راهنمای مشکلات و خدمات ماکروفر

تعمیر ماکروفر در غرب تهران

تعمیر ماکروفر در غرب تهران

دریافت خدمات کاملا تخصصی بابت تعمیر ماکروفر در غرب تهران در نمایندگی تعمیر24 با ارائه پشتیبانی و خدمات پس از فروش بیش از 50 برند نظیر: ال جی، سامسونگ، کنوود، بلک اند دکر، پاناسونیک، دلونگی، فلر، فوما، شارپ و … توسط تکنسین های دوره دیده و مسلط بر انواع ایراد ها و تعمیرات مایکروفر و سولاردام در منزل و محل هر کجای غرب تهران که باشید برای رفع ایرادهایی مثل: گرم نکردن، صدای زیاد، جرقه زدن، روشن نشدن، خاموش شدن حین کار و … با مرکز تعمیر24 تماس بگیرید.

مشاهده سر فصل مطالب نمایش تیتر ها

شاید از خود بپرسید تعمیر ماکروفر در غرب تهران توسط مجموعه تعمیر24 شامل چه امتیازاتی است؟ آیا نیاز است که به دفتر مرزداران مراجعه کنم؟ یا تعمیرکار در منزل حاضر میشود؟ هزینه تعمیرات ماکروفر در غرب تهران چنانچه تعمیرکار به منزل بیاید چه تفاوت قیمتی با حضور شما در مراکز این مجموعه دارد؟ تمامی سئوالات فوق را به طور شفاف و واضخ با بیان ایراد هایی که بیش از پیش در دستگاه شما رخ خواهد میپردازیم.

تعمیر24 با خدماتی ممتاز بابت تعمیر ماکروفر در غرب تهران

بررسی ویژگی های تعمیر مایکروفر و سولاردام در غرب تهران به وسیله مجموعه تعمیر24 شامل:

تعمیرات حضوری در تعمیرگاه

انجام تعمیرات در تعمیرگاه های مرزداران و آزادی در صورت نیاز میتوانید دستگاه را از طریق پیک یا شخصا به مرکز بیاورید.

خدمات در محل و منزل

تعمیر ماکروفر در غرب تهران را میتوانید در محل و منزل خود بی آنکه نیازی به جابجایی دستگاه باشد نیز انجام دهید تفاوت انجام این کار با انجام خدمات در محل تنها 50 هزار تومان میباشد اما مشتریان میتوانند از خدماتی سریع، با نظارت کامل، ارتباط مستقیم با تعمیرکار و جلوگیری از خسارات در حمل دستگاه انجام دهید.

بزرگترین مرکز تعمیرات ماکروفر در غرب تهران

انجام تعمیرات مایکروفر و سولاردام در غرب تهران بوسیله مرکز تعمیر24 منوط به برندی خاص نمیشود با داشتن 30 سال تجربه در ارائه خدمات با کیفیت در سرویس، عیب یابی و تعمیر تمامی برندها و مدل های اینورتر، توکار، رومیزی و سولاردان شامل: ال جی، سامسونگ، بوتان، بوش، فلر، دلونگی، مدیا، دوو، و … مبیاشد.

گارانتی و ضمانت برای خدمات

برای اطمینان از رفع مشکل و اصلی بودن قطعات پس از انجام تعمیرات ماکروفر و سولاردام شما در هر کجای غرب تهران که باشید از ضمانت بلند مدت تا 1 سال بهره خواهید برد این زمان به اقتضای نوع قطعات در تعمیر و نحوه استفاده شما به صلاح  دید تکنسین از 3 ماه آغاز میگردد.

استفاده از قطعه های اصلی در تعمیر

برای اینکه بتوانید تا مدت ها بدون مشکل از ماکروفر خود استفاده کنید باید از قطعات فابریکی استفاده شود تا هم دستگاه با توان اولیه کار کند هم عمر معقولی پس از تعمیرات باشد، تعمیر24 به عنوان نمایندگی تعمیر ماکروفر در غرب تهران از قطعات اورجینال حین انجام کار استفاده میکند.

قیمت منصفانه در نمایندگی تعمیرات ماکروفر و سولاردم در غرب تهران

یکی دیگر از دغدغه های مشتریان پس از خرابی دستگاه هزینه های مثل اجرت، ایاب ذهاب و قیمت قطعات است.

هزینه ایاب ذهاب مابین 50 تا 70 هزار تومان میباشد.

