راهنمای خدمات ماشین لباسشویی

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مرسی

تعمیرات ماشین لباسشویی مرسی

دسترسی راحت شما به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مرسی در سراسر شمال جنوب شرق و غرب تهران و برآورده کردن انتظارات شما از یک مرکز خدمات پس از فروش میتواند بخشی از این استرس شما را در زمان خراب شدن دستگاه کاهش دهد از موارد برجسته که میتوان به آن اشاره کرد قیمت مناسب، سرعت بالا، دقت و انجام تعمیر لباسشویی مرسی در منزل است با بیش از 30 سال سابقه تعمیرگاه مجهز تعمیر24 راه حلی همیشگی برای خرابی لباسشویی شما خواهد بود.

اما قبل از تماس نکاتی مهم را در ادامه مطرح خواهیم کرد تا بتوانید با بررسی بهتر و در صورت جزئی بودن خرابی خودتان اشکال را رفع کنید در غیر اینصورت با نمایندگی لباسشویی مرسی در تهران تماس بگیرید تا تعمیرکار برای عیب یابی دقیق و تعمیرات مشکل در زمان کمی در محل حضور یابد.

تعمیر24 انتخابی هوشمندانه برای تعمیرات ماشین لباسشویی مرسی

به طور حتم مسائلی پس از هویدا شدن ایراد، در ذهن شما سئولاتی پیش خواهد آمد که به چه نحوی و توسط چه مرکزی و با چه قیمتی تعمیر ماشین لباسشویی مرسی را انجام دهم؟!

تعمیر24 این گواهی را به شما میدهد که با تضمین خدماتی نظیر سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی مرسی در منزل دستگاه شما تا 3 الی 12 ماه گارانتی خواهد شد این میتواند قوت قلبی برای سپردن دستگاه شما به دست متخصصین حرفه ای نمایندگی مجهز لباسشویی مرسی در تهران باشد.

میتوان برخی از مواردی که باعث تمایز تعمیر24 با سایر تعمیرگاه های لباسشویی مرسی است را در بخش زیر اشاده کرد:

 1. قیمت مرقون به صرفه
 2. تسلط کامل بر خرابی های دستگاه با تیمی با تجربه
 3. انجام خدمات در محل
 4. استفاده از قطعات با کیفیت اورجینال
 5. ضمانت عدم خرابی پس از انجام کار
 6. سرعت در مراجعه به محل و رفع مشکل
 7. خدماتی در دسترس و در هر زمانی که نیاز به ما دارید.

انجام 0 تا 100 تعمیر ماشین لباسشویی مرسی در محل

شاید برای تعمیرات به جابجایی لباسشویی خود هم برای بردن به تعمیرگاه فکر کرده باشید اما برای سهولت بیشتر همچنین کاهش هزینه های جاری بابت جابجایی حمل و راحتی بیشتر شما با انجام تعمیر لباسشویی مرسی در منزل میتوانیم خدمات خود را در محل و بی آنکه نگران حمل دستگاه باشید انجام دهیم.

اما نکته ای که باید در نظر بگیرید در برخی از موارد که دیگ نیاز به تراشکاری دارد یا مشکلاتی مثل تعویض بلبرینگ کاسه نمد، خرابی های مربوط به موتور همچنین مشکلاتی که برای برد پیش می آید ناچارا قطعه مورد نیاز (مثل دیگ) از دستگاه باز شده و پس از انجام تعمیرات بر روی دستگاه نصب میشود که این پروسه در زمان کمی طی خواهد شد.

استفاده از مهندسین کارآزموده در انجام خدمات

یکی از المان های خیلی تاثیر گذار در کاهش هزینه و تعمیراتی با بهره وری بالا داشتن تیمی مجرب و کاربلد است بررسی این نکته میتواند تا حد زیادی انتخاب شما را در بین نمایندگی های تعمیرات ماشین لباسشویی مرسی به چالش بکشد اما بهتر است بدانید مجموعه تعمیر24 با داشتن تعمیرکارانی متخصص که طی سالیان گذشته تجربه لازم برای عیب یابی و رفع خرابی را بدست آورده اند دوره های لازم برای تسلط کافی بر فناوری های روز بکار رفته نظیر تکنولوژی های اینورتر، دایرکت درایو را دارا هستند.

