راهنمای مشکلات و خدمات ماکروفر

نمایندگی تعمیر ماکروفر باکنشت

نمایندگی تعمیر ماکروفر باکنشت

نمایندگی تعمیر ماکروفر باکنشت در تهران با پشتیبانی تمامی مناطق و اعزام متخصص در منزل رفع ایراد کاملا تخصصی در محل با رفع تمامی ایرادها نظیر: گرم نکردن، روشن نشدن، نچرخیدن و … شما تعمیرات مایکروفر باکنشت در مدل های توکار و رومیزی را از طریق تماس مستقیم یا ثبت سفارش آنلاین در مرکز تعمیر24 انجام دهید، مرکز خدمات پس از فروش مایکروویو باکنشت میتواند هزینه های جانبی و عمده شما را به مقدار معقولی کاهش میدهد.

مشاهده سر فصل مطالب نمایش تیتر ها

پس از تماس با نمایندگی مایکروفر باکنشت مدل دستگاه و نوع خرابی را شرح دهید، چنانچه مشکل جزیی و قابلیت رفع به صورت تلفنی داشته باشد کارشناس تعمیر24 راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار میدهد اما اگر نیاز به حضور تعمیرکار در محل داشتید تمامی موارد مورد نیاز از قبیل اطلاعات کامل خرابی را برای انجام هر چه بهتر تعمیر ماکروفر باکنشت از شما خواهد گرفت.

با خراب شدن مایکروویو خود نیازی به خرید دستگاه جدید نخواهید داشت با انتخاب درست در کمترین زمان و به بهترین نحو تعمیرات مایکروفر باکنشت را در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران انجام دهید.

 

تعمیرات ماکروفر باکنشت

تعمیرات ماکروفر باکنشت

 

خدمات تعمیرات مایکروفر باکنشت

 1. استفاده از قطعات با کیفیت و اصلی
 2. بهره گیری از تیم مجرب و حرفه ای
 3. خدمات همراه با گارانتی از 90 روز تا 1 سال
 4. انجام تعمیرات مایکروفر باکنشت در منزل
 5. پشتیبانی سریع
 6. انجام تعمیر ماکروفر باکنشت در تمامی ساعات روز و هفته
 7. تعیین زمان حضور تعمیرکار بوسیله مشتری
 8. رعایت پروتکل های سلامتی بوسیله سرویسکار
 9. قیمت منصفانه و بر اساس تعرفه ی مصوب

اهمیت استفاده از قطعه اورجینال

به طور واضح مشتری با این دید دست به تعمیر ماکروفر باکنشت خود میزند که مدت زمان بالایی را پس از بهره بردن از خدمات تعمیرات و حل شدن ایرادات از مایکروفر خود استفاده کند، این امر مسلما با استفاده از اجزا اورجینال امکان پذیر است.

ماکروفر ها دارای اجزای الکترونیکی و بعضا مصرفی هستند که سال ها استفاده امکان خرابی دارند، به طور مثال از این قطعات میتوان به ترانس ولتاژ بالا، مگنترون، دیود، خازن اشاره کرد. با توجه به نوع خرابی هایی که بیشتر در این دستگاه رخ میدهد قطعاتی که بیشتر در معرض مشکل هستند مثل اجزایی که ذکر شد در نمایندگی تعمیرات مایکروفر باکنشت در تهران به صورت فابریکی برای مشتری تعویض میگردد.

 

تعمیر مایکروفر باکنشت

تعمیر مایکروفر باکنشت

 

مجموعه ای متخصص و حرفه ای

گردآوری تیمی کاربلد از مهندسین خبره در عیب یابی و رفع ایراد به شکل ماهرانه باعث رضایت کاربران از خدمات تعمیر24 طی دو دهه فعالیت این تعمیرگاه لوازم خانگی شده است.

