راهنمای خدمات ماشین لباسشویی

نمایندگی تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک

تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک

استفاده از تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک در تهران به وسیله نمایندگی با آمدن فوری تعمیرکار به محل و انجام موارد مورد نیاز در منزل انجام میشود، تمامی خدمات تعمیر24 نظیر سرویس، نگهداری و تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC با بیش از 25 سال سابقه در خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد.

مشاهده سر فصل مطالب نمایش تیتر ها

استفاده از خدمات پس از فروش نمایندگی ماشین لباسشویی جنرال الکتریک در تهران به طبع باعث کم کردن هزینه تا حد قابل قبول که دستگاه شما صرفه اقتصادی برای تعمیر خواهد داشت.

تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک در منزل

از خود اگر می پرسید که پس از خرابی چگونه نزدیک ترین تعمیرگاه ماشین لباسشویی جنرال الکتریک را تهران پیدا کنم و دستگاه را بوسیله وانت تا آنجا برای رفع مشکل ببرم باید بگوییم تعمیراتی که توسط مجموعه ما به مشتریان ارائه داده می شود تماما در محل است.

جابجا شدن دستگاه می تواند آسیب زیادی به دیگ بزند این باعث افزایش هزینه ها از دو جهت:

 • هزینه های جابجایی
 • افزایش هزینه بابت خسارت های احتمالی

توجه: در صورت عدم تمایل برای تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک در منزل باید جابجایی توسط کارشناس و با بستن پیچهای حمل و نقل همراه باشد.

یک نکته در تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک در محل به یاد داشته باشید که همه لوازم که در طول انجام خدمات ممکن است مورد نیاز باشد همراه تعمیرکار خواهد بود این باعث افزایش سرعت سرویس دهی نیز می شود.

 

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

 

ثبت گارانتی در تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک

برای افزایش رضایت مشتری و اعتماد ایشان بابت خدماتی که از آن برای رفع مشکل لباسشویی خود بهره برده است از ضمانتی به میزان 3 الی 12 ماه به درج شده در سیستم نمایندگی ماشین لباسشویی جنرال الکتریک در تهران استفاده کند.

این ضمانت می تواند بخاطر تامین قطعات اصلی از نمایندگی باشد و هم می تواند بخاطر سرویس یا رفع عیب دستگاه هم باشد.

نکته مهم در تعمیرات استفاده از قطعه ی اصلی است که زمان استفاده از دستگاه پس از تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک را بالا می برد.

خدمات پس از فروش لباسشويي GENERAL ELECTRIC

از مواردی که در بخش فوق گفته شد نظیر گارانتی و انجام تعمیر در منزل بگذریم می توانیم به عواملی دیگری نیز اشاره کرد مثل:

 1. پس از ثبت سفارش شما مبنی بر تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک تعمیرکار جهت تایید اطلاعات و مشکل با شما تماس میگیرد.
 2. پس از تایید، ساعت لازم برای حضور تعمیرکار با شما فیکس می شود.
 3. کوتاه ترین زمان تا حضور سرویسکار 45 دقیقه خواهد بود.
 4. عیب یابی لباسشویی جنرال الکتریک به شکلی کاملا اصولی و با دقت انجام می شود.
 5. پس از روشن شدن ایراد تعمیرکار به شما هزینه ها را طبق چارت نمایندگی شفاف میکند.
 6. در صورت تایید ادامه کار توسط تعمیرکار انجام میشود چون تمامی وسایل همراه ایشان برای رفع خرابی وجود دارد پس تعمیرات لباسشویی جنرال الکتریک در محل انجام میگیرد.
 7. تعمیرکاران مرکز تعمیرات تعمیر24 دارای مدارک و گواهینامه های فنی میباشند.
 8. سابقه و تجربه تکنسین ها مشخص و دارای رزومه قوی در حوزه های تئوری و عملی تعمیرات میباشند.

 

تعمیرگاه لباسشویی جنرال الکتریک

تعمیرگاه لباسشویی جنرال الکتریک

 

چگونه برای تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک در تهران اقدام کنم؟

اگر دیدید دستگاه خراب است: برنامه ها به درستی انجام نمی شود یا یه مشکل در زمان یا قبل استفاده با آن مواجه هستید باید برای تعمیرات لباسشویی جنرال الکتریک فورا اقدام کنید، استفاده از دستگاه خراب می تواند به قیمت آسیب به سایر قطعات همراه باشد.

