستگاه به راحتی استفاده کنید.

 

دیگر دلایل ارور E32 ماکروفر سامی سامسونگ می تواند بخاطر خرابی:

  1. سیم کشی
  2. ایراد در برد
  3. موتور گردان

نکته: از مواردی که بسیار مهم است تا مشتریان بدانند، حسگر تشخیص وزن که در برخی از برنامه ها نظیر یخ زدایی و پخت های اتوماتیک استفاده می شود. با حذف این قطعه از مدار فرمان کد خطا E32 از صفحه نمایش سامی سامسونگ پاک می شود، اما شما قادر به استفاده از برنامه های اتوماتیک که با تشخیص وزن شروع به کار می کند دیگر نخواهید بود ولی می توانید مجددا از دستگاه در دیگر برنامه ها استفاده کنید.

چگونه متوجه مشکل ارور E32 در مایکروویو سامسونگ شویم ؟

این کد خطا جز متداول ترین ایراد ها در مدل های سولاردام و سامی می باشد که برای رفع آن و تعمیرات مایکروفر سامسونگ می بایست از تعمیرکاران مجرب برای رفع ارور E32 کمک بگیرید.

معمولا با بروز خرابی و نمایش ارور E32 در صفحه نمایش مایکروویو سامسونگ معلوم می شود.

شما در صورت وقوع این کد خطا نمی توانید از هیچ یک از برنامه های دستگاه استفاده کنید.

علت کد خطای ای 32 ماکروفر سامسونگ می تواند بخاطر اتصال های کوتاه درون خود حسگر یا نوسان ها ی داخلی رخ داده باشد.

اما از دلایل دیگر می تواند قطع شدگی کابل، سیم و یا خرابی اجزای برد فرمان باشد.

ارور E32 در مایکروفر سامسونگ

ارور E32 در مایکروفر سامسونگ

 

وظیفه سنسور وزن در ارور E32 مایکروویو سامسونگ

حسگر وزنی شما این وظیفه را بر عهده دارد زمانی که مقداری از مواد غذایی را روی سینی گردان قرار می دهید مقدار جرم آن ماده غذایی را محاسبه کند تا بتواند بر اساس آن جرم میزان اشعه لازم را برای تابش از مگنترون اندازه گیری کند.

حسگر با ارسال اطلاعات مربوط به جرم ماده غذایی به برد فرمان دستورات لازم برای فعال شدن مگنترون (لامپ اشعه) فرستاده می شود.

در صورت خرابی هر یک از این اجزا احتمال وقوع ارور E32 مایکروویو سامسونگ وجود دارد.

هزینه تعمیر و تعویض سنسور وزن مایکروفر سامسونگ

چنانچه با ارور E32 مایکروفر سامسونگ در مدل های Sami روبرو شدید 2 راه پیش رو خواهید داشت:

  1. تعویض سنسور وزن
  2. تعمیر سنسور وزن

تعویض سنسور وزن می تواند کد خطا E32 را به طور کلی محو کند و شما بتوانید به راحتی مثل گذشته از دستگاه استفاده کنید.

اما این راه می تواند هزینه ی بالایی بابت تعمیر کد خطای E32 مایکروفر سامسونگ شما باشد و احتمال رخ دادن دوباره این خرابی نیز پس از گذشت زمان وجود دارد.

در تعمیر سنسور وزن سامی به یاد داشته باشید که به طور کلی ارور E32 مایکروویو سامسونگ رفع می شود و دیگر این کد خطا سراغ دستگاه شما نمی آید اما از برخی از برنامه مربوط به وزن دهی نمی توانید استفاده کنید برای بهره بردن از خدمات نمایندگی تعمیر مایکروفر سامسونگ با مرکز تعمیر 24 تماس بگیرید.

 

هزینه تعمیر ارور E32 مایکروویو سامسونگ تعویض سنسور تعمیر سنسور
قیمت به تومان 3.000.000 (موجود نیست) 1.300.000

بیشتر بدانیم:

ارور SE مایکروفر سامسونگ

نتیجه گیری در رابطه با ارور E32 مایکروفر سامسونگ

پدید آمدن ارور E32 در مدل های سولاردام و سامی سامسونگ یک اتفاق طبیعی و بر اثر اختلال ها یا قطع شدن سیم کشی می باشد. بررسی های بیشتر نشان می دهد بیشتر از 95% موارد به خرابی سنسور وزن منتج می شود و با توجه به قیمت بالای سنسور وزن سامی ها سامسونگ و احتمال بروز مجدد خرابی توصیه به تعمیر آن را توسط مجموعه تعمیر 24 داریم.

نمایندگی تعمیر ماکروفر

author-avatar

درباره

مرکز خدماتی تعمیر24 با هدف ارتقا خدمت رسانی و افزایش کیفیت آن با بیش از یک دهه فعالیت در این حوزه اکنون یکی از بهترین مراکز تعمیراتی در سطح تهران می باشد.