راهنمای مشکلات و خدمات ماکروفر

نمایندگی تعمیرات ماکروفر هاردستون

نمایندگی تعمیرات ماکروفر هاردستون

برای تماس با نمایندگی تعمیرات ماکروفر هاردستون در تهران کافیه بدانید تعمیرکاران ما تمامی دوره های فنی را در پیشرفته ترین تعمیرگاه مرکزی تهران گذرانده اند و دارای حداقل 7 سال سابقه کار می باشند، سرویسکاران ما میتوانند با حضور زود هنگام در محل تمامی موارد لازم برای تعمیر مایکروفر هادرستون در منزل را انجام دهند نکته دیگر این است که تمامی مدل های مایکروویو توکار و رومیزی Hardstone در مرکز خدمات پس از فروش و تعمیرگاه اصلی مجموعه تعمیر24 پشتیبانی میشود.

مشاهده سر فصل مطالب نمایش تیتر ها

راهکارهایی که برای رفع خرابی و تعمیر ماکروفر هاردستون استفاده میکنیم دارای گارانتی از 100 روز تا 1 سال میباشد بنابراین گزینه حل خرابی در دسترس و نزدیک به شما خواهد بود!

مرکز تعمیر ماکروفر هاردستون

مرکز تعمیر ماکروفر هاردستون

 

خدمات پس از فروش مایکروفر هاردستون در تهران

مانند همه چیزهای ساخته شده بدست انسان، مایکروویوها تکه های شگفت انگیزی از پیشرفت در فناوری هستند که در 50 سال گذشته به طرز فوق العاده ای، آماده سازی غذای ما را آسان کرده اند. آنها همه جا هستند از ادرات تا منازل، بیمارستان ها و رستوران ها وجود دارند.

این همه گیری باعث شده است تا با بروز خرابی نسبت به تعمیرات ماکروفر هاردستون خود اقدام کنیم اما همه چیز در سپردن به یک تعمیرگاه خلاصه نخواهد شد.

شگفتی‌هایی با فناوری پیشرفته که از امواج الکترومغناطیسی قدرتمند برای گرم کردن سریع و آسان غذا استفاده می‌کنند. مایکروویو، زمانی که تمام کارهایی که قرار بود با اجاق گاز انجام دهیم را به سرعت در دست میگیرند.

تعمیرات مایکروفر هاردستون در منزل

از مهم ترین خواسته های مشتریان که در نظرسنجی های مرکز تعمیر24 به بالاترین میزان به آن اشاره شده بود عدم جابجایی دستگاه و انجام تعمیر مایکروفر هاردستون در محل میباشد وقتی از مشتری ها دلیل تاکید برای خواسته را جویا شدیم از مواردی مثل:

 1. نظارت بر تعمیر ماکروفر هاردستون و دیدن قطعات مورد نیاز برای تعویض
 2. نداشتن زمان بابت رفتن به تعمیرگاه (عدم تطابق ساعات کاری تعمیرگاه با مشتری)
 3. احتمال خراب شدن بیشتر دستگاه در زمان حمل (شکستن شیشه و …)
 4. عدم تحویل آنی دستگاه توسط نمایندگی در همان زمان که باعث میشود 2 بار این پروسه را طی کنند.

شاید بتوان گفت بیشترین راحتی بابت تعمیرات ماکروفر هاردستون در منزل به مشتریان این 4 مورد داده است.

 

تعمیرگاه مایکروویو Hardstone در تهران

تعمیرگاه مایکروویو Hardstone در تهران

 

تعمیرات همراه با گارانتی

تاکید داریم به صورت سطحی به خدمات نمایندگی ماکروفر هاردستون نگاه نکنید زیرا شما با سپردن دستگاه به تعمیرگاه مخصوص خود و پرداخت هزینه، سری ویژگی هایی را دریافت کنید این موارد فقط مختص انجام تعمیرات در محل یا خدمات سریع نخواهد بود.

برای تعمیر ماکروفر هاردستون در تهران شما از قطعات درجه یک در حین رفع مشکل بهره میبرید این پایان کار شما با نمایندگی تعمیر24 نیست چون از 100 روز تا 1 سال دستگاه شما ضمانت می شود.