انجام تعمیرات در محل

از المان های مورد توجه افراد بابت رفع خرابی دستگاه خود انجام تعمیر ماکروفر باکنشت در منزل است، این مسئله میتوان از چند منظر پر اهمیت برای مشتریان عزیز قلمداد شود:

 1. سنگین بودن دستگاه و موارد مربوط به جابجایی با وسیله نقلیه همچنین موارد مرتبط نظیر مسیر، جای پارک، سپردن دستگاه و تحویل گرفتن آن در بازه های زمانی مختلف.
 2. نظارت مستقیم بر خدمات یا قطعات مورد نیاز برای تعویض
 3. سرعت در انجام کار پس از حضور تعمیرکار (حداکثر زمان تعمیرات 45 دقیقه میباشد)
 4. ارتباط رو در رو با تعمیرکار و دریافت نکات کلیدی در مورد باید ها و نبایدها

ارائه گارانتی در تعمیرات ماکروفر باکنشت

از آنجا به قطعات و تعمیرکاران خود بابت خدماتی که توسط نمایندگی تعمیر ماکروفر باکنشت در تهران ارائه میدهیم اطمینان کامل داریم و به آن مفتخریم، پس از انجام کار دستگاه شما به صورت کتبی از 3 ماه تا 12 ماه شامل گارانتی میشود.

بررسی هزینه های تعمیر مایکروفر باکنشت

برجسته ترین ویژگی نمایندگی ماکروفر باکنشت وجود شفافیت در قیمت خدمات است.

هزینه های شما شامل 3 شاخه است:

 1. هزینه ایاب ذهاب: 50 تا 70 هزارتومان
 2. هزینه اجرت انجام کار: 150 تا 350 هزارتومان (هزینه عیب یابی و عدم انجام کار 50 هزارتومن میباشد)
 3. هزینه قطعات و خدمات پیشرفته مانند تعمیرات برد شامل که به شکل جداگانه محاسبه میشود.
خدمات تعمیرگاه ماکروفر باکنشت قیمت (واحد هزار تومان)
تعمیرات برد فرمان و تغدیه مایکروفر باکنشت 800 الی 1300
تعمیرات کلیدها تاچ و ولوم سلکتور 700 الی 1200
مگنترون 1100 الی 1500
ترانس ولتاژ بالای اصلی 1400 الی 2000
خازن 600 الی 450
دیود 150 الی 180
سینی 340 الی 450
موتور چرخشی 350 الی 400

 

زمان هایی که نیاز به تعمیرات ماکروفر باکنشت خواهید داشت

مواقعی که نیاز به خدمات خواهید داشت شامل:

 1. ماکروفر شما روشن نمیشود
 2. غذا درون ماکروفر گرم نمیشود
 3. مایکروویو صدای زیاد میدهد
 4. بوی سوختگی میدهد
 5. وقتی کار میکند جرقه میزند
 6. دود میکند
 7. درب دچار مشکل است (باز وبسته شدن)
 8. با چفت شدن درب فیوز خانه میپرد
 9. سینی ظرف غذا را نمی چرخاند
 10. غذا بخوبی گرم نمیشود
 11. کار نکردن دکمه ها و صفحه لمسی

و سایر مشکلات جانبی نظیر: شکسته شدن شیشه و سینی، روشن نشدن لامپ، خرابی زبانه درب، مشکلات مربوط به کامل و … دستگاه از حالت نرمال برای کار خارج شده و شما باید با نمایندگی تعمیرات ماکروفر باکنشت در تهران تماس بگیرید.

 

برخورداری از خدمات در منزل و محل

برخورداری از خدمات در منزل و محل

 

نحوه تماس با نمایندگی خدمات پس از فروش مایکروفر باکنشت

اگر هر یک از خرابی هایی را که ذکر کردیم برای دستگاه رخ داد از روشن کردن دوباره دستگاه اجتناب کنید زیرا میتواند باعث گسترش خرابی و صدمه دیدن سایر قطعات شود.

نکته دیگر عدم باز شدن دستگاه توسط افراد غیر متخصص است این کار میتواند باعث آسیب به فرد یا بروز مشکلات بیشتر در دستگاه شود به همین خاطر است که بهتر است با نمایندگی تعمیر ماکروفر باکنشت تماس بگیرید.

برای درخواست تعمیرات میتوانید با نزدیک ترین شعبه نسبت به خود در تهران تماس بگیرید.

همچنین میتوانید سفارش خود را به شکل آنلاین در مجموعه تعمیر24 ثبت کنید.

آشنایی با عیوب رایج

برخی از اتفاقاتی که احتمالا برای دستگاه شما نیز رخ داده را بررسی میکنیم اگر مشکلات دستگاه شما جزو وارد تشریح شده نیست در قسمت دیدگاه به ما بگویید دستگاه شما دچار چه ایرادی است!

داغ نشدن غذا درون مایکروفر

یکی از بیشترین اتفاقاتی که میتواند برای دستگاه رخ دهد داغ نشدن غذا است به این شکل لامپ نور دارد بشقاب شیشه ای هم چرخش خود را دارد ثانیه ها یک به یک میگذرد ولی در آخر یک غذای سرد درون دستگاه میماند.