اجرت نیز بر اساس خدماتی که تکنسین در محل و منزل با نظارت شما انجام میدهد بر اساس پیچیدگی و زمان مورد نیاز از 150 هزارتومان تا 300 هزارتومان متغییر میباشد.

اما قیمت قطعات برای تعمیر ماکروفر در غرب تهران توسط نمایندگی تعمیر24 نیاز به بررسی پارامترهای گوناگونی دارد به طبع قیمت قطعه مگنترون سولاردام الجی با قیمت مگنترون ماکروفر پاناسونیک اینورتر متفاوت خواهد بود برخی از قطعات دارای هزینه ی مشخص هستند بنا بر نوع دستگاه شما که عمدتا در مایکروفر های رومیزی ترانسی (غیر اینورتر) در برندهای بیم، بوتان، کنوود، بلک اند دکر، الجی، سامسونگ، فوما، سوپرا، سانی، سانیو، آلیش، حایر، الکترولوکس، فلر، دلونگی و … یکسان میباشد.

در مدل های اینورتر از قبیل توشیبا، ال جی، بوش، پاناسونیک، میله، زیمنس و … بازه قیمتی بابت تعمیر ماکروفر در غرب تهران در جدول زیر اشاره شده است.

در سولاردام های ال جی، سامی سامسونگ، دلمونتی، فوما، تکنو و … نیز قیمت های قطعات درج شده است.

خدمات تعمیرات مایکروفر در غرب تهران قیمت (واحد هزار تومان)
تعمیرات برد فرمان و تغذیه مایکروفر و سولاردام 750 الی 1200
تعمیرات صفحه لمسی و دکمه های ماکروفر و سولاردام 600 الی 1000
تعمیر مگنترون (اینورتر و ترانسی) 400 الی 500
تعویض مگنترون (ترانسی) 1100 الی 1500
تعویض مگنترون اینورتر 1600 الی 3200
تعویض برد اینورتر 3000 الی 4000
تعویض ترانس (در تمامی توان ها) 1100 الی 2000
لامپ روشنایی 150
دیود 200
خازن 450 الی 600
تعویض عایق نسوز 100
تعویض سنسور های درب (هر عدد) 150
تعویض پک کامل رابط های ولتاژ 150
تعویض زبانه درب توافقی
تعویض موتور چرخشی (مایکروفر و سولاردامی) 400 الی 820

برای اینکه بدانید هزینه تقریبی تعمیرات مایکروفر و سولاردام شما در غرب تهران چقدر است خواندن جدول فوق دارای اهمیت است اما اینکه هزینه تقریبی را تخمین بزنید ملزم به تماس با کارشناسان با شرح ایراد و مدل دستگاه میباشد. برای راهنمایی بیشتر شرح برخی از ایرادات رایج را در ادامه توضیح خواهیم داد.

پوشش تمامی مناطق 2، 5، 9، 21، 22 برای تعمیر ماکروفر در غرب تهران

برای انجام تعمیرات مایکروفر و سولاردام در غرب تهران با پوشش بیش از 50 برند داخلی و خارجی نظیر: پاناسونیک، ناسیونال، دوو، فلر، کنوود، مدیا، همیلتون، هاردستون، وستینگ هاوس، ویرپول، جنرال الکتریک، تکنو گاز، تکا، گرنیه، بلک اند دکر و … با نمایندگی و مرکز خدمات پس از فروش تعمیر24 تماس بگیرید.

تعمیر 24 تمامی مناطق نظیر 2 5 9 21 و 22 را پوشش کامل میدهد محله هایی نظیر: اکباتان تهرانسر شهرک آپادانا بیمه شهر زیبا آیت الله کاشانی بهنام مهران ابوذر پونک همیلا جنت آباد (شمالی مرکزی جنوبی) سیمون بلیموار شاهین کن آریا شهر (صادقیه) ستارخان طرشت بلوار فردوس شرق و غرب (حجازی) بلوار تعاون سعادت آباد (شهرک بوعلی کوی فراز میدان کاج میدان سرو 24 متری فرهنگ صرافها و …) شهرک غرب (فاز 1 تا 6 هرمزان سیمای ایران میدان صنعت بلوار فرحزادی ایران زمین گل افشان سپهر درختی بلوار دریا و …) مرزداران چهار دیواری شهرک نفت فرحزاد اشرفی اصفهانی جناح گیشا جلال آل احمد سازمان آب توحید دهکده المپیک امیر کبیر دریاچه خلیج فارس چیتگر شهران وردآورد و … را برای تعمیر ماکروفر در غرب تهران پوشش میدهد.

