راهنمای مشکلات و خدمات ماکروفر

نمایندگی تعمیر ماکروفر نف در تهران

تعمیر ماکروفر نف

برای بهره گیری از خدمات نمایندگی تعمیر ماکروفر نف در تهران می توانید از تکنسین های خبره تعمیرگاه مجاز و متخصصین مرکز خدمات پس از فروش مایکروفر Neff در نزدیکی خود (هر کجای شمال جنوب شرق یا غرب تهران که باشید) استفاده کنید، این خدمات تماما با پشتیبانی مرکز تعمیر24 انجام میگیرد.

مشاهده سر فصل مطالب نمایش تیتر ها

مایکروفر و مایکروویو های رومیزی و توکار نف Neff آلمان بدون تردید یکی از با کیفیت ترین مدل های موجود در بازار است و با توجه به سری های اینورتر و غیر اینورتر می تواند نیاز شما را تا هر سطح کیفیتی که مورد توجه شما باشد پاسخگو باشد.

 

نمایندگی تعمیرات ماکروفر نف

نمایندگی تعمیرات ماکروفر نف

 

همانطور که هر وسیله الکترونیکی تحت هر برندی احتمال خرابی در طی گذشت زمان دارد پس نیاز شما به خدمات نمایندگی تعمیرات ماکروفر نف در مدت استفاده از آن طبیعی خواهد بود. اما چرا انتخاب مرکز خدمات پس از فروش یا نمایندگی برای تعمیر ماکروفر نف آلمان اهمیت خواهد داشت:

وجه تمایز خدمات نمایندگی تعمیر ماکروفر نف با سایر مراکز

 1. همواره در تعمیرگاه مجاز ماکروفر نف از سرویسکارانی متبحر استفاده می شود.
 2. در زمان کوتاه پس از درج سفارش شما تعمیرکار مایکروفر نیف Neff به محل اعزام می گردد.
 3. مراحل عیب یابی سرویس و تعمیر ماکروفر نف در منزل انجام می شود و برای رفع ایراد به هیچ عنوان خارج از منزل نمی شود.
 4. نیرو های متخصص تعمیر 24 قادر به تعمیرات مایکروفر نف بدون تعویض قطعات در 50% مواقع خواهند بود.
 5. امر فوق باعث کاهش ملموس در هزینه های تعمیر مایکروویو نف خواهد گردید.
 6. چنانچه قطعه مایکروویو نیف شما از مدل های اینورتر یا غیر اینورتر قابل تعمیر نباشد در قطعه تعویض 100% با کیفیت قطعات دستگاه شما برابر خواهد بود.
 7. برای تایید موارد فوق و بعد از انجام خدمات خدمت مشتری گارانتی مکتوب شده از 3 الی 12 ماه ارائه می شود.

تعمیر ماکروفر نف در منزل و بدون جابجایی از محل

شاید یکی از بارزترین نیاز های مشتریان بابت تعمیر ماکروفر توکار نف و سری های 42 لیتری رومیزی آن انجام تعمیرات در محل است از این رو که جابجایی دستگاه می تواند سخت و در مدل های توکار به طبع نیاز به باز کردن پیچ های کابینتی خواهد داشت و مشخصا حمل آن برای کاربر از انواع اینورتر و غیر اینورتر رومیزی سخت تر خواهد بود.

پس برای تعمیرات مایکروفر نف در منزل نیاز به تماس با مرکز خدمات پس از فروش خواهید داشت که سریعا برای رفع مشکل دستگاه تعمیرکار را به محل اعزام کند.

می توان از گفت که جابجایی ناگهانی دستگاه برای حمل بخصوص در مدل های اینورتر که حساسیت بیشتری دارند (علاوه بر شکسته شدن جداره شیشه ای) باعث خرابی مگنترون و برد ترانس اینورتر می شود همین امر هزینه تعمیر ماکروفر نیف شما را افزایش خواهد داد.

کادر حرفه ای با بیش از 10 سال سابقه در عیب یابی و رفع خرابی مایکروفر نف

یکی از ویژگی های نمایندگی ماکروفر نف در تهران داشتن نیروهایی است که مشخصا برروی برند خاص نیف Neff تمرکز داشته و میتوانند به راحتی مشکل را در زمان اندک عیب یابی و تعمیر کنند. به طور معمول این کادر دارای 10 سال سابقه در این حوزه تخصصی هستند.

