راهنمای خدمات و تعمیرات

تعمیر چای ساز

تعمیر چای ساز در تهران

برای تعمیر چای ساز در تهران بر روی خدمات تعمیرگاه لوازم خانگی حساب کنید و مطمین باشید نیازی به جایگزین کردن دستگاه جدید نخواهید داشت. بیشتر عیب یابی مورد نیاز برای چای ساز مواردی ساده بوده و قابل تعمیرات است. شما می توانید از خدمات تعمیر24 برای تمامی لوازم منزل خود بخصوص تعمیر چای ساز و کتری برقی بهره ببرید.

با اینکه تمامی چای ساز ها دارای یک سری ایرادات رایج هستند اما علم و تجربیات لازم برای عیب یابی و رفع خرابی ها نکته کلیدی در تعمیر چایی ساز شما می باشد.

تمامی تلاش تیم تعمیر24 بابت رفع خرابی بدون تعویض قطعات اصلی شما است اما اگر متخصصین ما به نقطه ای در تعمیرات چای ساز شما برسند که نیاز به تعویض قطعات باشد می توانیم تمامی قطعات مورد نیاز و جانبی دستگاه شما را تامین کنیم و مشکل را برطرف کنیم.

 

تعمیر چایی ساز برقی

تعمیر چایی ساز برقی

 

تعمیر24: خدماتی منحصر به فرد در تعمیر چای ساز و کتری برقی

یکی از لذت بخش ترین نوشیدنی های ایرانی ها چای دمی می باشد که از طریق چایی ساز ها انجام این کار در زمان کوتاهی انجام می شود، شاید خراب شدن این دستگاه شاید نشاط صبحی پر انرژی را از شما بگیرد اما می توانید برای تعمیر چای ساز برقی خود در مرکز تعمیر24 اقدام کنید تا در سریعترین زمان بتوانید لذت نوشیدن دوباره چایی را در هر ساعتی از روز در کمترین مدت بابت جوشیدن و دم کشیدن ببرید.

بخشی از خدماتی که شایسته شماست شامل:

 1. استفاده از قطعات اصلی در تعمیرات چای ساز برقی
 2. ارائه گارانتی پس رفع ایراد
 3. انجام سرویس بعد تعمیرات
 4. سرعت در ارائه خدمات پس از ثبت سفارش
 5. داشتن 20 سال تجربه و آشنایی با تمامی مشکلات ساده و پیچیده دستگاه

تمام موارد فوق از حسن انتخاب شما در سپردن تعمیر چای ساز در تعمیر24 نشات میگیرد.

در چه برندهایی می توانم تعمیر چایی ساز را به تعمیر24 بسپارم؟

انجام خدمات این شرکت محدود به برند های شناخته شده خارجی یا ایرانی نخواهد بود شما می توانید برای هر مارکی که دستگاهتان دارد تعمیر چای ساز را در تعمیر24 انجام دهید عیب یابی و تعمیرات برند های مانند تفال، بوش، پارس خزر، گوسونیک، فلر، هاردستون، اسمگ، فیلیپس، میگل، کرکماز، سون استار، سیلور کرست، مایر و … بخشی از خدمات ما در تعمیر چای ساز در شرق، غرب، شمال، جنوب و مرکز تهران می باشد.

 

تعمیرات چای ساز

تعمیرات چای ساز

 

نحوه تماس با مجموعه تعمیر24

اگر می خواهید برای تعمیر چای ساز در شمال، جنوب شرق یا غرب تهران اقدام کنید می توانید با شماره های مندرج در انتهای صفحه تماس بگیرید یا از طریق تماس با دفتر مرکزی از نحوه انجام تعمیرات چای ساز خود مطلع شوید.

شما می توانید از راه ثبت سفارش آنلاین نیاز درخواست خود را به دست متخصصین ما برسانید.

در کنار شما هستیم

برای تعمیر چای ساز در شرق تهران و محله هایی مثل نارمک ، هفت حوض ، تهران پارس ، شمیران نو، تهران نو، دلاوران ، پیروزی، فرجام، دماوند و … با شماره 77985478 تماس بگیرید.

برای تعمیر چای ساز در غرب تهران و مناطقی مثل: جنت آباد شمالی جنوبی، شهر زیبا، شهران، دهکده، چیتگر، ستارخان، توحید، مرزداران، آریا شهر و … به شماره ی 44376087 زنگ بزنید.