اطلاعات شفاف در هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی مرسی

یافتن عددی دقیق برای تعمیر لباسشویی مرسی قبل از بازدید توسط تکنسین شاید امری غیر ممکن باشد، ولی میتواند حدودی را معین کرد تا در صورت مشاهده ایراد بتوانید با خود به صورت خوشبینانه و بدبینانه، حداقل و حداکثر قیمت را بیابید.

در وهله اول کافیه بدانید که ایاب ذهاب از 50 تا 70 هزار تومان میباشد.

در صورت یافتن مشکل میتوانیم هزینه دقیقی به شما دهیم در صورت عدم موافقت شما هزینه در بازه 50 الی 100 هزار تومان بابت عیب یابی خواهید پرداخت.

اما چنانچه می خواهید برای بهره بردن از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مرسی اجازه ادامه کار را به تعمیرکار دهید مبلغ اجرت از 150 تا 450 هزار تومان میباشد.

برخی دیگر از هزینه ها مربوط به قطعات دستگاه شما است که با یافتن مشکل میتوانیم قیمت قطعات را به دو مورد پیشین ادغام کنیم.

خدمات تعمیرگاه لباسشویی مرسی قیمت (واحد: هزار تومان)
هزینه تعمیر موتور ماشین لباسشویی مرسی 450 الی 600
هزینه تعمیر برد ماشین لباسشویی مرسی 900 الی 1200
تعویض موتور 2300 الی 2900
تعویض پمپ تخلیه 700 الی 950
تعویض شیر برقی 740 الی 990
تعویض هیدروستات 500 الی 700
تعویض میکروسوییچ 450 الی 600
تعویض بلبرینگ 1200 الی 1400
تراشکاری دیگ 1200 الی 1600

توجه داشته باشید که خدمات انجام شده دارای گارانتی و با قطعات اصلی به بهترین نحو انجام میشود.

راهنمای عیب یابی ماشین لباسشویی مرسی

بررسی بعضی از خرابی های و عیب یابی لباسشوی مرسی قبل از اقدام به تعمیر میتواند تا حدی شما را با بلایی که سر دستگاه شما آمده است آشنا کند و در برخی مواقع با درک درست از این نوع عیب یابی میتواند شما را دست بکار کند تا مشکلات کوچک را از پای درآورید بدون اینکه نیاز به حضور تکنسین تعمیرات ماشین لباسشویی مرسی در منزل داشته باشید.

Tamir24 با داشتن سالها تجربه در انجام تعمیرات لباسشویی میتواند نکات جالب و کارآمدی را برای شما روشن کند.

تعمیر ماشین لباسشویی مرسی وقتی روشن نمیشود

بهترین کار در ابتدا این است که مواردی که بدست شما قابل انجام خواهد شد را چک کنیم:

 1. ابتدا سیم برق در پریز سفت باشد
 2. ببینید پریز سالم باشد
 3. فیوز مدار شکن مربوط به پریز روشن باشد
 4. فیوز مدار شکن سالم باشد و با میزان آمپر دریافتی دستگاه همخوانی داشته باشد.

اگر تمامی این موارد را چک کرده اید میتوانید برای تعمیرات ماشین لباسشویی مرسی اقدام کنید چون باید تعمیرکار متخصص باید دست بکار شود زیرا این مشکل پیچیده تر است و قطعاتی نظیر:

 1. برد
 2. موتور
 3. سوییچ درب
 4. ترموستات
 5. کابل
 6. فیوز

هر یک از این موارد میتواند باعث بروز مشکل باشد، بطور کلی یکی از نکاتی که میتوانید برای جلوگیری از روشن نشدن لباسشویی خود رعایت کنید استفاده از محافظ های الکتریکی برق است تا با جلوگیری از نوسان های ناگریز از خرابی دستگاه شما محافظت کند.

اما گاها با خرابی سایر قطعات حتی با استفاده از محافظ، شما ناچار به تعمير ماشين لباسشويي مرسي خواهید بود.