اگر نحوه مشکل طور دیگری بود در قسمت دیدگاه بیان کنید تعمیرکاران ما به شما سریعا پاسخ میدهند.

مشکل را همانطور که شرح کردیم بررسی مکنیم این خرابی معمولا به دلیل خراب شدن ساختار اصلی دستگاه در گرم کردن است بخاطر ایراد در:

 1. مگنترون
 2. دیود
 3. برد
 4. خازن
 5. سوییچ درب
 6. ترانس

,وقتی که این مشکل نمایان میشود راهکاری برای رفع خرابی به دست شما نخواهد بود از این رو بهتر است برای تعمیر ماکروفر باکنشت به نمایندگی اطراف خود تماس بگیرید.

صدای بالا در زمان کار

این مشکل بیش از 50 درصد اوقات ممکن است از ایراد فن تهویه باشد فن تعبیه شده تا هوای داغ درون مگنترون را خارج و اجازه آسیب دیدن را به آن ندهد اگر فن خیلی کثیف باشد یا پروانه ای شکسته باشد میتواند صدای عجیبی بشنوید که با انجام سرویس یا تعمیرات ماکروفر باکنشت مشکل حل خواهد شد.

گاهی هم بی دقتی در گذاشتن سینی است که صدای بدی میشنوید چون با سایش کوبل و سینی در محل نامناسب صدای بدی بوجود می آید با انتخاب صحیح محل و قرار دادن به شکل  اصولی مشکل رفع میشود.

اما مواردی که از نظر تکنیکی باید بررسی شوند چون احتمال خرابی در آن میرود مشکلات ناشی موتور چرخشی، معیوب شدن مگنترون یا جرقه زدن آن، ایراد در ترانس ولتاژ بالا، ایراد در خازن هر یک به طور مجزا میتواند باعث افزایش صدای دستگاه شما باشد.

توصیه میشود پیچ های ماکروفر را برای بررسی و عیب یابی باز نکنید این کار را به دست متخصصان نمایندگی تعمیر ماکروفر باکنشت بسپارید.

بوی سوختگی

بوی سوختگی میتواند ناشی از بقایای غذای شما باشد در داخل مایکروفر باقی مانده این مورد میتواند باعث تبعات دیگری نظیر جرقه زدن هم بشود اما در صورت استشمام بوی سوختگی کافیه که دقت کنید این بو از داخل کابین است یا خیر!

اگر از داخل کابین بو یا دودی ساطع میشود باید بدانید به غیر باقی مانده غذا این مشکل میتواند ناشی از چربی های روی المنت هم باشد این چربی ها وقتی شما برنامه گریل را روشن میکنید شروع به سوختن و دود کردن میکنند راهکار خاصی وجود ندارد و باید اجازه دهید که کاملا المنت ها پاک شوند.

در مواقع فوق خطر خاصی دستگاه شما را تهدید نمیکند اما در شرایطی که بوی سوختگی ناشی از خرابی مگنترون، ترانس، دیود، فیلتر نسوز و خازن باشد به طبع بوی سوختگی ایراد ثانویه محسوب میشود و میتواند همراه با گرم نکردن دستگاه بروز پیدا کند، اما در صورتی که بوی سوختگی با جرقه همراه باشد برای جلوگیری از پیشروی و آسیب به قطعات باید دستگاه را از برق بکشید و با نمایندگی تعمیرات ماکروفر باکنشت تماس بگیرید.

 

Bauknecht Microwave Repair

Bauknecht Microwave Repair

 

نمایندگی تعمیرات ماکروفر باکنشت در تهران

برای رفع ایراد در هر محله و منطقه تهران که باشید روی خدمات ما حساب باز کنید!