برای تعمیر چای ساز در شمال تهران و مناطقی مثل الهیه کامرانیه تجریش جردن شهرک غرب سعادت آباد قیطریه اندرزگو اقدسیه پل رومی پاسداران و … با تعمیر24 از طریق 26711831 در تماس باشید.

برای تعمیرات چایی ساز برقی در جنوب تهران محله هایی مانند: یافت آباد، فلاح، خانی آباد، فداییان اسلام، مهرآباد جنوبی، سی متری جی، افسریه، خاوران، خزانه و … با 66698370 تماس حاصل فرمایید.

اما اگر برای تعمیر چای ساز در مرکز تهران و محله هایی مثل فاطمی، کارگر، بلوار کشاورز، سپهبد قرنی، طالقانی، مطهری، شریعتی، بهشتی، ولیعصر، حافظ و … با خط تلفن 88026827 تماس بگیرید.

عیب یابی چایی ساز و کتری برقی

برخی از ایراد ها به طور متناوب در انواع برندهای چایی ساز مشاهده شده است این باعث می شود تجربیات تیم فنی ما بتواند راهگشای شما در اکثر معایب رخ داده در دستگاه شما باشد.

این خرابی ها را می توان به بخش هایی مثل:

 • روشن نشدن چایی ساز برقی
 • کار نکردن دکمه های روی چایی ساز
 • ثابت نماندن دکمه چایی ساز
 • گرم نکردن آب توسط دستگاه
 • استوپ نشدن چایی ساز پس از رسیدن به نقطه جوش
 • استوپ شدن دستگاه قبل از رسیدن به نقطه جوش
 • قرار نگرفتن چای ساز روی کیپ وارم KEEP WARM
 • داغ نکردن قوری
 • پراندن فیوز پس از روشن کردن دستگاه

هر یک از مواردی که برای دستگاه شما رخ داده باشد قابل رفع است و شما می توانید با تعمیر چای ساز خود به راحتی از دستگاه مثل روز اول استفاده کنید.

 

عیب یابی و تعمیر چای ساز

عیب یابی و تعمیر چای ساز

 

راهنمای عیب یابی و تعمیر چایی ساز وقتی روشن نمی شود

یکی از ساده ترین مواردی که عینا مشاهده شده به برق نبودن دوشاخه است.

پس از آن بررسی کنید پریز برق داشته باشد.

ممکن است فیوزی که به پریز ربط داشته باشد پریده باشد.

اگر تمامی نکات فوق را بررسی کردید و هنوز دستگاه روشن نمی شود باید برای تعمیر چای ساز و کتری برقی خود می بایست مواردی مثل خرابی کابل برق، خرابی برد الکترونیکی، سوختن فیوز و مشکلات مربوط به دکمه ها یا معیوب شدن ترموستات روی دسته، ترموستات کف و المنت را بررسی کنید.

بررسی عواملی که باعث کار نکردن دکمه های چای ساز

یکی از مشکلاتی که باعث کار نکردن دستگاه شما است عمل نکردن دکمه ها است چایی سازها و کتری های برقی در دو نوع دکمه ای و تاچ هستند ممکن است مدار نوری لمسی خراب شده باشد یا در مدل های دکمه سوییچ از بین رفته باشد.

اگر سوییچ یا لمس سالم باشند در تعمیر چای ساز یا کتری برقی خرابی از برد فرمان شما خواهد بود برای عیب یابی بهتر می توانید با نمایندگی تعمیر24 تماس بگیرید.

البته در ثابت نماندن دکمه خرابی می تواند بخاطر ترموستات باشد.

راهنمای عیب یابی چای ساز  وقتی آب کتری داغ نمیشود.

یکی از ایرادهایی که باعث خرابی دستگاه شما است گرم نشدن آب درون پارچ و مخزن بخاطر خرابی ترموستات ها، خرابی المنت، قرار نگرفتن صحیح پارچ بر روی صفحه، مشکلات الکتریکی و … است که باید تکنسین تعمیر چای ساز تمامی موارد مرحله به مرحله بررسی کند.

چگونه چایساز را سرویس و تمیز کنیم؟

 1. آن را جدا کنید.
 2. بگذارید خنک شود.
 3. داخل مخزن شیشه ای را با اسفنج مرطوب بشویید و قسمت های پلاستیکی آن را با دستمال مرطوب پاک کنید.
 4. سبد و درب دم را با استفاده از مایع شستشوی معمولی خود زیر آب داغ قرار دهید.
 5. همیشه بررسی کنید که اتصالات الکتریکی خشک بمانند.