پس اگر نمی دانید چگونه با نمایندگی تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک در تهران تماس بگیرید بهتر است شماره تلفن شعب ما در شرق، غرب، شمال، جنوب و مرکز تهران را در انتهای صفحه بیابید و با نزدیک ترین مرکز نسبت به منزل خود زنگ بزنید.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

بخشی از فاکتور نهایی که به مشتری داده می شود شامل قطعات، اجرت و ایاب ذهاب می باشد، قیمت قطعات نیز در بازه ای است که بر اساس مدل های 6 7 8 9 و 10 کیلویی می باشد.

قیمت هر کدام از قطعه ها را در ادامه اشاره کرده ایم اما اجرت در محدوده ای بین 150 الی 500 هزار تومن می باشد.

ایاب ذهاب نیز به طور کلی از محدوده 50 الی 70 تومن است.

خدمات تعمیرگاه ماشین لباسشویی جنرال الکتریک هزینه تعمیرات لباسشویی GENERAL ELECTRIC
تعمیر موتور لباسشویی جنرال الکتریک ششصد تا هشتصد هزارتومان
هزینه تعمیر برد لباسشویی جنرال الکتریک هشتصد هزار تومن تا یک میلیون سیصد هزارتومان
تعویض موتور دو میلیون سی صد تا سه میلیون تومان
تعویض پمپ تخلیه هفتصد تا نهصد و پنجاه هزار تومان
عوض کردن هیدروستات هشتصد تا نهصد هزار تومن
تعویض المنت ششصد تا هشتصد هزار تومان
تعویض بلبرینگها یک میلیون تا یک میلیون هشتصد هزارتومان
تعویض کمک هفتصد تا نهصد هزارتومان

عیب یابی و تعمير ماشين لباسشويي جنرال الكتريك

برای تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک ابتدا باید قطعه‌ای که دچار مشکل شده است شناسایی شود. عیب‌یابی لباسشویی جنرال الکتریک خود یک مهارت است و فرد تعمیرکار با توجه به علایم، نشانه‌ها و مشکلات موجود، و با تجربه و دانش خود باید مشکل و محل ایراد را پیدا کند تا بتواند در جهت رفع آن اقدام کند. برای عیب‌یابی دقیق علت ایجاد هر مشکل را دانست. از این رو در ادامه این مطلب سعی شده علت مشکلات ایجاد شده در ماشین لباسشویی بیان شود تا بتوانید قطعه آسیب دیده را شناسایی کنید و سرعت روند تعمیر را افزایش دهید.

 

General Electric Washing Machine Repair

General Electric Washing Machine Repair

 

راهنمای عیب یابی سریع با توجه به نوع خرابی

عیب‌یابی خود یک مهارت است و تعمیرکاران با توجه به دوره‌های آموزشی گذارنده و با شناخت مدل ماشین لباسشویی و مشکل پیش‌آمده می‌توانند علت اصلی را عیب‌یابی کنند. عیب‌یابی و پیدا کردن درست مشکل اولین و اصلی‌ترین قدم در تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک است. برای این‌کار شما باید مشکل پیش‌آمده را بدانید و برای تعمیرکار توضیح دهید. در ادامه چندی از مشکلات رایج ماشین لباسشویی که نیاز به تعمیرات دارد آورده شده است.

بررسی مشکلات رایج

ماشین لباسشویی یکی از ارکان ضروری خانه شما است، در برندها و مدل‌های مختلفی تولید می‌شود. برند جنرال الکتریک از جمله برندهای محبوب و پرطرفدار داخل ایران است ساخته کشور آمریکاست مدل‌های امروزی آن دارای قابلیت‌های متعددی نیز هستند. این احتمال وجود دارد که لباسشویی با مشکل مواجه شود و نیاز به تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک پیدا شود. گاه این مشکلات جزئی است و با کارهایی ساده برطرف می‌شود و گاه نیاز به تعویض قطعه آن است.

تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک در منزل و محل شما انجام می‌شود و نیازی به جابجایی و بردن لباسشویی به کارگاه نیست. برخی از مشکلات احتمالی آن بابت پیدا کردن خرابی در زیر آمده است.

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال اکتریک زمان نشت آب

نشتی آب یکی از مشکلات رایج ماشین لباسشویی است که می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد. اگر متوجه نشتی آب شدید، برای تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک اقدام کنید. نشتی آب به دلایل زیر رخ می‌دهد.

 1. پارگی یا ترک برداشتن شلنگ ورودی
 2. خرابی لاستیک دور درب لباسشویی، که در این صورت نشتی از درب اتفاق می‌افتد.
 3. مسدود شدن و خرابی خرطومی جاپودری
 4. خرابی پمپ آب خروجی
 5. خرابی یا گرفتگی فیلتر و شلنگ خروجی فاضلاب
 6. سوراخ بودن دیگ
 7. فرسودگی انشعابات آب خروجی و ورودی به دیگ

بررسی مشکل نشدن البسه

یکی از مشکلاتی که اتفاق می‌افتد، تمیز نشدن لباس‌هاست. این اتفاق ممکن است به دلیل پر بودن بیش از حد لباسشویی و یا استفاده از پودر و ماده شوینده کم اتفاق بیفتد.

اما اگر چنین دلایلی نداشته و مشکل تکرار شده، احتمالا مشکلی در آبگیری و تخلیه رخ داده است و باید برای تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک اقدام شود.

بررسی کنید فشار آب ورودی بدون مشکل باشد، سعی کنید پس از هر 30 دفعه استفاده از دستگاه آن را جرم گیری کنید.

لاستیک و دیگ را تمیز نگه دارید تا از بوی بد جلوگیری شود درب دستگاه را بعد از استفاده نبندید تا هوا داخل مخزن را خشک کند تا بویی نگیرد.

تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک در منزل و محل

تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک در منزل و محل

 

عیب یابی خارج نشدن آب در تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

اگر مشکل لباسشویی در تخلیه است، ممکن است شلنگ تخلیه پاره شده و یا دچار آسیب‌دیدگی شده است. همچنین احتمال دارد فیلتر پشت پمپ تخلیه با رسوبات گرفته شده و توان تخلیه کم شده است.

در این صورت برای تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک در منزل، فیلتر باز شده و تمیز شود تا مجدد نصب می‌شود در صورت نیاز تعویض می‌شود که مشکل برطرف می‌گردد.

البته به غیر از فیلتر خود موتور پمپ نیز ممکن است دچار ایراد شود یا پروانه ها با چیزی مسدود شوند.

بهتر از است لوله خروجی نیز بررسی شود تا نشده باشد و راه خروج فاضلاب مشکلی نداشته باشد.

اگر تمامی آن ها را بررسی کردید مشکل از برد است که نیاز به تماس با نمایندگی ماشین لباسشویی جنرال الکتریک خواهید داشت.

عیب یابی لرزیدن لباسشویی جنرال الکتریک

هر ماشین لباسشویی در هنگام شستشو و خشک کردن کمی لرزش دارد که توسط کمک ها و وزنه ها با باری مناسب قرار گرفته در دستگاه 99 درصد این لرزش و صدا مهار می شود. البته این میزان منجر به حرکت و لرزش نمی‌شود. در صورتی که لباسشویی هنگام کار تکان شدید بخورد و از جای خود جابجا شود باید حتما مورد بررسی قرار گیرد به همین خاطر سریعا با نمایندگی تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک تماس بگیرید. این اتفاق به دلایل زیر رخ می‌دهد.

ناصاف بودن سطح:

اگر سطحی که لباسشويي روی آن قرار گرفته شیب دارد، این اتفاق رخ می‌دهد. البته شیبدار بودن سطح هنگام نصب توسط فرد نصب کننده مورد بررسی قرار می‌گیرد و سعی می‌شود دستگاه در جایی صاف قرار گیرد.

تراز نبودن:

لازم است برای جلوگیری از لرزش و تکان با استفاده از پایه‌های تنظیم ماشین لباسشویی را تراز کرد. در صورت متعادل نبودن دستگاه و لرزش زیاد فشار به تسمه وارد شده و ممکن است در تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک تراز نبوده، تسمه هم دچار آسیب باشد و باید عوض شود.