 

تعمیرگاه ماکروفر نف

تعمیرگاه ماکروفر نف

 

ارائه گارانتی معتبر

پس از دریافت پاسخنامه نیاز مشتریان به مرکز خدمات پس از فروش شاید برایتان جالب باشد یکی از نکاتی که بیشتر در ذهن مشتریان بودن دریافت تضمین خدمات در تعمیر ماکروفر نف بود تعمیرگاه تعمیر 24 نیز با پشتیانی تمامی خدمات تعمیرات مایکروویو نف از 3 ماه تا 12 ماه توانست به نیاز مشتریان عزیز پاسخ دهد.

هزینه به صرفه و شفاف در تعمیرگاه ماکروفر نف تهران

از مواردی که در سپردن مایکروویو نیف به نمایندگی فارغ از کیفیت، سرعت عمل، تجربیات کادر، اصالت قطعات تاثیر گذار بوده است هزینه تمام شده تعمیر ماکروفر نف است که این هزینه را می توان به بهترین شکل در ادامه برای شما شفاف کرد.

اگر به زبان ساده بخواهیم هزینه تعمیرات ماکروفر نف را بخواهیم تخمین بزنیم باید گفت متشکل از قیمت قطعات با دستمزد و ایاب ذهاب است.

ایاب ذهاب برای حضور تکنسین بابت تعمیر ماکروفر نف در منزل که در شهر تهران این خدمات ارائه می گردد از 50 تا 70 هزار تومان خواهد بود.

هزینه دستمزد قیمتی سیال دارد که بر اساس ایراد و تخصصی بودن مشکل می تواند از 150 هزار تومان آغاز و تا 350 هزار تومان ختم شود.

اما بحث قطعات در تعمیر مایکروفر نف می تواند اوضاع را یکم پیچیده کند قیمت قطعات بر اساس نوع و کیفیتی که مد نظر شما خواهد بود همچنین طبق مدل دستگاه که تعمیر ماکروفر اینورتر نف با نوع غیر اینورتر توکار یا رومیزی و سولاردام آن متفاوت باشد.

در جدول زیر قطعاتی و خدماتی که احتمالا به آن نیاز پیدا خواهید کرد را درج میکنیم و در ادامه برخی از مشکلات را شرح می دهیم تا بدانید کدام قطعه برای کدام ایراد به کار می رود.

خدمات یا قطعات مورد نیاز در تعمیرگاه ماکروفر نف هزینه تعمیرات مایکروفر نف
تعویض مگنترون ترانسی 1.000.000 الی 1.500.000
تعویض خازن 450.000 الی 620.000
ترانس ولتاژ بالای مایکروویو رومیزی نف 1.300.000 الی 1.600.000
دیود یکسو کننده 200.000 الی 290.000
فیلتر میکا نسوز 80.000 الی 120.000
مگنترون اینورتر مایکروفر نف آلمان 2.500.000 الی 3.200.000
برد ولتاژ بالای مایکروفر توکار (توکابینتی) نیف 3.400.000 الی 4.200.000

به طور کلی مدل به مدل قطعه و دستگاه شما این تفاوت قیمتی را در بازه فوق رقم می زند.

آشنایی با برند Neff (نیف، نف) آلمان

از قدیمی ترین برندهای تولید کننده لوازم خانگی است در 12 ژوئن 1877 توسط کارل آندریاس نف تأسیس شد، دفتر مرکز در مونیخ آلمان قرار دارد. منبع ویکی پدیا

از لوازم خانگی تولید شده توسط این شرکت می توان به:

 1. فر های توکار
 2. مایکروفر های رومیزی و توکابینتی
 3. یخچال
 4. فریزر
 5. لباسشویی
 6. ظرفشویی
 7. خشک کن
 8. و قهوه ساز اشاره کرد.

شرکت نف (یا نیف تلفظ صحیح) مایکروویو و ماکروفر های خود را در مدل های کم مصرف اینورتر در انواع تو کابینتی (توکار) و رومیزی تولید می کند البته بخشی از نوع سولاردام های خود را به شکل غیر اینورتر تولید کرده است.