نمایندگی ماکروفر باکنشت در شمال تهران

برای بهره بردن از خدمات تعمیرات ساید ال جی در شمال تهران و مناطقی مثل: پاسداران،دیباجی،فرشته،اندرزگو تجریش،نیاوران،شهرک غرب،سعادت آباد،ونک،کامرانیه،باغ فردوس،چیذر،دولت،میرداماد،جردن،الهیه،قیطریه،ولنجک،آتی ساز،شیخ بهایی و … با شماره تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر باکنشت در جنوب تهران

چنانچه در جنوب تهران نیاز به تعمیر ماکروفر باکنشت دارید و مناطقی مانند: یافت آباد،شهرک ولیعصر،رجایی،نازی آباد،شهر ری،خزانه،مهرآباد،نعمت آباد،خانی آباد،شوش،فداییان اسلام،فلاح،خلیج فارس و … با شماره تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر مایکروویو باکنشت در شرق تهران

برای بهره بردن از تعمیرات ماکروفر باکنشت در شرق تهران و محله هایی مثل: نارمک،تهرانپارس،فرجام،هنگام،دلاوران،تکاوران،نیرو هوایی،تهران نو،شمیران نو،هفت حوض،دردشت،رسالت،باقری،حکیمیه،شیان،مجیدیه،سهرودی،سیدخندان،محلاتی،بنی هاشم،خواجه عبدالله و … با تلفن تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر ماکروفر Bauknecht در غرب تهران

چنانچه بابت تعمیر ماکروفر باکنشت در غرب تهران نیاز به حضور تعمیرکار در محل دارید و مناطقی مثل: ستارخان،مرزداران،طرشت،بلوار فردوس،اکباتان،تهرانسر،وردآورد،گرمدره،شهران،جنت آباد،شاهین،کوی بیمه، توحید،شهرک آپادانا، شهرک فکوری،پونک،چهار دیواری،سیمون بلیوار،آیت الله کاشانی،بهنام،مهران،شهر زیبا،همیلا،شادمان،بهبودی،سازمان آب،جلال آل احمد،اشرفی اصفهانی،جناح و … با شماره تماس بگیرید.

نمایندگی ماکروفر باکنشت در مرکز تهران

برای انجام تعمیرات ماکروفر باکنشت در مرکز تهران و محدوده هایی مانند: هفت تیر،مفتح،بهشتی،مطهری، سمیه،فردوسی،شریعتی،ولیعصر،حافظ،جمهوری،هاشمی،دامپزشکی،استاد معین،کریمخان،سعدی، مرتضوی،کارگر،یوسف آباد،فاطمی،عباس آباد،گیشا،امیر آباد،آذربایجان،اسکندری،بلوار کشاورز و … با شماره تماس بگیرید.

نتیجه گیری

داشتن یک ماکروفر سالم این اطمینان را به ما میدهد که در زمان کمی بتوانیم وعده های خود را طبخ و یا گرم کنیم وقوع مشکل میتواند ما را دچار سردرگمی و روی اوردن به گرم کردن سنتی از طریق اجاق گاز رهنمود سازد. با توجه به هزینه های بالای خرید دستگاه جدید راه دیگر و کم هزینه تری وجود دارد آن هم تعمیر ماکروفر باکنشت در منزل توسط تعمیرکاران نمایندگی تهران با حضور سریع و تشخیص مناسب مشکل دستگاه شما به راحتی رفع میشود لازم به ذکر است پس از تعمیرات مایکروفر باکنشت شما از 3 تا 12 ماه گارانتی برخوردار میشوید.

سئوالات متداول در تعمیر ماکروفر باکنشت

اگر سئوال دیگری دارید در بخش دیدگاه مطرح کنید.

قطعات استفاده شده در نمایندگی ماکروفر باکنشت اصلی است؟

بله تمامی قطعات فابریک یا با کیفیت مشابه اصلی است.

در چه صورتی خدمات تعمیرات ماکروفر باکنشت شامل گارانتی است؟

تمامی خدمات چه سرویس و یا تعویض قطعات اصلی دارای گارانتی است.

مدت زمان گارانتی چه میزان است؟

از 3 تا 12 ماه بسته به شرایط، قطعات و نوع تعمیرات

تمامی خدمات در منزل انجام میشود؟

بله بجز خدمات منوط به تعمیر برد مایکروفر باکنشت

تعمیرکار چقدر طول میکشد تا در محل حاظر شود؟

معمولا پس از ثبت سفارش کمتر از 10 دقیقه تعمیرکار برای هماهنگی زمانی برای حضور در محل با شما تماس میگیرد.

سایر خدمات نمایندگی باکنشت:

تعمیر لباسشویی باکنشت

 

author-avatar

درباره

مرکز خدماتی تعمیر24 با هدف ارتقای کیفیت خدمت رسانی و تسهیل انجام خدمات با بیش از دو دهه فعالیت در این حوزه اکنون یکی از بهترین مراکز تعمیراتی در سطح شهر تهران می باشد.

هیچ نظری وجود ندارد