هزینه مقرون به صرفه در تعمیرات مایکروفر هاردستون

شاید بتوان گفت یکی دیگر از مطالبات درست مشتریان هزینه های منصفانه بابت سپردن دستگاه به مرکز خدمات پس از فروش مایکروفر هاردستون است، مشخص شدن قیمت احتیاج به دیدن دستگاه توسط کارشناس خواهد داشت به شما توصیه میکنیم که قسمت عیب یابی را بخوانید احتمالا یکی از ایراد های شرح داده شده برای مایکروویو شما اتفاق افتاده است که اکنون نیاز به حل مشکل خواهید داشت.

معمولا مقصر هر ایرادی یکی از قطعات خواهد بود که در صورت تعمیر نشدن باید تعویض گردد.

اجرت تعمیر و رفع مشکل از 150 تا 350 هزار تومن متغییر است و هزینه ایاب ذهاب در بازه 50 تا 70 هزار تومنی است اما قطعاتی که نیاز به دانستن قیمتهای آن خواهید داشت را بررسی کرده ایم.

خدمات تعمیرگاه مایکروفر Hardstone قیمت بر اساس تومان
تعمیر لامپ اشعه نازل خروجی 400 الی 500
تعمیر برد مایکروفر هاردستون 650 الی 1100
تعویض موتور کف 340 الی 550
تعویض لامپ 150 الی 250
تعویض مگنترون 890 الی 1250
تعویض ترانس 1200 الی 1450
تعویض فیلتر نسوز 80 الی 120

 

Hardstone Microwave Repair

Hardstone Microwave Repair

 

عیب یابی و تعمیر ماکروفر هاردستون

با این حال، مانند چیزهایی که توسط انسان‌ها ساخته شده‌اند، می‌توانند و در نهایت از کار می افتند، چه قدیمی شده باشد، چه به‌طور تصادفی فویل فلزی یا براق را به وسیله ی بشقاب/ظرف بگذارید. در زیر لیستی از برخی از علائمی که ممکن است نیاز به تعمیر ماکروفر هاردستون خود داشته باشید آماده است:

گرم شدن غذا بیش از گذشته زمان میبرد

اگر تنظیمات تغییر نکرده اند، اما پختن غذای شما بیشتر طول می کشد قبل از اینکه تصمیم به خرید دستگاهی نو کنید یا برای تعمیرات ماکروفر هاردستون اقدام کنید می تواند تنظیم نبودن اشعه باعث از دست دادن گرمای منتقل شده باشد، یا می تواند به دلیل آسیب دیدگی چفت شدن درب باشد.

یکی از دلایلی که باعث میشود زمان بیش از حد مصرف شود می تواند بدلیل خرابی مگنترون باشد اما بهتر است بدانید چه نوع غذایی برای گرم شدن داخل دستگاه میگذارید اگر غذا غلیظ باشد (مثل عدسی) باید یکبار پس از 2 دقیقه خارج کنید و محتویات داخل را هم بزنید و دوباره داخل دستگاه قرار بدهید.

حتما توجه کنید که قدرت دستگاه بر روی ویو (اشعه) روی 100% تنظیم باشد اگر نمیدانید چه اتفاقی برای تنظیمات افتاده ریست کنید.

دلیل دیگر می تواند کثیفی و چربی زیاد داخل باشد بهتر است همچنین از فیلتر های نسوز نازکتر استفاده کنید اگر هنوز مشکل در استفاده وجود دارد با نمایندگی تعمیرات مایکروفر هاردستون تماس بگیرید.

 

خدمات پس از فروش ماکروفر هاردستون در تهران

خدمات پس از فروش ماکروفر هاردستون در تهران

 

عیب یابی و تعمیر مایکروفر هاردستون وقتی گرم نمیکند

این مشکل در ردیف پرتکرار ایرادهایی است که با آن مواجه میشویم اما نگران نباشید در بیشترین موارد احتمال دارد خرابی از سوییچ های درب یا فیوز حرارتی باشد اما این موارد نیز نیاز به بررسی کارشناس دارد شما بوسیله تماس با تعمیرگاه و حضور تعمیرکار در منزل تعمیرات ماکروفر هاردستون را انجام دهید، برق زیاد مایکروویو میتواند برای شما بسیار خطرناک باشد چون در قسمت خازن بخشی از برق نگه داشته میشود.