 

خدمات پس از فروش ماکروفر نف

خدمات پس از فروش ماکروفر نف

 

تعمیرات ماکروفر نف در تهران

شاید برای آن که بدانید در کدام قسمت از تهران برای تعمیر ماکروفر نف خود اقدام کنید و به دست کدام نمایندگی دستگاه خود را بسپارید لازم به ذکر است در تمامی مناطق شرق غرب شمال جنوب و مرکز تهران می توانید از تعمیرگاه های مجاز پراکنده در سطح تهران استفاده کنید بخشی از محله های تحت خدمات را می توان در قسمت زیر در نظر گرفت.

نمایندگی ماکروفر نف شمال تهران

چنانچه در محله های مثل پاسداران، دولت، دزاشیب، فرمانیه، شهرک غرب، سعادت آباد، دزاشیب، تجریش، پل رومی، زعفرانیه، قیطریه، اقدسیه، ولنجک، ونک و … با شعبه شمال تهران به شماره تماس بگیرید.

نمایندگی ماکروفر نف شرق تهران

برای تعمیر ماکروفر نف در شرق تهران و مناطقی مثل هفت حوض، حکیمیه، شیان، محلاتی، نارمک، نیرو هوایی، تهرانپارس، پیروزی، سراج، نامجو، فرجام، هنگام، تکاوان با شماره شعبه شرق در ارتباط باشید.

نمایندگی ماکروفر نف مرکز تهران

اگر ساکن مناطق مرکزی چون: مطهری، شریعتی، ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، عباس آباد، امیر آباد، کریمخان، هفت تیر، انقلاب، آزادی، مفتح، سمیه، فردوسی، پلیس، سهروردی و … هستید با شماره تماس بگیرید.

نمایندگی ماکروفر نف جنوب تهران

برای سپردن دستگاه به تعمیرگاه ماکروفر نف در جنوب تهران و محله هایی مثل: نازی آباد، شهر ری، خزانه، فلاح، نعمت آباد، یافت آباد، مهرآباد، هاشمی، دامپزشکی، آذربایجان، رجایی، کیانشهر و … با شماره تماس بگیرید.

نمایندگی ماکروفر نف غرب تهران

برای سپردن دستگاه به مرکز خدمات پس از فروش ماکروفر نف در غرب تهران با پوشش مناطقی مانند: کاشانی، پونک، اکباتان، آریاشهر، ستارخان، توحید، طرشت، بلوار فردوس، مرزداران و … با شماره تماس بگیرید.

بررسی عیوب متداول مایکروویو های NEFF

شاید برخورد با خرابی مایکروفر چه برای گرم کردن شیر و چه پخت لازانیا تجربه ای بد و فراموش نکردنی باشد اما با عیب یابی صحیح می توانید اما با مطالعه راهنمای آموزشی در عیب یابی ماکروویو های توکار و رو میزی نیف شاید تا بخشی از مشکل را بتوانید رفع کند.

عیب یابی جرقه های ممتد

یکی از خرابی هایی که می توان گفت بخش مهم آن به استفاده شما ربط دارد جرقه زدن است این جرقه زدن را به دقت تماشا کنید که از کدام بخش صورت می گیرد چون می تواند از قسمت دیواره ها سقف و کف دستگاه اتفاق بیوفتد.

راه کاری که می توان به شما پیشنهاد داد برای رفع ایراد تمیز کردن داخل دستگاه است که در بخش ها بعدی به شکل کامل توضیح می دهیم که چگونه با انجام این کار چربی را پاک کنید.

اما دلیل دیگری که حتما باید توجه کنید استفاده شما از ظروف غیر مجاز مثل فلزی، براق، تیز و لب پر باشد.

این ظروف باعث خالی شدن بار منفی اشعه روی یک نقطه و به شکل اسپارک تخلیه می شود.

اگر با انجام این موارد هنوز مشکل رفع نشده برای تعمیر ماکروفر نف سریعا اقدام کنید.

ایراد نچرخیدن بشقاب شیشه ای

برخی از مدل هایی که سینی متحرک دارند اشعه به شکل ثابت تابیده می شود و با چرخش سینی همه غذا گرم می شود در این مدل ها با کثیفی راهی که چرخ ها ریل طی می کنند می تواند باعث توقف شوند.