شرح برخی از ایرادات رایج در تعمیرات ماکروفر غرب تهران

بیشترین ایرادات ثبت شده در مرکز تخصصی نمایندگی ماکروفر غرب تهران را توسط کارشناسان نمایندگی تعمیر24 در ادامه بررسی میکنیم.

بررسی مشکلات مربوط به داغ نشدن غذا

از ایراد هایی که احتمال دارد با آن روبرو شوید گرم نشدن غذا در مایکروفر است این مشکل معمولا به تنظیم برنامه یا بهم ریختن آنها نیست این خرابی بخاطر ایراد در برد فرمان و خرابی قطعاتی مثل مگنترون، ترانس های ولتاژ، خازن و دیود میباشد.

وظیفه مگنترون تحویل گرفتن ولتاژ بالای 3000 ولت با 50/60 هرتز و تبدیل به امواج بابت گرم کردن غذاست.

اگر ولتاژ به مگنترون نرسد یا مگنترون نتواند اشعه را ایجاد کند به طبع غذا گرم نمیشود که برای تعمیر ماکروفر در غرب تهران و حل این مشکل در منزل کافیه با نمایندگی تعمیر24 تماس بگیرید.

راه های جلوگیری از خرابی گرم نشدن سولاردام و مایکروویو

با رعایت این توصیه ها دستگاه شما عمر بیشتری خواهد داشت:

  1. تمیز نگه داشتن داخل دستگاه
  2. عدم استفاده از ظروف فلزی یا براق
  3. عدم جرقه زدن داخل دستگاه
  4. نصب مناسب مایکروفر و سولاردوم
  5. داشتن فن سالم

عدم استفاده صنعتی از دستگاه (یعنی با حجم بالا و پشت سر هم غذا طبخ یا گرم نشود)

با رعایت این موارد به سادگی دستگاه شما از خرابی های ناشی از لق شدن رادیات، شکستگی آهنربا، سوختن نازل مگنترون در امان میماند. اما در صورتی که برای جلوگیری از مشکل دیر شده باشد باید برای تعمیرات مایکروویو و سولاردام در غرب تهران با خدمات پس از فروش و تخصصی تعمیر24 تماس بگیرید.

بوی سوختگی و دود غلیظ در تعمیر مایکروفر غرب تهران

دیگر ایرادی که میتواند مشکل برای مایکروویو شما ایجاد کند دود کردن دستگاه است اگر از حالت های پخت استفاده میکنید میتواند چربی ناشی از المنت های دستگاه شما باشد که در این صورت نیازی به تعمیرات ماکروفر نخواهید داشت.

اما وقتی از سمت پشت دستگاه یا زیر کابین دود خارج شود با بویی مثل سوختگی پلاستیک این میتواند خطرناک باشد بهتر است تا قبل از تماس با نمایندگی ماکروفر در غرب تهران از دستگاه خود دیگر استفاده نکنید.

  • زیرا امکان آتش گرفتن ترانس ماکروفر وجود دارد.
  • ممکن است لامپ مگنترون به جرقه افتاده باشد.
  • احتمال خرابی فیلتر میکا نیز وجود دارد.

سئوالات شما از نمایندگی تعمیرات مایکروویو غرب تهران

چنانچه پاسخی برای سئوال خود نیافتید در بخش دیدگاه آن را از استادکاران بپرسید.

آیا تعمیر ماکروفر در غرب تهران با حضور تعمیرکار در محل انجام میشه؟

بله تمامی خدمات اعم از سرویس و تعمیرات در محل و بدون جابجایی است.

چه موقعی تعمیرکار در محل حاضر میشود؟

پس ثبت سفارش ایشان برای هماهنگی زمانی با شما تماس خواهد گرفت.

ایا در روزهای تعطیل هم میتوانم از خدمات نمایندگی ماکروفر غرب تهران استفاده کنم؟

بله در تمامی هفته میتوانید از خدمات مجموعه تعمیر24 استفاده کنید.

author-avatar

درباره

مرکز خدماتی تعمیر24 با هدف ارتقای کیفیت خدمت رسانی و تسهیل انجام خدمات با بیش از دو دهه فعالیت در این حوزه اکنون یکی از بهترین مراکز تعمیراتی در سطح شهر تهران می باشد.