این ایراد معمولا میتواند بخاطر مگنترون باشد که موج های قوی برای گرم شدن ایجاد میکند اما سایر مواردی که باید بررسی کنید از:

 1. ترانس
 2. خازن
 3. دیود
 4. برد باشد.

تاچ پد دکمه ها کار نمیکند

اگر با زدن دکمه Start هیچ اتفاقی نیفتد یا کلیدهای خاصی کار نکنند، ممکن است فکر کنید نیاز به تعویض تاچ پد داشته باشید اما در اکثر مواقع با هزینه ای منطقی تر مشکل دستگاه شما قابل رفع است. یک پد لمسی جدید می تواند تقریباً به اندازه تعویض دستگاه شما هزینه داشته باشد.

ما در تعمیرگاه ماکروفر Hardstone تهران مشکل را به شکل کاملا اصولی و ترمیم مدار چاپی با تضمین انجام میدهیم.

درب مایکروفر شما مشکل دارد

درب مایکروویو یک جزء ایمنی و حیاتی برای جلوگیری از بیرون امدن امواج است که به دقت طراحی شده است تا از تشعشعات جلوگیری کند. قفل درب سیگنالی مبنی بر بسته بودن درب را به برد می دهد، به این معنی که شروع گرمایش در دستگاه برای کاربر بی خطر است. اگر مایکروویو شما زمانی که در باز است کار می کند، یا بعد از بستن درب کار نمی کند، قلاب های درب و دکمه باز کردن درب را بررسی کنید تا ببینید آیا شکسته شده اند یا خیر.

در صورتی که مشکل دارد برای تعمیرات ماکروفر هاردستون خود اقدام کنید تا از خطرات مواجه با تشعشات در امان باشید.

 

تعمیرات مایکروفر توکار هاردستون در محل

تعمیرات مایکروفر توکار هاردستون در محل

 

تعمیر مایکروفر توکار و رومیزی هاردستون وقتی صدای عجیبی میده

گاهی اوقات مایکروفرها با افزایش سن پر سر و صداتر می شوند. این بخاطر خشک شدن بلبرینگ فن ها گریل و مگنترون شاید باشد.

اگر بشقاب شیشه ای در حالت تعادل نباشد، اگر غذا در زیر چرخ ها گیر کرده باشد، یا اگر چیزی کناره ها یا بالای دستگاه را لمس کند، مایکروویو می تواند صدای اضافی ایجاد کند. اگر مایکروویو شما در زمانی که این سه مشکل وجود ندارد، صداهای عجیب و غریبی از تق تق می دهد یا وزوز می کند، ممکن است مشکل جدی وجود داشته باشد.

در زمان پخت صدای جرقه های بلند میشونید، Start را فشار میدهید و چیزی جز صدای وزوز بلند دریافت نمیکنید.

این می تواند به معنی دیود برق معیوب، خازن ولتاژ بالا یا مگنترون باشد. فورا برای تعمیر ماکروفر هاردستون خود با نزدیک ترین تعمیرگاه تهران تماس بگیرید.

در تعمیر24 به عنوان تخصصی ترین مرکز تعمیرات مایکروفر خدمات عالی را با گارانتی ارائه میدهیم.

برخی از ایرادهای عجیبی که برای مایکروفر شما ممکن است رخ دهد

مایکروویو شما ممکن است برخی از این نقص ها را نشان دهد:

 1. بدنه بیرونی دستگاه خیری داغ شود
 2. با بسته شدن درب، چراغ خاموش نمی شود
 3. وقتی تایمر تمام می شود، فر پخت را متوقف نمی کند
 4. پس از استفاده مینیارتوری خاموش می کند یا فیوزها را میسوزاند

در صورت بروز هر یک از مشکلات فوق، یا موارد دیگری که در اینجا ذکر نشده است، در تماس با ما تردید نکنید، اگر تعمیرات ماکروفر هاردستون در منزل قابل انجام است، ما مقصد انتخابی شما برای خدمات سریع و فوری با قیمت با منصفانه هستیم.