پس در زمان این اتفاق قبل از تماس با نمایندگی خدمات پس از فروش ماکروفر نف ابتدا سینی و ریل را دربیاورید و کف دستگاه را دستمال بکشید تا مانعی برای حرکت نباشد.

مورد دیگری که توجه شما را می خواهد قرار گرفتن دقیق سینی رو کوبل است.

هنوز بشقاب نمی چرخد؟ احتمالا خرابی از موتور یا برد باشد که نیاز به حضور تکنسین تعمیرات ماکروفر نف در منزل دارید.

 

تعمیرات ماکروفر نف در تهران

تعمیرات ماکروفر نف در تهران

 

عیب یابی و تعمیر ماکروفر نف زمانی که گرم نمی کند

شاید بتوان گفت متداول ترین ایراد دیده شده داغ نکردن غذا بوسیله دستگاه پس از روشن شدن و اجرای برنامه است اما این اتفاق بخاطر مشکلات فنی یا استفاده های نامناسب شما در طی زمان است.

در مدل های ماکروفر اینورتر نف از مگنترون و برد کم مصرف استفاده می شود در این مصرف برق به شدت کاهش یافته اما می تواند هر کدام از این موارد علت گرم نکردن و دلیلی برای مراجعه به تعمیرگاه مجاز ماکروفر نف باشد.

در مدل های غیر اینورتری تکنسین مجاز به سرویس و تعمیرات مایکروفر نف باید کاور دستگاه را باز کرده زیرا ولتاژ ماکروفر می تواند به شدت خطرناک باشد حتی وقتی در برق نیست.

موارد مورد نیاز برای چک شدن شامل:

 1. ترانس
 2. مگنترون
 3. دیود
 4. خازن
 5. برد فرمان
 6. کلیدهای درب می باشد.

دلیل روشن نشدن و خاموشی دستگاه

روشن نشدن به معنی اینکه وقتی برای استفاده از مایکروفر به سراغش می رویم می بینیم که صفحه دیسپلی خاموش است باید برای عیب یابی اول کابل را بررسی کنید در پریز باشد.

اگر در پریز است ممکن است ولتاژ لازم از پریز تامین نشود با دستگاهی مثل مخلوط کن پریز را چک کنید اگر روشن نشد به برقکار زنگ بزنید ولی اگر روشن نشد باید برای تعمیر ماکروفر نف اقدام کنید.

زیرا احتمال آسیب به برد تغذیه بابت تامین برق ماکروویو وجود دارد.

در مواردی هم ممکن است آسیب ناشی از فیوز یا کابل حتی تبدیل 3به2 نیز باشد.

اما خاموشی دستگاه می تواند به این شکل باشد که پس از چند ثانیه دستگاه خاموش شود.

در این مورد خرابی اگر با پریدن فیوز همراه بود از کلید درب یا برد اینورتر دستگاه است.

اگر خاموشی بدون پریدن فیوز بود خرابی از ترموستات و مگنترون اینورتر ماکروفر نف می باشد.

برای چک کردن مشکل در این موقعیت قطعا نیاز به تعمیرکار ماکروفر نف خواهید داشت.

 

تعمیر ماکروفر نف در منزل

تعمیر ماکروفر نف در منزل

 

عیب یابی صدای زیاد زمان کار

در این موقعیت اول بررسی کنید سینی سر جایش قرار گرفته یا نه اگر جواب منفی است آن را بر روی شفت تنظیم کنید.

توجه کنید صدای زیاد بخاطر جرقه نباشد که در این صورت باید سریعا دستگاه را از برق بکشید و با نمایندگی تعمیر ماکروفر نف تماس بگیرید.

موارد دیگری که باید توسط تکنسین اعزام شده به منزل از تعمیرگاه مایکروفر نف مورد بررسی قرار گیرد شامل:

 1. ایراد در موتور فن
 2. خرابی گردان بشقاب
 3. ایراد در کوپل موتور
 4. ایراد در ترانس (همراه بوی سوختگی)
 5. خرابی مگنترون (همراه گرم نکردن یا جرقه زدن)
 6. ایراد در دیود و خازن (همراه گرم نکردن)
 7. صدای بوق و نمایش ارور روی صفحه

البته صدای عادی هم وجود دارد که نیاز به تماس با نمایندگی ماکروفر نف در تهران نخواهید داشت این صدا می تواند صدای طبیعی فن، صدای وز وز مگنترون اینورتر و صدای بوق دستگاه حین شروع و اتمام کار قلمداد کرد.

