راهنمای مشکلات و خدمات ماکروفر

نمایندگی تعمیر ماکروفر سانی

تعمیر ماکروفر سانی

نمایندگی تعمیرات ماکروفر سانی در تهران با 5 شعبه در تمامی مناطق شرق، غرب، شمال، جنوب و مرکز تهران به یاد داشته باشید که خدمات پس از فروش مایکروفر Sunny با حضور تعمیرکار در منزل بدون جابجایی از محل و ارائه گارانتی از 3 تا 12 ماه انجام می شود این اطمینان را به شما می دهیم که در هزینه و زمان شما بابت تعمیر مایکروویو سانی در منزل توسط نمایندگی تعمیر 24 صرفه جویی می شود.

نمایندگی تعمیرات ماکروفر سانی

نمایندگی تعمیرات ماکروفر سانی

 

چرا عیب یابی و تعمیر ماکروفر سانی توسط نمایندگی انجام دهم؟

 1. در برخی از مواقع در تعمیرات مایکروفر سانی نیاز به تعویض قطعات می باشد این اجزا برای داشتن عمر و کارایی، بالاتر و بهتر می بایست اصلی باشند تمامی قطعات استفاده شده توسط تعمیرکاران این مجموعه اورجینال است.
 2. در بعضی مواقع بروز یک ایراد از جزئی دیگر باعث بروز ایراد در قطعات دیگر می شود به طور مثال خرابی فن باعث سوختن لامپ مگنترون می شود. اما شما فقط متوجه گرم نکردن مایکروفر می شوید. تمامی سرویسکاران نمایندگی تعمیر ماکروفر سانی در تهران دوره های کامل آشنایی با ایرادات رایج، نحوه عیب یابی و تعمیرات را گذرانده اند.
 3. با توجه به 2 نکته فوق چنانچه قطعات اورجینال نبوده باشد و رفع ایراد به درستی انجام نشود دستگاه شما مجددا دچار خرابی می شود اما تعمیر 24 به عنوان مرکز خدمات پس از فروش مایکروفر سانی از قطعات و تعمیرکاران خود با بیش از 20 سال سابقه اطمینان کافی دارد و تمامی خدمات خود را از 3 ماه تا 12 ماه به شکل کامل گارانتی می کند.
 4. انجام دادن تعمیرات مایکروویو Sunny در محل شما را از جابجایی بی مورد و مشکلات ناشی از آن نظیر شکستن شیشه، سینی، ریل و آسیب های بدنه یا برد را به حداقل می رساند به غیر این موارد هزینه زمان و نحوه جابجایی را به صفر خواهید رساند.
 5. با انتخاب نمایندگی تعمیرات مایکروفر سانی در تهران شما به غیر از بهره مند شدن از 4 ویژگی فوق در هزینه تعمیر ماکروفر سانی به غیر از دلایلی نظیر عدم جابجایی دستگاه، پرهیز از هزینه دوباره از سرویس رایگان دستگاه نیز برخوردار می شوید در ضمن تعمیرات مایکروویو سانی در نمایندگی قیمت مشخص و طبق تعرفه است.

 

نمایندگی تعمیر مایکروویو سانی

نمایندگی تعمیر مایکروویو سانی

 

چه زمانی ملزم به اقدام برای تعمیر ماکروفر سانی خود هستم؟

اگر دستگاه شما دچار مشکلی نیست برای سرویس های دوره ای بازه 2 تا 3 ساله را انتخاب کنید.

چنانچه استفاده شما بیش از حد معمول بود شما حد کمتر این بازه را انتخاب کنید.

اما اگر در استفاده های معمول دچار مشکل شده اید سر در گم نشوید این زمانی است که باید با نمایندگی تعمیرات مایکروفر سانی تماس بگیرید.

شما می توانید زمان را با باز و بسته نشدن درب پیدا کنید یا با ایرادهای بزرگ تر نظیر روشن نشدن مایکروفر با مشکلات مربوط به دستگاه خود روبرو شوید.

چگونه برای تعمیر و بهره بردن از خدمات پس از فروش ماکروفر سانی اقدام کنم؟

همانطور که در پیش گفته شد هر زمان با هر گونه مشکل در کار با دستگاه مواجه شدید وقت آن است که با نمایندگی تعمیرات مایکروفر سانی تماس بگیرید. حال از خود می پرسید چگونه؟

پاسخ به این سئوال زیاد سخت نخواهد بود برای بهره بردن از خدمات ماکروفر سانی شما می توانید با نزدیک ترین شعبه در اطراف خود در تهران تماس بگیرید.

در صورت تمایل شما قادر به ثبت سفارش آنلاین نیز خواهید بود! متخصصان ما در زمان کوتاهی با شما برای پیگیری خرابی و رفع ایراد دستگاه تماس خواهند گرفت.