نمایندگی تعمیر مایکروفر هاردستون در تهران

تعمیرات ماکروفر هاردستون را در تمامی مدل های توکار و رومیزی در محل بدون حمل از منزل در سراسر تهران انجام میدهیم 22 منطقه شامل شرق، غرب، شمال و جنوب تهران با حضور فوری تعمیرکار میتواند به شما کمک کند تا سریعا مشکل را با قیمتهایی مناسب تعمیر کنید.

تمامی نکات ایمنی برای رعایت سلامتی تعمیرکار و افراد در منزل رعایت خواهد شد.

شما با تماس به نزدیکترین شعبه که در قسمت زیرین صفحه یا در ابتدای مطلب وجود دارد درخواست تعمیرکار دهید یا اینکه از طریق سفارش آنلاین مورد اتفاق افتاده برای مایکروفر را برای ما شرح دهید تا از نمایندگی ماکروفر هاردستون تکنسین تعمیرات به منزل مراجعه کند.

 

پرسش های متداول

پرسش های متداول

 

سئوالات شما در مورد تعمیرات ماکروفر هاردستون

اگر پس از مطالعه سئوالات زیر به جواب خود نرسیدید در قسمت دیدگاه پرسش خود را بنویسید تا تعمیرکار سریعا به آن پاسخ دهد.

مدت زمان گارانتی خدمات در نمایندگی ماکروفر هاردستون چقدر است؟

این مدت زمان بسته به نوع سرویس، نگهداری و تعمیرات ماکروفر هاردستون از 100 روز تا 1 سال می باشد.

هزینه تعمیر ماکروفر هاردستون در منزل چقدر است؟

اجرت از 150 هزار تومان تا 350 هزارتومان متغییر و ایاب ذهاب 50 تا 70 هزار تومن مابقی قیمت قطعات است که در مطلب به آن پرداخته ایم و هزینه ها در این نمایندگی کاملا شفاف می باشد.

چرا مایکروفر هاردستون جرقه میزند؟

اگر از ظرف فلزی استفاده کردید سریعا دستگاه را متوقف کنید و از ظروف متناسب برای کار با ماکروفر استفاده کنید این می تواند اولین قدم به بهبود شرایط مایکروفر شما باشد.

اگر هنوز دستگاه مشکل دارد داخل آن را هم تمیز کنید در صورت ادامه روند خرابی با نمایندگی تعمیرات ماکروفر هاردستون سریعا تماس بگیرید.

چگونه داخل دستگاه را تمیز کنیم؟

شما میتوانید از 3 راه استفاده کنید:

 1. استفاده از چربی زدا
 2. استفاده از اسپری مخصوص مایکروویو
 3. استفاده از محلول های طبیعی

انجام دو مورد اول اینگونه است که آن را داخل دستگاه میزنید و صبر میکنید به مدت 15 دقیقه و سپس با پارچه نرم شروع به پاک کردن میکنید.

مورد سوم به این شکل است محلول آبلیمو و آب را مخلوط در دستگاه قرار میدهیم زمان 5 دقیقه ای را تنظیم میکینم تا حسابی محلول بجوشد و بخار کند بعد از آن که بخار کل محفظه رو گرفت صبر میکنیم برای 2 دقیقه و بعد با دستمال چربی ها را راحت پاک میکنیم.

باز کردن ماکروفر توسط اشخاص غیر فنی چه خطرهایی دارد؟

 1. خطر برق گرفتگی شدید با ولتاژ بالای 4 هزار ولت
 2. خطر سوختگی و اشعه مستقیم بر روی ایشان
 3. خطر  آسیب به بدنه و اجزای مایکروفر
 4. خطر شوک برق از خازن حتی بعد از خاموشی دستگاه

اگر ایراد جزیی باشد نمایندگی تعمیرات ماکروفر هاردستون شما را بابت رفع مشکل راهنمایی میکند اگر مشکل فراتر بود باید صبر کنید تا تعمیرکار در منزل حاضر شود.

Hardstone Microwave is not working and needs repair

author-avatar

درباره

مرکز خدماتی تعمیر24 با هدف ارتقای کیفیت خدمت رسانی و تسهیل انجام خدمات با بیش از دو دهه فعالیت در این حوزه اکنون یکی از بهترین مراکز تعمیراتی در سطح شهر تهران می باشد.