آموزش تمیز کردن صحیح داخل مایکروویو

برای اینکه از بسیاری از مشکلات نظیر: جرقه، گرم نکردن، بسته نشدن درب، باز نشدن درب، نچرخیدن اجتناب کنید باید داخل دستگاه را پس از استفاده از حالت های ویو و گریل تمیز کنید.

این تمیز کردن به 2 صورت می تواند باشد اگر کثیفی زیاد است با اسپری مخصوص شستشوی ماکروفر این کار را بکنید و با زدن آن پس از 15 دقیقه بطور کامل با کشیدن دستمال پارچی تمامی چربی ها را نابود کنید.

اگر به طور مرتب و در فواصل کوتاه این کار می کنید ابتدا ظرفی را با آب و سرکه پرکنید برای گرم کردن دستگاه را تنظیم کنید و به مدت 5 دقیقه زمان بدید تا آب به جوش و بخار تبدیل شود کم صبر کنید تا بخار بر روی چربی نفوذ کند تا با دستمال به راحتی پاک شود.

با انجام دوره ای اینکار عمر دستگاه خود را بالا و از خراب شدن و تعمیر ماکروفر نف محافظت خواهید کرد.

نمایندگی خدمات پس از فروش ماکروفر نف در تهران

شاید بتوان خدمات صورت گرفته در این نمایندگی برای تعمیر ماکروفر نف را به صورت زیر شرح داد:

 1. سرویس کامل و تعویض فیلتر
 2. تعویض اشعه ساز
 3. تست اشعه و کالیبره کردن آن
 4. تعویض ترانس
 5. تعویض شیشه ضد حرارت و اشعه
 6. تعویض مگنترون اینورتر
 7. تعویض برد اینورتر
 8. تعمیرات مین برد
 9. عوض کردن دیود
 10. عوض کردن سنسور ها و کلید درب
 11. تعویض خازن راه انداز و …

لازمه ی انجام هر یک از این موارد تخصص و تجربه است تا به شکل اصولی ایمنی دستگاه پس از تعمیرات مایکروفر نف تامین شود و بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید.

نتیجه گیری از تعمیر ماکروفر نف

حتما برای استفاده از دستگاه پس از رفع ایراد و تعمیر مایکروفر نف در منزل از صحبت های متخصص نوشته ای تهیه کنید تا بشکل اصولی و درست استفاده کنید تا شاهد خرابی های این چنینی نباشید سپردن دستگاه به تعمیرگاه مجاز مایکروویو نف می تواند قسمت زیادی از هزینه ها را کم همچنین کیفیت و سرعت را تا حد معقولی بالا ببرد.

بررسی سئوالات مهم شما در تعمیرات مایکروفر نف

اگر سئوالی مشابه در مورد عیب یابی ماکروفر و مایکروفر های اینور تر توکار و رومیزی نف دارید در بخش دیدگاه مطرح کنید.

مدت زمان ضمانت خدمات مربوط به تعمیرات ماکروفر نف چقدر است؟

این مورد وابسته به تشخیص تعمیرکار نمایندگی ماکروفر نف دارد که از 3 تا 12 ماه گارانتی می شود.

آیا برای تعمیرات نیازی به جابجایی دستگاه از محل است؟

خیر تعمیر ماکروفر نف در محل انجام می شود جز در مواردی که نیاز به تست اشعه یا تعمیرات برد وجود داشته باشد.

آیا قطعات استفاده شده برای عیب یابی و تعمیرات اصلی است؟

بله تمامی قطعات اصلی یا با کیفیت کاملا مشابه می باشند.

چه زمانی تعمیرکار در محل بابت عیب یابی و تعمیرات حاضر می شود؟

بستگی به زمانی که شما مشخص میکنید دارد.

تمامی خدمات تعمیر سولاردام و تعمیرات مایکروفر در این مجموعه همراه با گارانتی و در منزل انجام می باشد.

author-avatar

درباره

مرکز خدماتی تعمیر24 با هدف ارتقای کیفیت خدمت رسانی و تسهیل انجام خدمات با بیش از دو دهه فعالیت در این حوزه اکنون یکی از بهترین مراکز تعمیراتی در سطح شهر تهران می باشد.