صدا های غیر عادی در زمان کار

از جمله مواردی که نیاز به خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی جنرال الکتریک پیدا کنید، ایجاد صدای زیاد است. صدای عجیب و زیاد که گاه با لرزش رخ می‌دهد می‌تواند به دلیل آسیب دیدن بلبرینگ یا تسمه رخ دهد.

البنه مشکلات کمک فنر نیز باعث ایجاد صدا های زیادی خواهد بود، از سایر موارد می توان به:

 1. خرابی موتور
 2. ایراد در شفت
 3. خرابی دیگ
 4. مشکل در فولی ها
 5. شل و سفت شدن تسمه اشاراه کرد.
 6. زیاد ریختن لباس

اگر متوجه صدای زیاد و لرزش ماشین لباسشویی شدید حتما برای تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک اقدام کنید. چون شما در زمان این مشکل شاید کاری که از دستگاه می خواهید یعنی شستشوی لباس را به شما بدهد اما این باعث پدید آمدن ایرادات بیشتری گردد.

لازم است بدانید که روشن کردن لباسشویی با میزان لباس کم (کمتر از حد لازم بسته به حجم لباسشویی) موجب ایجاد صدای بیشتر از حد نرمال می‌شود و اگر صدا به این دلیل ایجاد شود به معنی خرابی لباسشویی نیست.

تعمیرگاه و خدمات پس از فروش

تعمیرگاه و خدمات پس از فروش

 

تعمیرات لباسشویی جنرال الکتریک وقتی روشن نمیشود

یکی از دلایلی که مشتریان برای تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک تماس میگیرند، عدم روشن شدن و یا توقف ناگهانی ماشین لباسشویی است. اگر دستگاه روشن نمی‌شود ممکن است مشکلی در پریز برق اتفاق افتاده و نیاز به بررسی آن است. در ابتدا چک کنید که پریز برق سالم باشد. همچنین لازم است سالم بودن سیم و دوشاخته لباسشویی نیز با اهم متر بررسی شود.

دلیل دیگر روشن نشدن لباسشویی، خرابی برد است. اگر خرابی برد رخ داده نیاز است باید با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک تماس بگیرید تا برد تعمیر و یا تعویض شود. دلیل دیگر روشن نشدن آن به درب لباسشویی برمی‌گردد. در صورت خراب شدن قفل درب، به دلیل قفل نشدن درب لباسشویی روشن نمی‌شود. اگر تعمیرکار علت عیب‌یابی را درب دستگاه اعلام کند، احتمال دارد مکانیزم قفل درب کامل عوض شود.

دلیل های دیگر می تواند:

 1. خرابی 3 به 2
 2. مشکل خازن
 3. خرابی موتور
 4. ایراد در پمپ
 5. ایراد در هیدروستات

همه اینها می تواند باعث ایستادن لباسشویی از حرکت شود.

عیب یابی پر نشدن آب در لباسشويي GENERAL ELECTRIC

یکی دیگر از مشکلاتی که موجب می‌شود افراد برای تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک اقدام کنند، پر نشدن لباسشویی از آب است. این مشکل می‌تواند به دلیل کامل باز نبودن شیرهای آب سرد و گرم اتفاق بیفتد. بنابراین در اولین قدم باز بودن کامل شیرهای آب را چک کنید.

دلیل دیگر این اتفاق به خرابی شلنگ برمی‌گیرد. توجه کنید که شلنگ باید کاملا سالم باشد. اگر سوراخ، پارگی و ترک در آن وجود دارد حجمی از آب هدر رفته و به داخل ماشین نمی‌رسد.

کار نکردن برنامه آبکشی

در صورتی که خشک‌کن لباسشویی با مشکل مواجه شده و خشک کردن به درستی انجام نمی‌شود لازم است موارد زیر را چک کنید.