تنها نکته مهم این است که شما با بروز خرابی به دقت مشکل را ببینید و آن را به شکل کامل برای ما توضیح دهید و بعد از آن خیال شما راحت باشد چون تمامی لوازم و ابزار های مورد نیاز برای تعمیر ماکروفر سانی توسط تکنسین به محل منتقل می شود.

در مورد نمایندگی تعمیرات ماکروفر آریستون بیشتر بدانید.

چه ایراد هایی نیاز به اقدام برای تعمیر ماکروفر  سانی دارد؟

ما در این قسمت به بخش عمده ای از ایراد های رایج که در خدمات پس از فروش ماکروویو Sunny در تهران به ثبت رسیده می پردازیم:

 1. مایکروویو روشن نمی شود.
 2. مایکروفر Sunny دود می کند.
 3. مایکروویو جرقه می زند.
 4. مایکروویو بوی سوختگی می دهد.
 5. مایکروفر پس از روشن شدن نمی چرخد.
 6. با باز کردن یا بستن درب فیوز منزل می پرد.
 7. دستگاه روشن می شود کار می کند اما گرم نمیکند.
 8. حین کار از ماکروفر سر و صدا می کند.
 9. درب باز یا بسته نمی شود.
 10. لامپ خاموش می ماند.
 11. دکمه های ماکروفر کار نمی کند.

اما می توان به ایرادهای دیگری که با آن ممکن است مواجه شوید نیز اشاره کرد مثل شکستن شیشه مایکروفر، خرابی درب و بدنه، سوختگی فیلتر و داخل بدنه، خرابی برنامه های پخت نظیر گریل، دیر گرم کردن و … که باید برای رفع ایراد هر یک در محل با نمایندگی تعمیر ماکروفر سانی تماس بگیرید.

در مورد نمایندگی تعمیرات ماکروفر فوما بیشتر بدانید.

چه نکاتی را در استفاده از ماکروفر سانی برای جلوگیری از خرابی باید رعایت کنم؟

برخی از دستور العمل ها به شکل کامل در دفترچه راهنمای دستگاه شما به ثبت رسیده است اما برای اجتناب از وقوع ایراد های و بی نیاز کردن شما از تعمیر ماکروفر سانی نکات زیر را به یاد داشته باشید:

 • هرگز از ظروف غیر متعارف نظیر ظروف فلزی و براق استفاده نکنید.
 • اهمیت تمیز کردن مایکروویو و سولاردام پس از استفاده امری غیر قابل اغماض است.
 • بررسی وضعیت فیلتر و در صورت نیاز تعویض آن مهم است.
 • استفاده از برنامه های پخت متناسب با غذای شما مهم است.
 • برخی از مواد غذایی نظیر تخم مرغ و تن ماهی را در مایکروفر نگذارید.
 • زمان های زیادی را برای گرم کردن مواد غذای تنظیم نکنید ممکن است بروی دیواره ها و سقف بپاشد.
 • از محافظ برق برای جلوگیری از آسیب به برد استفاده کنید.
 • فاصله فن از دیوار پشت باید بیش از 15 سانتی متر باشد.

در صورت رعایت موارد فوق شما عمر دستگاه خود را به حداکثر برای بازدهی مناسب می رسانید اما در صورت عدم رعایت برخی موارد شما موظف به تماس با نمایندگی تعمیرات مایکروویو سانی هستید چون باز کردن دستگاه توسط افراد غیر متخصص بسیار خطرناک است.

در مورد نمایندگی تعمیرات ماکروفر سانیو بیشتر بدانید.

نمایندگی تعمیر مایکروفر سانیو

هزینه تعمیر ماکروفر سانی در نمایندگی چقدر است؟

این نکته مهم است که استفاده از قطعات اصلی و ارائه گارانتی شما را از بابت وقوع مشکل و عمر بالای قطعات تعویض شده راحت خواهد کرد.

هزینه تعمیرات ماکروفر سانی در تهران شامل هزینه ایاب ذهاب، اجرت و قطعات می باشد.

هزینه ایاب ذهاب در تهران 30 الی 50 هزار تومن
هزینه اجرت باز و بست و تعمیرات مایکروفر سانی 120 الی 230 هزار تومن

با توجه به نوع ایراد و قطعات معیوب شده هزینه تعمیر مایکروفر می تواند متغیر باشد که با حضور تکنسین و عیب یابی دستگاه به شکل کامل مشخص می شود.

در مورد تعمیر ماکروفر سامسونگ بیشتر بدانید.

نمایندگی تعمیر ماکروفر سامسونگ

author-avatar

درباره

مرکز خدماتی تعمیر24 با هدف ارتقای کیفیت خدمت رسانی و تسهیل انجام خدمات با بیش از دو دهه فعالیت در این حوزه اکنون یکی از بهترین مراکز تعمیراتی در سطح شهر تهران می باشد.