بلاگ

تعمیر24 تعمیرات انواع لوازم منزل

تعمیرات انواع لوازم منزل

ارائه دهنده خدمات نوین با کیفیت برای تعمیرات انواع لوازم منزل در تهران در کوتاهترین زمان توسط متخصصین کار آزموده به همراه گارانتی و هزینه منطقی در نمایندگی تعمیرات تعمیر24 صورت می گیرد.

تعمیر لوازم خانگی خود را به تعمیر24 بسپارید!

مفتخریم که با داشتن تیمی با تجربه و فنی، بهترین تجربه از تعمیر لوازم خانگی را برای شما به ارمغان بیاوریم. مجموعه تعمیر24 با سال‌ها سابقه کاری با اعزام نیروی متخصص و مجرب امکان تعمیر انواع لوازم خانگی در تهران و سرویس لوازم برقی در کرج را در منزل برای شما فراهم می‌کند.

تعمیرات پکیج، کولرگازی، اسپیلت، کلیه لوازم برقی آشپزخانه از جمله یخچال ساید بای ساید، یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و سایر لوازم خانگی مانند جارو برقی، تلویزیون، اسپرسوساز و … با قیمتی مناسب و به شکل اصولی توسط مجموعه تعمیر24 پذیرفته می شود. همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید!

تعمیرات انواع لوازم خانگی با قیمت مناسب

نمایندگی تعمیر24 تعمیرات انواع لوازم منزل را با قیمتی به صرفه و با کیفیت بالا انجام میدهد

تعمیرات انواع لوازم خانگی با گارانتی

یکی دیگر از ویژگی های این مجموعه ضمانت پس از انجام تعمیر لوازم برقی شما میباشد.

مدت زمان ضمانت وابسته به المان های مختلفی چون:

 • نوع لوازم خانگی شما
 • ایراد پیش آمده
 • قطعه تعویض شده دارد.

تعمیرکار توضیحات کاملی را در مورد شرایط گارانتی خدمت مشتری بیان می کند.

اما به طور معمول بازه زمانی ضمانت در شرکت تعمیرات لوازم منزل تعمیر24 بین 90 روز تا 2 سال است.

تعمیر و تعویض برد شامل گارانتی لوازم خانگی نمی باشد بجز در مواردی خاص که تعمیرکار به مشتری اعلام می کند.

انجام تعمیر وسایل خانگی شما در محل

در ایراد های روتین بخصوص در وسایل که وزن سنگینی دارند مثل یخچال، لباسشویی، سولاردام، ظرفشویی جابجایی دستگاه میتواند سخت باشد که از طریق تماس با تعمیرگاه تعمیر 24 میتوانید از خدمات بهینه این مجموعه تخصصی استفاده کنید.

تعمیرات انواع لوازم منزل در تعمیر24

مجموعه تعمیر24 تعمیرگاه لوازم خانگی در تهران و کرج در برندهای مختلف است. در تمامی صفحات خدمات به طور کامل توضیح داده شده است. وبه صورت کامل نشانه های خرابی و آموزش تعمیرات لوازم خانگی در منزل
درج شده است.
 1. تعمیرات کولرگازی
 2. تعمیرات ماکروفر
 3. تعمیرات ماشین لباسشویی
 4. تعمیرات ماشین ظرفشویی
 5. تعمیرات یخچال فریزر
 6. تعمیرات ساید بای ساید
 7. تعمیرات تلویزیون
 8. تعمیرات پکیج و رادیاتور
 9. تعمیرات اجاق گاز و هود
 10. تعمیرات جاروبرقی
تمامی خدماتی هستند که تکنسین های تعمیر24 به راحتی و طبق اصول و تکنولوژی هر برند مشکل لوازم برقی را حل میکنند. سال‌هایت که تعمیرگاه تعمیرات لوازم خانگی در سطح تهران و کرج هستیم و با تجربه بالا توانسته ایم رضایت مشتریان خود را در زمینه تعمیر لوازم خانگی با کیفیت بالا، ارائه سرویس های مختلف با سرعت خوب و قیمت مناسب کسب کنیم.

نتیجه گیری

متاسفانه به علت وجود افراد سودجو در این حوزه باید بسیار مراقب باشید که تعمیرکار حاضر در منزل شما از یک شرکت معتبر باشد و تا حد امکان تعمیرات لوازم خانگی در منزل صورت گیرد تا نظارت کامل بر روی تعمیرات داشته باشید.

گاهی دیده شده است که بعد از تعمیر نه تنها دستگاه به صورت کامل تعمیر نشده است بلکه خسارت بیشتری نیز وارد کرده است. به همین منظور حتما با تماس به شرکت معتبر و هماهنگی برای ساعت و زمان حضور تعمیرکار دقت کنید، فاینال تکنیک دقیقا این امکان را فراهم کرده است که شما با خیال آسوده وسیله خود را به دست تعمیر ان ها بسپارید.

author-avatar

درباره

مرکز خدماتی تعمیر24 با هدف ارتقا خدمت رسانی و افزایش کیفیت آن با بیش از یک دهه فعالیت در این حوزه اکنون یکی از بهترین مراکز تعمیراتی در سطح تهران می باشد.

هیچ نظری وجود ندارد