 1. بررسی شلنگ تخلیه و سالم بودن آن
 2. بررسی تنظیمات خشک‌کن
 3. سالم بودن قرقره موتور، تسمه و کلاچ
 4. سالم بودن زبانه درب
 5. بررسی فیوز حرارتی و ترموستات
 6. مشکلات مربوط به پمپ

ارورهای مربوط به لباسشویی جنرال الکتریک

در برخی موارد لباسشویی جنرال الکتریک اگر دچار ایراد شود ارورهایی را روی صفحه، نمایش می‌دهد و مشکل را بیان می‌کند. با بررسی ارور می‌توان قسمتی که دچار مشکل شده را شناسایی کرد و برای رفع ایراد اقدام کرد. گاهی این ارورها به ما می گویند برای تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک چه کار را باید انجام دهیم. شما می‌توانید حتی کدهای خطا را و معانی آنها را در دفترچه راهنما نیز مشاهده کنید. در ادامه لیستی از ارورها آورده شده است.

 1. E7: ایراد ورود آب
 2. E: کار نکردن پمپ تخلیه
 3. DE: درب بسته نشده است. اگر درب را بسته‌اید، قفل درب خراب شده است.
 4. UE: دیگ از یک سمت سنگین شده و بار متعادل نیست
 5. OE: وقوع نشت آب
 6. E22: خرابی شیر برقی و بیش از حد پر شدن دیگ
 7. E23: سنسور سطح آب معیوب است و آب بیشتر از میزان پر شده
 8. E30: عدم تخلیه مناسب
 9. E43: ایرادی در برد کنترل اینورتر رخ داده است.
 10. E42: آمپر بالای موتور
 11. E46:‌گرم شدن زیاد موتور
 12. E47: گرم شدن زیاد برد کنترل
 13. E49:‌ بار زیاد بر روی موتور
 14. E57: ایجاد مشکل در برد اصلی کنترل
 15. E66: سنسور دمای آب دچار مشکل شده است.
 16. E70: گیر کردن کلید در پنل کنترل

در صورت مشاهده هر یک از ارورها می‌توانید با نمایندگی تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک تماس بگیرید و برای رفع مشکل کمک بگیرید.

بیشترین سئوالات پیش روی بابت تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

عیب یابی خرابی و تعمیر لباسشویی General Electric در منزل انجام می شود؟

بله تمامی خدمات من جمله نگهداری، سرویس، عیب یابی و تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک در منزل شما با ضمانت تا 12 ماه صورت میگیرد، کافیست به نزدیک ترین نمایندگی تعمیر24 نسبت به محل سکونت خود در تهران تماس بگیرید.

چگونه سفارش خود را در نمایندگی تعمیر24 ثبت کنم؟

می توانید از طریق ثبت سفارش آنلاین و تماس مستقیم با شعب در هر کجای شرق غرب شمال جنوب و مرکز تهران که باشید برای انجام تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک اقدام کنید.

چه زمانی تکنسین برای ارائه خدمات خود در محل حاضر میشود؟

این زمان وابسته به نظر و زمان درخواستی شما خواهد بود اگر عجله ای دارید بین 30 دقیقه تا 1 ساعت خواهد بود.

کلام آخر در تعمیرات لباسشویی جنرال الکتریک

ماشین لباسشویی نیز همانند سایر وسایل برقی ممکن است خراب شود و نیاز به تعمیر پیدا کند. تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک را باید به افراد متخصص و حرفه‌ای بسپارید تا مشکل به صورت ریشه ای و کامل رفع گردد.

اولین قدم در این راه پیدا کردن علت مشکل و عیب یابی خرابی است. سپس می‌توان در جهت رفع آن اقدام کرد. در صورت بروز بعضی از خرابی ها در لباسشویی جنرال الکتریک ارورهایی نمایش داده می‌شود که قطعه یا محل ایراد را بیان می‌کند. در صورت مشاهده ارورها می‌توانید برای تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک تماس بگیرید و ارور نمایش داده شده را اطلاع تعمیرکار نمایندگی برسانید تا در جهت رفع آن در منزل یا محل در تمامی مناطق تهران اقدام کند.

تعمیر24 بزرگترین مرکز خدمات بابت تعمیر ماشین لباسشویی در تهران است.

author-avatar

درباره

مرکز خدماتی تعمیر24 با هدف ارتقای کیفیت خدمت رسانی و تسهیل انجام خدمات با بیش از دو دهه فعالیت در این حوزه اکنون یکی از بهترین مراکز تعمیراتی در سطح شهر تهران می باشد.

هیچ نظری وجود ندارد