علت اینکه دیگ ماشین لباسشویی ثابت میماند

یکی از عواملی که باعث بروز این اتفاق خواهد بود بارگیری بیش از حد دستگاه میباشد یعنی اینکه شما از استاندارد مشخص شده دستگاه (مثلا 8 کیلویی) بیشتر از آن لباس داخل دیگ بارگیری کرده اید این اتفاق مسلما توسط سنسوری داخل دستگاه اندازه گیری میشود یا وقتی که بار بزرگ باشد و دیگ را از بالانس خارج کند سنسور دستور به توقف دستگاه میدهد در این حالت نیاز به تعمیرات ماشین لباسشویی مرسی نخواهید داشت و با کم کردن وزن یا مناسب چیدن بار دیگر شاهد این مشکل نخواهید بود.

از عوامل دیگر که برای حل آن نیاز به تعمیرکار لباسشویی مرسی خواهید داشت میتوان به ایراد در:

 1. برد فرمان
 2. پمپ تخلیه
 3. موتور
 4. بلبرینگ
 5. تسمه
 6. فولی ها
 7. میکروسوییچ

هر یک می تواند دلیل جداگانه در بروز این اتفاق باشد که توصیه میشود برای اشراف بهتر به موضوع مقاله علت نچرخیدن لباسشویی را مشاهده کنید یا برای عیب یابی بهتر با نمایندگی تعمیر لباسشویی مرسی تماس بگیرید.

علت خاموش شدن دستگاه در وسط کار

این مشکل میتواند به طرق مختلف ظاهر شود که از اشکال مختلف آن میتوان به:

 1. رفتن برق در وسط کار
 2. توقف حرکت در حین کار
 3. نچرخیدن تایمر

بروز این خرابی نیز گوشه ای از مشکلات پرتکرار ثبت شده در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مرسی است.

بررسی فشار آب

از عوامل این اتفاق میتوان به فشار بالا یا کم آب اشاره کرد همانطور که مستحضر هستید فشار آب ورودی 0.1 تا 0.8 مگاپاسکال مجاز خواهد بود در صورت کمتر یا بیشتر بودن از این مقدار شما کار دستگاه در این بین دچار اختلال خواهد شد.

خرابی ترموستات و المنت

از موارد دیگر میتوان به خرابی ترموستات اشاره کرد اگر این سنسور حرارتی نتواند کار خود را به خوبی انجام دهد یعنی جریان برق را قطع کند دستگاه متوقف خواهد شد حال شاید خرابی از ترموستات نباشد و بخاطر مشکلات ناشی از المنت لباسشويي مرسي این خرابی روی داده باشد باید توسط تکنسین تعمیرات ماشین لباسشویی مرسی در محل بررسی شود.

ایراد در تایمر و برد

اگر در تایمر یا برد اصلی دچار ایراد شویم برای رفتن به مرحله بعد بابت شستشوی تعیین شده دچار مشکل خواهیم بود معمولا یا قطعات الکترونیکی برد دچار ایراد است، تایمر هم برنامه دستگاه را به گام بعدی میفرستد و اگر خراب شود این مشکل پدیدار میشود.

مشکل در شلنگ و فیلتر تخلیه

دلیل دیگری که میتوانید برای تعمیرات ماشین لباسشویی مرسی خودتان اقدام کنید بررسی گرفتگی فیلتر پمپ یا انسداد قسمتی از شلنگ تخلیه خواهد بود.

معمولا با باز کردن فیلتر متوجه خواهید شد یا بررسی کنید که شلنگ از محلی دچار گرفتگی است.

اگر این موضوع را بررسی کردید و در قسمت آبکشی دستگاه متوقف میشود ایراد از پمپ تخلیه است و باید با نمایندگی تعمیر لباسشویی مرسی در تهران تماس بگیرید.

منبع گوشه ای از مطالب

merci washing machine repair

author-avatar

درباره

مرکز خدماتی تعمیر24 با هدف ارتقا خدمت رسانی و افزایش کیفیت آن با بیش از یک دهه فعالیت در این حوزه اکنون یکی از بهترین مراکز تعمیراتی در سطح تهران می باشد.

هیچ نظری وجود ندارد