از پدهای تمیزکننده یا هر مایع ساینده دیگری، به ویژه در مجموعه المنت گرمایشی پایین استفاده نکنید، زیرا ممکن است به کتری برقی شما آسیب برساند.

اگر به هر نحوی در کارکرد دستگاه شما خرابی ای ایجاد شده باشد نگران نباشید برای تعمیر چای ساز در نمایندگی تعمیر 24 اقدام کنید تا با کیفیت خدمات این مرکز آشنا شوید.

آموزش رسوب زدایی کتری برقی چای ساز

یکی از کار هایی که می توانید با انجام آن نیاز خود را به تعمیر چای ساز رفع کنید رسوب زدایی مرتبط کتری برقی و قوری می باشد. برای اینکار:

 1. از سرکه سفید استفاده کنید
 2. کتری را با 1/2 لیتر سرکه پر کنید.
 3. بگذارید 1 ساعت سرد بماند.
 4. یا با استفاده از اسید سیتریک 1/2 لیتر آب را گرم کنید.
 5. 25 گرم اسید سیتریک اضافه کنید و بگذارید 15 دقیقه بماند.
 6. کتری خود را خالی کنید و 5 یا 6 بار آبکشی کنید. در صورت لزوم تکرار کنید.
 7. هرگز از روش های دیگری غیر از روش های توصیه شده برای رسوب زدایی استفاده نکنید.

هزینه تعمیر چایی ساز

برای تشخیص دقیق مقدار هزینه تعمیرات باید تعمیرکار دستگاه را باز کند و بررسی دقیقی بر قطعات داشته باشد تا در صورت لزوم قطعات خراب جایگزین شود شما در قسمت زیر لیستی از قیمت تعمیرات چای ساز خواهید داشت.

خدمات تعمیرگاه چایی ساز قیمت واحد هزار تومان
تعویض ترموستات 300 الی 400
تعویض المنت (تبدیل به المنت سماوری) 650
تعویض کلید 200 الی 300
تعمیرات برد 300 الی 450
تعویض کتری توافقی
تعویض قوری توافقی
تعویض برد 600 الی 800

بررسی پرسش های عمومی شما در تعمیر چای ساز

چنانچه سئوال دیگری در مورد عیب یابی و تعمیر چای ساز و کتری برق دارید در قسمت دیدگاه بپرسید.

چه زمانی چای ساز خود را رسوب زدایی کنم؟

رسوب زدایی کتری را به طور منظم ترجیحاً هر 20 تا 40 بار استفاده کنید و اگر املاح و سختی آب شما زیاد باشد این کار را در دفعات کمتری باید انجام دهید.

اگر سیم برق دستگاه من آسیب دیده است، چه کاری باید انجام دهم؟

از دستگاه خود استفاده نکنید. برای جلوگیری از هر گونه خطر، آن را توسط تکنسین تعمیر چای ساز از یک مرکز معتبر تعمیرات یا یک تعمیرگاه مجاز تعویض کنید.

چرا آب به خوبی از قوری خارج نمی شود؟

داخل قوری را با یک برس نرم تمیز کنید، سبد دم را می توان در ماشین ظرفشویی یا حتی بوسیله سرکه و مسواک تمیز کرد.

اگر دستگاه من کار نمی کند، چه کاری باید انجام دهم؟

پس از مطالعه دستورالعمل‌های دفترچه راهنمای کاربر برای راه‌اندازی دستگاه، با وصل کردن یک دستگاه دیگر، مطمئن شوید که پریز برق شما کار می‌کند. اگر باز هم کار نکرد، سعی نکنید خودتان تعمیر چای ساز را انجام دهید و دست به باز کردن آن نزنید در عوض آن را به نمایندگی یا تعمیرگاه مجاز چای ساز در تهران ببرید.

منبع برخی از مطالب شامل how to repair tea maker می باشد.

author-avatar

درباره

مرکز خدماتی تعمیر24 با هدف ارتقای کیفیت خدمت رسانی و تسهیل انجام خدمات با بیش از دو دهه فعالیت در این حوزه اکنون یکی از بهترین مراکز تعمیراتی در سطح شهر تهران می باشد.